NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pattomi
#8049
ibronk
#8048

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8047
NA már minden ok, csak nem tudom mûködésbe hozni a ccmet 😄 Hiába nyomkodom a ctrl+2-t nem történik semmi, csak flülre egy tized másodpercre kiír vmi baromságot. HELP!

Petya
#8046
😄DD Vhol el kell kezdeni... 😊))

Petya
Jacek
#8045
ujaj Petyaval is van gaz😄DD 46millio kerdest tett fol kivancsi leszek😊

#8044
Hát ja. 😊)) De õk meg gondolom nem olyan 'inygenélõk' már mint én és nincs rá idelyük. Jacek: Te megtaníthatnál! 😄D

Petya
#8043
Hát a CCM-et csak a kiválasztottak tudják kezelni (Alex, Jacek), én is kisérleteztem vele de egyszerûen nem sikerült a programmal zöld ágra vergõdnöm.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8042
😄 Télleg. Na leszedtem ezt az editort. De hamar rájöttem, hogy nincs esélyem vele szemben 😄 Met, szerintem Te ne írd le az összeset, mert akkor nem fér majd rá a videó a gépre. 😄 Inkább csak az érdeksebbeket. 😊))

Petya
Met
#8041
Mit csatázott volna? Mindenki elengedte😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8040
Nem.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8039
Én csak a raplay editort használtam eddig. Akkor kipróbálom ezt is 😄 De catáid azért csak voltak nem? 😊
#8038
Remélem ehhez megtanultad használni a Camera Control Master-t is.

Jelentem velem semmi érdekes nem történt.
Egyszer Met keresztbe állt Norbi elõtt és elõttem, az egy kicsit meleg volt de nem emlékszem melyik körben történt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8037
tegnapi az nem az a fulosan videozhato futam azok az elejen voltak😄DDDD nezegesd a replayt lusti😊

#8036
Szeretnék egy nagy szívességet kérni a tegnapi indulóktól: Úgy tervezem, hogy csinálok egy filmes összefoglalót a versenyrõl és ehhez kérnék egy csöppnyi szívességet. Ha van idõtök küldjétek el nekem mailban vagy ICQ-n aszokat a fontos vagy érdekes (inkább izgalmas ... 😄) eseményeket amik veletek történtek a verseny alatt és azt is, hogy ez a verseny melyik szakaszában volt (mondjuk 110. kör) és én ezt kiválogatom a replaybõl. Lehetnek izgalmasabb csaták, vagy megpördélések, meg ilyesmik! 😊 Elõre is köszi:

Petya
#8035

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8034
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na kipróbáltam az új pályákat és hihetetlenül ott vannak. Egyenként róluk:

Eight Bowl: Ezt próbáltam elõször. Nagyon jót versenyeztem practicen az alokkal, nagyon bejött, szerintem remek versenyeket lehet rajta menni.

Hillside: Ez meg egy nagyon érdekes ovál. Állati nagy döntés van kanyarban éppen ezért lehet rajta viszonylag könnyen rontani, de ezért lehet rajta lendületesen menni. Ez talán a három közül a legnehezebb, de ez is tetszik.

Papyrus: Na ez a legászabb! 😄 Van egy gyors része ahol draft nékül 200akat lehet menni, de van egy belsõ rész is (két kanyar), ahol meg igen szépeket kell fékezni, mind ez lejtõkkel és emelkedõkkel. 😊

Összességében nagyon bejönnek. Tudom, hogy nem valós, meg ilyenek de ha majd mindenki unatkozik lehetne menni egy fun-racet! 😉

Petya
#8032
Hát ja, így is majdnem egy évig fog tartani, de unalmas perceinkben lehetne menni rajtuk. 😊

Petya
#8031
A bajnokság a Winston kupán alapul nem lesznek benne extra futamok, szerintem ez a 36 verseny is bõven elég.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8030
ugy persze tolem akarmin meg a hungaroringen is mehetunk😊

sanzik
#8029
nem kell berakni a bajnoksagba,de azert rendezhetnek rajta futamot...
#8028
bajnoksagban szeirntem is csak "original" trackokon kene menni!

sanzik
#8027
hat nezd meg ,mert a 8-as alaku tok jo meg van egy dimbes dombos nem oval de,ovalszeu kanyarok vannak rajta es van ahol 200 felett lehet menni...

