NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#8434
Logolj be!!!!!!!!!!!!
Alexease
#8433
Ha egyaltalan Petya volt...
#8431
Miért írna Petya ilyen üzenetet ?
Majd akkor hiszem el ha elolvasom ugyanezt copyright jellel is.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8430
Ez rohadt nagy baromság volt!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Mnemomic
#8429
Ezt nem kellett volna. Ezzel nem oldottal meg semmit. Ezt a stílust akarjuk megszûntetni itt.

Alexease
#8426
Ja, Petya kicsit gazos(volt), de mar sokat javult😊))
Nekem lett volna korrekt indokom kirugni, neha mar ott tartottam, hogy az ICQ-bol is kiakartam gyomlalni😄DDDDD
FREAK
#8425
tényleg úgy érzed, hogy le kell ezt írnod újra meg újra? én nem leszek óvóbácsi, de amint megjön az email, továbbhaladhatunk

Riszpekk

Mnemomic
#8424
Jó ok bocs akkor nem az miatt. Petya fiatal és türelmesnek kénne vele lenni. Majd lehiggad.

Erre mondtam hogy kár volt kilépni.

FREAK
#8423
már belefáradtam a magyarázkodásba.... tudod mit? hidd te is azt, hogy egy kurva koccanás miatt van az egész...

Riszpekk

Mnemomic
#8422
Az a baj hogy a Richmond-i esetnél te is eléggé hibás voltál. Sõt a balesetett magadnak köszönhetted. Ezért kár volt kilépni.

Remélem visszajössz még.

FREAK
#8420
hát ha ezen múlik, a levélre rányomhatok még egy peace jelet is a festésemben..... csak sajna nem ezen múlik...

Riszpekk

FREAK
#8418
csak azért írtam, hogy te is tisztán láss, én nem akarok békülni, csak érett versenyzõkkel játszani, ha már a "banda" illúzióm romokban hever

Riszpekk

FREAK
#8416
tisztázzuk:

NEM szeretnék békülni, viszont szeretnék versenyezni. Ennek azonban feltétele van részemrõl.

Vagy nem lesz Petya, vagy lesz Petya, de elõtte rászán egy fél órát a drága életébõl, és ír egy olyan bocsánatkérõ levelet, amivel egy 1000 éves, 100 méteres Buddha szobrot is kenyérre lehetne kenni. Az egyetlen oka a távozásomnak az átlagosnál erõsebb büszkeségem, és amíg egyetlen karcolás is van rajta, nem vagyok hajlandó visszajönni. Nem az a 2-3 lökés az én problémám, hanem az azokat követõ magatartás, a többit meg nem írom le századszor.


Bízom benne, hogy Petya képes olyan gyorsan felnõni, mint amilyen gyorsan megszokta a nascart, és ha ezt be is bizonyítja, akkor talán újra hajlandó leszek egy pályán menni vele.

Riszpekk

Jacek
#8415
tigrisboxert lehet vinni vagy femdetektorok lesznek az ajtoban?😄DDDDDDDDDDDd

atyka
#8411
Jolly nem gond. volt mar rosszabb is. 😄 egyebkent is nem hibaztal te sokat, csak nagyon rosszkor. 😛 Mindent bele!

FREAK
#8409
a srác durván kiskorú, kétlem, hogy be merne menni egy kocsmába (ha egyáltalán elengednék)

én meg amúgy is inkább békepipát szoktam szívni 😄

Riszpekk

FREAK
#8407
de, pontosan

csak van egy pár ember, akik szerint ez arra való, hogy nem létezõ hírnévre tegyenek szert egy virtuális világban, és ennek érdekében gond nélkül elrontják mások szórakozását

Riszpekk

FREAK
#8405
na igen, bárcsak mások is legalább ennyire érettek lennének....

Riszpekk

Jacek
#8403
no problemo

Jacek
#8402
😄DD

Alexease
#8400
FREAK
#8398
én már az elsõ verseny után elvártam volna, hogy kibasszátok, a második versenyen 3x jött nekem, ebbõl az egyik közös volt (legyen.....), én nem tudom, mi kell még?? ölje meg a családomat, akkor kirúghatjuk???


látod most az egész balhé nem létezne, ha leszarod az ismeretséget, és azt teszed, ami helyes....

