NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CodeRed
#8268
Téged nem zavar hogy így beszélsz?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8267
nem volt problem benne van

Jacek
#8266
Akkor ha idezne Alex mit mondott a futam elott es kozvetlenul rajt elott tobsszor is!!!!!!!!!!!!1

#8265
de bocsnatot kert 😊 bar elegge huzos helyzet volt😊

Jacek
#8264
zavarhat neked ez a velemenyed ennyi

Jacek
#8263
ez velem is megtortent Atyka lekorozese erdekes akkor sem idegesitett hogy lassitottam es elment melettem BA es Code is.

#8262
jaja azt lattam a tukorbol 😊 orultem is neki 😊) mert veled egy korben voltam😊 sorry 😊)

#8261
Én nem ezt mondtam.
Azt írtam, hogy Alexnál nem ez látszik - ott ugye nincs késés magyarul õ az egyetlen aki realtimeban látja a dolgokat.

Norbinál nem ez a fõ érv ami miatt ki akar szállni - beszéltem vele.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#8260
Mondtam hogy ez engem ne érdekel....Egyébként amit az elején norbi mûvel az minden volt csak nem higgadt versenyzés....de mind1....mondom.....ENGEM A STÍLUS ZAVAR

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8259
mhhmm en a sraccal ket szot nem beszeltem eletemben szoval egy vadidegen!

Alexease
#8258
Ja, az jo volt.😊) Bar azt is beszivtam.
Nem tudom miert, de ha jol emlekszem Atykaval volt 2-3szor is egy kis gondom😊) Lekorozeseknel, valahogy furcsan "haladt", es mivel "ovatos" ember vaggyok () mind 2-3szor sikerult is lemaradnom a draft-tol, ami vegzetes😄.
Gondolta lehuzodik a lealloba - talan Pit - de elfelejtette, hogy en meg ott vagyok melette😄DD Amugy semmi gond, a fuvon volt meg boven hely😄DD
nem vesztettem semmit.
Jacek
#8257
lol toobet nem lehet hozza fuzni

#8256
A fórum egész hangvétele érdekes.
Hol anyázás van, hol pedig szent a béke.
Egymásnak ugornak olyan emberek akik ezt a futam elõtt egy órával még elképzelhetetlennek tartották volna.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8255
eleg erdekesen kovetkeztetest vontal le ebbol ott a kep!!!!de biztos en vagyok a paraszt es en voltam a hibas😊 hamut szorok a fejemre, es Norbi is azert nem akar tobbet jonni nascarozni mert olyan jo volt a srac😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#8254
minket=mindket

#8253
kene minket reszrol az a replay reszlet!! es ezt mindig igy kene majd kivizsgalni hogy mindket erintettol kell a replay...

CodeRed
#8252
Ez hidegen hagy jacek.Te 3.ik lettél õ meg 1.Engem a stílusod zavar

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#8251
na mondjuk az mar regi eset de ott Te is hibas voltal 😊) de ezt most inkabb hagyjuk 😊 mar elmult ... 😊

#8250
Azért vedd figyelembe amit Alex írt, hogy szerver oldalon az látszik hogy senki nem ér hozzád.
Nálad összeakadtatok a szerveren nem, Atisnál nem tudom.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8249
mutass valamit ami erdekes hangvetelu amit irtam a forumba!!! gondolod hogy en akarok vele e-mailezni?????

Jacek
#8248
+nem is keszultem ra hogy nyerhetek, ha mellem jon rendesen elengedem de ugye nem tudott mellem jonni es nem veletlenul errol ennyit, ugyanis az utolso pitnel mivel keves volt hatra emeltem a grill tape-n ezert nem tudott mellem jonni csak azt hitte majd mint elotte siman mellem er csak hat nem igy tortentD:

CodeRed
#8247
De amikor 2x kilöktek 1x sem szóltam 1 szót sem

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#8246
Nem fog írni a fórumra Atis, mert bizony az itt használható hangnem hagy magaután némi kivánni valót.
Keresd meg emailben és rendezzétek le ott a dolgot.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8245
de elotte amikor mi az elso 5 helyezett szepen faszan draftoltunk az kiraly volt😊 bar Te es en mar korhatranyban voltunk..

Jacek
#8244
lenyegeben egy szamitogepes jateknak eleve semmi tetje nincsen!! megis a multkor nagyon orultel hogy nyertel en igy emlekszem😊))

#8243
:]]

Jacek
#8242
ez a korrrekt kilokunk valakit es kussolunk semmit nem szolunk lapitunk!! mint most is!! biztos halaszthatatlan dolga van!!😊

Jacek
#8241
iged egy sorry nem volt ket koron keresztul es meg allitgattatok hogy en voltam a hibas koszi!!!

Alexease
#8240
Egy kis "draft tanulmany", az unalmas korozesek elkerulesere😄DDD
Elottem autozik Shai (-1 kor, -10 sec), aztan EN (-2 kor, 0 sec:-), es mogottem Jolly (-3 kor, +10 sec). 175 mph-val korozgetunk mint a ****. Gondoltam megvarom Jolly-t, hogy majd draft-ban szep lassan utol erhessuk Shai-t (kb. 3 kor alatt😊). Latvanyosan bevarom, erre elhuz mellettem, elore megy 10 sec-et, aztan ismet kozrozgetunk mint a ****:-DDDDDD

Nincs sok ilyen draft palya, de ezeken erdemes szamolgatni. Draftban -4 sec egy kor, vagyis erdemes elotte 10 sec-et varni😊))
CodeRed
#8239
Hi!Szal engem nem érdekel hogy mi történt a versenyen.Ha baleset akkor baleset.Semmi tétje nem volt.De ha lett volna is akkorsem kell vkit lek*rva anyázni.Én úgy döntöttem ha még1x lesz ilyen már csak mint nézõ fogok részt venni a futamokon.Esetleg edzéseken indulok.Ennyi...

ui:Mindent meg lehet beszélni kúltúráltan, végülis nem az életetek függ tõle..nemigaz?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#8238
no comment...

#8237
hopp mit talaltam a Chatlogban: "(AB#77) meg ha lehet az egyenesben kezdjetek elozni, ne a kanyarban"

Jacek
#8236
lol

Mnemomic
#8235
Majd kellene a bíráknak is beszélni egyszer vhol.

#8234
hat igen 😊 masodik futamom hogy nem lett motorhibam 😊

PuMy
#8233
Jacek, mindenki magabol indul ki.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#8232
nagyon konnyu kintrol itelkezni es elnezest kertem ennyi.

Alexease
#8231
Amugy nagyon jo es izgalmas verseny volt! Mindenkinek gratulalok!
Alexease
#8230
Visszaneztem a baleseteket!

1. Atis tul lent volt, Shai nem volt elegge fent. Igy koccantak, Shai megcsuszot. Nekem es Mozsonak kerulni kellett, igy frankon lemaradtunk😞
Hibas nincs, dontettlen. Ezt MINDKETTEN korrektul ELISMERTEK a jatekban. Problema: NULLA😊))

2. A vege elott ~10 korrel, Jacek jocskan vezetett - majd fel PERC. Sajnos Jolly szokasos modon kacsazott, es franko balesetet csinalt. A balesetet, a hibajat ELISMERTE, azzonnal BOCSANATOT kert. Persze ez a vege elott, igen kellemetlen, es - foleg Jaceknak - bosszanto. Amit meg is ertek, de ez van...😞((

3. Az utolso korben!!! Atis az egyenesben kilepett draft-bol, es megprobalta a kanyarbemenetnel elozni Jaceket. (Szerintem teljesen foloslegesen!) A kepen lattszik a baleset pillanata. De amit tudni kell, hogy nalam - mint szervernel - kb. 1/4 autonyi tavolsag volt koztuk, es a semmi lokte ki Jaceket! Vagyis LAG is volt. De ettol fuggetlenul, szerintem hibas dontes volt az elozesi kiserlet. (Foleg, hogy ha jol tudom, az utolso korben, engedelyezett a FELTARTAS😄DDD)

Persze nezhetnenk ugy is, hogy mi lett volna ha Jacek kihuzodik es elengedi Atis-t... Akarmi... De mivel ez tetnelkuli verseny - meg ha bajnoksag lesz, ott is az elsodleges szempont a SZORAKOZAS - szerintem folosleges ilyenkor, ilyen elozesekbe bonyolodni.
#8229
remelem en nem kerulok bele ebbe a rendezesbe!! az ilyeneket mellozni sziveskedjetek !! inkabb beszeljetek meg valami randit valahol es verjetek osszeegymast...de ne a jatekon belul toroljatok ha lehet,mert mas is megissza a levet...

Jacek
#8228
az anyazasert most elnezest kerek!!! kulomben nem is a baleset hanem a sarga huzott fol na mindegy.
Hat en kivancsi leszek egy nagy serveres futamra de szerintem nem sok ertelme lesz mert 50db sarga lesz😊

Mnemomic
#8227
Ha egyszer nem tennéd tönkre a motorodat és a pitkiállásodat egész jó helyeken végeznél 😊

Mnemomic
#8226
"de en rendezem majd penteken."

Ezek után ha bármi ütközés lesz köztetek akárki is a hibás azt szigorúbban fogjuk elbírálni.

#8225
elejen kiloktek ...bar keves heleyt hagytam...elbasztam elso pitkiallasomat,bevontatas...utana meg faszan oriztem 4.helyemet es vege lett😊 kiraly verseny volt...legalabbis szamomra ...😊

PuMy
#8224
Hallom Jacek lekurvaanyazta Atis-t. Roppant sportszeru, akar kilokte akar nem.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Mnemomic
#8223
A versenybíróság nevében kérek mindenkit hogy ezeket a megjegyzéseket hagyjuk. Várjuk a visszajátszásokat és holnap döntés is lesz.

Jacek
#8222
hat en nem mert nem volt de mondom nem tema en lezartam

#8221
Én emlékszem Jacek gyõzelemre.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8220
Az igazi probléma az, hogy állítólag már a játékban elindult az anyázás.

És ez az elszomorító...Ennyit nem ér az egész, hogy egymás anyját szidjuk.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8219
igen Toya mit is mondjak vegul is mar annyiszor nyertem! soha nem is zavar mitol zavarna lol