NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Multhetrol bent maradt (Petya jelezte hogy nem tud indulni): Toya, PuMy, Atesz, HaZso, Alexease (szerver)
Mostani EF jelentkezok(Met nem tud indulni, technik problem):
Atis, CodeRed, Jacek, Norbi, ShaiHulud, Atyka, Mozso, Sanzik, nmiki, Jolly, XType + Alexease (szerver)
Es innen 6 ember "jutna" tovab. De igy egy kicsit sokan vagyunk!
Az "uj" embereket azert vettem be (nmiki, Jolly) mert ahogy olvastam lentebb, bizalmat szavaztak nekik.
Jelezzetek, ha valki nem tud jonni, mert igy egy ember nem fer be!!!
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Itt az icq-m : 287267102
Sajnos mostanában nincsen idõm gyakorolni, ezért egy ideig pihentetem az online gamét. Nem mintha olyan sokat mentem volna... 😊 úgy érzen annak nem sok értelme van, hogy semmi gyakorlás nélkül elinduljak az EF-eken, nem lennék elõnyére a versenynek.
Remélem a késõbbiekben lesz idõm gyakorolni és akkor visszatérhetek, ha vissza lehet.
Sok jó versenyt kívánok nektek.
basic
Petya
Megkérdeztem a szervízes csávot, hogy ha megmondom, hogy hogyan lehet megjavítani megcsinálja? Azt mondta igen, így elküldtem Mozso linkjét, hogy csinálja meg, mivel a szervízes javította így nem ugrik a gari😊
Mondta, hogy nem szervízelnek hanem cserélnek csak nem tudja, hogy mikor kapnak megint. Nekem az se lenne baj csak amikor ötödszörre viszem vissza lehet, hogy megunják😊
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Petya
Az a helyzet, hogy nagy a valószínûsége annak, hogy nem érek haza a pénteki FFre így szeretnék indulni az EFen. Gondolom megoldható és így Sanik is mehetne a hatodik helyével FFre! 😊 Köszi a megértést! 😊
Petya
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
ket hettel ezelott ugyan csak 6. voltam az FF-en es akkor az jo volt a kov. FF-re,akkor nem kellett EF-et mennem....
na de nem melyedjunk bele,mert kezd nekem is zavaros lenni 😊
ugyis jobban szeretem az EF-et mert az FF az tul eros nekem altalaban
csak lelkileg ugy voltam keszulve,hogy penteken megyek
de mar atprogramoztam magam mentalisan a mai napra 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mikor utoljára az oldalon jártam az oldalon 16 név szerepelt a listában.
Ebbõl 11 tud indulni elméletileg pénteken tehát 4 ember+Alex alapból bejut.
Mivel HaZso és PuMy egy olyan dolgot intéznek amit nem lehet elhalasztani, így 5+Alex alappal számoltam.
A pénteki futamból tehát az elsõ 5 helyezett alapból indul majd és a maradék 5 szabad hely az említett versenyzõk között dõl el.
Így van lehetõség arra is, hogy aki holnap esik csak be az is tudjon indulni, hiszen még elvileg két szabad hely van a futamra (ha Alex nem indul el).
Remélem érthetõ, bár most én kezdem elveszíteni a fonalat :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Alexease, Atis, CodeRed, Jacek, Met, Norbi, Shai, Atyka, Mozso, Sanzik.
Ebbõl pedig 5 ember jutna fel és Alex neki szintén futnia kellene.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
ICQ-t szerezzél be.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Lehet valki tenyleg profi AIval, vagy mas online bajnoksagban, de mindenfelekeppen "szokni" kell a tarsasagot, a verseny stilust, a szabalyokat stb.
(Az oldalon a Szabalyok resz elolvasasa, es betartasa KOTELEZO! Nascar Racers)
Van/volt olyan, aki tenyleg jol, gyorsan megy, de amig "uj" volt, kissebb fajta kaosz volt a palyan😊) Az online verseny egyik legfontosabb resze, a "tarsak" vezetesi stilusanak, tudasanak, szokasainak az ismerete. Itt mindenki mashogy megy. Ezt szokni kell.
Szerintem itassuk le😊
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Petya
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
A jelentkezok szamatol, es az elozoheti FF eredmenyebol adodik ki, hogy kinek kell indulnia a keddi Elofutamon (EF).
Ez egyelore a szerver terhelhetosege miatt van, mert max. 11 embert bir el. A masik lenyege ennek a dolognak, hogy igy, elvileg, mindenkinek van alkalma minimum egyszer jatszani.
Vannak "fel jutok" az FF-re, de az inkabb csak a letszam miatt van. Nem verre meno verseny, nem bajnoki pontozas. Foleg, hogy mindketto, ugyan azon a palyan van megtartva😊)
Ezt sikerult, tomoremn osszezagyvalnom, de remelem ertheto😊))

