NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

atyka
#8557
hajraaaaa! 😊))

Jacek
#8554
hat ha tenyleg van mar server akkor ennek oromere mindenki bunbocsanatban reszesul😊 es meg mondjuk adok ket het bonust😊

FREAK
#8553
mikor lesz a teszt?

Riszpekk

#8552
PuMy: este 10-kor ér haza (miután HaZso-val, CodeRed-el és Mozsóval két napjukat felemésztette a szerver beüzemelése), az õ beleegyezésével indítjuk el a próba futamot.
Mozso: hát õ remélem ott lesz.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8551
hát azt kurvára remélem 😄

Riszpekk

Met
#8550
Pumy?
Jolly?
Tibré?
Mozso?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8549
Még kellenének játékosok, mert reményeink szerint ez nem terhelés a szervernek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8548
Akkor akik eddig indulnak:

Sanzik, CodeRed, Atesz, Alex, Jacek, Petya, Freak, Met, X-Type, Atyka, Marki, Toya

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8547
Lehet, hogy kicsit lemaradtam de ki volt az álpetya?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8546
Ezt már én is akartam javasolni😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8545
LOL

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#8544
te figyi, most hogy ilyen jó haverok lettünk megkérhetlek, hogy ne írd minsig oda hogy Petya??? tudjuk, hogy te Petya vagy thx 😊

Riszpekk

#8543
Hu, vazz, létom képben vagy. 😄DDDDD

Petya
Jacek
#8542
milyen IP?

#8541
😄 Sztem minél több embernek, meg ide is érdemes lenne ma beírni, elévgre a teherbírás most a kérdés!

Petya
FREAK
#8540
küldjetek egyet, én leszek a PC 😄

Riszpekk

#8539
Jelezzétek már Alexnek vagy nekem ICQ-n vagy itt a fórumban !!!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8538
Szóval akkor kinek küldjük majd az IP-t ?
Jó lenne tudni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8537
vagy nem is lol?

Riszpekk

FREAK
#8536
persze, közkívánaatra lol _D

Riszpekk

Mnemomic
#8535
na végre!

Akkor remélem visszatérsz.

FREAK
#8534
nem tudom, de norbinak is ezt ajánlanám, csodákra képes ez a lé 😄

Riszpekk

#8533
A levél tartalma nem érdekel, mert ezt nektek kell egymás között lerendezni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#8532
ez azt is jelenti,hogy visszajosz versenyezni ? 😊
remelem 6 tekila utan nem akarsz ma autoba ulni 😄DD
#8531
Nem érted a problémámat :-o
Ha küldök neked a jövõben egy levelet az is így végzi majd ?
Vagy ha beszélünk ICQ-n akkor a log file is itt végzi majd ?

Ez az én gondom ezzel.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#8530
Én már döntöttem.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#8529
Csak meg akarom mutati, hogy ki ez a srác.
De semmi gond, mondom, elhuztam, nem okozok több gondot.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8528
Most miért nem várod meg, hogy döntsenek a bírók ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#8527
Csak annyi, hogy nincs igaza.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8526
Végre valami jó hír :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#8525
Nem, mert megmondták hogy nem az én hibám volt, de mégis az enyém volt, ha érted.

Még egy dolog, igen az egyenesben, nem leszoritani akartalak, hanem blokkolni de mikor láttam már hogy késõ rögtön visszasoroltam a fal mellé, és létrejött a 2 kocsi széles hely közöttünk de te nem soroltál feljebb lentmaradtál, mikor gondolom tisztában voltál vele hogy onnan képtelen leszel tartani az ivet. Én meg hova mehettem volna?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8524
Nem tartom túl etikusnak, hogy egy kizárólag neked szóló levelet ránk zúdítasz.
Ez magánszféra senkinek semmi köze a ti problémátokhoz, ráadásul a levéltitok sem lett volna utolsó szempont ebben az esetben.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8523
na tájékoztatom a tisztelt társaságot, de közlöm, hogy önfeláldozó módon betoltam 6 tekilát az arcomba, ilyenkor meg barátkozós kedbemben vaghyok 😄

szal Petyával ledumáztuk a szitut, összeborultunk meg minden (na azé nem), és fátlyat borítiottounk az öügyre

