NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#7638
Ja😊) Az elso utkozes utan, amikor a replay-t neztem, meg a ver is meghult bennem. Azt hittem "haboru" lesz😄DDDDDDDD
Jacek
#7637
ja hogy mindjart 2 ora azert irok ilyen erdekes szavakat, egyebkent se megy 😊

#7636
Jacek már megint nagyon megy neked az írás 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7635
Igen, pontosan errõl beszéltem. Ez neki egy teszt volt, és az lett volna a minimum, hogy engedélyt kér az elõzésre, de leszarta, én meg nem vagyok az a fajta, akinél ez járható út. Persze én szívtam meg, de hiszek benne, hogy majd ha Toya lesz az új játszótársa, akkor majd csak kirúgjátok...

Riszpekk

Jacek
#7634
na jo de ez olyan mint a cigany lova nem vak hanem bator!! ket kor hatranybol akar nyerni?? na

Jacek
#7633
En azt mondtam neki bevallo😊 vaja meg a bajnoksagot ott lesz bunti es kiszorodik egy ido utan aki nem oda valo, lehet hogy en lesz az elso😊

CodeRed
#7632
Mert szerencsétlennek ott legbelül tétre ment.És az elején ami történt vele..............hát mit mondjak.Biztosan nem csökkentette benne a gyõzni akarást.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

PuMy
#7631
Jo szerintem zarjuk rovidre az egeszet, Freak azt mondta addig nem jon amig Petya, ennyi.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7630
Dehogy 😊 Már írtam, induljon, pont az "okos enged" elvet követve. Csak megkímélem magam a további balhéktól.

Riszpekk

Jacek
#7629
😄

Jacek
#7628
ahoz kepest jol lereagalta az elejen nem lott ki egybol SCUD raketat ALex iranyaba hogy a server megszunjon😄DDDDDDD

#7627
Nem a vita abból alakult ki, hogy a második ütközésben nem tartottuk Petyát hibásnak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#7626
Az a mega-szar az egeszben, hogy megint veled akadt ossze😞(( Ugyan igy barkit "ki lokott" volna, de akkor nem lett volna ekkora "felfordulas"...

Engem az bosszant az egeszbol, hogy ha tudja hogy "pikkelsz" ra, es raadasul mar egyszer neked ment a verseny elejen, akkor miiert kell izmozni abszolut korhatranyban, teljesen foloslegesen pont veled?

De hat ez tipikus... nincs szerencsenk.
CodeRed
#7625
És? Okos enged......... kész ennyi.Ehhez nem kell egyetem

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#7624
És te most azt várod kategórikusan mondjuk ki, hogy Petya nem indulhat ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7623
nem vele van bajom, és nem a kilökéssel (ugyanis én vele szemben el tudom fogadni, hogy ez a verseny része)

Riszpekk

Jacek
#7622
mar bocsanat de olvasd azert Freak elso reagalasta az egeszre!!! a vita a replayek utan alakult ki.

CodeRed
#7621
De már annyiszor kért mindenki hogy hagyd abba petya baszogatását......(huhh sohasem beszéltem még így egy fórumban sem) hibázot.ok....engem mindkét versenyen kilöktek.senkitsem hibáztattam érte.NEM ERRÕL SZÓÓÓÓÓÓÓL.Ha balhéd van petyával VELE beszéld meg és ne itt szarozd mások elõtt.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7620
mondjuk volt a kamikaze akcioja a vissza tolatok a pitbol es ezerrel megyek a tobbiek utan😄DDDDDD

FREAK
#7619
"Sztem az bassza Freak csõrét hogy petya igenis jobb volt nála ezen a pályán"


Nem ismersz. Általában a mezõny végén vagyok edzésen, idõmérõn, soha nem vagyok gyors. Ha ez zavarna, nem játszanék. Itt ennél sokkal többrõl volt szó, de valszeg te sem érted a lényeget.

