NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atyka
#7847
bar gondolom, ez mar elcsuszott... 😊))

atyka
#7846
TALLADEGA TF, 2003.05.23. Péntek 21:00
Talladega Superspeedway 2,660 miles
Versenytáv: 50% (94 kör)
Gyakorlás: 60 perc
Bemelegítés: 15 perc

ha minden igaz...ez van a HNR-en. 😊

Jacek
#7845
kovetkezo palyak mik lesznek errol lehet tudni valamit vagy nem😊

atyka
#7844
En asszem, nem is rakom vissza...nekem nem jot be. 😊

Mnemomic
#7843
Elõbb ki is töröltem mikor úgy volt hogy ez cheat setup aztán mikor írta Toya hogy mégsem akkor visszaraktam 😊 De mondom én csak idõmérõn fogom használni-de még ez sem biztos- persze ha tényleg nem cheat setup.

atyka
#7842
Nalam is erosebb a ffb...

Mnemomic
#7841
Én is nézzegettem ezeket a CCR setupokat. Érdekes valamiért ha ezt berakom az ffb sokkal erõsebb lesz nálam nem tudom miért. Lowes-ben és itt is a CCR_Qual setupot használnám. De versenyre nekem nem jött be annyira.

atyka
#7840
Hat en 21.91x mentem a sajat setupommal es ebben volt egy jo kis megccsuszas is. majd ha tokeletesen uralom az autot es mar erzem, hogy csak gyorsabb setuppal mehetek jobbat, akkor keresgelek. addig is mindenkinek ajanlom a "Sajat_Q1" es a "Sajat_R1" setupokat! 😄

sanzik
#7839
ez jo,most mar igy az is ilyen setuppal fog menni aki eddig semmit nem hallot rola 😊
megcsinaltuk neki a reklamot 😄
sanzik
#7838
nem probalom, mert d3d alatt siralmas az fps 😊
#7837
A CCR név pedig a Caranci's Cobra Racing rövidítése :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7836
Megnéztük még 1x és a CCR mégsem szabálytalan, egy kis ügyeskedéssel valóban beállíthatóak az értékek.
Sorry.
Pontosan utána érdeklõdök most, hogy vannak-e ilyen beállítások egyáltalán.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7835
lehet lama vagyok de en nem mentem vele jobban:d

Jacek
#7834
gondolod ettol elkeseredem😊))) de mondom D3D alatt probald ki hogy ott is jo e?

sanzik
#7833
most,hogy mondod lehetseges,de en ilyeneken sose gondolkoztam el
#7832
Szerintem a CCR-nek a neve is valami ilyesmit takarhat.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7831
ezeken kivul van meg nekem egy par fajta de egyiknel se vettem eszre,hogy gyorsabb vagy konnyebb lenne mint a tobbi,akkor valoszinu azok is szabalyosak....
legalabbis remelem 😊

Bucser
#7830
én is csak leszedtem, hogy lassam masok milyet hasznalnak asszem el lesznek tavolitva.... Mondjuk nekem még inkabb rutinpalyara kellene jarnom gazadast elvételt tanulnom😊))

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#7829
Szerintem a BS, a JG24Fan, a Dan setupok biztosan szabályosak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7828
ccr-en kivul van masmilyen cheates setup is mert en eleg sokat levadasztam a netrol es nem tudom akkor most melyiket ne hasznaljam?
sanzik
#7827
valoszinu,de mentsegemre szoljon,hogy fogalmam sem volt rola,hogy ez cheat-es setup 😊
es csak arra az egy palyara volt meg akkor,mondom tegnap elott talaltam meg az oldalt ahol fent van a tobbi....
#7826
Ja akkor ezzel mentél amikor egyszerûen nem tudtunk megelõzni ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7825
hat en akkor sem tudtam nyerni mikor ezzel mentem,de asszem akkor volt az hogy megszereztem az elso rajtkockat,meg csodalkoztatok is ,hogy meglodultam 😊

reszemrol felejtosek ezutan ezek a setupok...
atyka
#7824
Ebben is van valami...en mindenesetre nem engedem a gepemre ezeket a setupokat. 😄

#7823
Lehet állítani azt az értéket csak éppen akkora számra nem lehet beállítani.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#7822
na megneztem, tenyleg mas ertekek vannak benne ott ahol elmeletileg nem lehet allitani semmit 😊
#7821
Nekem nem tetszik az ötlet.
Én bízom annyira mindenkiben, hogy nem használ ilyen beállításokat.
Ha valaki így nyer és tud is örülni neki azt maximum sajnálni lehet (persze ha tudott róla milyen setup-al versenyez).
Szerintem errõl sokan nem is tudtak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7820
Belõled is kinéze, hogy szó nélkül törlöd ezeket a beállításokat mert így nem értékelnéd túl sokra a jobb eredményt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7819
nekem tetszik az otlet...

