NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#8665
hát persze, én hülye 😊

Riszpekk

Jacek
#8662
telefonra azrt bevalalnam 😊

Jacek
#8661
aaaaaaaaa multi van benn?😄DDDDDDDD mert akkor mehet uber a graf😊

FREAK
#8659

Riszpekk

FREAK
#8658
tudjuk, nem ezen akadt ki alex, hanem a szöveged utolsó részén


mellesleg én is kiakadtam, te részeg vagy?

Riszpekk

Alexease
#8655
???????
Jacek
#8653
thx na a V8 a egy pudva volt az 1-is😊))
Cart az uber jajj de jo lenne a nascar melle😊

Alexease
#8652
Az lenne az erdekesebb, ha a Papyrus az EA-tol atvett V8 Supercar-on dolgozna...
PuMy
#8651
Az a lenyeg, hogy arrol pletykalnak hogy a Papy lehet hogy egy CART jatekon dolgozik. Az EA meg
a V8 Supercar folytatasan a V8 Supercar Challenge
2003-on dolgozik (bar amilyen volt az elozo V8 ez a kutyat nem erdekli :-))) ).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#8650
akkor most kecskemeti nyelvjarasban is egyet😄DDDD de alakul😊

PuMy
#8649
Papyrus to do a CART Simulation?
There is a rumor floating around, that Papyrus is going to do a CART sim. Apparently this has also been mentioned in the latest issue of PC Gamer. More info to follow soon.

EA to do V8 Supercar Challenge 2003 ?
There is a rumor going around that EA are working on the sequal to V8 Supercar game called funnily enough V8supercar 2003. More news comeing soon.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#8648
Egy kis "pletyka" (bar nem sokat ertek belole):
"I Papyrus sono nuovamente al lavoro? Secondo un "rumors" pare che stiano lavorando ad un simulatore dedicato alla serie ChampCar. Si tratta si una notizia non confermata, del tutto simile a quella che ci dava un Keammer impegnato nella realizzazione di Grand Prix Legends 2. Staremo a vedere..."

"Sembra proprio una giornata dedicata alle notizie di "corridoio". Dopo avervi informato riguardo un possibile prossimo lavoro dei Papyrus, pare che la EA stia preparando una nuova versione del V8 Challenge improntato nella stagione 2003. Prossimamente ulteriori notizie."
Jacek
#8647
de igy volt😄DDDDDDDd jott a duma na mehet jajajj ne meg pisilnem kell😄DD

sanzik
#8646
nem is igaz.... 😊
az csak az elejen volt a sok izgalomtol,azota mar megtanultam befolyasolni a vizelesi ingeremet es mar lerendezem elobb az ilyen dolgokat 😄DD
Met
#8645
Ez igaz, van aki egyszer mehet egy héten.
Ha nem lenne meg az új szerver akkor lehet, hogy nem is tudnék indulni.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8644
Nem értem igazából mi a probléma Petya.
Ezért indultál el a keddi futamon, mert már akkor tudtam hogy a péntekirõl lemaradsz majd.
Van ilyen, biztosan lesz velem is és mással is.
Ez benne van a pakliban, mindig nem lehet ráérni...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8643
😄DDDDDDDDDDDDD
Az a baj, hogyha nem vettem részt a practicen akkormár nem léphetek be qual után... 😞(
Met
#8642
Ja, vagy amíg Alex kipörgi magát a széken😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#8641
az altalaban sanzik😊

Met
#8640
Csak annyi idõt szoktunk adni amíg ki megy valaki WC-re😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8639
Ok, értem 😊
sanzik
#8638
ez nem szentiras,ez csak az en velemenyem volt...
#8637
ha nem, hát nem 😊
#8636
Majd meglátjuk, túl sok idõm nem lesz edzeni, egyelõre arra fogok gyúrni, hogy normálisan végigmenjek... ne lökjek/akadályozzak másokat. 😊
Mikor is indul a bajnokság?
Jacek
#8635
oda nezz egy Fabcsy😊) emlekszem meg a GT2002-es szenvedesunkre amikor Freak keresztben ropkodott a palyan😄DDDDDD

sanzik
#8634
nem akarlak elkeseriteni de ha csak szaz kort mentel eddig,az nagyon karcsu lesz egy online mokahoz 😊)

mi nagyon magas szinvonalon uzzuk ezt a sportot 😄
#8633
Hehe, van egy kis amatõr megmozdulás ezen a téren péntek éjszakánként, azzal melegítek 😄 Talán elég lesz...
sanzik
#8632
nini,egy oreg motoros 😊 udv
kezdj el veszettul gyurni offline es jelentkezz a hamarosan indulo bajnoksagba...
#8631
Sziasztok, srácok! Õszinte gratula a szerverhez! Rég nem látogattam erre 😊 A múlt héten vettem észre a szerver témát a HSW fórumon! Az NR2003 sorozat már amúgy is nagyon csábító volt, de ha még egy jó szervert is tesztek alája... így már nem bírok ellenállni 😄
Szóval a közeljövõben én is kipróbálnám magam, bár ultrabéna vagyok Nascarban, eddig kb. 100 környi tapasztalatom van csak...
Jacek
#8630
gigamegaultrahyperlol szerintem a forum kornyeket is hagyd el gyorsan😄DDDDDD

FREAK
#8629
húzzál a CMR3 topikba, az való neked 😄D

Riszpekk

FREAK
#8628
lol

Riszpekk

sanzik
#8626
minden rossz indulat nelkul mondom,hogy ezt szerintem gyorsan felejsd el
ugye nem gondoldod komolyan ,hogy majd 20 ember fog egyhez igazodni?
ennyi erovel majd mindig lesz valakinek valami nyugje es lehet halasztgatni ossze-vissza....
el kell donteni,hogy versenyezni akarsz vagy szinhazba menni...
nekem minden 2. heten olyan programom van,hogy 5 perc hijan lekesem mindig az idomerot
nagyon szarul szoktam erezni magam,ha meg kell kernem a tobbieket,hogy varjanak 5 percet,inkabb lemaradok az idomerorol,minthogy felboritsam a kialakult szokasokat.

persze,ugyis az van amit a tobbseg dont,de en nem tamogatom az ilyen ujjitasokat,foleg ugy,hogy ez meg csak nem is bajnoki futam,tehet semmit nem fogsz veszteni....
Jacek
#8625
ma F12002 van a serveren vagy en mar nem ertem hogy megy ez😄DDDDDDDd

FREAK
#8624
"es ha fekeztem volna elkerulheto lett volna"


Hát igen, ez az egyik megoldás, a másik meg a balesetek elemzése 😊

Riszpekk

#8623
Egy nagyon nagy kérésem lenne hozzátok: Szóval ugye van nekem ez a színház... Ennek olyan fél 10, 10-kor van vége és egyáltalán nem biztos, hogy 10-re hazaérek! Az lenne a kérésem, hogy egy fél órát halasszátok el a practicet és fél 11re már szinte 100%ék hogy hazaérek. Ezt nagyonagyon megkösszönném, hiszen nem akarok kimradni az elsõ komoly serveres versenyrõl! Elõre is köszi!!!! 😊))

Alex belegyezett, de ugye rajta kívül még van 20 versenyzõ és csak akkor kellene ezt, ha ez mindenkinek megfelelne (szóval a naggyának 😄DD)!

Utóirat: Most ettem virslit 😄DD
bekkeratis
#8622
Norbi, legyszives fontold meg megyeszer a dontesed, nekem semmi szemelyes problemam nem volt es nincs Veled, sajnalnam ha miattam nem versenyeznel tobbet a ligaban, foleg most hogy megvan a varva vart szerver is.

A forumra nem szoktam irni, tudjatok miert, de privatban hiaba probaltam kommunikalni Veled, es ez fontosabb annal mint hogy hulye elvi kerdest csinaljak belole.

Ezuton kerek bocsanatot Toled es Jacektol is az elofutamon tortentek miatt, egyik eset sem volt szandekos, es ha fekeztem volna elkerulheto lett volna.

Egyebkent pedig szeretnek mindenkit megkerni, hogy a versenyeken es a forumon keruljon mindenfajta banto vagy masikat okolo hozzaszolast, a baleseteket elemezzek ki a birak es tanuljunk beloluk kozosen.
FREAK
#8621
Petya, petya, te nem változol 😊

Virslit ne fõzzünk neked?

Riszpekk

#8620
Elõször is szeretném megköszöni a servert, nagyon állat érzés volt wnnyien menni!

Holnap enyhény szólva kérdéses az indulásom, hiszen megyek kííííírály színház elõadásra az osztályommal, tényleg nagyon isten lesz 😄DDD Állítólag fél 10kor van vége, úgyhogy talán visítva hazaérek 10-re... :\\\ Majd mehetne kívételesen fél 10tõl a server és akkor tuti ideérek 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

MÉGEGYSZER KÖSZÖNÖM MINDEN VERSENYZÕ NEVÉBEN A SERVERT!!!!

Petya
atyka
#8619
F1 2002...eddig ugy tunik. nehez lenne megmagyarazni a tobbieknek, miert csoditettuk ossze oket, ha GTR lesz... 😄

Jacek
#8618
nem hiszem mivel ahogy latom mindig csak egy game fog futni a serveren siman fog F12002-el is tobb ember vinni.

Jacek
#8617
Grat Mozso faca lesz ez is😊

Jacek
#8616
ooo F12002 mhhmm finom😊

#8615
http://web.axelero.hu/mozso/test/index.html

Itten vagyon az oldaluk egy teszt változata.
Természetesen amint Mozso jelzi, hogy elkészült átkerül a HSW-re a többi szuper bajnokság mellé.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8614
oszatani=osztani

Most értem haza és már nem is tudok írni 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#8613
Kiváncsi vagyok mit fog produkálni az F1 2002 ezen a szerveren adsl-el csak 3 embert bir normalisan.. Szerintem ezen is kb olyan 10 lesz a max a szar netkod miatt 😞

#8612
Mivel viszonylag sok bajnokságnak kell helyet adni, így be kell oszatani a napokat elég rendesen 😊
De hát ez legyen a legnagyobb probléma, hogy el tud indulni valaki az F1 2002-ben, a LFS-ben és a Nascarban is :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#8611
hujuj remélem szól arra megyek 😊

#8610
Mai legjobb tudomásom szerint nem a Nascar napja, szerintem Mozso tudja majd megmondani mi indul F1 2002 vagy GTR2002.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#8609
A szerver biztos. De a program szerintem nem fut.