NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
egyszer kényszerbõl a "kis" fékezésem után, amiért hálistennek nem kaptam feketét
Riszpekk
Kár, hogy te boxba mentél, Norbi pedig feketét kapott ha jól gondolom.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
igazi nascarban is, ha egy valaki elõz, akkor még öten elõznek, és valaki nagyon megszopja
sõt ott a lekörözöttek is beállnak "mozdonynak", és a lekörözõk így is segítik néha õket utolérni egy másik vonatot, ahol átszállás jön 😄
Riszpekk
Riszpekk
A második hír az oldalon :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
De a video mester az Jacek. Az elozo kiralysagot is O csinalta.
én lehet hogy csinálok egyet, az edzésen volt Jacekkal egy nem gyenge draftunk, majd megnézem kívülrõl is......
Riszpekk
Ha csak ilyen típusú pályák lennének a játékban nem is játszanék vele. Itt a mázli a legfontosabb semmi más meg a jól helyezkedés és vigyázni a másikra. De vezetéstechnikailag semmi kihívás.
Riszpekk
Atesz, Hulud, Atyka, asszem velük csatáztam legtöbbet, soha nem volt gond, hálistennek, de mindenki sokat fejlõdött 2-3 hónap alatt. Külön gratula Metnek, aki pozíciót rabolt a finishben 😊
Riszpekk
A mai esetek közül az összesre van szabály.
-Nem autózunk vonal alatt
-Nem az elsõ körökben kell megnyerni a versenyt
Amúgy igaza van Freaknek, ha három autó megy egymás mellett akkor nincs ideális ív, hiszen ez fizikailag lehetetlen.
Sajnos ezt a szabályok közül én felejtettem ki, de igérem pótolom.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Utóirat:
Petya 😄DD
Petya
Riszpekk
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Nagyon leakartam huzodni, es sikerult ra menem a leallora. Amikor visszajott megdobott, utana mar hiaba tekertem...
Meg egyszer bocsi!
Mondjuk most igy a képeket látva nem volt lag, viszont ha bekapcsolod az ideális ivet akkor lehet látni hogy itt az elsõ képen Freak még jóval az iv alatt van, az utközésnél pedig már az iv felett volt. Na nemtom, de mindegy is!
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Riszpekk