sanzik
#7818
mondjuk en nem neztem milyen beallitasok vannak benne csak beraktam azt mentem vele es orultem,hogy milyen ugyes vagyok 😊
sanzik
#7817
a farncaba ,akkor mar ertem mert tudtam ezzel sokkal jobban menni,mint a tobbivel :/

igaz eddig egyszer hasznaltam ilyet Texasban vagy Atlantaban,mar nem emlekszem,de pont tegnap elott talaltam meg a tobbi palyahoz is ezeket a setupokat
Richmondra is ilyennel keszultem 😞
#7816
Igazából ez könnyebb vezethetõséget, nagyobb stabilitást és lassabban kopó gumikat eredményez.
Ez azoknak lesz probléma akik rászoknak ennek a beállításnak a használatára, mert a patch kijövetele után keményen szívni fognak.

Remélem aki használta eddig az gyorsan elfelejti ezeket a beállításokat.
Azért írta le PuMy ezeket a dolgokat, mert nem nagyon tudta senki, hogy vannak ilyenek Mozso említette nekünk is két hete, hogy vannak cheat setup-ok.
Én találtam is néhányat, de ezek szerint a CCR is az.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#7815
Mostma'r ertem miert jatszanak a legtobb nr2003 ligaban fixed setup-pal a futamon.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7814
ez nem jo hir... 😞

PuMy
#7813
Ma'r egy ideje terjed az a pletyka hogy allitolag leteznek cheat-es setupok is az nr2003-hoz, ami
annyit tesz hogy olyan ertekeket lehet beallitani a garazsban amit amugy nem lehetne. En eddig nem
nagyon hittem el amig meg nem kaptam a CCR setupot, amibe olyan ertekek voltak beallitva amiket
mas setup-nal be se lehet allitani. Szoval nagy valoszinuseggel a CCR setup-ok is a cheat-es setupok
koze tartoznak. Allitolag majd a patch ma'r olvosolni fogja ezt a hibat.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7812
szerver off

#7811
Hát igazából itt kaphat tanácsot, de ez pont egy olyan kérdés amire nem lehet válaszolni.
Egyszerûen érezni kell hol az a pont ahol elkezdheted nyomni a gázt, mert az autó pont nem indul majd meg.
Ha ettõl elõbb nyomod a gázt akkor pörögsz, ha késõbb akkor lassú vagy.

Ezek miatt kell sokat gyakorolni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Bucser
#7810
a newbie emberke aki szeretne tanacsokat kapni a segitseg nelküli vezetéshez (értem itt hogy ne pörögjön mar az az auto olyan veszettül mindig😊)) Az hol jelentkezhet vagy hol kérhet és kaphat tanacsot?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#7809
Nekem is néha kiakadt visszafele, de akkor mindig, viszont legtöbbször nem akadt ki. Valószínüleg a beállításokban kapcsoltam be egy olyan effektet, ami miatt Ati-nál kiakad, nemtom.

sanzik
#7808
nem akarlak elkeseriteni, de nekem mindig is ment az alt+tab ,nvidia meg mindig is jobb volt opengl alatt😊
Jacek
#7807
ja veszek egy FX legalabb lesz real motorhang os😊

Jacek
#7806
en is csak vissza fele kifagyott

sanzik
#7805
te me nem veszel valami normalis videokartyat? 😄DD
#7804
Kijött a 3.4? Fasza, akkor töltöm. De én elõtte is ki tudtam lépni alt+tab-al

CodeRed
#7803
Sajna nem tudok belépni 😞(((((((((((

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#7802
nalam lassabb es rondabb😄

sanzik
#7801
hat en nem igazan vettem eszre,hogy rondabb lenne,de azt hogy gyorsabb azt igen
CarajoEsp
#7800
😄 . Nah igen valami ilyesmit szeretnék olvasni a fórumon,és nem a "hogy szídjuk egymást"😄
Arra van sok másik.

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

Jacek
#7799
Nalam eddig nem ment a OGL csak most van 3.4 Catalyst azzal mar megy az OGL es ki is tudok lepni, csak sajna rondabb😞(

Jacek
#7798
Lehet hogy ez valakinek nem ujdonsag😊 de azert elmondom a jatekbol ALT+TAB valakinek megy valakinek nem ugye.
Na OpenGL=igen D3D=nem ennyi😊