NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#8719
Ja bocsanat beirtam valamit mert az emelheti fol a szavat aki a hibas😊

#8718
Szerintem elkerülhetõ lett volna az ütközés, de nem sikerült.
Ezért vannak ezek a futamok, hogy kitapasztaljuk egymás minden rezdülését.
Ezekbõl lehet igazán tanulni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#8717
Már nem ezzel az autóval megyek 😊

Jacek
#8716
En nem tudok mit mondani, elkeserito ez az egesz nem latom sok ertelmet ennek igy.
Mindegy koszonom az elvezetes 11 kort Talladegan nagyon jo vol.

FREAK
#8715
Elsõ képen én legbelsõ sáv, Norbi középsõ sáv külsõ része

Második képen én legbelsõ sáv, Norbi középsõ sáv belsõ része

Harmadik képen én legbelsõ sáv, Norbi szintén......


Egyértelmû, ki hibázott, bár maga az ütközés apró lag lehetett, mert én nem is hallottam és nem is éreztem. Meg nem is láttam.

Riszpekk

FREAK
#8714
Beszéljenek a képek 😊



Riszpekk

#8713
Hun lesz a következõ futam jóemberek? 😊
Giovanni
#8712
Nekem bejön ez a pálya, az elején jól is mentem, aztán megütöttem a kocsit és lassultam. Aztán állítottam a Grill-en, akkor meg melegedett. Be is állt a motor, pont akkor, amikor Norbi elõtt voltam. Szegény belém is jött rendesen, de hát nem tudtam mit csinálni.
Ez úton is bocs Norbi!

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

sanzik
#8711
hat ez a mai nem az en versenyem volt...
hibat hibara halmoztam es az auto se volt eleg gyors

rajottem,hogy a lassu,technikas palyakat jobban szeretem 😊
Giovanni
#8710
Jó neked, nekem ALT+Tab után elszállt

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

#8709
Jaja, nagyí verseny van, én legalább nézhetem! 😊)) Egyébként szépen hazaértem fél 11re, úgyhpgy... 😄D Nem baj, ebbõl kimaradok, DE MI LESZ EZ UTÁN? 😊
#8708
Mar olyan sokszor megszivtam ama halozatos kod miatt a 1.5 ev alatt, hogy belefaradtam a kemenyebb cikizesbe. 😄

Kulonben is, annyiszor emlegettem a programozokat, hogy az ISI 3 evre el van latva csuklassal. 😄

Latom nyomjatok az ipart 1 hozzaszolas sincs...
Jacek
#8707
okor😄

FREAK
#8706
lol, itt várom, hogy lökje valaki az IP-t, aztán rájöttem, hogy már nem kell 😄

Riszpekk

sanzik
#8705
szabadna egy olyan javaslatot tennem,hogyha modosul vagy bovel a szabaly resz az oldalon ,akkor azok a dolgok amik valtoznak benne legyen mar kiemelve valahogy,mondjuk piros betukkel,mert most olvashatom at az egeszet ahoz,hogy megtudjam mi az ujdonsag benne
Jacek
#8704
eleg hosszan lehetne ragozni😊))

FREAK
#8703
"F12002 rossz halozatos kodja"


Milyen finoman fogalmazol.... Én sokkal durvább szavakat használnék 😄

Riszpekk

#8702
Egyebkent az utobbi esetben sajna az F12002 rossz halozatos kodja miatt mindenkinek mind a 67 ember 0.73Mbit=753kbit/sec -es minimalis letoltesi sebessegu internettel kellene rendelkeznie....no comment. 😄
#8701
nagggyon baba !!!

#8700
Sziasztok!

En ma nem indulok nascaron, total kivagyok mar a sok szervezestol, meg a tegnapi HDV mizeriatol, a weboldal keszitesrol mar nem is beszelve.

Egyebkent a HDV-t sikerult megoldani, igaz ehhez be kellett menni es szetszedni a szervert, hogy ujra felrakhassam a progikat.

Egyebkent akit erdekel, 20 emberrel sem fekudt ki a szerver F12002 alatt. Persze ez nem is csoda, mert 144byte*20*20*10=4.4Mbit/sec minimalis feltoltes kellett a szerver reszerol. Persze ha az adatkuldes gyakorisagat maximumra rakom, akkor 144*20*20*32=14Mbit/sec minimum. Tehat elvi maximum F1-ben, 50%-os valos savszelesseggel (50mbit) szamolva 37-67 ember egyszerre, fuggoen adatkuldesi gyakorisagtol!!!!

Nascarban nem tudom a pontos szamitast, de szerintem boven 100 ember felett birna.
#8699
Szóval elmented a HNR oldalra leszedni az újabb autókat - még szerencse, hogy lassan indul a bajnokság és ezzel megszûnik az autók átfestése :-)

Lenne egy aprócska észrevételem.
Jó lenne ha Alexnek mindenki megadná az autótipust amivel versenyez és elküldené neki az ICQ számát és az email címét.
Ez már csak azért sem ártana, mert jobb lenne a versenyek utáni gondokat ICQ-n és emailben személyesen lerendezni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8698
Elhiszed, hogy nekem is?😄D

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8697
Juj, Met ez most komolyan fájt :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8696
És miért ne indulhasson ?
Kedden egy kört sem tett meg, mert a szülei eltiltották a géptõl.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8695
Eszembe jutott egy hülye kérdés, végig is gondoltam de azért elmesélem mennyi eszem van 😄
Szóval a kérdésem az lett volna, hogy mi van akkor ha olyankor megy fel a szerverre valaki amikor éppen másik játék fut rajta. De végig gondolva, úgy se tudna belépni és elég hülyén nézne ki egy Nascar autó az LFS-ben😊)))

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8694
Akkor jó.
Ha sikerült vele megállapodnod akkor semmi gond.
Remélem sikerül elindulnia.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#8693
En ma'r megbeszeltem a dolgot Petya-val, innentol kezdve tema lezarva!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#8692
Alapítsunk csapatot: D.N.T (Degeci Nascar Team) 😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8691
Hehe lol 😊) gyere varunk szeretettel😊 addig elokeszitunk neked is egy lakast😊

Met
#8690
Javasolnám, hogy Petya ma ne indulhasson, akkor sem ha hazaér.
Ez nem ellened szól!
De ha nem lenne meg a szerver akkor nem is indulhatnál. De biztos vagyok, hogy akkor is ott topognál az ajtóban, hogy ha valaki kiesik akkor mehess a helyére.
Mivel úgy tûnik, hogy nem lesz több EF FF, hála a szerver teherbírásának ezért nincs jelentõsége. Holnap költözök Degecre😊)))))
De véletlenül nem hallottad azt a szólást, hogy "Nem csinálok segget a számból."

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8689
Bemásolhatnám amit az ICQ-n beszélgettünk a keddi cserérõl Petyával, mert már akkor sem tartottam túl etikusnak a dolgot és ezt közöltem is vele.

Valahogy akkor az volt az érzésem, hogy az egész keddi csere akció arra ment ki, hogy véletlenül se maradjon ki egyetlen futamból se.
Akkor az "Értsd meg nem tudok indulni pénteken" szöveg meggyõzött ennek ellenkezõjérõl, azonban most ismét kezdek elbizonytalanodni.

Továbbra is állítom, hogy nem fog összedõlni a világ Petya ha nem érsz haza idõben és valószinûleg te is túléled ha kihagysz egy versenyt.
Kell az a kis kultúra a szinházban...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8688
Most az a baj, hogy a szerver már 20.00-tól üzemel, eddig csak 21.00 körül indított Alex.
1 órával többet mehetne😄DD

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

PuMy
#8687
Az idopont ugyanaz, mert regen 21:00-tol volt szerver es 30 perc volt a gyakorlas, most 20:00-tol
es 90 perc a gyakorlas. Mindketto 21:30-ra jon ki.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#8686
Most tényleg akkora katasztrófa, hogy egy nap nem tudsz indulni egy olyan pályán amin már mentél?
Nemhiszem.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8685
#8644

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8684
Na ez most király... Azt hittem 21:00tõl lesz server... még jobban csökkentek az esélyeim 😞((
PuMy
#8683
Na holgyeim es uraim, a mai este a kovetkezokeppen nez ki:
Szerver inditas: 20:00
Gyakorlas: 90 perc
Idomero: 21:30
Happy Hour: 20 perc
Futam: ~21:55

Ezen a futamon ma'r a bajnoksag szabalyai ervenyesek. Akik voltak szerdan ma'r tudjak az
ip-t (a password is ugyanaz), akik nem es szeretnenek indulni azok nalam jelentkezhetnek
icq-n (81847937).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#8682
KÖSZI!
PuMy
#8681
Ok.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#8680
Akkor csak annyit kérek, hogy adjátok meg elõre az ip-t és akor majd anyukám belép a serverre, mert ha nem érnék haza idõmérõre, akkor is tudnék utcs helyrõl rajtolni! Úgy mjad 5 felé már jöhet az ip icqn mert már 6kor lépnem kell... 😞
#8679
PuMy: Léci gyere icékura!
#8678
Ki beszél itt fogyasztókról 😊))

Jacek
#8677
Persze semmi problema ugyis nagy elmeny lesz a 20 fo😊

#8676
Bánja a fene ha roncsderbi is lesz belõle, de legalább jól szórakozzunk és ne essünk egymás torkának.
Remélem ez majd mindenki szeme elõtt ott lebeg majd és kritikus helyzetben nem lesz rest egy kicsit lassítani vagy külsõ ívre húzódni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8675
ooo mar ugyis megszoktatok😊

Jacek
#8674
en az esti 20 fos talladega roncsderibire leszek kivancsi😄

FREAK
#8673
nekem is megvolt, de már ott is reménytelen volt billentyûvel játszani 😄

Riszpekk

ibronk
#8671
Na ezzel a felsõvel játszottam annak idején még 486-oson, de leginkább csak romboltam, jól törtek már abban is a gépek 😊)
Ezután már a 2003 jött, itt 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#8670
nekem is ez a benyomásom

Riszpekk

FREAK
#8668
kénytelenek ezt tenni, mivel minden évben, változik a felállás, vannak új szabályok, és ha elég okos lennél, azt is tudnád, hogy két verzió között a fizika engine is mindig fejlõdik....

Riszpekk