NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#7588
Értem, aki gyors, az jöhet? Na látod, én meg ezt szarom telibe. Mióta Toya-val versenyzek, asszem egyszer sem sikerült nyernie (vagy max egyszer, de nem emlékszem), és mégis többre tartom, mint sok más versenyzõt, aki már többször is nyert. Ezt meg vagy felfogja valaki, vagy nem, nem fogom megmagyarázni.

Riszpekk

CodeRed
#7587
Sztem Freak hagyjuk petyát.....ezen a pályán fényévekkel jobb volt bárkinél......Zso is megmondhatja.....Ha nincs az a szarság akkor bizony lehet hogy nem én nyertem volna.És ezt a véleményt zso is támogatja......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#7586
persze, biztos...... másban hiszünk, ennyi

Nekem számít, hogy Toya, Pumy, sanzik, Jacek, Alex, Met, Hazso, Atesz stb stb már megmutatták, hogy jó versenytársak, nektek meg nem.

Riszpekk

PuMy
#7585
es ez forditva is igaz

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7584
az megint más, mert akkor nem kerülsz holttérbe, és mellettem maradsz, így nem lett volna hova húzódnom

figyi Toya, hagyjuk, úgy érzem, direkt nem akarod megérteni, mirõl beszélek

Riszpekk

Jacek
#7583
Sanzik fekezett volna tutko😊 en belemegyek mint a szar😄

#7582
Figyeltem minden mondatra csak nem akarok mindegyikre reagálni...
Nem tartanám tisztességesnek ha én papolnék itt, majd talán néhány hónap múlva válaszolnék egy ilyenre, jelenleg nem vagyok abban a helyzetben.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7581
Akkor mindenkinek jar egy fekete pont😊))))
#7580
Abból a helyzetbõl senki nem keveredett volna ki jobban mint Petya.
Ebbe a csapdába talán PuMy és Alex nem esett volna bele. Szerintem Atesz, HaZso, CodeRed vagy én sem vettem volna el a gázt még ennyire sem mint Petya.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7579
nem volt nehezítés, csak elmaradt a könnyítés (amit még mindig nem érzek szabálytalannak, aki hátul van és hibázik, az vegyen vissza)


kár, hogy a szöveg lényegére nem figyeltél

Riszpekk

#7578
A második ütközésnél aki kicsit is verseny szellemû hasonló módon tudott volna bizonyítani ilyen "mesterségesen megnehezített" szituációban.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7577
én ilyet nem írtam alá

tudniillik, én nagyon megszerettem ezt a társaságot, és reméltem, hogy ezen már csak javítani fogunk, nem pedig felhígítjuk, és elkeverjük valami idegen lében

aki eddig kibírta, az szerintem már letett annyit az asztalra, hogy ne kelljen full amatõrökkel együtt "felvételiznie"

aki be akar kerülni, bizonyítson, nekem ez az elvem, és ebben nem értünk egyet

Riszpekk

PuMy
#7576
Nem akarok kotekedni, de ez nem teszt futam volt hanem EF.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7575
Ebben az a szörnyû, hogy ez nem csak Petya felvételije volt...az beszéltük mindenki átkerül teszt státuszba.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7574
már megmondtam

ez Petya felvételije volt, amit kisírt magának, és nem állt szándékomban a két szép szeméért átengedni

nem az a baj, hogy nekem jött, hanem hogy nem fogta fel, hogy most NEM HIBÁZHAT

Riszpekk

PuMy
#7573
Azert arra me'g kivancsi lennek, hogy mi lenne errol a helyzetrol a velemenyed ha nem Petya lett volna ott, hanem CodeRed vagy HaZso (mert ok is ugyanigy mentek volna nekem elhiheted).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#7572
Szerintem mindegy minek hivjuk, rahuzasnak vagy iventartasnak...

Nekem azzal van ott gondom, hogy Petya nem tudott volna elozni, es o jobban latthatta a helyezett maga elott, mint Freak a tukorbol, es amikor erezte hogy be fog szorulni Freak es a fal koze, egyszerubb lett volna picit lasitani.

Az hogy a kanyar kozepen, a kivezeto elejen ki hogy allt, mi tortent, a baleset szempontjabol nem annyira szamit. Konkreetan az utkozes elotti pont szamit, mielott Petya beszorult...
Freak3.avi
FREAK
#7571
jól van ok, feladom


akkor ennyit errõl, ez a helyzet, elfogadom


sajnálom, hogy ide jutottunk, eddig ilyen nem volt, még Mode is be tudott illeszkedni... de ha a többségnek ez kell, akkor ezt kapja... nekem túl sok, sorry

Riszpekk

#7570
Velem sajnos ilyesmi nem csak veletek történt meg.
Egy ilyen esetnél szakadt el a cérna nálam.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7569
Mert rahuztal joember.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#7568
Freak en nem vedem Petyat megneztem belsobol, latszik hogy amikor meglat kicsivel utanna lassit elveszi a gazt csak keson szoval szandekos tuti nem volt. az elso mas teszta az olyan mit amit mi csinaltunk az elejet Toyaekkal😄

FREAK
#7567
akkor érdekes, hogy az orrával tolta meg a seggem.......

Riszpekk

FREAK
#7566
merem remélni, hogy hasonló helyzetben lassítottál volna

én egész biztosan (meg is tettem párszor, van rá pár tanúm, érdekes, hogy pont Petyának okozott gondot a lassítás)

Riszpekk

PuMy
#7565
Nem is voltal elotte, hanem mellette.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7564
hát ha neki akadály egy elõtte haladó versenyzõ, akkor nem tudom, mit keres itt

Riszpekk

CodeRed
#7563
hehe.......télleg szoros 😄DDDD

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

PuMy
#7562
Szerinted en lassitottam volna, mikor latom hogy belso iven mesz?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7561
Igen, kérdés, hogy mit. Direkt haladtam az ívemen, ugyanis õ akarta bebizonyítani, hogy éretten tud versenyezni. Így semmi okom nem volt rá, hogy mást csináljak.

Riszpekk

CodeRed
#7560
Sztem ez nem errõl szól.......már úgyis mind1 nem? Tanuljon belõle mindenki aki úgy érzi....kész ennyi......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7559
Codered nezd ezt meg😊 ugyan ugy 50% tav semmi segitseg😊

http://www.tar.hu/jacekvacek/snap128.jpg

#7558
Nem is kell piros szõnyeg, de akadály sem feltétlenül szükséges.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7557
Ertem, direkt csinaltad.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7556
Hát talán én sem, ha te vagy mellettem, és pozícióért megy a harc. De Petyus azt mondta, bizonyítani fog, én meg mondtam, hogy lesz mit. Tessék, egyszerû feladat volt, mindössze pár ép idegszál kellett volna hozzá. Bukott. Arra remélem, nem számított, hogy piros szõnyeget terítek elé...

Riszpekk

PuMy
#7555
befele=a fal fele

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#7554
nekem is tetszett az egesz😊 pici hiba volt de neztem a replayt a kocsi hatulja megy a falnak es eltunik az eleje 😊

#7553
Ha már mindenképpen hibást kell kikiáltani a második esetben akkor mind a ketten bõven védhettétek volna mint ahogy Jacek is mondta.
Az elsõ esettõl engem kiráz a hideg, mert sokszor éltem át ilyet.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7552
Akar mit is mondol, en nem huzodtam volna befele mikor tudom hogy van mellettem egy auto.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#7551
nagyon ronda gyorsban ez ment😊) codekek sincsenek fonn 😊)

Freak vs Petya VHS verzio😊

FREAK
#7550
ok kérdezz! 😊

Riszpekk

FREAK
#7549
most magyarázd be, hogy a 3. helyen haladva, 1 kör elõnnyel kilöketem magam..... thx a bizalmat....

Riszpekk

Alexease
#7548
Frankon mentel, ahoz kepest, hogy reg voltal versenyen! Az a falnak menes brutal volt, a fel kocsi eltunt😊)
PuMy
#7547
Mondjuk errol az elengedes dologrol beszelhetnenk.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7546
na de könyörgöm, mióta ideális ív a fal kaparása?? nézd a gumicsíkot, VÉGIG azon haladok

különben is arról van szó, hogy ha körhátrányban, hátulról ugyan ne tolakodjon már, amikor tudja, hogy elengedem, mert legalább 3x elment már mellettem

Riszpekk

PuMy
#7545
Es akkor te miert kockaztattal azzal hogy kozelitettel a falhoz, amikor ha ott maradsz akkor biztonsagosan elmentel volna mellette (mert ugy akkor o ma'r lassabb volt)?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

CodeRed
#7544
innen leszedhetitek a végét a futamnak......
http://www.tar.hu/codered/szorosan.rpy

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7543
masodik szerintem egy X mindketten vedhettek volna😊 csak Petya talan tobbet latott belsobol nem neztem.

FREAK
#7542
annyit tettem, hogy közelítettem a falhoz, de nem vágtam be elé, mert sejtettem, hogy még ott az orra

csak épp elvártam volna, hogy egy 100% vert helyzetben ne kockáztasson, hanem gondolkodjon.... vagy nem ez a tesztverseny célja?

Riszpekk

#7541
Vigyáz, az az ütközés a hátsó egyenesben történik ahol bizony az az ideális ív ahol Petya megy és ahova te is próbálsz bejutni.
Többször megnéztem valóban nem veszi el a gázról a lábát viszont nem is gyorsít, amikor te 120-al mész õ még mindig csak 112-vel próbál a fal és közted lavírozni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7540
én nem fordultam külsõre

láttam, hogy hibázik, hallottam is a hangját, haladtam az ívemen

te sem padlógázzal mentél volna a helyében, ebben biztos vagyok

Riszpekk

atyka
#7539
en alex-szel ertek egyet...ezt petyanak kellett volna vedeni sztem is...