NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mnemomic
#8608
Tényleg most megy a szerver?

Alexease
#8607
Bocsi!
A festeseket, frissitest a szerver inditas elott csinaltam, de amikor elindult a szerver, rohantam tesztelni
A teljes csomagot csak szerver teszt utan masoltam fel😊)
FREAK
#8606
igaz, én kicsit elkomolytalankodtam 😄

Riszpekk

Met
#8605
Hát én is ezt éreztem csak így: ÚRISTEN!!!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#8604
úristen!!

Riszpekk

Met
#8603
Tegnap letöltöttem a festéseket egyben és abban még a régi festésem volt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Mnemomic
#8602
Na küldtem egy új autót ennek örömére 😊 Ezentúl ezzel megyek.

Mnemomic
#8601
CART vagy ChampCar ahogy tetszik 😊

Alexease
#8600
Az CART van egy GOCART () vagy az van egy IndyCart?
FREAK
#8599
Vannak pletyka amit a N2k3 folt , melyik van pletykázott -hoz lenni egész egy folt , lesz ki ez hét vagy a jövõ hét elején?



Online fordítógép powah 😄

Riszpekk

Mnemomic
#8598
Meg az utcai pályák is jobban fekszenek számomra.

Mnemomic
#8597
Arról mit tudtok hogy állítólag a Papyrus következõ játéka az CART szimulátor lesz 2004-ben? Állítólag megvették a jogokat.

Én örülnék neki 😊 Fõleg ha azt is ilyen jóra csinálják meg majd 😊 Ott kevesebb lesz az ovál ugye és számomra azok az autók jobban tetszenek 😊

Met
#8596
Én lenni megköszön

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#8595
Azok vannak hiresztelesek annak a N2K3 tapasz, melyik van hiresztelt lenni teljes egy tapasz, fog lenni kint ez hetvege vagy korabban kovetkezo het?!
Met
#8594
máj english iz little, please fordít hángerián

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8593
Hát igen én csodálkoztam a legjobban, pedig ezt a páylát nem is érzem igazán.
De az nem volt szép amikor arra a kérdésemre, hogy én vagy jó vagy Ti mentek szarul azt a választ kaptam, hogy Ti mentek szarul, összetörtem lelkileg rendesen😄DDD
De élveztem és az a lényeg.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#8592
"There are rumours that the N2k3 patch, which is rumoured to be quite a patch, will be out this weekend or early next week?!"
Alexease
#8591
OFF: (de "szimulator":-)
Megjelent a F1 2002-hoz, a Ferrari 360 Modena Challenge mod a SimBin-tol (GTR 2002).
ON
CodeRed
#8589
Hi all!Nagyon kellemeset csalódtam az egész csapatban.Úgy vettem észre hogy elszált minden harag és düh.Igazi sportemberként viselkedett mindenki a pályán és ennek igazán örülök, pedig már azt hittük nem is lesz komoly létszám.Nagyon bízunk benne hogy ez a csapat így ahogy van megmarad és SOHA TÖBBÉ nem lesznek ellentétek 1-1 balesetbõl bárki legyen is a hibás.Mindenkinek hálás köszönet aki ott volt ma este.Minden tisztelet Freak-é aki bebizonyította hogy mégiscsak van benne némi megértés 😄 Köszönet norbinak hogy ott volt és talán van rá remény hogy ellátogat a futamokra is.Egy nagyon jó versenyzõvel lennénk szegényebbek nélküle.Csak így tovább fiúk, ha már ezért is de megérte beindítani a szervert ma este.Mindenki vigyázzon magára és ne feljtsétek el...a csapatszellem mindenek felett!!

üdvözlettel minden versenyzõnek CodeRed és HaZso

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8588
lol szeretjuk Atlantat😄

Jacek
#8587
Hogyne Alex is gyur mar ra😄DD

CodeRed
#8586
http://www.schuerkamp.de/zope/n2002rank/laptimes?trackSelection=63&typeSelection=A&countrySelection=33&function=Show+Laptimes

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#8585
LOL

😄DD

lesz háború?

