NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
értem, mire gondolsz (a nascar attól jó, ha sokan vagyunk), de én nem így gondoltam
pár hónapja nyolcan sokkal jobbakat versenyeztünk, mert volt alkalmunk összeszokni
gyakorlatilag itt is csak ez lenne a lényeg, de ha az újak nem hajlandók behúzott farokkal alkalmazkodni, akkor ebbõl SOHA nem lesz összeszokás
pár hónapja nyolcan sokkal jobbakat versenyeztünk, mert volt alkalmunk összeszokni
gyakorlatilag itt is csak ez lenne a lényeg, de ha az újak nem hajlandók behúzott farokkal alkalmazkodni, akkor ebbõl SOHA nem lesz összeszokás
Riszpekk
"hogy mennyiség, vagy minõség?"
Itt most ebben az esetben szerintem ez a két fogalom egy oldalon áll.
Itt most ebben az esetben szerintem ez a két fogalom egy oldalon áll.
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
azért HSW, mert az egész folyamat legaktívabb gerjesztõi ti ketten vagytok, pedig pont tõletek nem ezt vártam volna (de ez már az én személyes problémám)
az elsõ részen meg csak röhögni tudok, remélem, viccnek szántad
én tanuljak meg az újakkal versenyezni?? nem annak lenne a kibaszott kötelessége alkalmazkodni, akit utólag befogadnak egy társaságba? nevetséges ez a hozzáállás, fõleg, hogy kizárólag az újakk okoznak gondot, és ti ezek után azt várjátok el, hogy a régiek alkalmazkodjanak....... tudod, ha meghívnak egy buliba, ahol senkit nem ismersz, talán nem az az elsõ, hogy lebaszol egy vázát, és megdugod a házigazda nõjét, aztán még neked áll feljebb...
az elsõ részen meg csak röhögni tudok, remélem, viccnek szántad
én tanuljak meg az újakkal versenyezni?? nem annak lenne a kibaszott kötelessége alkalmazkodni, akit utólag befogadnak egy társaságba? nevetséges ez a hozzáállás, fõleg, hogy kizárólag az újakk okoznak gondot, és ti ezek után azt várjátok el, hogy a régiek alkalmazkodjanak....... tudod, ha meghívnak egy buliba, ahol senkit nem ismersz, talán nem az az elsõ, hogy lebaszol egy vázát, és megdugod a házigazda nõjét, aztán még neked áll feljebb...
Riszpekk
#8363
"De nem akarok részletekbe menni, mert aki nem akarja észrevenni, hogy egy békés, jól szórakozó "baráti" társaságból egy beképzelt, ellenségeskedõ csürhe lett, annak hiába magyarázok. Persze mindenre van megoldás, és ha a hegy nem megy Mohamedhez......."
Ez pontosan így van sajnos, de errõl nem csak új versenyzõk tehetnek.
Meg kellene tanulni együtt versenyezni az újakkal és nem idegeskedni vagy esetleg kilépni a bajnokságból...
"Tisztelt HSW és tisztelt versenybíróság, döntsétek el, hogy mennyiség, vagy minõség?"
Hogy kerül itt képbe a HSW ?
Ezen elvek alapján mi felelünk a GPL és a LFS bajnokság tisztaságáért is ? LOL 😊
Ez pontosan így van sajnos, de errõl nem csak új versenyzõk tehetnek.
Meg kellene tanulni együtt versenyezni az újakkal és nem idegeskedni vagy esetleg kilépni a bajnokságból...
"Tisztelt HSW és tisztelt versenybíróság, döntsétek el, hogy mennyiség, vagy minõség?"
Hogy kerül itt képbe a HSW ?
Ezen elvek alapján mi felelünk a GPL és a LFS bajnokság tisztaságáért is ? LOL 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
gpl ligaban is van aki talakozo kedveret haza utazik kulfoldrol Magyarorszagra
de menjunk mi Finnorszagba ,az se rossz 😊))
de menjunk mi Finnorszagba ,az se rossz 😊))
lehet nekunk is kene ilyen eloben talakozot szervezni mint a gpl ligaban szoktak....
ha szemelyesen megismernenk egymast lehet,hogy valtozna itt is a hangnem egy kicsit
ha szemelyesen megismernenk egymast lehet,hogy valtozna itt is a hangnem egy kicsit
ezt nem en talaltam ki, de tenyleg az lesz lassan a vege,hogy teljesen ketteszkad a tarsasag es majd ket kulon brigad lesz akik kulon-kulon jokat versenyeznek majd, de egyutt sosem
Igen, itt a szorakozas a lenyeg.
Lehet hogy furcsa, de tok jol szorakozom, pedig mar annak is orulnek, ha korhatrany nelkul fejeznek be egy verseny😊)))
Lehet hogy furcsa, de tok jol szorakozom, pedig mar annak is orulnek, ha korhatrany nelkul fejeznek be egy verseny😊)))
de ez nem az élet, ez csak egy játék, és aki ezt nem képes felfogni, és nem a szórakozás a legfontosabb számára, annak nincs helye egy bajnokságban
Riszpekk
na akkor en is osztok egy kis eszt 😊 :
most komolyan, neztetek ti mar nascar kozvetitest tv-ben?
volt olyan verseny ahol nem hibazott valaki es nem volt sarga?
en nem emlekszem ilyenre...
az,hogy centikre autozunk egymastol ebbol siman kovetkezik,hogy valaki hibazhat
lehet,hogy az eletben ilyenkor a versenyzok egymas nyakanak esnek vereny utan (ezt ritkan mutatjak a tv-ben ),de ott az eletukrol van szo..
tehat balesetek mindig is lesznek,csak meg kene tanulni feldolgozni oket...
viszont ez nem jogosit fel senkit arra,hogy felelotlenul kozlekedjen a palyan
amen
most komolyan, neztetek ti mar nascar kozvetitest tv-ben?
volt olyan verseny ahol nem hibazott valaki es nem volt sarga?
en nem emlekszem ilyenre...
az,hogy centikre autozunk egymastol ebbol siman kovetkezik,hogy valaki hibazhat
lehet,hogy az eletben ilyenkor a versenyzok egymas nyakanak esnek vereny utan (ezt ritkan mutatjak a tv-ben ),de ott az eletukrol van szo..
tehat balesetek mindig is lesznek,csak meg kene tanulni feldolgozni oket...
viszont ez nem jogosit fel senkit arra,hogy felelotlenul kozlekedjen a palyan
amen
Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de szóltak, hogy újabb érdekes olvasnivalót produkáltatok. Két észrevételem lenne:
1. Azért van az ideális ív, mert azon lehet leggyorsabban haladni, ez különösen a kanyarokra igaz. Namármost, ha két ütközõ versenyzõ közül az egyik rá van ragasztva az ívre, akkor nehogymár õ legyen a hibás, míg a másik valami képtelen barom íven próbálkozik egy totál reménytelen elõzéssel az utolsó körben egy olyan versenyzõ ellen, aki végig játszva verte. A lényeg, hogy ilyenkor elég megnézni, ki van íven, és a másik a hibás, ezen nincs mit vitázni (kivéve, ha lekörözés van, és a lassú versenyzõ nem tolja arrébb a seggét).
2. Tisztelt HSW és tisztelt versenybíróság, döntsétek el, hogy mennyiség, vagy minõség? Mert azzal semmire nem mentek, ha felhalmoztok pár nagyarcú Don Quijote-t, akik sorozatosan a törzsversenyzõk szórakozását basszák tönkre. Ez Nascar, itt senkit nem érdekel, ki milyen gyors, az meg fõleg nem, hogy milyen hallucinációi támadnak draftolás közben arról, hogy õ gyorsabb.
De nem akarok részletekbe menni, mert aki nem akarja észrevenni, hogy egy békés, jól szórakozó "baráti" társaságból egy beképzelt, ellenségeskedõ csürhe lett, annak hiába magyarázok. Persze mindenre van megoldás, és ha a hegy nem megy Mohamedhez.......
1. Azért van az ideális ív, mert azon lehet leggyorsabban haladni, ez különösen a kanyarokra igaz. Namármost, ha két ütközõ versenyzõ közül az egyik rá van ragasztva az ívre, akkor nehogymár õ legyen a hibás, míg a másik valami képtelen barom íven próbálkozik egy totál reménytelen elõzéssel az utolsó körben egy olyan versenyzõ ellen, aki végig játszva verte. A lényeg, hogy ilyenkor elég megnézni, ki van íven, és a másik a hibás, ezen nincs mit vitázni (kivéve, ha lekörözés van, és a lassú versenyzõ nem tolja arrébb a seggét).
2. Tisztelt HSW és tisztelt versenybíróság, döntsétek el, hogy mennyiség, vagy minõség? Mert azzal semmire nem mentek, ha felhalmoztok pár nagyarcú Don Quijote-t, akik sorozatosan a törzsversenyzõk szórakozását basszák tönkre. Ez Nascar, itt senkit nem érdekel, ki milyen gyors, az meg fõleg nem, hogy milyen hallucinációi támadnak draftolás közben arról, hogy õ gyorsabb.
De nem akarok részletekbe menni, mert aki nem akarja észrevenni, hogy egy békés, jól szórakozó "baráti" társaságból egy beképzelt, ellenségeskedõ csürhe lett, annak hiába magyarázok. Persze mindenre van megoldás, és ha a hegy nem megy Mohamedhez.......
Riszpekk
Nem hiszem hogy nekem a vegen el kelett volna engednem ilyen helyzetben!!! ha rendesen mellem jon ok elengedem.
Csak hat ugye mint irta is a grill szerinte nem szamit mert o gyorsabb volt vegig ezt igy kitalalta es nem szamitott hogy emeltem a grillen igaz hogy ezrt nem tudott bejonni mellem de mindegy😊
Csak hat ugye mint irta is a grill szerinte nem szamit mert o gyorsabb volt vegig ezt igy kitalalta es nem szamitott hogy emeltem a grillen igaz hogy ezrt nem tudott bejonni mellem de mindegy😊
Nem hiszem, mivel szinte mogotte volt. Ez ez utkozes elotti frame/kep (a kovetkezo kepkockanal, Jacek mar keresztbe fordul). Nem a vita miatt irom, de ebbol latni nagyon jol, hogy az elol levo mit lat. Ezert szoktam mondani, hogy a hatso legyen az ovatosabb.


amiben az a bizonyitek hogy amikor mogottem jott draftban neki el kelett vennie a gazt ebbol azt vonta le hogy gyorsabb volt nalam vegig, ugye ezt nem kell kommentalnom!!
Egyszer már leírtam másnak de leírom mégegyszer, nem konkrét anyázás történt.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
"#8291-ben is a nagy külföldi ligás szövegével." nem helyes a szohasznalat freak jobbat alkotott😊) "Mr. Nemzetkozi Szuperbajnok"😄D
Meg lehet vitatni a fórumban a dolgokat csak normális kulturált hangnemben. Ma bejövök ide, nézem 130 új üzenet, ennek nagyrésze anyázás.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
en mar nem irok semmit pedig tudnek de mivel a forum nem erre valo majd kitalajatok a gondolataimat😊
Amugy Petyaval mi lett?!?!?
A verseny elott, es a gyakorlas kozben - igy nem is gyakoroltam - folyamatosan "Ot inteztem", mert kavart hogy bejohessen. Aztan mar az idomeron sem volt ott...
A verseny elott, es a gyakorlas kozben - igy nem is gyakoroltam - folyamatosan "Ot inteztem", mert kavart hogy bejohessen. Aztan mar az idomeron sem volt ott...
Bocsi, Teged tenyleg kifelejtettelek😞(( Sorry! Pedig a visszajatszast kivagtam.
De teljesen egyertelmu baleset volt. Kulso iven mentel, folyamatosan, "oldal mozgas" nelkul. Atis belson, draftban. A kanyarban "felment ket savot", meglokott, aztan vissza draftba. Bar hogy an is tortent, durva baleset volt. Tul sokat ment "felfele", es ugy, hogy az elotte es mogotte levok folyamatosan maradtak lent az iven, es utana O vissza is ment rendesen kozejuk.
De teljesen egyertelmu baleset volt. Kulso iven mentel, folyamatosan, "oldal mozgas" nelkul. Atis belson, draftban. A kanyarban "felment ket savot", meglokott, aztan vissza draftba. Bar hogy an is tortent, durva baleset volt. Tul sokat ment "felfele", es ugy, hogy az elotte es mogotte levok folyamatosan maradtak lent az iven, es utana O vissza is ment rendesen kozejuk.
Na leírom én is amit gondolok, személyeknek célozva, nehogy kihagyjak valamit:
Alex:
-Jó hogy a #8230-ban ilyen szépen elemezted az eseteket amit ESETLEG nem csak Atis kerülhetett volna el, de mi lesz az enyémmel?
Codered:
-Mi volt a probléma az elején? Miért nem voltam higgadt? Okoztam valakinek egy szál probélmát, elsõ kanyarban kivül elment mindenki, hátsó egyenesben pedig Shai légsegitségével megelõztem Atis, mi a gondod? Tudod az a probléma hogy pl. Shai 65%os tapeval ment én meg 75%el ami alapból azzal járt hogy simán gyorsabb voltam nálatok, és ezért bátorkodtam az élre állni, plusz még azért mert ott jobb a hütés.
Toya:
-Igen nem ez a fõ érv, de ha ez nem igy történik akkor folytatnám, ez a 3. érv az utolsó, ebbõl nekem elég.
Atis:
-http://www.kolumbus.fi/attila/nascar.html
Ezt te tényleg komolyan gondolod? 3 embert löksz ki egy versenyen, mindet elõzés közben, de ugye ez a pálya nem az elõzésekrõl szól mégis rombolsz közben. Utána meg honlapot gyártassz, és rá mersz olyant irni hogy "A palyan lehet a belso iven menni, es lehet a kulson is, kanyarban is", MIKOR TE KÉPTELEN VAGY ERRE??!?!?!??! Kapjál már észbe öregem! Akkor még ezekután te osztod itt az észt, és mindenkit hibásnak tartassz kivéve magadat, meg "gondolat"-okat irsz, mikor te is képtelen vagy betartani õket? Pont mivel tét nélküli, nem kell bebizonyitani hogy te vagy az isten és minden a másik hibája, hanem azt kell mondani hogy: "bocs haver véletlen volt, nem tudtam semmit sem tenni"
Pumy:
-#8294: Tudod ezt ugy lehet megoldani hogy csak egy embert rugunk ki, azt akit ki kell, hogy béke legyen. Engem is ki lehet, de hogy lássátok a különbséget én képes vagyok viszonylag simán kezelni a problémákat, és ha balesetet okozok képes vagyok bocsántot kérni, ami sokat segít a dolgon. Atis pedig csak provokálja tovább a #8291-ben is a nagy külföldi ligás szövegével. Ez a magyar liga magyar tahóknak, ugyhogy én aztmondom távolitsuk el.
Alex:
-Jó hogy a #8230-ban ilyen szépen elemezted az eseteket amit ESETLEG nem csak Atis kerülhetett volna el, de mi lesz az enyémmel?
Codered:
-Mi volt a probléma az elején? Miért nem voltam higgadt? Okoztam valakinek egy szál probélmát, elsõ kanyarban kivül elment mindenki, hátsó egyenesben pedig Shai légsegitségével megelõztem Atis, mi a gondod? Tudod az a probléma hogy pl. Shai 65%os tapeval ment én meg 75%el ami alapból azzal járt hogy simán gyorsabb voltam nálatok, és ezért bátorkodtam az élre állni, plusz még azért mert ott jobb a hütés.
Toya:
-Igen nem ez a fõ érv, de ha ez nem igy történik akkor folytatnám, ez a 3. érv az utolsó, ebbõl nekem elég.
Atis:
-http://www.kolumbus.fi/attila/nascar.html
Ezt te tényleg komolyan gondolod? 3 embert löksz ki egy versenyen, mindet elõzés közben, de ugye ez a pálya nem az elõzésekrõl szól mégis rombolsz közben. Utána meg honlapot gyártassz, és rá mersz olyant irni hogy "A palyan lehet a belso iven menni, es lehet a kulson is, kanyarban is", MIKOR TE KÉPTELEN VAGY ERRE??!?!?!??! Kapjál már észbe öregem! Akkor még ezekután te osztod itt az észt, és mindenkit hibásnak tartassz kivéve magadat, meg "gondolat"-okat irsz, mikor te is képtelen vagy betartani õket? Pont mivel tét nélküli, nem kell bebizonyitani hogy te vagy az isten és minden a másik hibája, hanem azt kell mondani hogy: "bocs haver véletlen volt, nem tudtam semmit sem tenni"
Pumy:
-#8294: Tudod ezt ugy lehet megoldani hogy csak egy embert rugunk ki, azt akit ki kell, hogy béke legyen. Engem is ki lehet, de hogy lássátok a különbséget én képes vagyok viszonylag simán kezelni a problémákat, és ha balesetet okozok képes vagyok bocsántot kérni, ami sokat segít a dolgon. Atis pedig csak provokálja tovább a #8291-ben is a nagy külföldi ligás szövegével. Ez a magyar liga magyar tahóknak, ugyhogy én aztmondom távolitsuk el.
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
ezert koltozott az LFS liga is sajat forumba ha megnezed ott van gumiszoba😊))
egyebkent mar tegnap este sem toroltam volna meg nem hogy penteken😊
egyebkent mar tegnap este sem toroltam volna meg nem hogy penteken😊
Látod Toya, még is csak sikerült a fórumon megtárgyalni az esetet.
Be kellene vezetni egy új szabályt, a futam utáni 24 órában fórum, icq, email stop van. Valaki kiesik elsõ dolga idejönni és kezdi az anyázást. Ha tudja, hogy hol lakik akkor átrohan és rátöri az ajtót vagy mi?
Nem azt vitatom, hogy kinek van igaza, mert nem voltam ott és nem is az én feladatom állást foglalni (véleményem van a dologról de megtartom magamnak) mint ahogy senkinek se kivéve a károsultakat és a bírákat.
Szerintem hagyjátok a szervert, most 2-3 ember megint nem fog indulni, szóval felesleges pénzkidobás és ha idetéved egy esetleges szponzor amit itt lát attól rögtön fordul is el mert minek támogasson egy olyan dolgot aminek nem biztos a jövõje. Vagy ami a másik rosz, hogy jönne valaki versenyezni és még esetleg hozna is egy komolyabb társaságot de ami itt a fórumon folyik az nem kultúrált versenyre utal. Pláne ha Jacek pénteken megtorolja a vélt vagy valós sérelmeit. Nemrégen volt egy hozzászólás ebben a témában lehet, hogy kamu de mi van ha igaz, nem arra törekedtünk az elején, hogy minnél többen legyünk?
Be kellene vezetni egy új szabályt, a futam utáni 24 órában fórum, icq, email stop van. Valaki kiesik elsõ dolga idejönni és kezdi az anyázást. Ha tudja, hogy hol lakik akkor átrohan és rátöri az ajtót vagy mi?
Nem azt vitatom, hogy kinek van igaza, mert nem voltam ott és nem is az én feladatom állást foglalni (véleményem van a dologról de megtartom magamnak) mint ahogy senkinek se kivéve a károsultakat és a bírákat.
Szerintem hagyjátok a szervert, most 2-3 ember megint nem fog indulni, szóval felesleges pénzkidobás és ha idetéved egy esetleges szponzor amit itt lát attól rögtön fordul is el mert minek támogasson egy olyan dolgot aminek nem biztos a jövõje. Vagy ami a másik rosz, hogy jönne valaki versenyezni és még esetleg hozna is egy komolyabb társaságot de ami itt a fórumon folyik az nem kultúrált versenyre utal. Pláne ha Jacek pénteken megtorolja a vélt vagy valós sérelmeit. Nemrégen volt egy hozzászólás ebben a témában lehet, hogy kamu de mi van ha igaz, nem arra törekedtünk az elején, hogy minnél többen legyünk?
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Sziasztok Nem tud valak i egy oldalt ahol fennt talalhato az Act Labs Force RS-nek a tervrajza?
Legalabb is a pedalrészé kéne😞(( Ugyanis a gazpedalom elszallt. a Teljesitménye 0
Legalabb is a pedalrészé kéne😞(( Ugyanis a gazpedalom elszallt. a Teljesitménye 0
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Atistol itt se e-mailom se ICQ-m tole nincs BOCSANATOT KEREK AZ ANYAZASERT de a tobbit fontartom tovabbra is...
#8325
na jovan en fexem mert reggel 7:20 kor megy a buszom vissza az alberletbe...😞
#8323
nyilatkozat ment Alexease!
Ebben igazad van ezrt kell a hivatalos forumnak a HSW forumnak lenni😊) ennyi a megoldas😊
Gondolod a bajnoksagban nem lesznek ilyenek????ezt kb 4 honappal ezelott megmondtam, es ha chat stop van nem irok be semmit az is biztos😊) lfs-ben ezek mar vegig vannak zongorazva.
Es ott meg mindig vannak vitak ezt hozza teszem, de lenyegeben mar mas mert ossze szokott megismert emberek vannak teljesen mas akkor..
Gondolod a bajnoksagban nem lesznek ilyenek????ezt kb 4 honappal ezelott megmondtam, es ha chat stop van nem irok be semmit az is biztos😊) lfs-ben ezek mar vegig vannak zongorazva.
Es ott meg mindig vannak vitak ezt hozza teszem, de lenyegeben mar mas mert ossze szokott megismert emberek vannak teljesen mas akkor..
