NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atyka
#7797
62.112.220.156 kb ot perc mulva el es kb 23:00-ig erek ra. 😊

Jacek
#7796
😊 hat igen

atyka
#7795
sziasztok! volna kedve valakinek egy kicsit vezetgetni?

#7794
Igen, valóban hajnalban történtek itt a komoly dolgok, de hát van aki csak most jár erre.
Sõt olyan játékost is ismerek akit a múltkor úgy leteremtettek ebben a fórumban, hogy azt mondta soha többet nem ír ide.

Jó lenne ha ez azért nem lenne általános, mert egyre többen nem szólnak hozzá a témákhoz (Atis, HaZso, stb...).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7793
nyugi,ezt sose fogom elfelejteni,de mindig jot rohogok ha eszembe jut, ugyhogy emiatt nem kell tartanod tolem 😄DD
Giovanni
#7792
Egyetértek, de csak ma jutottam oda, hogy átolvassam a fórumot és hozzászóljak. Amúgy én sem akaok ilyeneken napokig nymmogni.

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Jacek
#7791
jo csak mi ezt hajnali kettokor dumaltuk meg😊) valaki meg csak most latta😄

Giovanni
#7790

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#7789
Hagyjátok már ezt a tegnapi esetet egyik sem volt olyan komoly hogy lapokon keresztül vitatkozzatok róla.

A második esetnél Freak-nek tudnia kellett, hogy vannak mellette mert ezt ugye mondta a spotter amikor jöttek ki a kanyarból.
Nem hagyott helyet és ez lett az eredménye.

Valóban Met példája a legjobb aki már egyre több versenyt fejez be számára elõkelõ helyen és egyre kevesebbszer pördül meg.
Legyünk egy kicsit türelmesebbek az újoncokkal szemben, mert másképp a kutya nem akar majd velünk versenyezni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Giovanni
#7788
Érdekesen nézne ki egy mai mûszerfalon, nem? :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Jacek
#7787
javaslom a bajnoksagban a kanyarjelzo macko kotelezo hasznalatat😄

Jacek
#7786
megalol kurva jo
😄DDDDDDDDDDDDDDDD

Giovanni
#7785
Nem...kaptam mailban :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#7784
ezeket a képeket scannelted? 😄

Petya
Jacek
#7783
Alex abban nem egyszer vagy benne es mindig szenvedokent😄

Giovanni
#7782
Megnéztem az ominózus Freak.avi-t...két esélyes a dolog. Talán Freak hagyhatott volna ott helyet, hisz gondolom tudta, hogy ott van valaki.

A gyalogosokra gondolva, és a könyebb közlekedés érdekében csatolok két képet :-)

kép1 kép2

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Met
#7781
Bazeg, direkt nem mondtam nevet, hátha már elfelejtette😄
Most lehet, hogy ha megint egy futamban leszünk legyilkol😄D

Meg különben is. TISZTELT MODERÁTOR KÉREM TÖRÖLJE A 7779-ES HOZZÁSZÓLÁST!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#7780
De az sem volt rossz, amikor 1-2szer szinte fek nelkul beled rongyoltam😊)) Meg a "filmedben" is benne vagyok😊))
Jacek
#7779
Sanzik hatuljara gondolsz?😊) amikor melette alltam sarganal es ugy nekimentel hogy ramesett😄DDDDDDDDDDDDDd

Alexease
#7778
Engem is😊)
De erdmes a Live for Speed et nezegetni, mert abban "kirajzolja" a felfuggesztes, es a gumi terheleseket. Lehet igen szelsoseges beallitasokat is eszkozolni, hogy elnagyolva lassuk a "esemenyt"😊)

Ebbol a szempontbol a masik kedvenc, a Nascar Heat. Abban is eleg durva beallitasokat lehet gyartani. Pl. jobb-ball asszim. beallitassal, komoly ketkerek, vagy nagy billeges es borulas, meg egyenesben is, kis kormany mozdulatra😊
Met
#7777
Én különösebben nem akarok állást foglalni, csak annyit, hogy amikor elkezdtem itt versenyezni (akkor nyúltam elõször nascarhoz, de pszt ez titok😊 az elején mély nyomokat hagytam az egyik kollégában. Utána eléggé be voltam szarva, hogy egyáltalán engedtek e tovább versenyezni itt. Szerencsére hagytatok, mint a mellékelt példa mutatja. De ezután az eset után ha valaki mellém ér vagy utólérem, igyekszem a lehetõ legnagyobb távolságot tartani, hogy még véletlenül se lökjem meg.
A startnál se merem nyomni padlógázzal ugyan ezen okból kifolyólag.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#7776
175886321

