NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Végül is nem nagy katasztrófa ha nem mehetek, igaz Tala cool pálya.
Legalább addig végre befejezem a festést, már nagyon unom😄 de tényleg
Legalább addig végre befejezem a festést, már nagyon unom😄 de tényleg
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Ha mindenki "rendesen" (😊) jelentkezik, vagyis meg egy ember minimum - az meg lesz - akkor nem kell indulnod az EF en, vagyis biztos johetsz F-re😊
Hi!
Ma beadtam a pedált a szervízbe, aszt mondták szerdán nézzek be mert akkor nem volt bent a szervízes de én holnap is bemegyek mivel tudom, hogy úgy se javítják😊
Szóval lehet, hogy holnap nem tudok indulni az EF-en, vagy már be se férek esetleg majd pénteken ha valaki nem tud menni.
Ma beadtam a pedált a szervízbe, aszt mondták szerdán nézzek be mert akkor nem volt bent a szervízes de én holnap is bemegyek mivel tudom, hogy úgy se javítják😊
Szóval lehet, hogy holnap nem tudok indulni az EF-en, vagy már be se férek esetleg majd pénteken ha valaki nem tud menni.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Bocsi. Meg van a leveled, de meg nem jutotam odaig, hogy valaszoljak is😞((( Sorry...
De NMIKI levele is nalam van😊) Meg neki sem valaszoltam, ha itt van😞(
De NMIKI levele is nalam van😊) Meg neki sem valaszoltam, ha itt van😞(
#8094
😊))) Szegény Toya, holnap unatkozni fog egyedül 😊))
Petya
Petya
Tudom, hogy az oldalon a jelentkezesi resz nem a legjobb, vagy nem a legpraktikusabb, de egelore csak ebbol tudunk tervezni😊)
Ezek szerinnt, a holnapi Talladega EF resztvevoi:
Atesz, Atis, Gábor Szabó, Norbi, Petya, PuMy, ShaiHulud, Atyka, Mozso, Sanzik + Alexease szerver.
Vagyis 10 ember, amibol 9-en jutnak tovabb!


Ezek szerinnt, a holnapi Talladega EF resztvevoi:
Atesz, Atis, Gábor Szabó, Norbi, Petya, PuMy, ShaiHulud, Atyka, Mozso, Sanzik + Alexease szerver.
Vagyis 10 ember, amibol 9-en jutnak tovabb!



#8092
Mi ez a pangás? Addig-meddig hogy visszakívánjátok az 1 héttel ezelõtti idõket 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Petya
Petya
#8091
😊))))
Tegnap nagyon isten volt a második gykorlás, hihetetlen nagy csaták voltak practicen is! MA lehetne ebbõl egy re! 😄
Petya
Tegnap nagyon isten volt a második gykorlás, hihetetlen nagy csaták voltak practicen is! MA lehetne ebbõl egy re! 😄
Petya
#8086
bar lehet hogy hazaugrok igyisugyis
#8085
nah byez mentem... akkor majd email😊 es jovok kedden ha kell 😊
#8084
legyszi valaki irjon mar majd nekem egy emailt hogy most kell indulnom kedden vagy nem. mert emailomat megtudom nezni WAProl.
#8083
megvót
#8082
jelentkezzetek talladegara a nascarracersen
#8081
nem semmi 😄
#8079
nos azt gondolom meg nem lehet tudni hogy a 9. helyem eleg volt e az FF hez vagy mennek kell EF t ...mert ma utazokvisza aLberletbe es ha kell mennem kedden akkor arra hazaugrok 😊 aztan szerdan hajnalban meg vissza😊
#8078
jovan kiraly palya ez , fekszik nekem 😊
#8077
ja jó lenne menni egy versenyt! 😄DDDDDDDDDDDD Csak vicceltem...
#8076
😄DDD
Petya igy szokta😊))
Megyunk nehany gyakorlo kort, aztan "Naaaa, leccci. Verseny, verseny, verseny..."😄DDDDDDDDD
(Bocsi, ezt nem birtam kihagyni😊))
Megyunk nehany gyakorlo kort, aztan "Naaaa, leccci. Verseny, verseny, verseny..."😄DDDDDDDDD
(Bocsi, ezt nem birtam kihagyni😊))
az ilyen gyakorlo szerver azert jo,mert lehet probalgatni a setupokat,nem tudom mi ertelme volt annak ,hogy 4en race-t menjuk dega-n
folleg igy,hogy az elejen elbasztad 😄D
folleg igy,hogy az elejen elbasztad 😄D
#8071
na gyertekmá , naon kevesen vagyunk
#8070
huh szepen bekapta 😊)
#8067
mehet, csinálsz servert?
#8065
bar most 20 percig meg nem erek ra😊
#8064
ja 😊 kis practice nem artana😊
#8060
http://nascar.free.eplanet.hu/richmondffep1.avi
Az elsõ pár kör. Az a baj, csak szaggatva tudok felvenni.... 😞(((((((
Az elsõ pár kör. Az a baj, csak szaggatva tudok felvenni.... 😞(((((((
#8059
Nyilatkozat ment!
Petya
Petya
en,azert nem nyilatkozom,csak esetleg ha valami jo helyet erek el, mert nalam nincs ekezet es nem akarok plussz munkat adni Alexnek
multkor is azt hittem ,hogy rovid leszek azt mikor olvastam az oldalon enyem volt a leghosszabb kisregeny 😊
multkor is azt hittem ,hogy rovid leszek azt mikor olvastam az oldalon enyem volt a leghosszabb kisregeny 😊
#8055
emailen ment
#8053
Miért nem nyilatkozik a futamról mindenki ?
Én olyan szivesen olvasnám, hogy kinek milyen volt a versenye.
Én olyan szivesen olvasnám, hogy kinek milyen volt a versenye.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#8052
pontos j es nem elipszilon te sotet!
#8050
muszaj?