NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#7538
thx, ez így van

az ott az én "sávom" volt

Riszpekk

PuMy
#7537
Nincs igazad, Petya kulson volt, te belson, akkor miert fordulsz kulsore ha van melletted egy auto?
Belson siman elmentel volna, a kovetkezo kanyarba pedig ma'r mogotted lett volna.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7536
Nos, ha Petya helyében lettem volna, habozás nélkül leszállok a gázról. Nem is tudom, mit képzelt, õ hibázik, és én másszak le az ívrõl, amikor tétje sincs az elõzésnek?

Riszpekk

HaZso
#7535
Igen Codered, Pumy lebegett az én szemem elõtt is ! ;-)))
Nagyon gratulálok a gyõzelmedhez Codered!! És persze mindazoknak, akik végig mentek. Ahogy beértünk a célba, azt mondtam magamban, ez igen, ez NASCAR !!!
Ennyire sohasem örültem 2. helynek, az a befutó tényleg nem volt semmi! ;-))

Alexease
#7534
Szerintem a masodiknal is Petya a hibas! Most nem Freak-et vedem! De, Freak iven ment rendesen, Petya "vagodott" be a kulso ivre moge. Csak minimalisan ert Freak melle, ami szerintem elozesi helyzetnek nem szamit meg. Foleg, hogy a lendulettol, egyszeruen a falnal kotott ki, es oda-oda csapodott. Mivel az "idealis" iv kisodrodik a falig, igy Freak teljesen normalisan ment. Paetyanak kellett volna fekezni, foleg, hogy mar a falon pattogott, de nem, mert nyomta neki rendesen tovabb. Freak semmit nem tudott volna tenni, mert ha lassit Petya bele megy, az ivrol befele huzodni kanyar kimenetben meg nem lehet.
FREAK
#7533
"Freak az elõtt próbál bevágni mielõtt teljesen elhagyta volna Petyát"


Hova kellett volna bevágnom, amikor íven voltam?? Pont hogy õ vágott be, mielõtt elhagytam volna....

Riszpekk

PuMy
#7532
Ha van melletted egy auto akkor logikus hogy nem kulsore fordulsz ki a kanyar belso iverol, nem?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#7531
Szerinted elhiszik? :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7530
álljon meg a menet!


ÉN voltam ideális íven, ÉN vettem tisztán a kanyart, és én voltam elõrébb, a köröket tekintve is. Miért kellett volna nekem helyet hagynom, amikor õ már ott szikrázott a falon?? Hova sietett annyira körhátránnyal?

A helcsi nézetbõl látszik, hogy én tartottam az ívet, õ meg be akart sorolni, mint a sztrádán a gyorsító sávból. Kinek is van elsõbbsége?

Riszpekk

#7529
Ebben az a rémisztõ, hogy ezt nem beszéltük meg 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#7528
A befutó...közel sem olyan szoros a képen mint az valójában volt....vagy csak úgy érzem? 😄DDDDD


https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

PuMy
#7527
A hibasok szerintem.
Az elsonel Petya kapkodott.
A masodiknal nem hagytal eleg helyet.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7526
Na én megnéztem mind a kettõt (THX HaZso !).

1 affér (41.kör - azt hiszem): Ez egyértelmûen Petya hibája. Ez le is van írva a szabályok között, hogy az elõzésnél a hátulról érkezõnek kell figyelnie.
Ráadásul Freak az ideális íven fordul ahonnan nem is tér le egy milimétert sem.
Ajánlott a helikopter nézet.

2.affér (163.kör): Ez viszont tipikus Freak hiba :-)
Igazából csak helikopter nézetbõl látszik, hogy Freak az elõtt próbál bevágni mielõtt teljesen elhagyta volna Petyát.
Egyszer én is így estem ki.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7525
mik ezek, alcímek?

Riszpekk

FREAK
#7524
a másodiknál sem én basztam el (164. kör), Petya egy másodpercet nem töltött az ideális íven, a falat kaparva jött ki a kanyarból, de le nem vette volna a kis lábát a gázról...... bárcsak minden baleset ilyen egyértelmû lenne

Riszpekk

PuMy
#7523
Episode 1=Petya
Episode 2=Freak

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#7522
video is kell megvan hamar😊))))))

FREAK
#7521
Tipikusan az az eset, amit Alex lerajzolt, kanyar közepén lendületbõl.... De hova akart vajon eljutni?

Riszpekk

Jacek
#7520
Freak vs. Petya Episode 2

Itt

CodeRed
#7519
ahogy elnéztem hogy vezet ma délután......aztmondtam magamban..basszus énis így akarok menni........