Riszpekk

#8397
Jelentem ma PuMyval uzembe helyeztuk a szervert....mar duruzsol. 😄

PuMy majd elmondja a tovabbiakat, amint hazaer.
#8396
Nem. Te elvártad volna, hogy olyan esetben is Petyát kiáltsuk ki bûnösnek amiben mind a ketten benne voltatok.
Igazából ez bánt téged.
A te szemszögedbõl nem is alaptalanul.
Sajnálom, hogy az én érveimet nem érted vagy nem akarod megérteni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8395
rendben, akkor ezt el is vethetjük, elvégre Petya az isten....

Riszpekk

FREAK
#8394
ennek semmi jelét nem mutattad, sem fórumon, sem ICQ-n, miért kéne most utólag elhinnem?

vagy ha el is hiszem, még mindig ott van a tény, hogy ha bántott is, nem szóltál, mert a lényeg az volt, hogy Petya maradjon

Riszpekk

#8393
Én lennék a legboldogabb ha te is és Mode is visszatérnétek, bár tudom ennek Petya nem örülne túlságosan :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8392
Engem eléggé bántott, hogy egy olyan ember távozik akikhez én csatlakoztam játszani...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8391
ja, és nem kérem az "egyformán rossz lenne" szöveget, mert ez szar duma

soha sehol senki nem egyforma és egyenlõ, ez emberi "betegség"

Riszpekk

FREAK
#8390
Nézd, lehet, hogy bánt, de a jelek szerint jobban bántana, ha Petyus távozna.

Riszpekk

#8389
Igen, biztosan mi zavartunk el a bajnokságból.
Szerinted minket nem bánt, hogy kiszálltál ?
Megválaszolom mielõtt még belemagyaráznál valamit, igenis bánt de mivel a te döntésed volt ezt tiszteletben tartjuk.

Amúgy olyan összeesküvés elméletet gyártasz már a kilépésed(!) köré, hogy az nem semmi.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8388
Én ezt HSW Freak elleni hengernek érzem, az utolsó pillanatig bíztam bennetek, de nektek nem igazán számított a problémám... Nyertetek, tisztul a mezõny, egy hónap és már csak régi ismerõsök fognak körülvenni.

Riszpekk

FREAK
#8387
Toya, én csak most értettem meg igazán, mirõl is van szó, és ezek után tényleg felesleges a vita. Azt hiszem, lesz még pár ártatlan áldozata ennek az ismeretségnek. De ha neked megéri, akkor tedd, amit tenned kell, mások miatt igazán ne hanyagold el a fontos ismeretségeket...

Riszpekk

#8386
Beindult a Freak HSW elleni henger 😊
No comment.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8385
Ez egy felesleges vita, mivel semmit nem akarsz megérteni abból amit leírtam.
Ha neked csak ez jött le a szövegbõl az elég sajnálatos. Amúgy nem a fõnököm pici fia...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8384
Érdekes, hogy Pumy is feltûnõen vonzódik Petyához, biztos õ is régóta ismeri.

Riszpekk

FREAK
#8383
"Nem akarlak elkeseríteni, de Petyát fényévekkel régebb óta ismerem mint téged.
Te mit csinálnál olyan esetben ha két ismerõsöd közötti problémába nem akarnál belefolyni?"


Ohhh, tehát itt van az a bizonyos kutya elkaparva. Ok, akkor ezt tényleg nincs értelme tovább húzni. Csak nem a fõnököd pici fia??

Riszpekk

#8382
Tényleg ezt azonban zárjuk le, hiszen a személyes problémákat emailben kellene lerendezni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8381
Nem mi választottunk, te döntöttél.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8380
"A kérdés az, hogy számít-e neked valamit, hogy megbízható, ismerõs emberekkel vagy körülvéve, és erre egyértelmû NEM a válasz."
Nem akarlak elkeseríteni, de Petyát fényévekkel régebb óta ismerem mint téged.
Te mit csinálnál olyan esetben ha két ismerõsöd közötti problémába nem akarnál belefolyni?

Számít nekem a megbízhatóság és számít még sok minden más is.
Erre akkor jöttem rá amikor tegnap Prezsi szólt, hogy õ csinálja tovább a LFS bajnokságot mert te nem akarsz velünk együtt dolgozni a jövõben(persze ezt mástól kell megtudni és leírva olvasn szintén olvashattam ezt a fórumban).

