NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7697
De hogy a csudaba tudjam, hogy az elottem levo mikor lepi at a celvonalat, amikor vagy 1 meteres betonfal valaszt el mindet?!

Nem latok belole semmit es kulonben is csak a sebessegmerot nezem, nehogy tul gyors legyek.

Valahogy ugy erzem ez tulsagosan a szerencsere van bizva... :-(

A stop&go letoltesenel tenyleg ugy tunik rossz helyre alltam, de azt mondta a pit vegenel toltsem le. Biztos felreertelmeztem. Fel sem merult bennem, hogy szabalyos az, ha szervizelessel egybekapcsolom a stop&go-t (F1-ben pont ezt nem szabad).

De meg mindig az a kerdes, hogy kit es mikor eloztem le, ez a kulcs, mert a bunti letoltest most mar tudom. :-)
Alexease
#7694
THX
Alexease
#7693
Megneztem a visszajatszat.
- Hogy mit/kit eloztel meg az elso pitbeallasnal, arra nem igazan jotttem ra pontosan - igy hirtelen. Max az elotted levot, a celvonal elott a pitben.
- A kiallasok nem voltak valami jok.😊) Az elso, meg ugyan abban a sargaban volt, ami nem ervenyes, mert zoldnel kell letorleszteni (raadasul, itt meg gyorsan is mentel a pitben - igaz csak 1 mp-ig, es csak 1 mph, de a progi "szamolja":-( )
- A masodik kiallas zold alatt volt, az jo, de a Stop&Go-t nem a Pit kijarat elott kell letorleszteni - nem ott kell varni-, hanem a "szervizhelyeden". Ha oda beallsz, ott egy ficko majd stopperezik😊)
- A harmadik jo lett.
#7685
Sziasztok, jo reggelt!

Elmentettem a replay-t, amiben a kerdeses fekete zaszlom es a harom darab buntetes miatti kiallas van. Legyszives segitsetek, hogy mikor elozok meg valakit is sarga zaszlo alatt es miert nem irja jova a stop&go-mat....csak talalgatasaim vannak, de szeretnek bizonyossagot, mert emiatt a tegnapi versenyem eluszott (3 kor hatrany).

Szoval a replay itt van:

http://web.axelero.hu/mozso/nascar.html

A kovetkezo a szituacio:
37. kor: Elso tankolasom, pit open (HaZso is kijon), sarga zaszlo ervenyben, program szerint ekkor elozok sarga alatt (hol?).

39. kor: Elso kiserlet a fekete zaszlo megszuntetesere. Spotter szol, hogy nem megy, mert a sarga alatt nem tolthetem le, ok.

41. kor: Masodik kiserlet, a pit bejaratat atlepve meg zold van, az ujabb sarga akkor jon, amikor en mar a pitben vagyok. Spotter kozli, hogy a sarga engem nem erint, buntetes megis megmarad.

46. kor: Harmadik kiserlet, szinten zold amikor a pitbe erek, utana lesz sarga. Spotter megint mondja, hogy engem nem erint. Ezuttal megszunik a fekete zaszlo.

52. kor: Utkozes atykaval, elkerulhetetlen volt sajnos... 😞
sanzik
#7684
lol,de ez semmi...
nekem van egy kiskorosi bukom a simsonos korszakombol maradt,na azt szoktam felvenni,az asszonynak meg mondom verseny elott,hogy kotozzon korbe a gyerek ugralo kotelevel jo szorosan a fotelhez,nehogy baj legyen 😄DD
sanzik
#7683
na jo sokat termeltetek az ejjel,tudtam,hogy lesz mit olvasgatnom regeli kozben 😊

lehet,hogy gonosz vagyok,de en jokat rohogtem es ilyenkor tokre orulok,hogy nekem csak versenyezni kell es nem kell iteletet hozni senki feje folott 😄DD
Jacek
#7682
ez halal komoly😊 csak poen volt de jot rohogtunk nem egyszeruen nezett ki😊

CodeRed
#7681

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7680
mondjuk most voltam lanon amirol a kep is volt😊) nagyban jartszunk F1, elnezek oldalra ott ul a haver tuzalo a fejen meg egy Ferraris baseball sapka majdnem le estem a szekrol😊)

CodeRed
#7679

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7678
van itthon valahol Sparco kesztyum hasznalt bele rakta az erzest egy WRC pilota lehet hogy minusz 2-3 tized?😄DDDDDDDDDDDDD

#7677
Aki kérte a replayt és Alex :-)

http://www.hsw.hu/.file/nascar2003/lowesFF.zip

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7676
lol😊)))))))

HaZso
#7675
Hát volt szerencsém találkozni ezzel a kesztyûvel, nem gyenge, komolyan mondom :-)
Azt hiszem, én is beszerzek egyet ;-)

CodeRed
#7674
Egy kicsit más téma következik.Az alább belinkelt kesztyûben már 2 éve versenyzem.(van bukéja)A mait is ebben nyertem meg.Ha majd nagyon jó leszek (sok idõ múlva) és megleszek szorulva árverésre bocsátom 😄DDDDD ki mennyit ad majd érte? 😄DDDDDDDD

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#7673
Részemrõl nem vitás, már egy hete bejelentettem a döntésemet. Szeretnék továbbra is versenyezni, akármennyire is megszûnt a kezdeti "csapat", de van egy határ, ahonnan már nem szórakozás. Mit gondolsz, miért léptem ma ki a versenybõl 20 körrel a vége elõtt?

