NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sanzik
#7897
ha bombariado lesz ,legalabb tudjuk ki volt 😊))
mohus
#7896
na most már tudjuk mikorra nyomjuk a bombariadót...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#7895
ja véletlen eltévedtem😊ez igaz...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Mnemomic
#7894
LOL

sanzik
#7893
ilyen nekem is van ,csak eppen szombatra szol,hogy holnap tudjak indulni a futamon 😄DD
Met
#7892
Azért egy videó kamerát vihetnél😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CodeRed
#7891
Hi all! Hát ne haragudjatok hogy nem leszek ott a futamon.Higyjétek el nem lenne ok ami miatt kihagynám a holnapi futamot......de az az egy ok "sajnos" közbejött.....alább láthatjátok az okot.Mindenkitõl elnézést kérek aki számított rám.Igérem ilyen többet nem lesz (talán a 3.-ik résznél) :-) Remélem megértitek...és még1x elnézést.......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

PuMy
#7890
Jaaaaa, egy eltevedt baranyka. :-)))

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#7889
Te meg ki vagy?
Egyszer sem lattalak eddig online futamon?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7888
Hess vissza a Grand Tourismo 3 GT3 topicba és nyomd tovább azt a "szuper szimulátort" 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

mohus
#7887
ennyit a szimulátorról...aszittem ilyenek nincsenek benne...😞(((

megkérek mindenkit ,hogy tartsa be a szabályokat, különben semmi értelme

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

atyka
#7886
jezusom...gyakszerver indul! 62.68.161.184 😄

atyka
#7885
Akkor a kovetkezo?

PuMy
#7884
Szoval elvileg ime az FF lista:
Atesz, PuMy, Toya, Norbi, sanzik, Alex, Shai, HaZso, Met, Jacek, atyka

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#7883
De Freak nem megy, mert Petya megy.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7882
Jaja én holnap biztos nem tudok indulni, úgyhogy a következõ 2 ember megy ha Codered sem megy, asszem Petya és FREAK.

Alexease
#7881
Erre lenne jo, ha lenne majd lehetoseg a patch-ben, ezeket is letiltani a halon. Mashogy ugysem lehet ellenorizni.
#7880
Van két rossz hírem, ami lehet vmelyik két embernek nem is rossz: CodeRed és marki valószínûleg nem indul holnap... 😞(((

Petya
PuMy
#7879
Es hogy ellenorzod le hogy betartjak?
Ez mindenkinek a sajat lelkiismeretere van bizva.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

sanzik
#7878
ezt nem kene beleirni a szabalyok koze ?
sanzik
#7877
van am egy olyan is a controls/advencedben ,hogy sreering assistance,ha az 100%-on van olyan szepen befordul az auto a kanyarba,hogy meg az sem szamit,hogy ha az ellenkezo iranyba kormanyozol 😊
ibronk
#7876
Akkor ugynézki hogy nekem a kicsi fékcsikok nem jelennek meg amiket valaki más huzott.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#7875
Valaki indít gyakoroló servert?

Petya
#7874
lol
Jacek
#7873
ugye de miben is kelett volna?😊

atyka
#7872
koszi.sokat segitettel. 😄

Jacek
#7871
akkor be van kapcsolva minden😄DDD

atyka
#7870
Hat en F1-bol indultam ki, azzal kezdtem, hogy mindent kikapcsoltam...de ez a kuplung megis olyan, mintha lenne...

#7869
Persze, ha be van kapcsolva leszabályoz a kanyarban

Petya
Mnemomic
#7868
Nekem semmi sincs bekapcsolva. Az automata kuplung pontosan nem tudom mire jó ha váltásnál kell akkor nekem nem is kell mert még a GPL-ben megszoktam hogy gázelvétellel váltok felfele.

Különben itt nem tudom hogy van, de szerintem aki kikapcsol minden segítséget gyorsabb lehet.

atyka
#7867
de nekem ott nincs bekapcsolva, megis van...szval pl. nem tudom lefullasztani a kocsit. most akkor mi van?

