NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#7438
harman autoztunk elol Code\Hazso\en 3 sec volt eppen sarga utan😊 en mar ki sem alltam volna csak sarganal mert nagyon jol bitra a gumi 100korben csere nelkul full zold volt😊

#7437
Nem usztam meg sajnos, motor rogton kikeszult....sajna 3x ki kellett allnom ugyanarra az 1 buntire...Alex szerint program hiba miatt nem irta jova....igy lett 3 kor hatranyom....pedig en is eleg jo koroket mentem 😄
atyka
#7436
mi volt jacek?

atyka
#7435
o is kiesett...raadasul azt mondja, valami bug miatt haromszor allt ki egy stop&go-ra...

Jacek
#7434
na nekem is vegem

#7433
Hát az ilyesmi sajnos megtörténik.
Mozso átvészelte a karambolt ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7432
hat...vegre egyszer jol mentem. 😞 siman mentem az elso harommal (codered, hazso, tan jacek) gondoltam, jo ez igy, megyek veluk, majd kialakul. nem akartam kuzdeni hazsoval az elejen. utana megis megeloztem, mert muszaj volt. erre eltalalt hatulrol. ezt meg atveszeltem, osszekoccantam freakkel 😊 . ezt is kibirtam. megint a 4. helyen talaltam magam. metnek volt mar kore, megint lekorozni akartam. kivulrol...o meg belul akart elengedni, mozso ele lokott...teton alltam meg. 😊

#7431
Mi történt Atyka ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7430
na hi...

#7429
Ez egy jó kérdés.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7428
lesz elo kozvetites? 😊
#7427
Na lassan indul a futam, kiváncsi vagyok ki milyen eredményt ér ma el.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7426
Alex!
mennyi ido van uj festes kuldesere,mert en ezt is egy hetig csinaltam,annyira ertek a photoshophoz ? 😊)
szoval ha nem fer bele az idobe akkor nem fogok hozza.... 😄
#7425
Nézet/Szövegméret/Legnagyobb

😄D

Petya
#7424
Sorry, megvan, csak túl kicsik voltak a betûk 😄DDDDDD

#7423
Figy Alex, nem lehetne bezippelni az összeset egybe és azt is felrakni oda alá, vagy fõlé, hogy ne kelljen külön letöltögetni mindet?

Alexease
#7422
Nascar Racers
- Felkerult Jacek festese (szedjetek), es CodeRed uj festese.
- Atlalkult a Versenyzok resz! Mindenki nezze at, es ahol hianyzik adat (Autotipus, Email, ICQ) az kuldje!!! Az email, icq nem kotelezo!
Alexease
#7421
Toya: Koszi a "nevezesi" listat, most ugy is el vagyok havazva, beerdoznek, hogy ki jon-ki nem😊)

Szervert 20:00 utan inditom valamivel!
Alexease
#7420
Lenyeg telen ki jutt tovabb. Nem tetre megy. Csak azert van a "feljutas", hogy a FF-en is meglegyen a letszam. Ha pont 22-en lennenk, csak ket EF, vagy FF lenne😊))
#7419
2en FEL?
#7418
hihetetlen... gondolom a mult heti efesek emlékszenek arra, hogy az eleén fagyogatott a gépem... utána semmi, erre ma a verseny napján megint... mind1, hozom a ventillátort 😄D

Petya
Met
#7417
Gondolod, hogy elõre engedünk és aztán hátulról egyszerre rád megyünk?😊
Ugyan... már megbütyköltük a kormányodat aminek hála folyamatosan jobbra húz😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7416
Akkor:

Freak, HaZso, Petya, CodeRed, Met, Atyka, Mozso, Jacek, X-Type

Reméljük Alex tud indítani szervert.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7415
de mindegy mert ugyis elkalapalnak😊

Jacek
#7414
Basic nem jon ha lehet mennek helyette😄

#7413
Ja, ja és a következõ embereknek kellene indulniuk ma.

Freak, HaZso, Petya, CodeRed, Met, Atyka, Mozso, Tibre, X-Type, Basic.

Akinek nem jó a mai nap vagy nem ér rá az jelezze !

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#7412
Hali mindenkinek! Ha vki tud vmit Alex-rõl akkor kérje meg vki hogy estére kellene egy szerver izzítás mert ma este EF lenne......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

ibronk
#7411
De sajnos csak 7 óráig tudok kb.!!!!!!!!!!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#7410
Inditok egy gyakorló server, aki szeretne jönni, IP az N/A message-emben lesz!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#7409
Értem én a viccet csak nem szeretem 😉

Tréfát félre téve jobb az ilyen dolgokat azonnal letisztázni, mert tapasztalataim alapján könnyen félreérthetõ egy-egy üzenet.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#7408
Természetesen csak viccból mondtam ezt a dupla fizetést, azért raktam oda egy ilyet 😄
De ha gondoljátok oda is írhatom zárójelben, hogy vicc😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7407
Ez azé' nem semmi 😄
#7406
Engem is hasonlóan megviselt a dolog 😉

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7405
Sziasztok!

Hát szomorúan olvasom, hogy ne lesz TF..., de ez van.
sanzik
#7404
sot ,mar irni se tudok 😊)
sanzik
#7403
ne rohogj, itt voltam delben mikor Toya mondta,meg irkaltam is utanna, ugyhogy en vettem az adast,csak most valamilyert hulyesegeket beszelek 😄DD
Jacek
#7402
lol

sanzik
#7401
ooo...
igen ugy gondoltam,hogy lett volna,nem pedig lesz 😊)
#7400
Ja, ja és különösen az én utolsó néhány hozzászólásomat olvassa el mindenki aki mostanában tér be a fórumba.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7399
olvass lejebb😄

sanzik
#7398
Kedves basic 69 !
Nem tudom mennyire koveted figyelemmel az esemenyeket,de ma nem Ef hanem TF lesz ha jol tudom.
Tulajdonkeppen nincs is jelentosege,hogy minek hivjuk,de az kar,hogy nem tudsz jonni mert minnel tobb ember kellene a teszteleshez...
#7397
Sziasztok!
én sajnos a mai Ef-en nem tudok indulni, mert nem leszek itthon. Akik indulnak azoknak jó versenyzést kívánok!
FREAK
#7396
na én lassan lépek, majd csak este jövök, ha nem lennék itt kezdésre, azért ICQ-n küldjétek el az IP-t meg a pass-t

thx!

Riszpekk

FREAK
#7395
persze, lezárt ügy, csak példának hoztam fel 😄

Riszpekk

Jacek
#7394
hat ha lelamaztam azert bocs😄DD

#7393
És ezt le lehet már zárni ? 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7392
én pontosan ezért pöccentem be a múltkor, mert egy olyan oktatott ki, aki egy hete játszott a játékkal....

Riszpekk

FREAK
#7391
nem az volt a baj, hanem hogy lelámáztad Ateszt, aki kurvára nem tehetett róla, hogy te a nagy sietségben leromboltad 😄

le lehet már zárni? 😊

Riszpekk

Jacek
#7390
180 merfoldel jottem ki a kanyarbol eppen es 1 tized alatt kellett donteni font vagy lent😊) hat szar lapot huztam ennyi😊

Jacek
#7389
jo hagyjuk mert en is maskepp latom😊) foleg egy kicsit hosszabb volt😊 plusz 4 estek nekem hogy en egy fasz vagyok mert mentem bele Ateszba😊)