NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
en ebben a helyzetben nagyon szarul ereznem magam
de lehet,hogy ez generacios problema 😄DD
Csak az "elozmenyek" miatt volt/van a problema. Ha Petya kicsit "ovatosabb", "figyelmesebb" stb., akkor nem utkoznek, es talan 2-3 verseny alatt, "megszokjak egymast". De igy buktuk Freak-et...
(Bar lejhet, hogy Freak-ben olyan "mely nyomott hagyott", hogy meg 10 verseny utan is beragott volna...)
ha ez nem igy fog mukodni akkor minek vannak a szabalyok?
Petya
ti ketten nem birjatok egymast elviselni,ilyen van
a megoldas,hogy vagy alkalmazkodtok egymashoz vagy az egyikotok lelep innen
most ugy nez ki a masodik variaciot alkalmaztatok
szemely szerint sajnalom ha Freak megy el fuggetlenul attol,hogy ebben a balesetben ki volt a hibas
Ot regebb ota ismerem Petyat meg nem....
Petya
Kösztöntünk haver! 😄
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Petya
na szepen uljetek ossze es adjatok ki egy hivatalos allasfoglalast az ugyben !
nem az egyeni velemenyeket kell itt tobb oldalon keresztul fujni 😊 (eleg ha egyszer elmondja mindenki)
ugyis tesztelni kell a versenybirosagot is, nem? 😄DD
Petya
(Nem felre erteni, egyszeru matematika...)
A konkret balesetet megelozhetted volna. Tisztan latszott a belsonezetetbol, hogy Freak lassan jon be eled. Ha aakor nem nyomod, kenyelmesen be fert volna eled. Nem tudom mennyire voltal felgazon, de vegig 8000 rpm-en porgott a motor, csak akkor ment le 7000-7500 rpm-re, amikor toltad Freak-et. Ahogy kicsuszott eloled, azonnal nyomtad tovabb, mint ha nem tortent volna semmi.
Bar meddig lehet vitatkozni. It nem a szabalyok, a verseny helyzetek a lenyeg, hanem egy kis "etiket". Ha egy auto jon be elenk - bar milyen okbol - nem probaljuk bepaszirozni a kocsit a fal es O koze. Ennyi.
Egy elozesnel pedig csak 50%-ban szamit a sebesseg - a tobbi a korrektsegen mulik...
Petya
Más: Freak nem tudom miért akarod állandóan befejezni, a multkor is mondtam, hogy senki nem követett el fõbenjáró bûnt a karambolok is maximum versenybalesetek voltak, ami itt az idõsebb réteggel is azért néhanapján elõfordul. Tudom, hoy még a legelején Te is oda áltáll mellém. Remélem folytatod...
Petya
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Petya
Petya
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Es nem a baleset a gaz, mert az elofordul, hanem ami most van. Freak kilep innen, az LFS-bol, vesztunk ismet egy jo, regi versenyzot...
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Azért komolyan megnézném ki hogyan jött volna ki ebbõl. Mindenesetre nagy önbizalomra vall

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Hát az elsõ ugye elég egyértelmü...
A másodikban pedig szerintem Freak egyáltalán nem huzott rá Petyára, szvsz akármelyikõtök akkor és ott ugyan igy jött volna ki abból a kanyarból, ÉS az az ív ahol petya ment, az nem az ideális, hanem az ami rávisz a falra pont, ki volt sodródva, abszolut vesztett helyzetben és a falat is lenyomta az ütközés elõtt. Mikor érezte hogy fal lesz - mert ezt érezni lehet azért kevesebb gyakorlás után is - már akkor lassítania kellett volna.
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
auto helyzetet hozzad kepest, igy biztos hogy nem elozod meg ilyen esetekben.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
