NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7335
Te belõled lesz a halfilé csípõs Freak módra

Bucser
#7334
oksa😊) Felnézek arra a versenyre spectatornak ugysincs jobb dolgom😊)

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

FREAK
#7333
nem az a baj, ha valaki tapasztalatlan, hanem az, ha valaki pofátlan

senkinek nem akarom elvenni a kedvét a versenyzéstõl, szeretném, ha sokan lennénk, csak az újakkal szemben elvárunk pár dolgot, a kötélidegek pedig alapfeltételei az egésznek

Riszpekk

Bucser
#7332
Freak az az igazsag, hogy visszaolvastam a fórumot és én inkabb ra sem lépek onlány serverre amig nem vezettem 150 orat 110-es AI ellen😊)) különben belõlem is halfilét csinalsz...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

FREAK
#7331
na, akkor már nem "dolgoztam" hiába 😄

Riszpekk

#7330
Gyakorló szerver az ilyenekre nyugodtan beléphetsz.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CarajoEsp
#7329
Én is akartam Multizni,de az elõzõk alapján már nem is merek ert még meglincselnek😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

#7328
Még csatlakozok én is az elõttem szólokhoz.
Kezd már kicsit boszorkányüldözés hangulata lenni az egésznek, ha szól Petya Freak arra azonnal lecsap.

Nem kell szeretnetek egymást :-), de azért együttélni szerintem tudtok.
Ha valaki vissza nézi az utóbbi két oldalt komolyan szörnyülködni fog.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7327
213.222.132.202
#7326
Code izzítja a servert, jöhettek gyakni! 😉

Petya
FREAK
#7325
még valaki? most mondjátok, új a windowsom, még nincs fent a Nascar, és ha úgy alakul, nem sietek...

Riszpekk

#7324
Feljössz ICQ-ra?
CodeRed
#7323
FREAK...sztem ennyi elég..........

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7322
mi a retek van itt?😄D

FREAK
#7321
"hogy itt jön a tesztfutam, ahol bebizonyítom, hogy rátermett vagyok a versenyzésre"



Én nem hiszek a csodákban. Ha egy hete egy izgága f*szkalap voltál, most is az vagy, és fél év múlva is az leszel. Ne akard bemesélni, hogy intenzív személyiségfejlesztõ tanfolyamon vettél részt, és megölted a régi énedet.... De felõlem abbahagyhatjuk, nekem nem lesz ettõl jobb a napom.

Riszpekk

#7320
Te se lépjél le, senki sem, jön a tesztfutam és akinek le kell lépni, az lelép. Részemrõl téma lezárva,
ON

Petya
FREAK
#7319
na itt a másik újonc, aki szabályokat hoz.... lehet, hogy mindenki azzal járna jobban, ha én lépnék le, ugyanis pár dolgot sosem fogok tolerálni....

Riszpekk

#7318
De milyenekre? Te belekötöttél abba, hogy megkérdeztem mikortól lesz gyakorlás. Ebbe én vagyok a bûnös? Azt hitted, hogy Toya rosszindulatból mondta azt a poént (és erre azonnal 'rácsaptál'), közbe nem. Utána meg elkezdted a csipkelõdést, közbe megmondtam, hogy itt jön a tesztfutam, ahol bebizonyítom, hogy rátermett vagyok a versenyzésre, addig meg hanyagoljuk ezt a témát, de te mondtad tovább. Értsd már meg, hogy semmi rosszindulat nincs bennem, és úgy érzem rendelkezek is a megfelelõ képességekkel. Mindenki tiszta lappal indul, próbálj(atok) rám úgy nézni, mintha elõször találkoztunk volna.

Petya
#7317
PuMy ICQ please...
Mnemomic
#7316
Az oldalatok ma már nem indul be?

#7315
Szerintem most kell mindkettotoknek abbahagyni. Mindenki ismeri mindkettotok osszes lelki es egyeb bajat mar, a tobbit keretik privatban elintezni. Senki nem kivancsi mar az anyazasra, legalabbis en nem, majd 2 oldal ota ez megy....szanalmas.
FREAK
#7314
ha ennyire zavar, ignorálom a gyereket, és majd késõn jössz rá, miért csinálom.....

Riszpekk

PuMy
#7313
Akkor miert csinaljatok?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7312
csak te azt hiszed, jópofa vagy, pedig közöltem veled, hogy ilyenekre nincs szükségünk

az, hogy Toya adna neked egy utolsó esélyt érthetõ, mivel õ maga is úgy érezheti, túllépett egy bizonyos határon... csak épp õ megteheti, egy jöttment gyerek meg nem.

Riszpekk

#7311
Meg én is 😊
FREAK
#7310
én is unom, elhiheted

Riszpekk

PuMy
#7309
Meddig fogjatok ezt csinalni?
Ma'r kezd egy kicsit unalmas lenni.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7308
az vicces lenne...

Riszpekk

#7307
Mondom, hogy bizonyítani fogok, egylõre nem érdekel miket mondassz, szerintem a versenyek után megváltozik majd a véleményed.

Petya
FREAK
#7306
az pedig továbbra is áll, hogy a bajnokságban vagy Petya vagy én, nálam már bizonyított, és asszem jobban szeretem az AI hozzáállását...

Riszpekk

FREAK
#7305
a túlzott optimizmus veszélyes lehet, de majd rájössz

azt garantálom, hogy lesz mit bizonyítanod

azt meg kétlem, hogy eljutnál a bajnokságig, nincs az a gyógyszer, ami téged egy hét alatt kikúrál az idegproblémáidból

Riszpekk

#7304
szerintem félre érted a helyzetet! 😊 Indulni fogok a versenyeken. ELõbb bizonyítok a tesztfutamon, majd indulok a bajnokságba. 😄 Most örülsz, mi?

Petya
FREAK
#7303
semmi

kérdezd meg minden nap, mintha érintene

Riszpekk

#7302
Most mi abban a rossz, ha megkérdem, mikortól lesz server?
FREAK
#7301
nem az a durva, hanem hogy nem veszi észre magát

Petya, majd szólunk, ha szükségünk lesz ballasztra, ok?

Riszpekk

#7300
Basszus Petya, te szerintem Duracell elemekkel üzemelsz...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7299
hyyyyyyyyy, ma mikortól lesz gaykorló server?

Petya
Bucser
#7298
Na atyka -val beszéltem QCQ-n asszem kell még némi idõ, hogy annyira belejöjjek, hogy felvegyem veletek a versenyt a majd latom késõbb😊)) Elzuztam felvételizni byebye

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

atyka
#7297
szerver off. joccaka!

#7296
Minél elõbbi jobbulást! 😉

Petya
atyka
#7295
Met gyogyulj gyorsan! 😊

atyka
#7294
elirtam. 😊 23:00 -ig.

atyka
#7293
sziasztok! ha valakinek van kedve kicsit gyakorolni richmond, kb. 21:00-ig 62.112.218.193 Kb. ot perc mulva el...remelem. 😊

CodeRed
#7292
Jobbulást Met!

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#7291
ja 😊 Akkor már szombat, mert vasárnapi lehet délig aludni! 😄

Petya
Mnemomic
#7290
Alex!

Ment a nyilatkozat!

#7289
deh majd akkor megoldom barmikor is legyen 😊 szal akkor most en azt mondom hogy jo lesz nekem is barmikor😊

#7288
hat mittudjam en... en csak mondtam hogy nekem pentek lenne a jo😊

PuMy
#7287
Akkor szerinted kerdeznek ilyeneket, ha maradhatna pentek?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7286
nem irtal...a penteken en vetettem fel...hogy nem maradhatna-e az...