NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#8318
ja arra szamolt hogy ot a nagy B.atist mar mert ne engednek el a utolso elotti korben szar helyzetbol.

Jacek
#8317
ok senkit nem vedesz😊))) de ugy emlekszem te is egybol azt mondtad hogy en voltam a hibas!!! mert kelett volna nekem B.A elengednem ?? kerdezem en olyan jo pozicioban volt??? mert nem igazan ha rendesen be tud jonni mellem hidd el elengedem de ezt meg a joakaroim is elismerik szerintem itt!!!!! de nem tudott!!

#8316
amugy az eset tipikus Toya vs Mode eset volt...:] szemelyszerint en is a hatso versenyzot tartom hibasnak...bar nem tudom a spotter mondta e hogy inside illetve outside!?

CodeRed
#8315
jó kifogás sose rossz.......elõbb gondolkozz és utánna írj.....olyan nincs hogy jajj....bocsi.....mert leanyáztalak...vedd már észre én senklitsem védek csak a stílus nem megfelelõ....ennyi

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#8314
Az igazi gond, hogy egyesek megszakadnak azért hogy némi anyagi támogatást szerezzenek a szerver felállításához és egy esetleges támogatót tudjanak szerezni amivel nyugodt hátteret tudnak biztosítani a játékokhoz.

Képzeld el ha bejön ide egy esetleges támogató, mert ugye ez az official fórum...
Te támogatnál egy olyan bajnokságot ahol ez az általánosan elfogadott hangnem ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8313
biztos vagy te ebben? de tuodod mit en elismerem lehetseges eleg ideges voltam!!! baratod viszont azota sem sokat mondott!!

CodeRed
#8312
nana.....már az eset után kb 5 másodpercel beírtad amit írtál jacek......ki az álszent????

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8311
szerintem semmi rosszat nem irtam a forumaba amit bent mondtam azert bocsanatot kerdtem, nem ugy mint a masik oldal aki egy nyomorult sorry-t nem tudott megereszteni! az anyazas elott sem !!!!

Jacek
#8310
fene a chatlogba😊

#8309
Ilyenkor nem szabadna azonnal fórumozni vagy valami olyan helyre kellene irogatni amit lehet moderálni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8308
Erre az esetre most igaz egy kicsit átírt magyar mondás.

A méreg elszáll az írás megmarad...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8307
es elege a gyengem ha nem sajat hibabol esem ki😊

Jacek
#8306
ezzel en is tisztaban vagyok sajna ilyen vagyok😊

#8305
Tudom, hogy tudsz tárgyilagos lenni ezt láttuk a múlthéten is, sõt azt is tudom ez nem mindig megy (tapasztalatból is).
Azonban nem megoldás, hogy a másik torkának ugrunk ilyen esetben.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#8304
Ilyen a "bejovok a belso ivre elozni, a kanyarbemenetnel" baleset mar tobbszor volt, es emlekezetesek sajnos.😞((
Ezt mar tobbszor irtam, peldaloztam, rajzoltam stb. (), de ilyen esetben, en szemely szerint, a hatsot "buntetnem".

Es ezt is irtam mar, hogy egy ilyen elozesnel nagyreszt arra is kell gondolni - meg ha furcsan is hangzik egy verseny sportban - hogy az elsodleges a biztonsag, mivel a JATEKBAN elsodleges a SZORAKOZAS.
Es mivel mar ez nem az elso ilyen baleset, amiben ennyit romlik a moral, es embereket vesztunk, erdemes lenne odafigyelni erre is.
Jacek
#8303
en is tok targyilagos tudok lenni akkor ha ez massal tortenik, tok egyszeru dolog.
De teljesen mas ha pl veled tortent volna Toya maskeppen latnad hidd el😊

#8302
Nem elismerés kérdése.
Senki nem akar belefolyni a döntésbe. Ennyi.
Nem a mi feladatunk dönteni, erre vannak jelen esetben négyen akik majd leírják hogy látták az esetet.

Majd õk megmondják mit láttak és ezt el kell fogadni.
Lehet vele vitatkozni, de teljesen felesleges.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8301
igazabol nem sok ertelmet latom jelen pillanatban, ennek sokan orulnek szerintem de mondjuk a legkevesbe sem zavar

Jacek
#8300
mindegy nem hiszem hogy eljutok en oda..

Jacek
#8299
jaa szep😊 mivel nem bajnoki futam nincs chat stop en ugy tudom ott itszta hogy az van!!!
de vege volt a versenynek!
De itt ugysem fogja senki elismerni kinek van igaza mert nem ugy szokott mukodni a dolog.

#8298
Annyira komoly, hogy egy bajnoki futamon 10 pont elvonással már nem nyerte volna meg Atis a versenyt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#8297
Ha egyedul indulnek, lehet, hogy megtartanam az elso helyem...

#8296
Nincs igazad Atis szerintem.

"Ne felejtsd el, hogy az elõtted levõ versenyzõ csak a tükörbõl lát, így az elõzést csak úgy próbáld meg ha teljesen biztos vagy a dolgodban. Az ilyen balesetkért általában a hátulról érkezõ versenyzõ tehetõ felelõssé."

Dehát itt valóban nem az a kérdés, hogy ki kapna pontelvonást, hanem az utána zajló események büntetése.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8295
mhmm az komoly

PuMy
#8294
Azert jo dolog hogy tobben itt kinlodunk hogy osszehozzuk ezt a szerver dolgot, hogy lehet hogy feleslegesen mert ha ugy nezzuk akkor ilyen alapon minden futam utan majd kilep valaki es akkor vegere nem maradunk. Akkor meg mi ertelme van???

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#8293
lol nezelodjel meg egy kicsit a replay-ket 😊) meg kihozza hogy o a fasza gyerek, na ezeket szeretem lol

#8292
Le van írva a szabályok között milyen büntetés várna Atisra a meggondolatlan elõzés miatt (-10 pont).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

bekkeratis
#8291
Nem, a bajnoksagban az lenne hogy kapnal egy buntetest amiert lejottel a belso ivre amikor egy masik auto is ott volt.
De ez mellekes, mert amiket azota produkaltal annak mar a toredekeert is kizartak volna kerdes nelkul.
Jo ejszakat.
Jacek
#8290
atyka mondtam en egy rossz szot is rad?
Ahogy itt latom B.Atis es Code nagy baratok biztos felre tudjak ezt rakni egy helyzet megiteleseben, ugy latom nem nagyon...

Jacek
#8289
1. kerdezd meg Alexet mit mondott az elejen tobbszor!!!
2. tehat a bajnoksagban az itelet az lenne lag volt ennyi....?

atyka
#8288
na tessek rolam leszallni! visszaneztem, nem tartottam fel senkit. ez biztos.

#8287
Ezen éppen az van, hogy a két autó nem ér össze, de szerintem az egész vitát felesleges most itt hirtelen folytatni.
Érdemes lenne aludni rá egyet.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8286
ettol most hu de sok minden valtozott ott? ugyan az van mint az enyemen ennyi! en elismerem tanyasi bunko vagyok es??? de ugy latom neked se sok mindent tanitottak..

CodeRed
#8285
Gyere icqra atis

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

atyka
#8284
szrosszul emlekszel... 😊 nem en voltam. osszesen negyszer talalkoztunk a palyan. a 21. es a 49. korben te eloztel engem, az 54. es a 77-ben en teged es mind sima ugy volt. ne tessek engem bantani, van eleg bajom. 😄

Jacek
#8283
figylej ott vartam egy szot nem szolt lenyegeben vege volt a versenynek ugyanis sarga volt az utolso korben semmi egy mukkanas sem volt lol

bekkeratis
#8282
http://www.kolumbus.fi/attila/nascar.html
Jacek
#8281
ja tenyleg az a lenyeg erdekes ez is....

Jacek
#8280
ez volt az elso beirasom "en is hiobas voltam tuti de hogy erdekes FF lesz penteken az tuti meglatjatok lesz musot most szolok😊)))
Jolly gyereknek meg gratulalok faszan megoldotta a versenyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

ez a masodik "most befejeztem en nem fogok veszekedni de jovok FF-en remelem B Atis is😊"

PuMy
#8279
Szerintem meg most nem elsosorban a baleset a lenyeg, hanem az amit utana muveltel.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Mnemomic
#8278
Én pl még nem is láttam az esetett.

Jacek
#8277
"Hallom Jacek lekurvaanyazta Atis-t. Roppant sportszeru, akar kilokte akar nem" pl ez egy versenybiroi velemeny😊

CodeRed
#8276
Etikett és általános viselkedési normák:
-Ha valakivel balesetbe keveredsz, akkor ne kezdj el vele veszekedni inkább próbáljátok ICQ-n vagy e-mailben letisztázni a problémát. Minden esetben lehet megfelelõ megoldást találni. A fórumon lehetõleg ne szidjátok egymást egy-egy baleset után, mert ez már úgy sem old meg semmit, ráadásul teljesen felesleges is és csak felesleges feszültségeket gerjeszt.


idézet a szabályzatból

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8275
Nekem amr csak az erdekes hogy ne azt veszem ki hogy ez pl bajnoksagban tortenik az az itelet hogy lag volt bocsi szoptal mert kezd erdekes lenni!
tobben hozza szoltak itt a dologhoz de eleg kevesen az igazi temahoz hogy mi tortent szvsz Alex mondott velemenyt a versenybirok kozul, a tobbi mintha massal eltt volna elfoglalva 😊

#8274
jelentem en kemenymagba tartozonak erzem magam 😊 ertem ezalatt hogy az istenert sem hagynek ki egy futamot sem 😊) es en tuti nem hagyom abba egy nezetelteres miatt...

#8273
Norbi abba akarja hagyni ??? na ne mar a vegen nem marad senki csak a kemenymag...azan nem is kell majd a szerver...

Mnemomic
#8272
Ezt a társalgást most hagyja abba mindenki szvsz.

CodeRed
#8271
Ja ok...akkor további jó versenyzést.bye

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8270
nem ugyanis videki bunko vagyok te meg alszent😊

Jacek
#8269
Meg mindenki veri itt a nyalat az ugymond oregek is!!! en emlekszem az elejen libakergeto szintu futamra amin ugy megsertodott valaki hogy soha tobbet nem akart jonnii!!!!
itt meg jon a szentbeszed😊