NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mellesleg én is kiakadtam, te részeg vagy?
Riszpekk
a V8 Supercar folytatasan a V8 Supercar Challenge
2003-on dolgozik (bar amilyen volt az elozo V8 ez a kutyat nem erdekli :-))) ).
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
There is a rumor floating around, that Papyrus is going to do a CART sim. Apparently this has also been mentioned in the latest issue of PC Gamer. More info to follow soon.
EA to do V8 Supercar Challenge 2003 ?
There is a rumor going around that EA are working on the sequal to V8 Supercar game called funnily enough V8supercar 2003. More news comeing soon.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
"I Papyrus sono nuovamente al lavoro? Secondo un "rumors" pare che stiano lavorando ad un simulatore dedicato alla serie ChampCar. Si tratta si una notizia non confermata, del tutto simile a quella che ci dava un Keammer impegnato nella realizzazione di Grand Prix Legends 2. Staremo a vedere..."
"Sembra proprio una giornata dedicata alle notizie di "corridoio". Dopo avervi informato riguardo un possibile prossimo lavoro dei Papyrus, pare che la EA stia preparando una nuova versione del V8 Challenge improntato nella stagione 2003. Prossimamente ulteriori notizie."
az csak az elejen volt a sok izgalomtol,azota mar megtanultam befolyasolni a vizelesi ingeremet es mar lerendezem elobb az ilyen dolgokat 😄DD
Ha nem lenne meg az új szerver akkor lehet, hogy nem is tudnék indulni.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Ezért indultál el a keddi futamon, mert már akkor tudtam hogy a péntekirõl lemaradsz majd.
Van ilyen, biztosan lesz velem is és mással is.
Ez benne van a pakliban, mindig nem lehet ráérni...
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Az a baj, hogyha nem vettem részt a practicen akkormár nem léphetek be qual után... 😞(
Mikor is indul a bajnokság?
mi nagyon magas szinvonalon uzzuk ezt a sportot 😄
kezdj el veszettul gyurni offline es jelentkezz a hamarosan indulo bajnoksagba...
Szóval a közeljövõben én is kipróbálnám magam, bár ultrabéna vagyok Nascarban, eddig kb. 100 környi tapasztalatom van csak...
ugye nem gondoldod komolyan ,hogy majd 20 ember fog egyhez igazodni?
ennyi erovel majd mindig lesz valakinek valami nyugje es lehet halasztgatni ossze-vissza....
el kell donteni,hogy versenyezni akarsz vagy szinhazba menni...
nekem minden 2. heten olyan programom van,hogy 5 perc hijan lekesem mindig az idomerot
nagyon szarul szoktam erezni magam,ha meg kell kernem a tobbieket,hogy varjanak 5 percet,inkabb lemaradok az idomerorol,minthogy felboritsam a kialakult szokasokat.
persze,ugyis az van amit a tobbseg dont,de en nem tamogatom az ilyen ujjitasokat,foleg ugy,hogy ez meg csak nem is bajnoki futam,tehet semmit nem fogsz veszteni....
Hát igen, ez az egyik megoldás, a másik meg a balesetek elemzése 😊
Riszpekk
Alex belegyezett, de ugye rajta kívül még van 20 versenyzõ és csak akkor kellene ezt, ha ez mindenkinek megfelelne (szóval a naggyának 😄DD)!
Utóirat: Most ettem virslit 😄DD
A forumra nem szoktam irni, tudjatok miert, de privatban hiaba probaltam kommunikalni Veled, es ez fontosabb annal mint hogy hulye elvi kerdest csinaljak belole.
Ezuton kerek bocsanatot Toled es Jacektol is az elofutamon tortentek miatt, egyik eset sem volt szandekos, es ha fekeztem volna elkerulheto lett volna.
Egyebkent pedig szeretnek mindenkit megkerni, hogy a versenyeken es a forumon keruljon mindenfajta banto vagy masikat okolo hozzaszolast, a baleseteket elemezzek ki a birak es tanuljunk beloluk kozosen.
Holnap enyhény szólva kérdéses az indulásom, hiszen megyek kííííírály színház elõadásra az osztályommal, tényleg nagyon isten lesz 😄DDD Állítólag fél 10kor van vége, úgyhogy talán visítva hazaérek 10-re... :\\\ Majd mehetne kívételesen fél 10tõl a server és akkor tuti ideérek 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
MÉGEGYSZER KÖSZÖNÖM MINDEN VERSENYZÕ NEVÉBEN A SERVERT!!!!
Petya
Itten vagyon az oldaluk egy teszt változata.
Természetesen amint Mozso jelzi, hogy elkészült átkerül a HSW-re a többi szuper bajnokság mellé.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Most értem haza és már nem is tudok írni 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
De hát ez legyen a legnagyobb probléma, hogy el tud indulni valaki az F1 2002-ben, a LFS-ben és a Nascarban is :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
