NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#7998
jo nem erdekes ez van😊

Jacek
#7997
okok olvastam nem is problema igy is tetszett😊
csak akkor mert speed buntetes hablatyol es ir ki verseny alatt😊

#7996
Jajaja. Ezt én is szeretném megköszönni, hogy annyszor elengedtetek, gond nélkül! Az elején jókat csatáztam Toyáékkal, aztán Atesszal és HaZsoval, szvsz ász volt. És ha minden igaz csak egy darab kiesõ!

Petya
#7995
Igen erre a múltkor vágtak is be képet ami nagyon jól illusztrálta a büntetések okát.
Nem igazán bug az Jacek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#7994
jo volt bebugzott nekem az elso pitnel ad egy buntit gyorshajtasert😊)lol a vegen meg ki irja hogy eloztem sarga alatt😊)) utanna ledolgozok majdnem egy kort megelozom Alexet sanzikot Shait kimegyek a pitbe erre akkor sarga megint ugyan akkora a hatranyom😊) a vegen mar csak Alez es Shai volt meg😊

#7993
nem is kell nyomni 😊 en kepzeletben mindig lattam ahogy kiintettel hogy "koszi" 😊) amugy Gratulalok a gyozelemhez !! 😊

PuMy
#7992
Van ra egy fogadasom hogy pit-be menet tortent, nem? Valamelyik nap errol ma'r volt szo hogy erre
is figyelni kell.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7991
Én is gratulálok minden résztvevõnek !
Itt köszönöm meg mindenkinek, hogy elengedett a játékban valahogy nem volt idõm nyomogatni a megfelelõ chat gombot.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7990
nah nyilatkozatban benne lesz minden... amugy kurva jo futam volt , izgalmas volt hatul is...Sanzikkal jokat csataztam, legalabbis en elveztem 😊

#7989
155 07 Elözés sárga alatt Várj 1 mp-et!

Na emiatt nem maradtam körön belül, ha ez megtörténik minimum harmadik hely. De így sem szégyenkezhetek, nagyon jó verseny volt, gratulálok a gyõzteseknek!!!! 😊

Petya
Jacek
#7988
anyukaddal ezt megbeszelted?

Jacek
#7987
kapok egy speed in pit buntetest itt meg mar azt irja hogy elozes sarga alatt rohejes😊) itt ultek melettem ketten neztuk milyen bunti volt😊)
Speed nem lehetett megneztem amikor atmegyek a vonalon 36 a speedem..

Jacek
#7985
hat ezt nem hiszem el facom a bugos eletbe ma! jo lenne mar valami patch mert ez igy gaz

#7984

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#7983
Na, mi a helyzet? Meselj!

Met
#7982
Az ütközés szétcseszte a motoromat.
Pluszba megint szar a gázpedálom, most azon gondolkozok, hogy megint vigyem e vissza vagy csináljam meg.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#7981
atyka ICQ

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#7980
Bocs!😊) Hoztak egy kis munkat - vegre!! - azert csusztam egy kicsit.
A mai indulok: Atesz, Petya, Toya, Norbi, sanzik, Alex, Shai Hulud, HaZso, Met, Jacek, PuMy

Aki nem tud indulni, szoljon!
atyka
#7979
sziasztok! mindenki tud indulni este? 😄

Jacek
#7978
skinem szedjetek le am😄

#7977
huh hat iszonyu szar palya😊

#7976
Alex, itt vagy a környéken? Csak kérdezem ...
PuMy
#7975
najo, de a semminel az eurosport is jobb

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7974
Meg az is szánalmas, hogy nem tudnak beszererzni egy nyomorult szakértõt... Mehetnénk mi felválltva 😊)))

Petya
sanzik
#7973
a juros osszefoglalo az egy rakas szerencstelenseg tele reklamokkal...
tudom,hogy nem mindenhol van de matavkabelen jon egy francia csatorna,na az osszefoglalo amit ott nyomnak, 2 oras es nulla reklam benne 😊)

a juron pont mindig a lenyeget nem mutatjak 😊
#7972
azért ha az eurosport is adja, akkor nem lehet annyira drága 😄DDD
sanzik
#7971
azert biztos tudjak mi az a nascar,csak gondolom a sugarzashoz meg kell venni a jogokat es nem akarnak beletenni lovet,hatha nem lenne nezetsege...
ezert kene minden heten irni egy par mailt,hogy mennyire jo lenne,ha...
es akkor hatha elgondolkoznak rajta egy ido utan 😊)
#7970
Azért mondtam, hogy meg kéen mutatni nekik egy Nascar futamot is, mert lehet nem láttak még, ezért nem nyomatnak. 😊) Kéne csinlni valami sablon szöveget és minden mailról elnyomni! 😄

Petya
sanzik
#7969
tenyleg,bombazzuk mar meg az mtv-t egy tucat gratulalo email-el,hatha lenne valami hatasa....
#7968
Inkább gratulálni kellene nekik és javasolni a Nascar közvetítések vágatlan bemutatását.
Szerintem aki kicsit is szereti az autósportot az ki nem hagyna egy-egy teljes Nascar közvetítést.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#7967
hát nem csodálom ... Biztos a mtv ezzel próbálja pótolni az f1et. Be kéne neki írni, hogy nézzenek meg egy Nascar futamot is 😊)

Petya
#7966
jaja tulelte...igaz egy par nap/het korhaz kovetkezett😊

#7965
Egyébként azt a karambolt túlélte az egõ kocsi sofõrje? 😊

Petya
#7964
Nem rossz, jó minsõségû video.

Petya
Jacek
#7963
oo gondolom filmet mindenki nez 😊 Xvid a formatum.

Jacek
#7962
IRL-bol egy kis bemutato a lenyeg😊)) es egy kis erdekesseg😊)


Letoltes

#7961
Sztem baszott egy nehéz játék!!! de gyönyörû a grafikája!!!!
#7960
nah sajnalom hogy megint elojon a tema: megneztem replayokat..eslo eset egyertelmu...masodikban meg azt kell hogy mondjam Petya nem volt hibas...igen en ezt mondom Degec lakosakent 😊 it is only my opinion 😊

#7959
nah hellosztok...huh nem votlam a heten itthon..Zh-zuhatag volt fosulin...alberletben voltam egesz heten...nem volt semmi vegig olvasni hetfo ota a forumot a fene egye meg😊 hat sajnalom az esemenyeket amik tortentek...na akkor gyakorlok estere😊

atyka
#7958
Meg csak vindoz meg norton, most kezdem a telepiteseket...bar ma este nem kell a Nascar. Azert nem arthat, ha fent van. 😄

Alexease
#7957
Ez gyors volt😊) Gratula.
Ha nekem menne igy szet a gepem, en minimum fel evet nezhetnek ki a fejembol😞((
atyka
#7956
es ime az ujjaepitett gepezet. 😊 muxik.

PuMy
#7955
Ma'r megbeszeltuk ezt Atyka-val es kesz.
Ime a vegleges lista:
Atesz, Petya, Toya, Norbi, sanzik, Alex, Shai Hulud, HaZso, Met, Jacek, PuMy

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#7954
De ha megint veszekedés lesz a vége szétvágok mindenkit!
😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

PuMy
#7953
Na a vegen majd meg senki nem akar menni. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#7952
Jó akkor eldöntöm a vitát, nem indulok mert úgy is csak azért kerültem sorra mert Freak nem indul. A pálya úgy se fekszik igazán, nektek biztos nagyobb élvezet lesz menni rajta.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

atyka
#7951
Hidd el, szivesen indulnek, de nem erzem jogosnak ebben a helyzetben. Sztem a tobbiek is igy gondoljak. A Fair Play dij a tied, de indulj csak el este. Majd megyek olyanokat, hogy ha nem akarnad, akkor is indulnek a FF-okon. 😄

PuMy
#7950
Nem, ha ma'r ennyit szenvedtel akkor indulj el.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#7949
Ez meg aztán fõleg fair! És grat az idõhöz! 😉)

Petya
atyka
#7948
...de legalabb tegyetek kozze, hogy tegnap 21.578-at mentem 😄