NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7388
Én is csak azért csináltam ilyet mert bannolni nem tudtam Mode-t mivel nem én voltam a szerver :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7387
Így visszagondolva én is csak egy jót mosolygok a dolgon, de akkor valahogy egyáltalán nem éreztem viccesnek a dolgot.

Na mind1, ez már a múlt amit ugye el kell felejteni.
Nem vagyok szervezõ, sem más a bajnokságban de szerintem rád is érvényesnek kell lennie a második lehetõségnek Jacek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7386
na lépjünk túl rajta

Petya ügy is felejtve, csak mûködjön a szerver

Riszpekk

FREAK
#7385
😄DDDDDDDDD

És az "igen?"-nél mindenki érezte, hogy baj lesz 😄

Riszpekk

#7384
Jah, de akkor egy vita miatt állt le a szerver, ami valahogy így hangzott.

-Miért löktél meg ?
-Te is hibás vagy benne.
-Igen ?
-Igen.

Bummmmmm - szerver off 8 ember versenyének annyi.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7383
jo ez a video,faszan van megszerkeszteve es jok az efektek is...
Jacek
#7382
azt is csak azert mert en tudtam alex utan second servert csinalni😊) utolag en is meglepodom am rajta😄DD

FREAK
#7381
hát igen, gyakorlatilag mi hibáztunk, hogy rábíztuk a szervert 😄

Riszpekk

sanzik
#7380
nem vedeni akarom Jaceket,de szerintem sportszeruen versenyzett mindig is,ezen a teren nem volt gond vele,csak sokszor volt peches masok hibaja miatt es ezt nehezen viselte 😊

de ha bekeszit maga melle egy doboz nyugtatot a verseny elott es 10 koronkent bekap egyet,szerintem nem lesz gond vele sem 😄DD
FREAK
#7379
naja, csak itt lesznek balhék, hogy mi jogos és mi nem

a kamikaze gecit meg magyarázd meg, mert durva félreértés lesz belõle

Riszpekk

Jacek
#7378
ha jogos nincs is baj vele😊

Jacek
#7377
leloni szoval😊

Jacek
#7376
a sever off miatt jogosan hozza teszem en elismerem hogy hibaztam😊
De mar severt nem tudok eloni soval😄D

Jacek
#7375
en nem is mondtam hogy el kene felejteni de a palyan en nem voltam soha egy kamikaze geci😊

#7374
Nem azt írtam Jacek.
Azt akartam mondani ezzel, hogy remélem nem következik be egy esetleges eltiltás miatt olyasmi mint a szerverlelövésnél történt.

Mivel hirtelen haragú ember vagy, így nem szivesen venném ha egy büntetés miatt kiszállnál a bajnokságból majd.
Én már elfelejtettem azt az ügyet, bár akkor nem kicsit voltunk rád mérgesek :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7373
nézd, páran elkövettek hibákat, de ha mindenki tiszta lappal indul, akkor te is

lehet hogy van aki nem felejtette el az ügyedet, de mások is tettek "felejthetetlen" dolgokat

Riszpekk

Jacek
#7372
senki nem mondta hoy felejtsetek el, nem errol van szo az megtortent mindneki tudja.
Nem rosszindulatbol irom de a vege ugy hangzott hogy indulhatok de ugyis eltiltanak😊) amikor pl nem tudom a palyan mit tudnal folhozni ellenem?

atyka
#7371
huhhhh...

#7370
Megnyugtattak szerver lesz ha törik, ha szakad.
Maximum az indulás késik egy kicsit.
Majd PuMy elmondja a részleteket ha hazaért, gondolom ez eltart egy darabig majd...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7369
cool

Riszpekk

#7368
Most kaptam az infót, hogy a tesztfutam elmarad.
Részleteket én sem tudok :-(

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7367
én most küldtem neki 12 nevet LFS-bõl

ja, és fent van a NR2003 😄

ma lesz futam 9-tõl?

Riszpekk

atyka
#7366
ok, thx....asszem, kuldok neki megegyet. meg mindig jobb, ha hulyenek nez, mintha kimaradok. 😄

#7365
15 ember küldött neki eddig emailt a HNR-bõl.
Visszaigazolást nem küldött senkinek...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7364
sziasztok! akkor pumy kezeben vagyunk...remelem, megkapta a mailt. kuldott valakinek visszaigazolast, vagy remenykedjunk, hogy nem marad ki senki? 😊

#7363
Nekem is szólt, hogy küldjek emailt.
Ez se semmi 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7361
Freak ezt te tudod.
A két tesztfutamon mindenkinek indulni illik aki küldött emailt PuMy-nak, hogy fizet a szerver üzemeltetésébe.
Ma már csak az kap jelszót a szerverhez.

Rád van bízva a döntés, érdekes lenne ha mi döntenénk el helyetted hogy indulsz-e vagy sem.

