NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#8101
Kezdõ versenyzõ nem indulhat FF-en.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8099
Végül is nem nagy katasztrófa ha nem mehetek, igaz Tala cool pálya.
Legalább addig végre befejezem a festést, már nagyon unom😄 de tényleg

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#8098
Ha mindenki "rendesen" (😊) jelentkezik, vagyis meg egy ember minimum - az meg lesz - akkor nem kell indulnod az EF en, vagyis biztos johetsz F-re😊
Met
#8097
Hi!

Ma beadtam a pedált a szervízbe, aszt mondták szerdán nézzek be mert akkor nem volt bent a szervízes de én holnap is bemegyek mivel tudom, hogy úgy se javítják😊
Szóval lehet, hogy holnap nem tudok indulni az EF-en, vagy már be se férek esetleg majd pénteken ha valaki nem tud menni.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#8096
Bocsi. Meg van a leveled, de meg nem jutotam odaig, hogy valaszoljak is😞((( Sorry...

De NMIKI levele is nalam van😊) Meg neki sem valaszoltam, ha itt van😞(
#8094
😊))) Szegény Toya, holnap unatkozni fog egyedül 😊))

Petya
Alexease
#8093
Tudom, hogy az oldalon a jelentkezesi resz nem a legjobb, vagy nem a legpraktikusabb, de egelore csak ebbol tudunk tervezni😊)
Ezek szerinnt, a holnapi Talladega EF resztvevoi:
Atesz, Atis, Gábor Szabó, Norbi, Petya, PuMy, ShaiHulud, Atyka, Mozso, Sanzik + Alexease szerver.
Vagyis 10 ember, amibol 9-en jutnak tovabb!
#8092
Mi ez a pangás? Addig-meddig hogy visszakívánjátok az 1 héttel ezelõtti idõket 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Petya
#8091
😊))))

Tegnap nagyon isten volt a második gykorlás, hihetetlen nagy csaták voltak practicen is! MA lehetne ebbõl egy re! 😄

Petya
Jacek
#8090
lol😊 csak nagyon le eresztett a topic😊

atyka
#8089
.........

Alexease
#8088
.........
Jacek
#8087
............

#8086
bar lehet hogy hazaugrok igyisugyis

#8085
nah byez mentem... akkor majd email😊 es jovok kedden ha kell 😊

#8084
legyszi valaki irjon mar majd nekem egy emailt hogy most kell indulnom kedden vagy nem. mert emailomat megtudom nezni WAProl.

#8083
megvót
#8082
jelentkezzetek talladegara a nascarracersen

#8081
nem semmi 😄
Jacek
#8080
😄

#8079
nos azt gondolom meg nem lehet tudni hogy a 9. helyem eleg volt e az FF hez vagy mennek kell EF t ...mert ma utazokvisza aLberletbe es ha kell mennem kedden akkor arra hazaugrok 😊 aztan szerdan hajnalban meg vissza😊

#8078
jovan kiraly palya ez , fekszik nekem 😊

#8077
ja jó lenne menni egy versenyt! 😄DDDDDDDDDDDD Csak vicceltem...
#8076
😄DDD
Jacek
#8075
na jo lenne azert meg menni ma

Alexease
#8074
Petya igy szokta😊))
Megyunk nehany gyakorlo kort, aztan "Naaaa, leccci. Verseny, verseny, verseny..."😄DDDDDDDDD

(Bocsi, ezt nem birtam kihagyni😊))
sanzik
#8073
az ilyen gyakorlo szerver azert jo,mert lehet probalgatni a setupokat,nem tudom mi ertelme volt annak ,hogy 4en race-t menjuk dega-n
folleg igy,hogy az elejen elbasztad 😄D
sanzik
#8072
gondolom,ha race van be se lehet lepni,ugyhogy ennek tenyleg sok ertelme volt 😊
#8071
na gyertekmá , naon kevesen vagyunk
#8070
huh szepen bekapta 😊)

Jacek
#8069
81.182.67.29 na itt a Tallageda gyak server

Jacek
#8068
igen mindjart

#8067
mehet, csinálsz servert?
Jacek
#8066
tegnap atkapcsoltam az eurora😊)

Mhhmm ilyet nem szeretnek😊

#8065
bar most 20 percig meg nem erek ra😊

#8064
ja 😊 kis practice nem artana😊

Jacek
#8063
van valakinek kedve egy kis tallagedai akciohoz?

Jacek
#8062
😄D

#8061
avi Sorry csak nincs letoltes managerem aztan igy most egyszerubb save targer as 😊

#8060
http://nascar.free.eplanet.hu/richmondffep1.avi

Az elsõ pár kör. Az a baj, csak szaggatva tudok felvenni.... 😞(((((((
#8059
Nyilatkozat ment!

Petya
sanzik
#8058
en,azert nem nyilatkozom,csak esetleg ha valami jo helyet erek el, mert nalam nincs ekezet es nem akarok plussz munkat adni Alexnek

multkor is azt hittem ,hogy rovid leszek azt mikor olvastam az oldalon enyem volt a leghosszabb kisregeny 😊
Mnemomic
#8057
Nyilatkozatt ment

Alexease
#8056
KOSZI!
#8055
emailen ment

Alexease
#8054
HELP!
Szuksegem lenne a Richmon ff-i ujsagra😊)
THX
#8053
Miért nem nyilatkozik a futamról mindenki ?
Én olyan szivesen olvasnám, hogy kinek milyen volt a versenye.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8052
pontos j es nem elipszilon te sotet!

Pattomi
#8051
uszaly vagy milyen szaly?
#8050
muszaj?