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#7518
Jaja......és pumy szelleme is itt lebegett elõttem

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7517
Freak vs. Petya episode 1😊

Itt

#7516
Mit tesz ha délután együtt játszotok és tanultok egymástól ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#7515
Szóismétlés hegyek 😊)))))))))

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#7514
Köszönöm mindenkinek a versenyt.Legfõképpen alexnek a szerverért és Zsonak hogy nyerhettem.Ha Õ nincs akkor úgyérzem nem lett volna ilyen izgalmas a futam.Petyá-t nagyon sajnálom a gigszere miatt valszeg ha bennmarad és nem mondja be a gépe az unalmast más lehetett volna a végeredmény.Szóval gratula mindenkinek....de legfõképpen Zso-nak.A szememben a gyõzelem az övé.......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#7513
Eredmeny fent!
Richmond
#7512
Ja és Jacek :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7511
Arra csak Alex és Freak képes.
Nem hiszem, hogy most Freak-nek sok kedve lenne ilyesmihez :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7510
valaiki csinaljon belole egy olyat, mint amit pumy belinkelt...

FREAK
#7509
jó, nincs kedvem belemenni, ha újabban körhátrányból szabályos a kilökés, akkor hibás vagyok, sorry

ne haragudj Petya, legközelebb kiállok a fûre, ha mögém érsz, nehogy véletlenül meg kelljen erõltetned magad elõzés közben

Toya, nem viccelek, de kapott egy utolsó esélyt, erre nem hogy nem figyel oda, hanem veszélyesebb, mint azelõtt, és még vigyorog is a végén. Ha nektek ilyenek kellenek, akkor én szívesen választom az AI-t.

Riszpekk

Jacek
#7508
en most huzom a masodik felet a replaynek

atyka
#7507
van egy par. 😄

Jacek
#7506
nekem tetszett az az elmeny is egvolt hogy sajat magam tettem TK-ra a verdat😊))))

atyka
#7505
eleg lenduletesen jottel vissza... 😄

Jacek
#7504
hat remelem mert allandoan ment a chat eleg idegesito😄jo amikor kileptem en is irtam😊

#7503
Valaki rakja már ki az ominózus jeleneteket !!!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7502
grat mindenkinek, aki vegigment! 😊

Jacek
#7501
veletlenul nem figyelek akkor engem a nezok kozul szednek ki😄DDD

#7500
A ütközésekrõl nem mondanék véleményt ameddig nem láttam egy visszajátszást, de van egy-két észrevételem.

1. A sorry-t nem várhatod el senkitõl mostmár, mert ugye a rendes futamokon chat stop lesz és sokan erre már most átálltak.

2. Nem hiszem, hogy egy ember alapján kellene egy egész korosztályt bekategorizálni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7499
azon neztem mit csinalsz ott😊

Jacek
#7498
en nem akarlak csesztetni meg ilyenek de a sarganal az egy kicsit kamikaze volt nem gondolod?

atyka
#7497
mozgalmas volt, az biztos 😊

#7496
Gratula a gyõztesnek és a második helyezettnek!!!!!!

Zárójelben annyit, hogy a 35. körig végig vezettem, amikor elszállt a gép és 3 kör hátránnyal jöttem vissza 😊)) Freak az ütközést meg nyugodtan ki lehet elemezni és nem mondok semmit, de az nem az én hibám volt (csak ennyit... 😄) Sorry, ah vmivel megsértettelek de verseny közbe nem tudok chatelni! 😞((( Köszi a versenyt mégegyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Petya
Met
#7495
Hát Alex csinálhatnál ilyen WATTS szerû dolgot, nem semmi volt ott a pitnél😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7494
Hát vágja már ki valaki a replay-t, hadd lássuk azokat az ütközéseket.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7493
nos, nem akarok hisztizni, és nem is fogok


Petya ma 3x jött nekem, ebbõl 2x versenyben, mindkettõnek az lett a vége, hogy falnak csapódtam. Mindkét esetben körhátrányban volt, tehát azt sem lehet mondani, hogy el kellett volna engednem. Sokszor elengedtem, amikor olyan helyzetbe kerültünk, tehát azt sem lehet mondani, hogy NEM akartam elengedni. Én már nem merek megint szólni, mert aztán én leszek a fasz, de mégis meddig fogjuk ezt játszani? A másik, hogy a gyerek lazán megy tovább, egy sorry-t nem nyögne be.

Én összesen annyit reagáltam az elsõnél, hogy "khm khm", az utolsónál már inkább nem is szóltam.

Asszem a 43. és a 163, körrõl van szó. Nézze meg mindenki és döntsetek, de azt megmondom, hogy nem szeretnék olyan társasággal versenyezni, aki egy ilyen lúzert pátyolgat. SZórakozni szeretnék, nem görcsölni a lázas tinik miatt, de ez így nem mûködik.

Csak ennyi, thx

Riszpekk

Jacek
#7492
huhuhu😊

#7491
Vegeredmeny:

1. Codered
2. HaZso -0.134 !!!!!!!!!!!
3. Petya -3 kor
#7490
Hát a javításra én is kiváncsi leszek, fõleg ha a már köztünk beszélt dolgokat is orvosolják.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7489
Remélem higgadtan reagálja le a dolgokat.
Kár lenne egy ilyen nyugodt hangú beszélgetést valami mással folytatni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu