NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#8769
ujaj😊)))))

FREAK
#8768
atyavilág 😄

Riszpekk

PuMy
#8767
A jovoheti menu (teszt futamok lesznek): Martinsville es Watkins Glen.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#8766
😄D

Riszpekk

Jacek
#8765
szoltal

Jacek
#8764
szepen hozza szoltam a CMR3 topichoz😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

atyka
#8763
en csak azert akartam eled menni, mert amikor ugy mentunk, gyorsabbak voltunk. lattam, hogy nem vagy ra vevo, engedtelek. 😊

#8762
Õ a Blackhole Motorsports webmestere.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8761
én felváltva, de asszem összesen 2x

egyszer kényszerbõl a "kis" fékezésem után, amiért hálistennek nem kaptam feketét

Riszpekk

#8760
en masodszor is😊) akkor marcsak 2 korre elegendo volt😊) gumit meg mindig csak jobb oldalat csereltem 😊

Mnemomic
#8759
Kár hogy arról leszakadtam de sajna volt egy találkám a falal és onnantól kezdve még draftban sem tudtam menni veletek.

FREAK
#8758
elõször én is úgy mentem ki, hogy már villuxolt a pilács 😄

Riszpekk

FREAK
#8757
posted by: Jure Zagoricnik

és ez ki a gyíkom?

Riszpekk

#8756
jaja 😊 sajnos muszaj volt pitbe menni Fuel=1 volt😊 nem akartam kockaztani 😊 bar meg azt irta hogy 3 korre van elegendo lotyi benne...de jobb a biztonsag😊

Jacek
#8755
ja hol voltam en mar akkor😄DDD pityeregtem a boxba😊

Jacek
#8754
lol

#8753
A Norbi-Shai-Toya draft egyértelmûen a legjobb volt :-)
Kár, hogy te boxba mentél, Norbi pedig feketét kapott ha jól gondolom.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8752
Na egy értelmes ember már fûzött is hozzá megjegyzést 😊))

FREAK
#8751
nem baj az, ha elõzgetni akarnak, csak nem mindegy, hogy egyedül vágnak ki, vagy visznek magukkal valakit, mert errõl szólna eredetileg

igazi nascarban is, ha egy valaki elõz, akkor még öten elõznek, és valaki nagyon megszopja

sõt ott a lekörözöttek is beállnak "mozdonynak", és a lekörözõk így is segítik néha õket utolérni egy másik vonatot, ahol átszállás jön 😄

Riszpekk

#8750
hat...reszben igaz...de nem csak mazli kerdese szvsz...taktikazni is lehet, bar nem ugy mint a tobbi palyan...de tenyleg azon mulik hogy mennyi idot tudsz draftban tolteni...foleg ha jo draftolosokkal nyomod es nem olyanokkal akik mindig elozgetni akarnak draftban es igy lassitjak a draftban halado osszes kocsit...

FREAK
#8749
wow, télleg 😄D

jön a világhír 😄

Riszpekk

atyka
#8748
en ezuton is elnezest kerek jacektol. az elso balesetenel en voltam a hibas. sorry... 😞

FREAK
#8747
Igazad van, itt nem a vezetés a lényeg (bár az sem jött össze mindenkinek), hanem a taktika, és a draft-rutin, na meg a tévedhetetlen pontosság. Nálam ott úszott el a top5, hogy egy kritikus ponton egy pillanatra hibáztam, és a második trainrõl is leszakadtam, innentõl vártam, hogy lekörözzenek.....

Riszpekk

#8746
Óóóóó, látnád a Blackhole Motorsports-on az új munkáját.
A második hír az oldalon :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#8745
Ebbol mar biztos ossze lehetne vagni egy jot. Es az a pozitiv, hogy nem a balesetek miatt.
De a video mester az Jacek. Az elozo kiralysagot is O csinalta.
FREAK
#8744
én egy összefoglalóra gondoltam az egészrõl, lenne mit rakni bele

én lehet hogy csinálok egyet, az edzésen volt Jacekkal egy nem gyenge draftunk, majd megnézem kívülrõl is......

Riszpekk

Mnemomic
#8743
Én meg örülök hogy vége lett 😊 Daytona-t is azért várom hogy túljussak rajta végre.

Ha csak ilyen típusú pályák lennének a játékban nem is játszanék vele. Itt a mázli a legfontosabb semmi más meg a jól helyezkedés és vigyázni a másikra. De vezetéstechnikailag semmi kihívás.