#7775
Jacek: ICQ?
Jacek
#7774
erdekes en ezt mondtam Toyanak tegnap😊

ibronk
#7773
Sõt lehet hogy csak én vagyok ilyen ómodi, vagy nemtom, hogy az LFS-ben és itt a Nascarban is használom a Look Left/Right nevû dolgokat 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

sanzik
#7772
level 2
ki tud tobb gyalogost kikerulni 180Mph-nel ? 😊))
CarajoEsp
#7771
Ez a Front/Reares dolog engem is érdekelne😄

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

sanzik
#7770
bazz 😊)
meg jo ,hogy nem rohangalnak a nezok nascar palyan a verseny alatt 😄DD
huuu, mi lenne itt akkor😊
Alexease
#7769
Szerintem hagyuk😊) Ezt az ICQ-ban is irtam, ezzel zarom is a vitat (a reszemrol)(elvileg)

"Ha egy gyalogos lerohan az utra es Te elutod, az a gyalogos hibaja.
De ha lett volna lehetoseged fekezni, akkor a tied."
Alexease
#7768
Ugy sen fogunk dulore jutni😊))

Szerintem inkabb beszelgessunk, a Front/Rear Bump/ReBump asszimetrikus terheleserol, a dontott kanyarok fuggvenyeben.
Jacek
#7767
Petya en neztem belsobol jo 5 masodpercig latszik mielott az utkozes megtortenik😊

#7766
Az elõl lévõnek van lehetõsége helyet hagyni, belsõ íven maradni 😊
Alexease
#7765
De ha a hatul levonek van lehetosege fekezni, lassitani, hogy ne menjen bele az elotte levobe, akkor meg kell teni.
Meg tet versenyen is megtennek, nem hogy itt egy tetnelkulin. (Foleg hogy pont Freak van elotte...)
PuMy
#7764
Csak Freak ezt nem vette figyelembe, mert ugye Petya volt "teszt" futamon, hat vigyazzon ô.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#7763
belso=kulso

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#7762
Na ez az, akkor nem indulok el a belso ivre, ha nem tiszta a helyzet, a sajat biztonsagom erdekeben.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7761
De amúgy ha megnézed amikor mentem, akkor annyira nem lehetett látni, hogy jön kifelé, csak amikor már összeértünk, mivel nem teljesen eleõttem volt
Alexease
#7760
Elotted volt.
Csak nehany centi hianyzott, hogy eled soroljon be.
PuMy
#7759
Vagy bamulni a visszapillantot hogy hol van a mogottem levo auto.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#7758
Ez nem szamitas kerdese. Egyszeruen, bamulni kell kifele a szelvedon, latni, es cselekedni.
#7757
Arra nem számítottam, hogyha már bent vaoltam mellette oda fog menni, ahol én is megyek 😊
Jacek
#7756
nem szamitottal az idealis ivere?😊

#7755
Szerintem az egyenesben kezdett el komolyabban kifelé húzni, amikor nems zámítottam rá, akkor tényleg már kevés idõ volt...
Alexease
#7754
Versenyben soha sincs sok ido. De ott volt 1-3 sec.
#7753
szimpatikusabb
#7752
Azért nem volt sok idõm 😄
#7751
Egyébként biztos nem lettem Neked szimpatikus percrõl-percre, hanem csak ezt gondolod a baleset kapcsán, de mindenképpen köszi akkor is 😊

Petya
Alexease
#7750
Csak azert, mert Petya volt hatul, es O tisztan latta, hogy Freak jon be ele. Ha valaki eled jon, barmilyen okbol, nem probalsz meg bepreselodni melle es a fal koze...
#7749
Köszi PuMy, meg azt is hogy mellettem állsz ebben az esetben.
PuMy
#7748
Allandoan Petya-ra hivatkozol. Pedig Freak is lehetett volna ovatosabb, mivel egy tapasztalatlanabb
versenyzo volt mellette.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"