NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem latok belole semmit es kulonben is csak a sebessegmerot nezem, nehogy tul gyors legyek.
Valahogy ugy erzem ez tulsagosan a szerencsere van bizva... :-(
A stop&go letoltesenel tenyleg ugy tunik rossz helyre alltam, de azt mondta a pit vegenel toltsem le. Biztos felreertelmeztem. Fel sem merult bennem, hogy szabalyos az, ha szervizelessel egybekapcsolom a stop&go-t (F1-ben pont ezt nem szabad).
De meg mindig az a kerdes, hogy kit es mikor eloztem le, ez a kulcs, mert a bunti letoltest most mar tudom. :-)
- Hogy mit/kit eloztel meg az elso pitbeallasnal, arra nem igazan jotttem ra pontosan - igy hirtelen. Max az elotted levot, a celvonal elott a pitben.
- A kiallasok nem voltak valami jok.😊) Az elso, meg ugyan abban a sargaban volt, ami nem ervenyes, mert zoldnel kell letorleszteni (raadasul, itt meg gyorsan is mentel a pitben - igaz csak 1 mp-ig, es csak 1 mph, de a progi "szamolja":-( )
- A masodik kiallas zold alatt volt, az jo, de a Stop&Go-t nem a Pit kijarat elott kell letorleszteni - nem ott kell varni-, hanem a "szervizhelyeden". Ha oda beallsz, ott egy ficko majd stopperezik😊)
- A harmadik jo lett.
Elmentettem a replay-t, amiben a kerdeses fekete zaszlom es a harom darab buntetes miatti kiallas van. Legyszives segitsetek, hogy mikor elozok meg valakit is sarga zaszlo alatt es miert nem irja jova a stop&go-mat....csak talalgatasaim vannak, de szeretnek bizonyossagot, mert emiatt a tegnapi versenyem eluszott (3 kor hatrany).
Szoval a replay itt van:
http://web.axelero.hu/mozso/nascar.html
A kovetkezo a szituacio:
37. kor: Elso tankolasom, pit open (HaZso is kijon), sarga zaszlo ervenyben, program szerint ekkor elozok sarga alatt (hol?).
39. kor: Elso kiserlet a fekete zaszlo megszuntetesere. Spotter szol, hogy nem megy, mert a sarga alatt nem tolthetem le, ok.
41. kor: Masodik kiserlet, a pit bejaratat atlepve meg zold van, az ujabb sarga akkor jon, amikor en mar a pitben vagyok. Spotter kozli, hogy a sarga engem nem erint, buntetes megis megmarad.
46. kor: Harmadik kiserlet, szinten zold amikor a pitbe erek, utana lesz sarga. Spotter megint mondja, hogy engem nem erint. Ezuttal megszunik a fekete zaszlo.
52. kor: Utkozes atykaval, elkerulhetetlen volt sajnos... 😞
nekem van egy kiskorosi bukom a simsonos korszakombol maradt,na azt szoktam felvenni,az asszonynak meg mondom verseny elott,hogy kotozzon korbe a gyerek ugralo kotelevel jo szorosan a fotelhez,nehogy baj legyen 😄DD
lehet,hogy gonosz vagyok,de en jokat rohogtem es ilyenkor tokre orulok,hogy nekem csak versenyezni kell es nem kell iteletet hozni senki feje folott 😄DD
http://www.hsw.hu/.file/nascar2003/lowesFF.zip
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Azt hiszem, én is beszerzek egyet ;-)
A mait is ebben nyertem meg.Ha majd nagyon jó leszek (sok idõ múlva) és megleszek szorulva árverésre bocsátom 😄DDDDD ki mennyit ad majd érte? 😄DDDDDDDD
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
De hogy pozitivumot is mondjak rola: tenyleg sokat "javult", amiota "ide kerult". Nem csak versenyzesben, hanem "viselkedesben" is. Abban remenykedtem, hogy amig egyenesbe jon, megusszuk, hogy osszeakadjon Freak-kel. De nem... nem volt olyan szerencsem.😞((
ha ennyire szeretitek, nem állok közétek, biztos aranyos kölök
Riszpekk
lol
Kezdünk egyre érdekesebb területekre tévelyedni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Jol felforgatta a hangulatot. En megprobalok targyilagos lenni, es csak a versenyre, a baleset(ek)re oszpontositani, mert ha az egyebb "cselekedeteit" is szamba vennem, akkor mar akkor "ki-bannolnam", amikor meg be sem jott a szerverre😊)))))
(bocsi...)
mondjuk mindig is naiv voltam, most újra beszoptam
Riszpekk
még valaki, akinek a lelkébe gázoltam? esetleg a nemzetközi nascar bajnok nem akar beesni egy okos mondattal?
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
de nektek bejön, csináljátok
csak zárjuk már le
Riszpekk
Miattam ne zárjanak ki senkit és ne menjen el senki.
Ezt megtanultam a Mode esetbõl - nincs attól szarabb mint amikor a másik játékát rontod el.
Te sem éreznéd jobban magad ha Petya nem indulna, sõt meg merem kockáztatni szarabb lenne a közérzeted.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Hajrá Petya!
bye, és sajnálom.....
Riszpekk
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu


Ket napig nem mertem online lenni, mert feltem hogy megjelenik