Alexease
#7866
Options/Controls - Driving Aids allatt SEMMI ne legyen bekapcsolva!!!!
(MAx. a Show Ideal Racing Line)
Alexease
#7865
Ahol a tobbi segitseget😊))
atyka
#7864
Igen, telleg mondtad, csodalkoztam is, mert volt ott fustoles rendesen...en sem hasznalok semmit, auto-kuplungot is csak azert, mert nem tudom, hol kell kikapcsolni. 😄

#7863
én is csak auto kuplung, semmi más
Alexease
#7862
A segitsegek hasznalata elvileg nem engedelyezett, de az ellen semmit nem lehet tenni.

Aki bekapcsolt segedlet(ekkel) megy, es orul is neki, hogy milyen gyors, annak gratulalok.
ibronk
#7861
Nekem csak a kuplung van bekapcsolva.

Amugy a gyakorláson szóvá is tettem tegnap hogy milyen ugyes mindenki hogy csak én csikozom a pályát, senki el se fékezi még a bal elsõ kereket, hogy sehol nincs egy árva féknyom, van ezek nem jönnek át a neten?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#7860
Akkor most mégse csites setup az a ccr?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

sanzik
#7859
beallithatok, en kiprobaltam
sanzik
#7858
Ha mar szoba jott ez a csiterezes,akkor megkerdeznem mert szamomra nem vilagos es a szabalyokban sem lattam errol semmit,hogy azonkivul hogy hc modban jatszunk hasznalhatoak-e a bekapcsolhato segitsegek ?

Arra emlekszem,hogy mikor elkezdtuk ezt az elejen volt rola szo,hogy csak automata kuplungot hasznalhat mindenki,de ezt nem biztos ,hogy mindenki tudja is.
Na en bevallom kivancsisagbol kiprobaltam es sokkal konnyebb menni ha be van kapcsolva meg egy-ket segitseg,azt nem mondom,hogy gyorsabban is mentem csak stabilabban.

most ez igy igazsagos,hogy esetleg valaki hasznalja ezeket,valaki meg nem???
ibronk
#7857
Igazából tényleg meg kellen nézni hogy beállithatóak-e a játékban azok az értékek amik ezekben a setupokban szerepelnek és akkor tényleg kiderülne de én le se szedem õket.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#7856
Hm, megtaláltam ezt az oldalt ahol ezek a ccr setupok találhatóak, nos egyáltalán nem ugy néz ki mint ahol tudatosan csaló setupok lennének.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

PuMy
#7855
Ma'r ha egyaltalan letezik ilyen. Valoszinuleg csak egy rosszindulatu pletyka, aminek en is bedoltem.
Ha lenne ilyen akkor ma'r reg kint lenne a javitas szvsz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ibronk
#7854
Amugy csak a magyar MoH:AA scene alapján tapasztalatból mondom hogy a másik csiterezésénél semmi sem rombolja jobban a secenét, ugyhogy tényleg szeretnék mindenkit megkérni hogy mellõzze az ilyen setupok használatát!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#7853
Ez meg itt a csiter bajnokság:
http://www.cybercupracing.com/

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#7852
Kirpóbálétam ezt a híres ccr setupot és nem mentem jobbat a réginél 😊

Petya
atyka
#7851
Igen, latom, csak elobb nyomtam gombot....igy viszont en sem tudom mar... 😊

Jacek
#7850
o jott meg elotte a valasz😄 csak tudni akartam van ket skill pontom es hogy mire nyomjam ra😄D

Jacek
#7849
hat ezt en is lattam de ez akkor lenne ha a server uzemkesz.
Namost ugye penteken FF tehat akik kiestek nincs race😊

Alexease
#7848
Jovohetre Talladega van kiirva, egyelore mint EF es FF.
Ha lesz szerver, akkor ket teszt futam lesz (TF): Kedd - Talladega, Pentek (elvileg) - Daytona vagy North Carolina.