#8742
jaja eppenis azon tanakodtam hogy valaki csinaljon mar a 81-83 korbol videjot😊

FREAK
#8741
elég fincsi videót lehet ebbõl csinálni, nemdebár, Alex mester? 😄

Riszpekk

FREAK
#8740
nem tudom, mi történt, csak azt láttam, hogy megelõzött, aztán tizedre ugyanannyi volt a távolságotok tõlem 😄 mindezt csak a kijelzõn...

Riszpekk

FREAK
#8739
áhh, ott bekekszeltem, nagyon durva helyzetek alakultak ki egy körön belül...

Riszpekk

atyka
#8738
azert metre kicsit haragudtam 😄 ...de jo volt 😊))

#8737
En is nagyon elveztem...eszmeletlen jo verseny volt...foleg ott a 82.korben voltak izgalmak,3wide-3wide hatan, kegyetlen volt😊..bar lett is kalamajka ott😊

FREAK
#8736
thx

ja, én is elolvasom már azokat a szabályokat, rámfér 😄

Riszpekk

FREAK
#8735
anyway, sajnálom, hogy sokan kiestek, nekem életem eddigi legizgalmasabb versenye volt az egyik kedvenc pályámon

Atesz, Hulud, Atyka, asszem velük csatáztam legtöbbet, soha nem volt gond, hálistennek, de mindenki sokat fejlõdött 2-3 hónap alatt. Külön gratula Metnek, aki pozíciót rabolt a finishben 😊

Riszpekk

#8734
Én még egyszer megkérnék mindenkit, hogy olvassa el a szabályokat figyelmesen !
A mai esetek közül az összesre van szabály.

-Nem autózunk vonal alatt
-Nem az elsõ körökben kell megnyerni a versenyt

Amúgy igaza van Freaknek, ha három autó megy egymás mellett akkor nincs ideális ív, hiszen ez fizikailag lehetetlen.
Sajnos ezt a szabályok közül én felejtettem ki, de igérem pótolom.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8733
ár épp akartam írni, hogy sorry, de elfelejtettem 😄

Utóirat:

Petya 😄DD
#8732
mentettem 😊

FREAK
#8731
-Petya, ok? 😄

Riszpekk

#8730
Szóval neked müxik az alt+tab? 😊))

Petya
Alexease
#8729
Ujsagot mentett valaki? Amire visszaertem le voltam fagyva.
Jacek
#8728
nem gond

FREAK
#8727
psssssszt, csaltam 😄DDDDDDDDDDDD

Riszpekk

FREAK
#8726
Értem én Norbi, de egy 3wide helyzetben aligha érdekel bárkit is az ideális ív, hisz hárman nem férnek el rajta. Azt is erõsen kétlem, hogy a spottered CLEAR-t mondott, valszeg hajtogatta, hogy "3wide, you're on top"....

Riszpekk

sanzik
#8725
ezt nem ertem....
az egyik kepen mentek, aztan a masikon meg mar szembe jottok 😊
Giovanni
#8724
Bocs, de ott pont arra figyeltem, hogy mellettem vagy. Uttán meg beállt a motorom :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Jacek
#8723
Azon mit tapasztaljak ki ha tartom az ivet es oldalrol mint a kakit kiloknek?

Alexease
#8722
SORRY JACEK, AZT NAGYON ELBALTAZTAM😞(
Nagyon leakartam huzodni, es sikerult ra menem a leallora. Amikor visszajott megdobott, utana mar hiaba tekertem...
Meg egyszer bocsi!
ibronk
#8721
http://web.axelero.hu/ibronk/nascar/82kor.rpy

Mondjuk most igy a képeket látva nem volt lag, viszont ha bekapcsolod az ideális ivet akkor lehet látni hogy itt az elsõ képen Freak még jóval az iv alatt van, az utközésnél pedig már az iv felett volt. Na nemtom, de mindegy is!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#8720
Viszont a 73. kör környékén volt egy érdekes elemeznivaló eset. A hátsó egyenesben jeleztem, hogy PIT IN, mögöttem Alex és Giovanni. Lehúzódtam a fû mellé, Alex jött kívülrõl, Giovanni viszont beállt mögém, így nem tudtam lassítani. A kijáratnál pedig lassult és balról elõzött. Az eredmény az lett, hogy 90-nel rongyoltam be a pitbe, és a fékezésnél el is ment egy gumim. Nagyobb baj nem lett, de lehetett volna, erre nagyon oda kéne figyelni.

Riszpekk