Jacek
#8026
hat en nem neztem meg 😊) de szerintem bajnoksagban eredeti szerint kene menni

#8025
Király!!! Lesznek ezen is bajnoki futamok? Vagy csak a létezõ pályákon? Szerintem mehetne ezeken is! 😄

Petya
Jacek
#8024
mhmm vissza vonok mindent😄DD hat igen nem tudom mert de Alex melett elmentem a sarga alatt😊))tehat o a hibas😄DDDDDDDDDDDDDD

Pattomi
#8023
hajra ferrari hajra hajra hajra;D
gyulladnatok fel;PP

hajra ferrari go go;D
csa
sanzik
#8022
jok ezek a palyak,nekem nagyon tetszenek...
kiprobalhatnank majd 1x oket
Jacek
#8021
na lejott

#8020
THX PuMy 😊 na mindjart meg is nezem oket😊

#8019
PuMy egy kis meglepetést tartogatott minden Nascar Racing 2003 rajongó számára.
Akit érdekel ez a "csekélység" az látogasson el a HSW-re és ott kukkantson be a Játékhírek rovatba.

Erre tessék !

THX PuMy !

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#8018
Ja, plusz az elejen nem voltam annyival gyorsabb, kenyelmesebb volt mogotted menni es ugy felmelegiteni a gumikat. :-)

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#8017
Mert nem szoktam kockaztatni, inkabb addig korozok valaki mogott amig nem nyilik lehetoseg
egy tiszta elozesre.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#8016
igen faca tiszta versenyvolt😄DD Pumy egy kicsit batortalannak tunt az elejen velem szemben😊) pedig diman elengedtem😊

#8015
Majd még küldök screenshotokat is, de ahhoz most nincs kedvem.
Majd megy a nyilatkozattal :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8014
Alex ment két kép ezek közül az egyik adósság volt Atesz felé.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

HaZso
#8013
Én is meg szeretném köszönni annak, aki elengedett, nagyon sportszerû verseny volt, ez igen srácok, csak így tovább! ;-)

#8012
Bõvülhetne, de maximum linkeket tudok adni mivel direktbe sok setup nem rakható fel.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#8011
Azt csicseregték a madarak hogy arra már lesz server 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#8010
Ja😊)) Ott ha valaki lemarad egy autonyit, utana mar csak azt veszi eszre, hogy mindig el megy mellette egy sor auto😊)))
#8009
huhu jovohet igazi csemege lesZ😊 Talladega😊 bar 11 en kevesen leszunk oda szvsz 😞

Alexease
#8008
😄DDD
sanzik
#8007
Toya, remelem bovul majd a setup kinalat a HSW-n 😄DD
#8006
Most pedig azt hiszem alszok egy jót, mgé egyszer köszi!

Jóéjt:

Petya
#8005
Köszi fiúk! Tényleg kösz! 😉)))

Petya
#8004
jah le a kalappal elotte jo volt😊 igaz feltem mindig amikor mogem ert, ugyhogy mindig gyorsan el is engedtem 😊)

#8003
Számomra az igazán kellemes meglepetés Petya volt, akit eddig csak gyakorlásról és hírbõl ismertem :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8002
😊 na igy meg beszoptunk -1,-2 kort😞

atyka
#8001
grat az egesz bandanak! 😊 jo kis meccs lehetett...

Jacek
#8000
en is😄

#7999
nah igen en azert voltam meg, mert en sarga elott voltam pitben, hogy a fene vigye el 😞(