Riszpekk

Jacek
#7618
eleje szepen ment nem volt gond az elozesekkel ha en eloztem de akkors sem ha engem elozott Code es Hazso korrect volt nekem Petyaval sem volt gondom:

FREAK
#7617
Lehet, hogy nincs erre szükség, mert ha ez egyáltalán kérdéses, akkor itt olyan gáz van, amit én nem viselek jól

Mi mindannyian melléd álltunk a Mode ügyben, pedig ha ez versenybírókra lenne bízva, ugye tudod, ki lenne kizárva? Na valami hasonlót vártam most is, de ha nem, hát nem. Maradjon Petya, majd szóljatok, ha meguntátok, és akkor visszajövök.

Riszpekk

#7616
A múltkori pénteki futam visszajátszását azonnal elkezdem felrakni.
Azt valóban érdemes megnézni, a maiból nem tudom tanulhatnál-e valamit :-D

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#7615
n úgy vagyok vele hogy nagyon soxor hívtam edzeni petyát és böcsülettel jött is......... nagyon akaret bizonyítani a kissrác...bár néha meggondolatlan de a multkori edzéseken már rengeteget fejlõdött sztem.Ez a pálya nagyon feküdt neki.És pl velem szemben és Zso-val is nagyon korekt volt szvsz.Ráadásul azok után hogy gigszere volt visszajött és küzdött tovább.És bizony nagyon jól ment.Neki volt miért küzdeni.Freaknek nem, mert addigra már tropa volt.Sztem az bassza Freak csõrét hogy petya igenis jobb volt nála ezen a pályán.Hibázottt petya 1x és ez bárkivel megeshet.Fõleg hogy õneki olyan lenne bejutni FF-re mint Jeff Gordonnak a vb cím.És küzdött érte.Az idõkbõl láttam hogy nagyon jön felfelé a srác.Ezt Freaknek is látnia kellett.Sztem szándékosan csinálta azt amit csinált.Meg merem kockáztatni hogyha nem csinálja ezt akkor tzalán 1 karikát le is tudott volna dolgozni petya........

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

PuMy
#7614
Szerintem me'g nincs fent a replay a szerveren.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Bucser
#7613
#7589-es hozzaszolasra valaki esetleg tudna egy most nem érünk ra bazzeget hozzalökni????? (Ki is a türelmetlen?=))))

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

FREAK
#7612
ok Pumy, nem kell folytatnod, vettem az adást


juteszembe, milyen hamar elfelejtette Petya mûvész úr, hogy amikor az elején mindenki sírt, hogy húzzon a picsába, egyedül én álltam mellé, hogy nem is annyira gáz, és meg kéne próbálnia (meg lehet keresni a topikban, nem hazudok)

de ez van, biztos kiment a divatból a hála meg hasonló naiv baromságok....

Riszpekk

#7611
Én azt mondom döntse el az öt bíró, hogy indulhasson-e vagy sem a versenyeken (azért öt mert Freak ugye érintett az ügyben).
Hagyjuk ezt az egész témát már a fenébe.

Ha azt döntik, hogy indulhat akkor azt Freaknek kell elfogadnia, ha azt hogy nem akkor azt Petyának.
Témát ezzel le lehetne zárni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7610
hat ezt nem hiszem 😊

FREAK
#7609
tudott, az elsõnél nyögött valamit

Riszpekk

PuMy
#7608
Altalaban en boven hagyok helyet mindenkinek, legyen a koron belul vagy lekorozott, mert nem kockaztatom az autom epseget azzal hogy egy masik versenyzo reakciojara bizom.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#7607
Lehet, hogy jobb volt, vagy gyorsabb (nem tudom mit kapcsolt be), de en kintrol neztem vegig - es nem csak ezen a futamon - es verseny helyzetben turelmetlen. Ami ilyen palyakon, es ilyen versenyeken, biztos balesethez vezet.
FREAK
#7606
ahol FÉKEZNI kell, ott nem elég NEM NYOMNI A GÁZT

élet-halál kérdése lehet a valóságban

Riszpekk

#7605
Írta, hogy nem tudott chatelni a futam alatt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7604
köszi Pumy, majd ha neked gyûlik meg a bajod egy ideges gyerekkel, én is nagy segítség leszek..... bár kétlem, hogy tanúja leszek ilyesminek

Riszpekk

#7603
Itt igazából a második eseten megy a vita amit jó lenne ha tovább elemeznél Alex a sebességek és a gyorsulás összehasonlításával.
Érdemes hidd el.