Riszpekk

#8522
Fõleg nem úgy, hogy egy nagyon jó versenyzõt vesztenénk el veled...
CodeRed
#8521
Mi a problémád norbi? Mi ebben a bántó?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#8520
- 1 de 😄DDD
#8519
Én nem akarok beleszólni, de egy ilyen miatt (akárki is volt a hibás), de nincs értelme abba hagyni.
ibronk
#8518
Atis sajnálom, de nem tudom sajnos megállni hogy ne mutassam meg az emailt amit irtál.
Okosodjatok:
"Szia Norbi

Itt megtalalsz mindent az emlitett esettel kapcsolatban: www.kolumbus.fi/attila/nascar.html

Ajanlom fegyelmedbe a ket pelda elozest, ha hasonloan csinaltad volna akkor mindketten mehettunk volna tovabb. Ha ez nem eleg akkor nehany teny:

-Superspeedway-en tokmindegy ki megy elol, egeszen addig amig ott vagy az elbolyban. Volt szerencsem latni amit Jacekkal muveltetek, semmi ertelme nem volt, csak az hogy vesztettunk egy csomot a sebessegunkbol. -Masik superspeedway alaptorveny, ha egy auto elmegy melletted a belso iven akkor az azt koveto autok is el fognak menni. Ezert is gaz elol menni. -Ha leszoritasz a gyorsito savra az egyenesben, akkor nyilvanvaloan nem tudok optimalis iven bemenni a kanyarba, igy nem csoda ha kicsit feljebb sodrodok. Ha ezek utan meg eleg helyet sem hagysz... -Az utkozes elott mar megfogtam az autot es nem mentem feljebb, raadasul ha megnezed az en visszajatszasomat, meg eleg jelentos hely van a ket kocsi kozott. Sajnalom hogy a falnak csapodtal, foleg ha ebben szandekossagot birsz felfedezni. -Ha ideges vagy es tragarkodni akarsz, akkor csinald privatba, mert igy csak magadat jaratod le.

Ha azt hiszed hogy pikkelek rad akkor nagyon tevedsz, nem azert jatszok hogy ellensegeket szerezzek, es nem teszek kulonbseget a palyan, ott mindenki versenyzotars. Viszont egy kis gyakorlas online nem artana neked szerintem, nem a barati korben, hanem vadidegenek ellen."

A levél többi része már nem tartozik a tárgyhoz, igy azt kihagyom.
Nos, ez volt az utolsó löket hogy véglegesen elhatározzam, én befejeztem. Ott a replay, mindenki megnézheti, az én hibám volt, nem hagytam elég helyet... Bocs, több gondot nem fogok okozni.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8517
Azt tettem, de az sajna a rossz mail-cím 😊)

ÉS látom már vannak, akiknek én vagyok a példaképe 😄

Petya
Alexease
#8516
Klikkelj a nevere😊)
#8515
Én is ráérek. Mi a Chellos címed?
Giovanni
#8514
Én most ráérek, ha kellek szóljatok :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Met
#8513
Valami😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8512
A jövõben már nem lesz ilyenre szükség remélhetõleg :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#8511
ez eleg kellemetlen,foleg nekem mert ezert nem mentem,hogy te tudjal menni
remelem a jovoben tudsaz egyeztetni a szuleiddel 😊)
#8510
9 körül indul majd egy szerverteszt Atlantán.
Akit részt szokott venni a futamokon és ráér, hogy tesztelhessük a szerver teherbírását az írjon már ide valamit.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8509
Na akkor Petya úgy járt mint én a múltkor.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8508
nézem, de semmi

gondolom, nem a chello-ra küldted

Riszpekk

#8507
Ha találok elsõ dolgom lesz, hogy ide berakom.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#8506