Riszpekk

Alexease
#7672
Az ICQ-t ne emlisd. Ket napig nem mertem online lenni, mert feltem hogy megjelenik
#7671
Majd meglátjuk, hogy a te kilépésed-e a helyes húzás vagy az hogy a többség Petyának ad még egy kis idõt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7670
szerinted en icq mit vakertam neki vegig

Alexease
#7669
Sajnos a modora hatarozza meg a versenyzeset.
De hogy pozitivumot is mondjak rola: tenyleg sokat "javult", amiota "ide kerult". Nem csak versenyzesben, hanem "viselkedesben" is. Abban remenykedtem, hogy amig egyenesbe jon, megusszuk, hogy osszeakadjon Freak-kel. De nem... nem volt olyan szerencsem.😞((
FREAK
#7668
figyi Toya, most majdnem elkezdtem elölrõl elmagyarázni, de rájöttem, hogy tudod te nagyon jól

ha ennyire szeretitek, nem állok közétek, biztos aranyos kölök

Riszpekk

CodeRed
#7667

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#7666
Egy kis vidamsag:
lol
#7665
Aha, akkor most végülis nem a versenyzésével vannak a gondok hanem a modorával.
Kezdünk egyre érdekesebb területekre tévelyedni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7664
veled tartok

Riszpekk

Alexease
#7663
😄DDDDDD
Jacek
#7662
lelassult az elet itt megyek megbuntetem valamelyik kedvenc topicomat😊

FREAK
#7661
thx, tényleg

azért nem mindenkiben kell csalódnom

Riszpekk

CodeRed
#7660

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#7659
Ez a "Petya" vita nagyon gaz...
Jol felforgatta a hangulatot. En megprobalok targyilagos lenni, es csak a versenyre, a baleset(ek)re oszpontositani, mert ha az egyebb "cselekedeteit" is szamba vennem, akkor mar akkor "ki-bannolnam", amikor meg be sem jott a szerverre😊)))))
(bocsi...)
Jacek
#7658
😄D

FREAK
#7657
ja bocs, azt hittem egy fórumra írtad

Riszpekk

Alexease
#7656
Ja, az sem rosssz😄DDDD Lelki szemeim elott latom, ahogy tologatjak a csilleket...
FREAK
#7655
nekem viszont igen, és az az egy bánt, hogy ha rólad lenne szó, nem is gondolkodnék azon, hogy kirúgjam az illetõt

mondjuk mindig is naiv voltam, most újra beszoptam

Riszpekk

PuMy
#7654
Toya-nak irtam, ha nem zavar.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7653
ok, tõled is bocsánatot kérek


még valaki, akinek a lelkébe gázoltam? esetleg a nemzetközi nascar bajnok nem akar beesni egy okos mondattal?

Riszpekk

Jacek
#7652
😄DDDDDDD jo a TOCA RACE DRIVER a kiraly is😊

#7651
Én szivesen beszélgetek róla a továbbiakban is, nekem attól nem lesz jobb ha egyikõtök kiszáll a bajnokságból.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7650
Igen, de ahogy latom csak en nem szoltam hozza utana ebbe a temaba.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#7649
Nahh, most jol jonne a GT3 topic, ott jot lehet "anyazni"😄DDDDDDDDDDD
FREAK
#7648
ne haragudj......

Riszpekk

#7647
PuMy a #7631-ben már lezárta

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7646
ebben tévedsz, kurva jól érezném magam, ha nem lennék óvóbácsi

de nektek bejön, csináljátok

csak zárjuk már le

Riszpekk

#7645
Remélem nem élvezek elõnyt, mert az elrontaná az egész játékot.
Miattam ne zárjanak ki senkit és ne menjen el senki.
Ezt megtanultam a Mode esetbõl - nincs attól szarabb mint amikor a másik játékát rontod el.
Te sem éreznéd jobban magad ha Petya nem indulna, sõt meg merem kockáztatni szarabb lenne a közérzeted.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#7644
Így van, kár errõl ennyit beszélni, nem? Kemény tökû gokartbajnok kioktatja a népet, az lesz a jó móka.

Hajrá Petya!


bye, és sajnálom.....

Riszpekk

Jacek
#7643
ha olvastad latod en irtam hogy a 2 eset😊 nem volt szandekos

CodeRed
#7642
Ebben a gyerekben annyi szándékosság sincs mint egy porceláncsigában..........

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7641
jo hogy szoltok 2-rol volt szo😊 siman setakocsikazva bemegyek mhhmm😊

#7640
3.hely = feljutás

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7639
en is eszre vettem😄