Pont az a lényeg, hogy nem nyomta a gázt még félig sem Petya.
De mind1, ez olyan mi lett volna ha eset.
Mi lett volna ha Freak nagyobb helyet hagy ?
Mi lett volna ha Petya fékez ?
Mi lett volna ha Petya nincs holttérben ?

Fikció !
Szerintem a második esetet nem lehet egyértelmûen Petya nyakába varrni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7602
Tévedsz, gyors volt, de jó??? Ahhoz esetleg tudni kéne elõzni, és lassítani, ha úgy adódik.

Riszpekk

Jacek
#7601
jo csak az LFS Ferrari dominancia van😊))) ott maskeppen jon ki😄

CodeRed
#7600
Vmi külön topic ebben a témában? pl: Freak vs Petya 😄DDDDDDDD

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#7599
Úgy érzem, azzal, hogy az elõzmények után egy szót sem szóltam, már megtettem, amit kellett. Ellenben tõle elvártam volna, hogy két sorban elnézést kér, akkor is, ha köze nem volt hozzá. Az említett versenyzõket tisztelem. Petyát nem. Nagyon nem. Azért nem, mert nem adott rá okot, és hajlandóságot sem mutatott erre, pedig csak a fékre kellett volna lépnie egy piros ponthoz. De ha neki mindegy, akkor én sem fogok máshogy állni hozzá.

Riszpekk

PuMy
#7598
En meg nem mondok semmit, mert ez nem bajnoksag.
Ha Freak nem fogja fel hogy a biztonsagos versenyzeshez az is hozzatartzok hogy nem kezdek el kisorolni kulsore mikor egy masik auto van a holtterbe, akkor nagyon sajnalom.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7597
Norbira itt ez nem jellemzõ, csak annyiban hogy rohadt gyors.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7596
Én próbáltam bejutni, de már nem sikerült :-(

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#7595
Nem azt mondtam hogy petya gyorsabb volt....hanem hogy jobb...óriási különbség

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#7594
Ha én lennék a versenybíró bizony salamoni döntést hoznék és Met lenne a harmadik induló pénteken.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7593
Azért hidd el, nekem jólesik, hogy van valaki, aki érti, mirõl beszélek, thx.

Riszpekk

Jacek
#7592
Ez egy teljesen ams dolog szerintem, vegyuk pl Norbit😄DDDD(kapok majd a pofamra) halal gyors LFS-ben jol megy minden szabalyos!! de ha veletlenul megelozik az elejen megondolatlan dolgokba megy bele egybol nem megy tovabb nyugodtam mert ugyis vissza eloz. Hanem azonnal😊

#7591
Itt az a lényeg, hogy az általad említett versenyzõkkel kölcsönösen elnézést kértetek volna egymástól.
Itt ez valamiért nem történt meg :-(

Mond, hogy tévedek !

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Bucser
#7590
Fulll replayek feltöltését vagy megkapasat kérhetem? UGyanis érdekelne, hogyan mentek (szeretnék ellesni dolgokat de savot foglalni nem akarok... Én tanuló statuszban vagyok (marmint én ugy érzem tanulasra van szükségem 😊)) Tehat imadom a Nascart de jatszani keveset jatszottam... Szoval versenyek telje3s replaye elérhetõ e valahoonnan? vagy lenne e olyan kedves valaki feltennni õket????


TEccikérteni?????????????????

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Alexease
#7589
De ha ugy neznenk, hogy ma en voltam a "versenybiro", es abbol kellene itelnem, hogy Freak-et haromszor "loktek ki" haturol, es Petyan tobbszor tapasztaltam a "turelmetlenseg", "izgalom" jeleit, es dontenem kellene, akkor egyertelmu lenne...😊)))))

En ugy vagyok vele, hogy egy ilyen tet nelkuli versenyen, korhatranyokban, lehet azert turelmesebb is az ember, nem kell mindenaron nyomni a gazt. Ha csak abban a nehany meteren, nehany szazalekkal vissza veszi a gazt, mar nincs baleset.
De lehet, hogy csak en vagyon ilyen nyugodt tipus😊)) Bar az eredmenyeimen meg is latszik😊)