Riszpekk

FREAK
#8584
bazz akkor még térdig ért a hó odakint 😄

Riszpekk

Jacek
#8583
Freak keszulj holnap kinn Colin3 demo 😊))

Jacek
#8582
jo regen volt 3 honapja😊 a hoskor mi😊

Jacek
#8581
het vicce😄DDDDDDDDDDD

sanzik
#8580
a regi szep idok.... 😄DD
FREAK
#8579
emlékszem Daytona-ra..... tízen indultunk, volt vagy 8 rajt, az utsónál már csak hatan voltunk, és asszem ketten értünk célba, de lefújtuk 50 körnél.... asszem pont te és Met estetek ki utoljára, Toya meg fél körrel nyert elõttem

Riszpekk

sanzik
#8578
Freak,gondolj arra,mikor elkezdtuk ezt egy paran mi is gyartottuk rendesen a sargat
sot!!! meg elrajtolni se tudtunk csak tizedszerre 😊)
aztan osszeszoktunk es ment minden rendben
most tobben vagyunk, de idovel ugyanugy ossze fogunk szokni
tehat mindenkitol egy kis turelem es remek versenyek lesznek itt szerintem....
FREAK
#8577
tényleg, nem akarsz admin lenni? 😄

Riszpekk

Jacek
#8576
nagyon jo a server kosz mindenkinek aki kozremukodott benne 😊nekem duplan😊)

FREAK
#8575
mindegy, én szóltam 😄

Riszpekk

atyka
#8574
ne legy negativ! :-D

PuMy
#8573
A legnagyobb hala az lenne ha vegre megszunnenek ezek az egymas marasa esetek, es tenyleg mindenki
eretten viselkedne (ez ram is vonatkozik ugyanugy)
es hogy a balesetek hozzatartoznak a versenyzeshez akar hogy is tortenik az meg. Jo lenne egy olyan MAGYAR nascar bajnoksagot kialakitani
amire buszkek lehetunk es mindenki elvezetet leli benne mindenfele eloitelet nelkul.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#8572
jaja, megdõl a sokéves sárga rekord a verseny elsõ harmadában 😊

Riszpekk

Alexease
#8571
BIG THANX!
Nagyon franko a szerver tenyleg! Orok hala.
Remelem mindenkibol kiszallnak a rossz emlekek, es ujjult erovel, penteken, TOMEGES Talladega futamot rendezhetunk!!!
Azert egy kicsit mas lesz😄DD
THX
sanzik
#8570
en is nagyon orulok a szervernek,jol muzsikal,
szinten hala es koszonet !!!

remelem anyagilag is tamogathatjuk azokat akik erre penzt es idot is aldoztak
en szivesen meghallgatnam a technikai reszleteket is, es azt ,hogy ezert mit kellett tenni,hogy letrejojjon
atyka
#8569
hala es koszonet a szerverert azoknak, akik kuzdottek erte! :-DDD

#8568
Most jöttem csak haza ezért nem voltam itt idöben 😞
#8567
Tudjuk, hogy jelezted az indulásod és az oldalon is fenn van a kocsid, de IP-t mi akik nem vagyunk benn nem adhatunk ki.
Igazából 9 körül kellett volna itt lenned, de ne félj nem maradsz le semmirõl.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8566
És azt se feledjük el, hogy számomra megdöbbentõen jó idõket futottál.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8565
Sziasztok jöhetnék én is?
Met
#8564
Nagyon jól éreztem magamat bent😊
Bent volt egy rakás autó, szóval olyan pörgõs volt az egész.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Giovanni
#8563
Szeretnék csatlakozni az elöttem szólóhoz! Köszi a szervert mindenkinek aki részt vett a létrehozásában, vagy más módon!

KÖSZÖNJÜK!!!

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Mnemomic
#8562
Mindenki nevében szeretném megköszönni a szervert azoknak, akik mostanában sok idõt áldoztak arra, hogy megvalósuljon ez az álom 😊

Nagyon jó a szerver a pingek atomstabilak 😊

#8561
EAX.DLL

A Windows System könyvtárba másold majd be !

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8560
húzd újra a hangkártyát a játékban meg butítsd le a hangot

Riszpekk

#8559
Nekem sincs ilyen dll-em a gépen mégis fut, szóval én sem tudom.

Jacek
#8558
erdekes nem tudom