NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Alex: Na mindjárt lejön az irles, aztán szedem ezt. Nem kell hozzá csak alap f1 2002?
Petya
"Reméljük mindenkinek elnyeri a tetszését. Úgy érezzük ez a MOD mégtöbb multiplayer-es
szórakozást nyújt! A késésnek több oka is volt. A munkálatok legnagyobb része a fizika
feljavítására és a beállítási opciók limitálására ment el, melyket valós modena bajnokság
pilótáinak a visszajelzései és tanácsai alapján készültek el, szóval az autók irányítása annyira
valósághû amennyire csak lehetséges. A Beta teszt csapat többszáz órát töltött tesztelésekkel,
beállításokkal, újratesztelésekkel stb., és ezúton szeretném nekik megköszönni a
közremüködésüket és az elszántságukat."
Alex: Azt honnan lehet szedni?
Na megyek kipróbálom õket
Egyébként most töltöm az f12002höz ezt a irl modot. Valaki letölöttte? Milyen?
Vagyis elcsesztem...:-)
Atyka a hibas mert o nem tudott iven befordulni, Jacek szepen tartotta az ivet. Arrol ma'r nem is
beszelve hogy Atyka akkor az egyenes reszen folyamatosan a sarga vonalon kivul autozott.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Montoya új kihívás elé néz
A kolumbiai egy NASCAR autóval körözhet
Juan Pablo Montoya gondolatai jelen pillanatban még a soron következõ Monacói Nagydíjon járnak, ám a kolumbiai versenyzõnek hamarosan új kihívás elé kell néznie, ugyanis a június 11-én az Imdianapolis Motor Speedway-en kipróbálhat egy NASCAR versenygépet.
Jeff Gordon és Juan Pablo Montoya június 11-én, szerdán autót fog cserélni. A kolumbiai versenyzõ Gordon DuPont Chevrolet Monte Carloját, míg Gordon Montoya BMW Williams FW25-ösét fogja kipróbálni. Ez lesz az elsõ alkalom, hogy a két pilóta a másik szériájának versenygépével száguldozhat.
LongBeach Track
is teszteljuk) a [email protected] e-mail cimre. A level tartalmazza a 2 versenyzo nevet es rajtszamat
valamint a kor szamat amikor az eset tortent.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Ez a gyõzelem még mindig röfög akkora malac volt :-)
Néha ilyen is kell, az elõzõt viszonylag könnyen nyertem, itt max a 3.helyre lettem volna jó a bünti után de szerencsém volt.
Lottózok is, de ott bezzeg nem jön be szinte semmi :-(
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Meg ugye az utolsó 2 körben lehet feltartani pozició tartás érdekében. Meg szinte láttam a fejedet az autóban ahogy pirosodik😊)))
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Nem játszhatnánk törés nélkül, akkor sokkal szorosabb lett volna 😊
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Most indulok melóba :-P
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
utana pontlevonassal es vegul pedig a futambol valo kizarassal.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
valtasig tart, futamon pedig happy hour-race valtastol az utolso versenyben marad versenyzo utolso koren a befejezeseig.
Legkozelebb ma'r szigorubban fogjuk buntetni a megszegeset.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"