Ja aki még nem írt emailt és komolyan fizetni is a szerverbe az a [email protected] címre küldjön emailt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7359
Jacek: Azért én tudnék neked olyat mondani, aki azt a szerver lelövést nem nagyon felejti el neked.
Felõlem aztán indulhatsz, az a jó ha sok olyan versenyzõ fut aki esélyes a gyõzelemre is. Persze azt nem mondom, hogy eltiltani nem fognak, de hát ez is benne van :-)

Met: Miért fizetne többször? Indulj te is a LFS bajnokságban vagy a HGPLM-ben, a lehetõség mindenki elõtt ott van.

Mimoza: Van igazság abban amit a vitáról írsz. Mondjuk elég nevetséges, hogy olyan komolynak aposztrofálod a külföldi bajnokságokat, pedig az itthoni versenyzõk nagy része egy kinti ligában sem teljesítene rosszul.
Szerintem az egyik legerõssebb bajnokság felállásánál közremûködünk éppen...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7358
biztos komolyan nyomja a csákó 😄

most tisztára elszégyelltem magam, amiért elijesztettem egy ilyen megasztárt, pedig biztos hozott volna szponzorokat is...


na mindegy, sorry fiúk 😊

Riszpekk

Jacek
#7357
"Mr. Nemzetközi Szuperbajnok"😄DDDD

Jacek
#7356
😄D

FREAK
#7355
kösz, hogy beugrottál, Mr. Nemzetközi Szuperbajnok 😊


kár, hogy nem veszem be a szövegedet, annál kicsit régebb óta fórumozok itt 😊))))

Riszpekk

Met
#7354
Nana!
Ha 2 játékra hsználja valaki a szervert akkor az nem duplán fizet?😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#7353
Hat persze 😊) en kulomben nem hiszem hogy akkora a bunom hogy ki kene tiltani engem 😊
Szivesen mennek ha bajnoksagban nem is de legalabb a test futamokon ha lehetseges ha enm az sem problem😊 a serverert igy is ugy fizetnem kell az LFS miatt😊

FREAK
#7351
nem tudom, ez nem egy papnevelde

vagy bírja valaki a kiképzést, vagy nem, nem kötelezõ az összes magyarnak egy szerveren versenyeznie..... eddig volt egy színvonala annak, amit csináltunk, most ez hipphopp eltûnt, csak ennyi a bajom

Riszpekk

PuMy
#7350
Nascar Racing 2003 MNRL North Carolina Video (100Mb)
Oktato jelleggel, hogy azert a nagyobb kulfoldi ligakban is szoktak azert utkozni. :-))

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7349
Az mind igaz, hogy az újaktól elvárunk valamilyen minimális szintet, de ez azért szerintem mindenkire érvényes (és itt nem csak a játékra gondolok).
Tudom megint vicces, hogy ilyeneket én mondok de nekünk "öregeknek" kell elõljárnunk jó példával.
Szerinted nem így lenne a helyes Freak ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Bucser
#7348
én már csak ilyen költõi vagyok😊)

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Bucser
#7347
A Menjek a halálba költõi túlzás volt nem flamelni akartam😊) a kérdés pedig költõi volt csak a smiley lemaradt rola a csetben na mind1😊)

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

FREAK
#7346
lol

Riszpekk

sanzik
#7345
en erre ugy emlekszem,hogy mikor bejottel es mondtuk,hogy nagyon lagzik,akkor te udvariasan megkerdezted,hogy ki lepj-e
erre mondta Pumy udvariasan,hogy: igen,koszi
csak ezutan nem tortent semmi 😊

de lehet,hogy valamit en keverek 😄
sanzik
#7344
Jaceket meg vissza huzza a szive 😊
De hat Toya mondta,hogy mindenki tiszta lappal indul,ugyhogy neki is lehet meg egy eselyt adni,felteve ha egyaltalan akarja 😊)

lehet,hogy csak nosztalgiazott egyet 😊
FREAK
#7343
lol

Riszpekk

Jacek
#7342
bocs en voltam a nem vart ember😄DDDDDDD
Freak olyan mint mint a get oreg csoka a Szomszed noje mindig zoldebb-ben😄DDDDDDDDDD

#7341
Ja, ja, PuMy nagyon panaszkodott, hogy lagzik és nyolc embernél már kidobálja játékosokat a szerver.
Valószinûleg ezért volt egy kicsit ingerült és mondta, hogy lépjél le.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7340
Ez már nem is csípõs, sokkal inkább "marós" Freak ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7339
Õ volt (mármint Pumy), de csak azért kellett menned mert már ezt a létszámot nem bírta a server!

Petya
FREAK
#7338
de kétlem, hogy õ volt

Riszpekk

FREAK
#7337
Pumy a 74-es

Riszpekk

Bucser
#7336
hehhe😊) Tényleg ki ment ma peti néven 74-es rajtszammal? csak mert bennt voltam nézni a versenyt.. (nem menni akartam csak ellesni egy két dolgot és közülte, hogy huzzak a halálba... Jól esett na mind1 legyetek jók tovabbi jó játékot

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF