NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Majd akkor hiszem el ha elolvasom ugyanezt copyright jellel is.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Nekem lett volna korrekt indokom kirugni, neha mar ott tartottam, hogy az ICQ-bol is kiakartam gyomlalni😄DDDDD
Riszpekk
Erre mondtam hogy kár volt kilépni.
Riszpekk
Remélem visszajössz még.
Riszpekk
Riszpekk
NEM szeretnék békülni, viszont szeretnék versenyezni. Ennek azonban feltétele van részemrõl.
Vagy nem lesz Petya, vagy lesz Petya, de elõtte rászán egy fél órát a drága életébõl, és ír egy olyan bocsánatkérõ levelet, amivel egy 1000 éves, 100 méteres Buddha szobrot is kenyérre lehetne kenni. Az egyetlen oka a távozásomnak az átlagosnál erõsebb büszkeségem, és amíg egyetlen karcolás is van rajta, nem vagyok hajlandó visszajönni. Nem az a 2-3 lökés az én problémám, hanem az azokat követõ magatartás, a többit meg nem írom le századszor.
Bízom benne, hogy Petya képes olyan gyorsan felnõni, mint amilyen gyorsan megszokta a nascart, és ha ezt be is bizonyítja, akkor talán újra hajlandó leszek egy pályán menni vele.
Riszpekk
én meg amúgy is inkább békepipát szoktam szívni 😄
Riszpekk
csak van egy pár ember, akik szerint ez arra való, hogy nem létezõ hírnévre tegyenek szert egy virtuális világban, és ennek érdekében gond nélkül elrontják mások szórakozását
Riszpekk
látod most az egész balhé nem létezne, ha leszarod az ismeretséget, és azt teszed, ami helyes....
Riszpekk
PuMy majd elmondja a tovabbiakat, amint hazaer.
Igazából ez bánt téged.
A te szemszögedbõl nem is alaptalanul.
Sajnálom, hogy az én érveimet nem érted vagy nem akarod megérteni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
vagy ha el is hiszem, még mindig ott van a tény, hogy ha bántott is, nem szóltál, mert a lényeg az volt, hogy Petya maradjon
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
soha sehol senki nem egyforma és egyenlõ, ez emberi "betegség"
Riszpekk
Szerinted minket nem bánt, hogy kiszálltál ?
Megválaszolom mielõtt még belemagyaráznál valamit, igenis bánt de mivel a te döntésed volt ezt tiszteletben tartjuk.
Amúgy olyan összeesküvés elméletet gyártasz már a kilépésed(!) köré, hogy az nem semmi.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Riszpekk
Riszpekk
No comment.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Ha neked csak ez jött le a szövegbõl az elég sajnálatos. Amúgy nem a fõnököm pici fia...
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Te mit csinálnál olyan esetben ha két ismerõsöd közötti problémába nem akarnál belefolyni?"
Ohhh, tehát itt van az a bizonyos kutya elkaparva. Ok, akkor ezt tényleg nincs értelme tovább húzni. Csak nem a fõnököd pici fia??
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Nem akarlak elkeseríteni, de Petyát fényévekkel régebb óta ismerem mint téged.
Te mit csinálnál olyan esetben ha két ismerõsöd közötti problémába nem akarnál belefolyni?
Számít nekem a megbízhatóság és számít még sok minden más is.
Erre akkor jöttem rá amikor tegnap Prezsi szólt, hogy õ csinálja tovább a LFS bajnokságot mert te nem akarsz velünk együtt dolgozni a jövõben(persze ezt mástól kell megtudni és leírva olvasn szintén olvashattam ezt a fórumban).
Azt hiszem ezzel a dolog emberi oldalát le is zárhatjuk.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
de ha úgy alakul, hogy megfogyatkoztok, akkor jusson eszedbe pár mondat a "duzzogásomból"
Riszpekk
én vállaltam, hogy kilépek a nyugalom érdekében, neki valahogy meg sem fordult a fejében, pedig kettõnk közül nekem volt vesztenivalóm
ti választottatok, és én tartottam magam az ígéretemhez
én is döntöttem, szórakozás vagy rendszeres bosszankodás
Riszpekk
Kirõl is lenne szó? Mert én egy nevet sem említettem.
"A témát ezzel lezártnak tekintem részemrõl."
Úgy látom, mégsem.
Figyi Toya, attól, hogy valaki ember, még nem biztos, hogy mindeenhol ugyanannyi joga van. Saddam Hussein is ember, Hitler is az volt, szal ez nem igazán nyert... A kérdés az, hogy számít-e neked valamit, hogy megbízható, ismerõs emberekkel vagy körülvéve, és erre egyértelmû NEM a válasz. Mivel nálam meg ez az elsõdleges szempont, így nyilvánvaló, hogy ez nem mûködhet hosszú távon. Fizetni meg 1 Forintot sem fogok, hogy ámokfutókkal versenyezzek, akik még ahhoz is hülyék, hogy kritikus helyzetben mérlegeljenek, és lemásszanak a gázról. De te szereted õket, biztos jól fogtok szórakozni. Csak egyszer majd eljön a sokadik koccanás, és akkor tudod, mi következik, ugye? Nyilván neked nincsenek gondok a memóriáddal....
Riszpekk
Ez azért elég nagy különbség szerintem - látod minden csak nézõpont kérdése.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Nem volt érdekes számodra, hogy versenyez, nem számított neked semmi, egyszerûen azt nehezményezted hogy nem álltunk melléd - megjegyzem olyanok sem akiket most éppen szimpatikusnak tartasz (szelektív memória rulez!).
Eddig sem gátolta meg senki, hogy szervert indíts és annak add meg az IP-det akinek akarod, ez már a te dolgod.
Ha valaki veled is akar menni arra így legalább nyílik lehetõsége és legalább gyakorol a bajnoki futamokra ha akar indulni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
most sem magamtól olvastam bele a fórumba, de miután láttam, hogy mi folyik itt, leírtam a véleményemet
Riszpekk
a bajnokság kettészakítása meg aligha nekem lesz köszönhetõ, én megadtam a lehetõséget, hogy válassz egy senki idegen és köztem, te pedig választottál
ezek után ugye nem baj, ha futok néhány kört azokkal, akiknek ez hozzáállás nem túl szimpatikus?
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Azt mondtam meg kell tanulni együtt menni.
Mondok két példát.
Volt egy társunk aki egy újonc bemutatkozó versenyét próbálta tönkretenni azzal, hogy bevallottan felszorította a falra és hetekkel elõtte már folyamatosan a kizárását követelte.
A másik társunk az elsõ versenyén amikor együtt fut valakivel akit elöször lát az életben online már az anyát emlegeti.
Azt hiszem aki legaktívabban a problémát szándékosan gerjeszti itt az Te vagy, ráadásul úgy hogy egy hete duzzogva kivonultál az egész bajnokságból.
Szerintem terveid között szerepel a bajnokság ketté szakítása, de lelked rajta.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu