NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8218
Nem hiszem, hogy ez a helyes megoldás.
Egyszer kaptál egy pofont és oda lett az elsõ helyed.
Engem sokszor raktak fel a falra az utolsó körben is, de nem az elsõ esetnél szakadt el a cérna.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#8217
azt nagyon sajnalnam,hogy csak az a ket variacio lenne,hogy vagy nem szolunk semmit vagy ha igen akkor elkuldjuk a masikat melegebb eghajlatra...

szerintem a forum arra is hasznalhato,hogy az ilyen problemakat kulturaltan megbeszeljek az illetekesek,mert igy mindenki tanul az esetbol,
csak a normalis hangnemre kellene figyelnie mindenkinek
ez olyan nehez ?!?!?
Jacek
#8216
engem nem erdekel de valahogy erdekes hogy nem szol hozza!!!! de en rendezem majd penteken.

Jacek
#8215
ja ez ugy tortent hogy vezettem 35 secel 9 korrel a vege elott amikor is Jolly elkezdett kakaskodni korhatranyban es sarga lett!!!!! ami a kepen van az meg a 94 korbol a 93-ban tortent koszonom szepen de biztos orulsz mennyire megerdemelted a gyozelmet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8214
Ne kezdjétek már el megint.
Egyszer ez elég volt.
Emailben ha lehetséges !!!!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#8213
Jacek
#8212
ugye ezt vagod atiskam te bunko!!!

#8211
#8210
atyka
#8209
en nem emlexem semmire, mert meghaltam...

#8208
Én azt tanácsolom akinek gondja van és nem tudja megbeszélni a másikkal emailben vagy ICQ-n az adja meg a körszámot és az afférban szereplõ versenyzõk nevét.
Majd megnézik az illetékesek a replay-t és eldöntik mi is történt.

Ez úgy is így lesz a bajnokságban is.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#8207
szep toletek,hogy nem akartok anyazni itt a forumon,de azert a vegeredmenyt valaki leirhatna
Jacek
#8206
egyet teszek meg hozza a jatekban sokkal hatrebb volt mint a replayben ennyi.

ibronk
#8205
Szoval Atis?
Várom a kimagyarázatot!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

atyka
#8204
hat ennyi... 😊

Jacek
#8203
most befejeztem en nem fogok veszekedni de jovok FF-en remelem B Atis is😊

Jacek
#8202
en is hiobas voltam tuti de hogy erdekes FF lesz penteken az tuti meglatjatok lesz musot most szolok😊)))
Jolly gyereknek meg gratulalok faszan megoldotta a versenyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8201
Hat vartam vartam, de aztan amikor mar masodszor korozott le az elmezony es az Alexel ment 2 kozos koron kivul minden korben egyedul voltam meguntam. Akar egy felteglat is rarakhattam volna a gazpedalra, a labam mar szinte zsibbadt. Akarhanyszor probaltam a ket darab 3-es csapat egyikehez sem tudtam csatlakozni.
#8200
Hát az kellemetlen, de ezen a pályán sajnos ez könnyen megtörténik.
Szerencsére ezek a stílusú pályák nincsenek túlsúlyban a programban :-)
Én sem szeretem ezeket a pályákat, mert a gyõzelem inkább a drafton és a szerencsén múlik mint a tudáson és a taktikán.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8199
Ja, csak arra próbáltam rávilágítani (de szépen fejeztem ki magam), hogy nekünk is kerülni kell a vélemény nyilvánítást.
A múltkor is ebbõl volt a baj.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8198
Éppen ezért mondtam, hogy privátba intézzék a dolgot ne itt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8197
Maganyosan hatul, elottem volt egy kisebb balhe, ezert fekeztem, utana mar mind1 volt. Koronkent 4 masodpercet kaptam.
#8196
Amúgy nem minden pálya ilyen unalmas, de itt komoly bajba lehet kerülni ha nem kapsz el egy jó draftot.
Sajnos ezt a pályát csak úgy lehet élvezni ha legalább huszan mennek rajta.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8195
Hogy mentél te 42 kört egyedül ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8194
Gyerekek mondjatok, hogy nem minden palya lesz ilyen unalmas.........

42 kort egyedul menve kileptem. 😞
#8193
Ja, majd PuMy, Alex, HaZso és Atesz megnézik a replay-t és eldöntik mi is történt.
Nem hiszem, hogy ebbe Norbin, Atison és a versenybíróságon kívül bárkinek is bele kellene folynia.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8192
Ezt inkább privátba Atis-al.
Tényleg nem lenne jó ha megint átmenne a fórum anyázásba. Tudom most dühös vagy mert kiestél, szívj el egy jointot (ja, az Freak😄) és inkább holnap kérdezd meg azokat akik ott voltak, hogy õk, hogy látják a dolgot.
Igaz bajnokság még nincsen de azért el kellene kezdeni használni a szabályokat, hogy bele lehessen szokni.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8191
Hát Norbi elbeszélése alapján itt aztán most halmozott szabálysértés történt.
Majd meglátjuk, hogy a Atis is ilyen kritikusan szemléli-e az eseteket.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8190
Azért ne menjen át a régi stílusba a fórum, mert nem vesztettél szerintem semmit.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#8189
Jó hogy a másikat használja hogy be tudja venni a kanyart

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#8188
Vagy a nagy külföldi ligás csávónak nincs egy épkézláb setupja amivel képes nem 3 autónyi széles iven menni?!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#8187
2. kör vagy melyik, atis bent Shai fent, atis belül a sárga vonal mellett elkezd kanyarodni felsodrodik kiüti Shait...
1x. kör atis belül én kivül felül megyek alattam még 3 autó is elfér, atisnak mégis kevés a hely, felsodrodik, felrak a falra.
És tudjátok képtelen vagyok elhinni hogy nem direkt csinálta, amiért a célvonál blokkolni akartam egy kicsit.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8186
No fene, mi történt ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#8185
Atis eddig 2 ember versenyét tette tönkre.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8184
Tegnap voltak a fiúk és jól is mentek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8182
Azt én tudom, csak a gyakorlás alatt nem számít annyira a lag.
Azért lenne jó be engedni õket, hogy szokják a légkört és ne menjen el tõle a kedvük.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8181
Azért valaki aki kiesik és mûködik nála az ALT+TAB az közvetítsen már :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8180
Ugy látom ma nem férünk be.😞
Alexease
#8179
Nem veletek van a gond. Kicsi a szerver.
#8178
Met, de mindenkinek a gépére mennek az adatok és az sokat számít ám.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8177
Azt tudom, csak gyakorlás alatt nagyon ritkán van kint az összes autó. És akkor nem tömött sorokba megyünk, álltalában😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8175
Jó de csak pénteken nem tudok indulni, MA igen. És ha már bejutottam az ffre akkor hadd cseréljem ki egy efre plíz 😊))

Petya
Jacek
#8174
itt komoly gond am a lag superspeedwayen

Met
#8173
Mi az, hogy a verseny elõtt a setupot kell állítgatni?
És a verseny elõtti napok mire vannak?😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Giovanni
#8171
Alex én itt vagyok, és indulnék is

Giovanni=X-type

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#8170
lagzas ott is gond😊 mert ha meg finomitani kell setupon akkor sem jo a lag

atyka
#8168
az elobb beszeltunk... 😊))

Met
#8167
Azért Practice-re bemehetnének mind, a lagzás nem annyira gond és meg lehet Õket nézni.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8166
en jovok

Alexease
#8165
Az ujaknak csak akkor adok IP-t, ha Ok nem tudnak jonni es kevesen vagyunk, es/vagy ha bent levok "beszavazzak" Oket.