Azt hiszem ezzel a dolog emberi oldalát le is zárhatjuk.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8379
ja, és nem várom el, hogy bárki mellém álljon, ez nem egy forradalom, mint mondtam, nekem jó az AI, eddig is megfelelt, most is megleszek vele

de ha úgy alakul, hogy megfogyatkoztok, akkor jusson eszedbe pár mondat a "duzzogásomból"

Riszpekk

FREAK
#8378
egyszerû választás volt, vagy õ vagy én

én vállaltam, hogy kilépek a nyugalom érdekében, neki valahogy meg sem fordult a fejében, pedig kettõnk közül nekem volt vesztenivalóm

ti választottatok, és én tartottam magam az ígéretemhez


én is döntöttem, szórakozás vagy rendszeres bosszankodás

Riszpekk

FREAK
#8377
"megjegyzem olyanok sem akiket most éppen szimpatikusnak tartasz (szelektív memória rulez!)"

Kirõl is lenne szó? Mert én egy nevet sem említettem.



"A témát ezzel lezártnak tekintem részemrõl."

Úgy látom, mégsem.


Figyi Toya, attól, hogy valaki ember, még nem biztos, hogy mindeenhol ugyanannyi joga van. Saddam Hussein is ember, Hitler is az volt, szal ez nem igazán nyert... A kérdés az, hogy számít-e neked valamit, hogy megbízható, ismerõs emberekkel vagy körülvéve, és erre egyértelmû NEM a válasz. Mivel nálam meg ez az elsõdleges szempont, így nyilvánvaló, hogy ez nem mûködhet hosszú távon. Fizetni meg 1 Forintot sem fogok, hogy ámokfutókkal versenyezzek, akik még ahhoz is hülyék, hogy kritikus helyzetben mérlegeljenek, és lemásszanak a gázról. De te szereted õket, biztos jól fogtok szórakozni. Csak egyszer majd eljön a sokadik koccanás, és akkor tudod, mi következik, ugye? Nyilván neked nincsenek gondok a memóriáddal....

Riszpekk

#8376
Ja egy megjegyzés, te nem lehetõséget adtál a választásra hanem ultimátumot adtál.
Ez azért elég nagy különbség szerintem - látod minden csak nézõpont kérdése.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8375
Látod ez a legnagyobb probléma veled, hogy neked Petya egy senki idegen - számomra valahogy õ is egy ember.
Nem volt érdekes számodra, hogy versenyez, nem számított neked semmi, egyszerûen azt nehezményezted hogy nem álltunk melléd - megjegyzem olyanok sem akiket most éppen szimpatikusnak tartasz (szelektív memória rulez!).

Eddig sem gátolta meg senki, hogy szervert indíts és annak add meg az IP-det akinek akarod, ez már a te dolgod.
Ha valaki veled is akar menni arra így legalább nyílik lehetõsége és legalább gyakorol a bajnoki futamokra ha akar indulni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8374
meg mióta kiléptem, nem is írtam egy szót sem, akkor mit is gerjesztek egész pontosan?


most sem magamtól olvastam bele a fórumba, de miután láttam, hogy mi folyik itt, leírtam a véleményemet

Riszpekk

FREAK
#8373
kurva megható, de én már kisírtam magam, szal ez nemigen érint meg

a bajnokság kettészakítása meg aligha nekem lesz köszönhetõ, én megadtam a lehetõséget, hogy válassz egy senki idegen és köztem, te pedig választottál

ezek után ugye nem baj, ha futok néhány kört azokkal, akiknek ez hozzáállás nem túl szimpatikus?

Riszpekk

Jacek
#8372
tevedesben vagy Jollynak nem szidtam az anyjat😄

#8371
A témát ezzel lezártnak tekintem részemrõl.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8370
Igen, ezek valóban a te problémáid aminek hangot is adtál erõssen a LFS oldal fórumán (láttam, olvastam, meglepõdtem rajta).
Azt mondtam meg kell tanulni együtt menni.
Mondok két példát.

Volt egy társunk aki egy újonc bemutatkozó versenyét próbálta tönkretenni azzal, hogy bevallottan felszorította a falra és hetekkel elõtte már folyamatosan a kizárását követelte.

A másik társunk az elsõ versenyén amikor együtt fut valakivel akit elöször lát az életben online már az anyát emlegeti.

Azt hiszem aki legaktívabban a problémát szándékosan gerjeszti itt az Te vagy, ráadásul úgy hogy egy hete duzzogva kivonultál az egész bajnokságból.
Szerintem terveid között szerepel a bajnokság ketté szakítása, de lelked rajta.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu