NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezért vannak ezek a futamok, hogy kitapasztaljuk egymás minden rezdülését.
Ezekbõl lehet igazán tanulni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mindegy koszonom az elvezetes 11 kort Talladegan nagyon jo vol.
Második képen én legbelsõ sáv, Norbi középsõ sáv belsõ része
Harmadik képen én legbelsõ sáv, Norbi szintén......
Egyértelmû, ki hibázott, bár maga az ütközés apró lag lehetett, mert én nem is hallottam és nem is éreztem. Meg nem is láttam.
Riszpekk
Ez úton is bocs Norbi!
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
hibat hibara halmoztam es az auto se volt eleg gyors
rajottem,hogy a lassu,technikas palyakat jobban szeretem 😊
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Kulonben is, annyiszor emlegettem a programozokat, hogy az ISI 3 evre el van latva csuklassal. 😄
Latom nyomjatok az ipart 1 hozzaszolas sincs...
Milyen finoman fogalmazol.... Én sokkal durvább szavakat használnék 😄
Riszpekk



En ma nem indulok nascaron, total kivagyok mar a sok szervezestol, meg a tegnapi HDV mizeriatol, a weboldal keszitesrol mar nem is beszelve.
Egyebkent a HDV-t sikerult megoldani, igaz ehhez be kellett menni es szetszedni a szervert, hogy ujra felrakhassam a progikat.
Egyebkent akit erdekel, 20 emberrel sem fekudt ki a szerver F12002 alatt. Persze ez nem is csoda, mert 144byte*20*20*10=4.4Mbit/sec minimalis feltoltes kellett a szerver reszerol. Persze ha az adatkuldes gyakorisagat maximumra rakom, akkor 144*20*20*32=14Mbit/sec minimum. Tehat elvi maximum F1-ben, 50%-os valos savszelesseggel (50mbit) szamolva 37-67 ember egyszerre, fuggoen adatkuldesi gyakorisagtol!!!!
Nascarban nem tudom a pontos szamitast, de szerintem boven 100 ember felett birna.
Lenne egy aprócska észrevételem.
Jó lenne ha Alexnek mindenki megadná az autótipust amivel versenyez és elküldené neki az ICQ számát és az email címét.
Ez már csak azért sem ártana, mert jobb lenne a versenyek utáni gondokat ICQ-n és emailben személyesen lerendezni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Kedden egy kört sem tett meg, mert a szülei eltiltották a géptõl.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Szóval a kérdésem az lett volna, hogy mi van akkor ha olyankor megy fel a szerverre valaki amikor éppen másik játék fut rajta. De végig gondolva, úgy se tudna belépni és elég hülyén nézne ki egy Nascar autó az LFS-ben😊)))
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Ha sikerült vele megállapodnod akkor semmi gond.
Remélem sikerül elindulnia.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Ez nem ellened szól!
De ha nem lenne meg a szerver akkor nem is indulhatnál. De biztos vagyok, hogy akkor is ott topognál az ajtóban, hogy ha valaki kiesik akkor mehess a helyére.
Mivel úgy tûnik, hogy nem lesz több EF FF, hála a szerver teherbírásának ezért nincs jelentõsége. Holnap költözök Degecre😊)))))
De véletlenül nem hallottad azt a szólást, hogy "Nem csinálok segget a számból."
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Valahogy akkor az volt az érzésem, hogy az egész keddi csere akció arra ment ki, hogy véletlenül se maradjon ki egyetlen futamból se.
Akkor az "Értsd meg nem tudok indulni pénteken" szöveg meggyõzött ennek ellenkezõjérõl, azonban most ismét kezdek elbizonytalanodni.
Továbbra is állítom, hogy nem fog összedõlni a világ Petya ha nem érsz haza idõben és valószinûleg te is túléled ha kihagysz egy versenyt.
Kell az a kis kultúra a szinházban...
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
1 órával többet mehetne😄DD
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
es 90 perc a gyakorlas. Mindketto 21:30-ra jon ki.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Nemhiszem.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Szerver inditas: 20:00
Gyakorlas: 90 perc
Idomero: 21:30
Happy Hour: 20 perc
Futam: ~21:55
Ezen a futamon ma'r a bajnoksag szabalyai ervenyesek. Akik voltak szerdan ma'r tudjak az
ip-t (a password is ugyanaz), akik nem es szeretnenek indulni azok nalam jelentkezhetnek
icq-n (81847937).
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Remélem ez majd mindenki szeme elõtt ott lebeg majd és kritikus helyzetben nem lesz rest egy kicsit lassítani vagy külsõ ívre húzódni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Ezután már a 2003 jött, itt 😊
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
