NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7488
Viccet felreteve sajnos igen....a Papy foruman ezekre a hibakra mar orjongve ugranak, mondvan hol a javitas?
#7487
Freak feladta
Jacek
#7486
akkor minket a Papy ejtett ki😊

#7485
Errol mar koztudott, hogy program hiba, a patchben javitva lesz allitolag.
Jacek
#7484
na megneztem a perecemet erekes az auto hatulja er a falhoz es folrobban a motor meg az elso kerekem😄DD

sanzik
#7483
erdekes lett volna ha nem talnak egymasra... 😄
#7482
1. Codered
2. HaZso -1.7
3. Petya -3lap
4. Freak -3lap
Jacek
#7481
kar a perecert vege jo lett volna😄

#7480
31 kor

Freak Petya utkozes....Freak mindjart felrobban ugy latom...elsore nekem nem egyertelmu az eset, de inkabb nem szolok semmit.
PuMy
#7479
Hat nem tudom.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7478
Mennyi van még ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7477
Komolyan nem tudom kit eloztem meg sarga alatt, de nagyon kivancsi vagyok....egy megforgott auto mellett elmentem, de ez normalis nem? Nem is szolt erte akkor.
PuMy
#7476
Lehet. Nem tudom, mert en nem szoktam feketet kapni. :-))))

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7475
1. Codered
2. HaZso -3.7
3. Freak -2lap
4. Petya -3lap
Jacek
#7474
hat ez valoszinu😊))

PuMy
#7473
NR2003-at akartam irni. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7472
Akkor a programhiba dokumentalasa kimaradt a kezikonyvbol... 😄
atyka
#7471
a kocsik nagyon jok voltak. haromszor voltam a lakatosnal es siman mentem a negyedik helyen...de az a csattanas nem akarmekkora volt. 😊

PuMy
#7470
"Buntetesek letoltese: Ha fekete zaszlot kapsz, be kell menned a pitbe, ahol a NASCAR hivatalnok addig
tart vissza, amig a neved mellol el nem tunik a fekete zaszlo. Azonban csak zold zaszlo eseten
tuntethetsz el egy fekete zaszlot (a nem seruleses kerdeseknel), es meg akkor is
ujraindulasnal nem torolheted el a feketet. Ha eppen a pitben vagy amikor a sarga zaszlo megjelenik
akkor bemehetsz a helyedre es letoltheted a buntetesed es eltorolheted a fekete zaszlot.
Negy zold zaszlod van a bejovetelhez es a fekete zaszlo eltorlesehez. Ha nincs tobb, akkor kizarnak."
Idezet az NR2002 kezikonyvbol. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7469
mozso te bent vagy meg? hogy allnak?

#7468
probaltam felzarkozni, hiszem 55 kor alatt 1 horpadas sem volt a kocsin...szoval friss gumikon nagyon ment, azt hiszem igazi balszerencse, amikor 2 "csapattars" kiuti egymast. Igaz a kikerulesre eselyem sem volt.
atyka
#7467
legyel jo es nem lesz bunti! 😄

#7466
Ilyenkor inkább ezerrel hajts vissza a pályára - persze az is lehet, hogy azért meg kizártak volna.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7465
igy ujra kezdesnek nem volt egy idealis palya nekem😊) egy texas vagy Atlanta jobban fekudt volna😄

#7464
En inkabb kihagyom a nyilatkozatot...56 kor szenvedes a programmal, inkabb megprobalom elfelejteni....legkozelebb hogyan toltsem le a buntit? Ugyanis amikor en a boxba hajtottam akkor meg nem volt sarga...ezert mondta be mindketszer, hogy ez nem erint engem....elore nem tudhatom mikor lesz sarga zaszlo.
atyka
#7463
nem is volt komoly. met is sztem el akart engedni, de nem ertettuk meg egymast. korrekt volt, de en arra szamitottam, hogy marad az iven es sokkal gyorsabban jottem. mire elengedett volna, mellette voltam. mozso meg jott ezerrel. 😄

#7462
Nyilatkozatokat azért lökjétek Alexnek :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7461
😊))))))))))

atyka
#7460
nem is evickelt el. kivontattak es a pitbol ujraindult. 😊

#7459
Ezen a pályán azért nem nehéz egy kicsit meglökni valakit.
Elég ha egy picit rövidebb a féktávod és máris pöckölöd az elõtted haladót.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7458
nem volt gond en eloztem meg os is elozott meg siman ment a dolog😄

#7457
Igen ugy tunik ez a programhiba, mert mondja, hogy nem baj, hogy bent vagyok, de megsem irja jova a buntit. Elvileg sarga alatti elozesert kaptam, de nem tudom kit eloztem, csak egy porgo autot lattam, be kellett volna allnom moge porogni?
Jacek
#7456
tudtam hogy kort nem kapok mert lesz sarga😄DD MET mit muvelt na azt majd nezzetek meg nekiment a pit bejaratnak es nem volt hatramenet😊 5 kort tuti birkozott szegeny mire elevickelt onnan..

atyka
#7455
akkor ilyen esetben a sarga utan kell letolteni a buntit?

PuMy
#7454
okok, nem azert mondtam

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7453
en vivtam hazsoval...utana meg kalapaltak a kocsim 😄

Jacek
#7452
csgumira jatszottam amikor ota porkoltem tudtam tartani az idot szoval jo volt😊

PuMy
#7451
Ahogy elojon a sarga ma'r nem tudod torleszteni a feketet akarmit is mondd a jatek (en legalabbis
ezt tapasztaltam)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7450
Figyelj PuMy boven kozepfok felett van az angol tudasom....egyszeruen a program nem akarta...a szabalyokat meg elegge atragtam. De nincs harag. 😄
Jacek
#7449
azert nem is vivtam Hazsoval meg Codeval mert vigyaztam minima hiba csak nagyon szerencsetlen helyen majd nezd meg😊

Jacek
#7448
nezd meg majd a replayt jol mentem ahoz kepest hogy 2 honapja nem mentem😊) mentem elol vagy 20 kort abbol 10 sarga alatt😄

atyka
#7447
ja, engem is meglokott, de inkabb hagytam, hadd menjen 😄

#7446
Meg kellett allnom (stop&go), az elsonel kozolte, hogy sarga alatt nem tolthetem le, mondom ok, amint zold lett bementem megint. Semmi.....alltam ott vagy 10 masodpercet. Kimentem, kovetkezo korben megint, erre kozli, hogy sarga zaszlo van, de ez engem nem erint, mert en mar a pitben voltam akkor, megallok varok, semmi. Kimentem megint, megvartam a sarga veget, megint be, pitben kozli sarga van megint, de ismet nem erint mert a boxban voltam, allok ott aztan meguntam es harmadszorra jo lett. Aztan atyka elem pordult a kovetkezo korben es annyi volt.
sanzik
#7445
tudtam,hogy elb*szod 😄DD
atyka
#7444
azert tapasztalataim szerint mozso elboldogul az angollal 😄

Jacek
#7443
aaasajnalom egy piti hiba es kesz😊

Jacek
#7442
kulomben nagyon gut volt😊 Petya kicsit kamikazott amikor vissza jott de nem volt veszes😊 megertem hogy ideges volt

Jacek
#7441
aztan minimalis csusz ugye a gyakorlas hianya😊 addig hiba nelkul szep ovatos duhajban😊 es szerencsetlenul a PIT bejaratnal a valaszfal elet talalta el a verda kesz kampo😊

#7440
Áthajtásost kaptál vagy beállóst ?
Az nem mindegy.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7439
Mert nem tudja hogy 2 fajta van, amikor meg kell allni es amikor at kell hajtani a pit-en. Figyelni
kell mikor kapod hogy melyiket kapod (mondja a spotter).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"