NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Azt írtam, hogy Alexnál nem ez látszik - ott ugye nincs késés magyarul õ az egyetlen aki realtimeban látja a dolgokat.
Norbinál nem ez a fõ érv ami miatt ki akar szállni - beszéltem vele.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Nem tudom miert, de ha jol emlekszem Atykaval volt 2-3szor is egy kis gondom😊) Lekorozeseknel, valahogy furcsan "haladt", es mivel "ovatos" ember vaggyok (
) mind 2-3szor sikerult is lemaradnom a draft-tol, ami vegzetes😄.
Gondolta lehuzodik a lealloba - talan Pit - de elfelejtette, hogy en meg ott vagyok melette😄DD Amugy semmi gond, a fuvon volt meg boven hely😄DD
nem vesztettem semmit.
Hol anyázás van, hol pedig szent a béke.
Egymásnak ugornak olyan emberek akik ezt a futam elõtt egy órával még elképzelhetetlennek tartották volna.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Nálad összeakadtatok a szerveren nem, Atisnál nem tudom.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Keresd meg emailben és rendezzétek le ott a dolgot.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Elottem autozik Shai (-1 kor, -10 sec), aztan EN (-2 kor, 0 sec:-), es mogottem Jolly (-3 kor, +10 sec). 175 mph-val korozgetunk mint a ****. Gondoltam megvarom Jolly-t, hogy majd draft-ban szep lassan utol erhessuk Shai-t (kb. 3 kor alatt😊). Latvanyosan bevarom, erre elhuz mellettem, elore megy 10 sec-et, aztan ismet kozrozgetunk mint a ****:-DDDDDD
Nincs sok ilyen draft palya, de ezeken erdemes szamolgatni. Draftban -4 sec egy kor, vagyis erdemes elotte 10 sec-et varni😊))
ui:Mindent meg lehet beszélni kúltúráltan, végülis nem az életetek függ tõle..nemigaz?
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
1. Atis tul lent volt, Shai nem volt elegge fent. Igy koccantak, Shai megcsuszot. Nekem es Mozsonak kerulni kellett, igy frankon lemaradtunk😞
Hibas nincs, dontettlen. Ezt MINDKETTEN korrektul ELISMERTEK a jatekban. Problema: NULLA😊))
2. A vege elott ~10 korrel, Jacek jocskan vezetett - majd fel PERC. Sajnos Jolly szokasos modon kacsazott, es franko balesetet csinalt. A balesetet, a hibajat ELISMERTE, azzonnal BOCSANATOT kert. Persze ez a vege elott, igen kellemetlen, es - foleg Jaceknak - bosszanto. Amit meg is ertek, de ez van...😞((
3. Az utolso korben!!! Atis az egyenesben kilepett draft-bol, es megprobalta a kanyarbemenetnel elozni Jaceket. (Szerintem teljesen foloslegesen!) A kepen lattszik a baleset pillanata. De amit tudni kell, hogy nalam - mint szervernel - kb. 1/4 autonyi tavolsag volt koztuk, es a semmi lokte ki Jaceket! Vagyis LAG is volt. De ettol fuggetlenul, szerintem hibas dontes volt az elozesi kiserlet. (Foleg, hogy ha jol tudom, az utolso korben, engedelyezett a FELTARTAS😄DDD)
Persze nezhetnenk ugy is, hogy mi lett volna ha Jacek kihuzodik es elengedi Atis-t... Akarmi... De mivel ez tetnelkuli verseny - meg ha bajnoksag lesz, ott is az elsodleges szempont a SZORAKOZAS - szerintem folosleges ilyenkor, ilyen elozesekbe bonyolodni.
Hat en kivancsi leszek egy nagy serveres futamra de szerintem nem sok ertelme lesz mert 50db sarga lesz😊
Ezek után ha bármi ütközés lesz köztetek akárki is a hibás azt szigorúbban fogjuk elbírálni.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
És ez az elszomorító...Ennyit nem ér az egész, hogy egymás anyját szidjuk.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu