NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#8819
jo azt hittem ma GT2002 nap van a serveren es ez fog menni😄

#8818
ááááááááááááááááááááá de nehéz lesz errõl leszokni... 😊

Alex: Na mindjárt lejön az irles, aztán szedem ezt. Nem kell hozzá csak alap f1 2002?
#8817
HÁt azon nevettem milyen lesz, amikor a mezõny eleje és a vége majd összeér a rajtnál 😄

Petya
Alexease
#8816
A csapat - SBDT - "hivatalos" oldala: http://www.simbin.com/forums/
Alexease
#8815
http://www.hsw.hu/jatekhirek.shtml

"Reméljük mindenkinek elnyeri a tetszését. Úgy érezzük ez a MOD mégtöbb multiplayer-es
szórakozást nyújt! A késésnek több oka is volt. A munkálatok legnagyobb része a fizika
feljavítására és a beállítási opciók limitálására ment el, melyket valós modena bajnokság
pilótáinak a visszajelzései és tanácsai alapján készültek el, szóval az autók irányítása annyira
valósághû amennyire csak lehetséges. A Beta teszt csapat többszáz órát töltött tesztelésekkel,
beállításokkal, újratesztelésekkel stb., és ezúton szeretném nekik megköszönni a
közremüködésüket és az elszántságukat."
Alexease
#8814
Itthon, offline😊) Mivel az F1 2002 net kodja egy rakas shittt...😞((
Jacek
#8813
hol lesz verseny Alex?

#8812
persze😊 de egyaltalan nem vicces palyak 😊

#8811
Gondolom ismered a két pályát. 😄
Alex: Azt honnan lehet szedni?
Alexease
#8810
Az IRL-t meg nem. De a Ferrari az brutal jora sikerult.
Este San Marino verseny lesz😊))))
#8809
hogy ezen mi a lol ?😊

#8808
mekkora lol 😄DD

Na megyek kipróbálom õket

Egyébként most töltöm az f12002höz ezt a irl modot. Valaki letölöttte? Milyen?
#8807
kedden nem erek ra...vizsgaidoszak suxx😞

Alexease
#8806
De ha nem probalok meg, minnel lejjebb "menekulni", akkor nem dob meg az tores, es nem sodrodok fel.
Vagyis elcsesztem...:-)
Jacek
#8805
nem az sima baleset😊 atcsuszol az iven azt csok😊

Alexease
#8804
Szerintem az en bunom nagyobb😞(((
Jacek
#8803
Alex kegyelemdofese sem rossz😄

Jacek
#8802
😄D

atyka
#8801
elvittem a balhet, nem is kerdeses. az egyenesben meg a kormanyomat kalibraltam...sorry 😞

PuMy
#8800
Megneztem a Jacek-Atyka incidenst a futam elejen. Hat tenyleg nagyon csunya volt. Egyertelmuen
Atyka a hibas mert o nem tudott iven befordulni, Jacek szepen tartotta az ivet. Arrol ma'r nem is
beszelve hogy Atyka akkor az egyenes reszen folyamatosan a sarga vonalon kivul autozott.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

atyka
#8799
😄 nem voltam ideges, csak igazan nem voltam tisztaban azzal, hogy a nascarban lehet-e ilyet csinalni szabalyosan. f1-ben hozzaszoktam, szeretem a harcot. gratulalok a pozicio elrablasahoz! 😊)

#8798
jaja mar Mode is irta meg egy honapja 😊

Jacek
#8797
f1hirek.hu

Jacek
#8796

Montoya új kihívás elé néz

A kolumbiai egy NASCAR autóval körözhet

Juan Pablo Montoya gondolatai jelen pillanatban még a soron következõ Monacói Nagydíjon járnak, ám a kolumbiai versenyzõnek hamarosan új kihívás elé kell néznie, ugyanis a június 11-én az Imdianapolis Motor Speedway-en kipróbálhat egy NASCAR versenygépet.

Jeff Gordon és Juan Pablo Montoya június 11-én, szerdán autót fog cserélni. A kolumbiai versenyzõ Gordon DuPont Chevrolet Monte Carloját, míg Gordon Montoya BMW Williams FW25-ösét fogja kipróbálni. Ez lesz az elsõ alkalom, hogy a két pilóta a másik szériájának versenygépével száguldozhat.

Alexease
#8795
Megjelent a Long Beach-i palya a NR2003-hoz. Jo kis street-road. Jo lesz "magan" szerveren kikapcsolodasnak spedezni eggyet-egyett😊)
LongBeach Track
Jacek
#8794
😊

PuMy
#8793
Az esetleges vitatott eseteket/baleseteket nyujtsatok be a versenybirosag fele (csak hogy azt
is teszteljuk) a [email protected] e-mail cimre. A level tartalmazza a 2 versenyzo nevet es rajtszamat
valamint a kor szamat amikor az eset tortent.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#8792
HaZso-tól szeretnék elnézést kérni a koccanásért az elején. Akkor nem éreztem, hogy nekimentem volna csak a replay-ben láttam. Ha mégse az én hibám akkor is bocs😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8791
Valóban te voltál a leggyorsabb, ez alá is írom.
Ez a gyõzelem még mindig röfög akkora malac volt :-)

Néha ilyen is kell, az elõzõt viszonylag könnyen nyertem, itt max a 3.helyre lettem volna jó a bünti után de szerencsém volt.
Lottózok is, de ott bezzeg nem jön be szinte semmi :-(

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8790
Bocsi, de gondoltam nem hagyom magamat😄
Meg ugye az utolsó 2 körben lehet feltartani pozició tartás érdekében. Meg szinte láttam a fejedet az autóban ahogy pirosodik😊)))

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#8789
És Pumyval mi történt az elsõ helyrõl, 10el a vége elõtt?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#8788
Tényleg amugy Gio, ütköztél már elõtte vagy miért füstöltél el?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#8787
Á, csak azért bánt hogy ennyire megszivtam 15 körrel a vége elõtt, mert ugyéreztem én voltam a leggyorsabb a versenyen, és nyerhettem volna..talán. Bár igazából magamnak köszönhetem, mert mikor Gio elfustölt elõttem annyira betojtam hogy nem tudtam kikerülni semerre, és nekimentem, onnan már a következõ gondba azért kerültem mert nem ment annyira jól a kocsi mint elõtte. Szar ez a nascar, tiszta lutri, Toya lottózz egyet!
Nem játszhatnánk törés nélkül, akkor sokkal szorosabb lett volna 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#8786
De majd én a kocsimból :-)
Most indulok melóba :-P

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8785
Senki sem nezi a napfogyatkozast?
CodeRed
#8784
Készül az új verdám 😄 2 év után ideje volt szponzort váltani.A szezonnyitóra talán el is készül 😄



https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#8783
én majd inkább holnap

bár már most sem emlékszem semmire 😄

Riszpekk

#8782
nyilatkozat ment, kicsit hulyen van fogalmazva de most ennyire futotta 😞

#8781
😊 thx😊 enis is Gratulalok neked 😊) vegre koron belul mindketten 😊)

FREAK
#8780
wow nem is láttam a dobogót, mindkettõnek gratula!!

Riszpekk

Alexease
#8779
Gratulalok Shai, franko eredmeny!
#8778
FREAK
#8777
a zene már megvan, már csak egy Premiere 6.5 kéne......

Riszpekk

Jacek
#8776
😄

FREAK
#8775
huhu, olyan klipet csinálok 7végén, hogy...... szal jópofa lesz, remélem 😄

Riszpekk

#8774
nem rád gondoltam 😊) csak ugy altalanosan 😊

PuMy
#8773
Idomeron egyenlore sehogy (ott elvileg pontlevonas lenne), a futamon fekete zaszloval,
utana pontlevonassal es vegul pedig a futambol valo kizarassal.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#8772
csak kíváncsiságból, hogyan? úgy értem a teszt futamokon

Riszpekk

Jacek
#8771
nem en voltam😊))))))))))

PuMy
#8770
A chat stop-rol csak annyit, hogy az idomeron a practice-qualify valtastol a qualify-happy hour
valtasig tart, futamon pedig happy hour-race valtastol az utolso versenyben marad versenyzo utolso koren a befejezeseig.
Legkozelebb ma'r szigorubban fogjuk buntetni a megszegeset.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"