NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atyka
#7947
Ez nagyon fair, de ha mar itt tartunk, akkor en kene, hogy kimaradjak. Az eredmenyem ugysem jogositana fel az indulasra. Bar hihetetlen formaban vagyok, azt kell mondanom: Inkabb Te menj. Azert koszi a lehetoseget. 😄

#7946
Ez nagyon szép tõled, ezt igazán kevesen tették volna ezt meg a helyedben.

Petya
PuMy
#7945
Ok, mesz helyettem, mert en ma'r beizzotottam mindenkit aki rajta van a listan es a bakim miatt
nem fogok senki se kidobni. Az updated lista:
Atesz, Petya, Toya, Norbi, sanzik, Alex, Shai Hulud, HaZso, Met, Jacek, Atyka

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7944
Nemgond, csak írj vissza rá 😊) De egyébként tegnap valamelyik listán rajta voltam, azért csodálkoztam 😊
#7943
Eksüszöm tegnap megnéztem a rajtlistát és rajta voltam. 😊) Ez vmi kamu 😄

Petya
PuMy
#7942
Bazz, tudtam hogy ki fogok valakit hagyni. :-(

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7941
Sziasztok!

Meglepõdve tapasztalom, hogy nem vagyok rajta az FF listán! 😞

Petya
Jacek
#7940
uuuuuuuuuuuuuu

Met
#7939
Viszont most kezde el csinálni, hogy ha kikapcsol készenlétire a monitor mert nem nyúlok a géphez akkor amikor újraéled néha csak színes kockák vannak a képen, a gép megy rendesen, egérkurzor van tudok kattintgatni is mert néha kezecskére változik ha IE-ben hagytam. Restart után mükszik rendesen, driver csere már megvolt. GFTi200

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#7938
a hulye lama szerelok nem huzzak meg a kereket

Met
#7937
Nemrégen nekem is szarrá ment a tápom, illetve mûködött csak égett kábelszaga volt. Vettem egy 300-as Chieftech-et. Valszeg a régi tápnak hála elszállt az alaplapon az usb és nem tudtam használni a kormányt. Mostmár a vinyón és a hangkártyán kívûl mindent lecseréltem.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#7936
csaj hogy megy mar bakk😄

Jacek
#7935
bazz nalam alig hallani a hangokat😞

Jacek
#7934
Tenyleg 😊

#7933
Srácok ilyet még nem láttam az M2-n IRL közvetítés van.
Mi jöhet még ? Remélem a Nascar-t is elõbb-utóbb felveszik a repertoárba.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7932
na, ujjaepites indul 😊

PuMy
#7931
Igen.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#7930
ooo csak csinaltam uj skint😊))mielott tobben horognenek nem lesz tobb ez a vegleges valtozat😄DD

amig nincs az oldalon

atyka
#7929
Nem, csak harom napos kolcson... 😄 Na, megyek a cuccert, mert meg estig ossze is kell rakni.

Alexease
#7928
Akkor a mai indulok, elvileg?
Atesz, PuMy, Toya, Norbi, sanzik, Alex, Shai Hulud, HaZso, Met, Jacek, Atyka
Bucser
#7927
ehh😊)) 30 napos részlet?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

atyka
#7926
Kifizetni nem ma fogom...most szamolgatok, rosszul is lettem. 😞

Bucser
#7925
😄DDDDDDDDDDD

Tegnap szet ment a gépe masnap egvan az uj.... Atyka költözhetek hozzad?😄DDDDd

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

atyka
#7924
Ha mar egyszer ott lehetek, csak nem kepzeled, hogy kihagyom? 😊))

PuMy
#7923
Nem kispalyazol, az biztos. :-D

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7922
Mar hogyafenebe ne! Mar megrendeltem a cuccot, estig csak ezzel foglalkozom. Ott leszek, ne remenykedjetek! 😄

PuMy
#7921
Akkor ma nem tudsz indulni, igaz?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Bucser
#7920
Nekem mazlim volt egy garis Codegen tappal😊) csak az alaplapom vágta szanaszét meg a halokartyam a többi épen maradt.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#7919
Nekem is egyszer elszállt, akkor alaplap, billentyû és vinyo bánta, proci megmaradt. A legbosszantóbb a vinyo volt, mert ugyan garanciális volt, de ami rajta voltak adatok azok elveszett. Lehet hogy meg lehetett volna oldani egy vezéráramkör cserével, próbálkoztam is vele, de nem jött össze, aztán garanciálisan inkább cseréltettem.

atyka
#7918
elvileg ez egy egesz jo minosegu aktiv pfc-s DTK volt...masfel honapos es aranyarban adtak, oszt megis. 😊

Jacek
#7917
tap az veszelyes uzen sajna😞 ezert erdemes valami dragabb jo minosegu tapot venni akkor nem viszi az egeszet magaval.

atyka
#7916
ehhez hulye vagyok, de lehet, hogy ment a proci, meg a hutoje is? ...mert meg sem nyikkan a huto. persze, igy a procit sem tudom megnezni, elobb kell vadasznom egy hutot...a francba.

Jacek
#7915
uhh😞(

atyka
#7914
Telleg...nem is gondoltam ra, hogy a Radeontol van a zaj... 😄 mindenesetre megvan a veszteseglista. elment ugye a tap, ment vele az alaplap, a vinyo, a vga, es 1 giga ddr...szep ez a pentek. 😞

Bucser
#7913
Zajos az a 9700 Pro😊)) vagy a 400 Wattos tap esetleg?😊))

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

atyka
#7912
...viszont most olyan jo csend van a szobamban...szokatlan 😄

PuMy
#7911
:-)))

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7910
de a boltban nehezen kajoljak meg, ha beviszek egy elszenesedett 9700 Pro-t, hogy ez gar-os lesz. 😄

atyka
#7909
minden az...

PuMy
#7908
garancialisak me'g?

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7907
hat nem nyugodtam meg...bar ugyis alaplapot akartam cserelni, de egy-ket dolgot sajnalnek...

PuMy
#7906
Huha, keszulj fel a legrosszabbra.
Egyik ismerosomnek is hasonlo volt, es a hangkartyan kivul minden kimult a gepbe.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#7905
en meg nem tudom, mi megy vele... 😞 ...edzettunk, eccercsak csipoogas, futyules tapventi ki, csattvillambumm, es budosseg. DTK volt a megboldogult...

PuMy
#7904
Nekem a multkor ment el a tapom, vitte magaval az alaplapot meg a billentyuzetet is (aranylag olcson
megusztam).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#7903
nem magyaráztam eleget, úgy érzed?

Riszpekk

atyka
#7902
en meg jaccom UFO I-et...

Alexease
#7901
Nem gond. Most megyek egy Rally-t😊)
CodeRed
#7900
A videó ISTENKIRÁLY!!!!!! Látod Freak? Neked is vmi ilyesmit kellett volna "tenned" amit Senna.Nem szidni hanem megértetni.......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

atyka
#7899
sorry fiuk, elment a tapom. ez itten a laptop, de ezzel nem tudok hostolni. holnap veszek tapot es a futamon ott leszek...ha nem lesz valtozas a rajtlistaban. thx all! 😊

#7898
FREAK-nek

,ha még olvassa a fórumot.