NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PuMy
#8869
Inditottam egy szervert az egyik uj fantazia palyan ami a hivatalos track pack-be van.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#8868
Ez csak azert lett kitalalva, mert mar sajat szerver, IP, igy nagyobb a feleloseg. De ez nem biztos hogy vegleges.
PuMy fog donteni, mert O az admin, O felel a szerverert.
Met
#8867
Én azt nem értem, hogy miért nem jó az ingyenes mail cím.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#8866
az uj kiegesziteseket😄

Jacek
#8865
ujaj elolvastam a szabalyokat vagy a 60% az enyem😄DDDDDDDDDDDd

Met
#8864
Jobulást neki. Melyik kórházban? Megyünk csapatosan meglátogatni😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

atyka
#8863
sziasztok! freaknek mielobbi gyogyulast! 😊

#8862
Mielõbbi gyógyulást kivánunk neki !

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8861
te Alex: nem kaptad meg a picture updatet meg az infokat a versenyzok reszhez?

Alexease
#8860
Jobbulast kivanunk neki!
#8859
mihamarabbi jobbulast kivanok neki!!

Blasta
#8858
Szasztokz!
Freak haverja vagyok és megkért, hogy írjak a topikba!
Az történt, hogy eltörte a bokáját a tegnapi kirándulásunk alkalmával, és pár napig benn van a kórházban!
Utána se biztos, hogy tud játszani, esetleg megprószálja járógipszben, egy lábbal :-DDDDD

Na szal ez van, minden ok, majd jelentkezik!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#8857
jah de nem nyomjak vegig 😞 kurva eso

hiba
#8856
400 kor 😊

#8855
milyen kiraly mar F16 os pilotaja mondta "gentlemen start your engines" 😊 coca cola 600 megy eurosporton...

petesilver
#8854
Az autóm megtekinthetõ: http://kep.tar.hu/petesilver/index.phtml?aid=27570493&pid=2431977

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#8853
Hja, most nézem, nem 3.0, hanem 1.3 A neten 3-rd version.ként emlegették. Bocsi.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#8852
Mail ment!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#8851
CarView by WhiteFalcon and AxaptaCoder

Carview is made to work on Win98/WinMe/2000/XP.

Carviewer requires DirectX version 9. You can download this at www.microsoft.com/DirectX

To get a screenshot of your car hit the "PrtScn" button (Print Screen). This will put a pic onto the clipboard. Then startup up whatever paint program you use and paste into it. Presto!


Version 1.30 and above now contain the final N2003 models.
All model issues have been resolved to my knowledge.
Also with this version, the windows now appear darker. This should be correct as it now uses the texturing in game for the windows. Before it was just transparent.
New feature includes press 1=Wireframe press 2=textured
Things should look clearer (less fuzzy).

New versions will try to incorporate things such as:
Turning the front wheels. ( I ran out of time and wanted to get the final models out 😞 )
Allow a seperate texture for the pit crew.
Other fx's as soon as I can get some more time.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#8850
Én azért megnézném ezt a CarViewer 3.0-át, mert amit elmondtál róla azt inkább a CFViewer tudja, de abból meg eddig nem volt 2003-as változat.

Küld már el az email címemre ha tudod.
[email protected]

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#8849
Jelentkezni nalam lehet, az e-mail cim kint van a Nascar Racers fooldalan legfelul.
Amely dolgokat meg felsoroltal nem mindegyiket lehet felrakni a szerverre, csak linket, azok meg
amugyis megtalalhatoak a hsw-n is.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#8848
Olvasd el az oldalon a Szabalyok reszt! Ott fent van - szinte - minden info.
#8847
Én is a sajátunkat :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#8846
En az oldalt takolom...😊)
CodeRed
#8845
Hû de csendben van mindenki.......

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

petesilver
#8844
Sziasztok! Nagyon rég jártam erre, azóta sokat töltögettem Nascar cuccokat, és versenyeztem gyakorlásképp. Megnéztem verseny hivatalos oldalát a hsw-n. Megírnátok kinél jelentkezhetek a keddi, és a további versenyekre? Az oldalon van programok menü, de nem mûködik. Viszont 1-2 klassz programot szereztem, amit fel lehetne rakni. Carviewer3.0 ami nemcsak autofestést mutat, hanem pitcrew-t, és egyéb dolgokat is, Van 3D object editáló progi is. Azonkívül Brian Simmpson összes "Gyári" festés alapja, gyári Papyrus pitcrew festés alap, rengeteg Decal layer stb. Mind nagyon szívesen felraknám az oldalra, had örüljön mindenki. Pumy, Alexease, ha úgy gondoljátok, írhattok privibe is.

Mission Impossible 2010: PRO Class

CodeRed
#8843
Az akkor valszeg nem cheates beállítás, hanem a játék fogyatékosságaiból adódó, a valóságban nem beállítható érték.Az azért nem ugyanaz 😄D De az tényleg jó ha ezek megszûnnek.


Érdekes a korábbi NR játékokban ilyen nem volt 😄D

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

PuMy
#8842
Igen, sajnos ugy nez ki hogy megis igaz a hir, vannak cheat-es beallitasok.
Viszont a segitsegek hasznalatanak szabalyozasa nagyon jo lesz online jatek eseten. :-D

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Alexease
#8841
A HSW-n kint ven egy rovid hir a kozededo patch-rol. Egy fontosabb reszlet:
"<...> hogy örömmel halljátok, hogy az irreális beállítások, a vezetési segítségek használatát online módban és a super-speedway pályák aero leképezését címezzük meg <...>"
CodeRed
#8840
Ennek az R2-es egységnek rossz a motivátora

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8839
star wars-bol importalt energia pajzs😊)))

#8838
Majd minden hozzászólást, véleményt, kérdést, értelmes javaslatot várunk.
Mert szeretnénk ha a következõ versenyen már nem lenne ebbõl gond.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8837
Kicsit átdolgoztuk a szabályokat és mostmár tényleg próbáltunk mindent leszabályozni anélkül, hogy tönkretennénk a versenyzés élményét.
Bõvítettük a tanácsok részt is, amit bizony néhány játékosnak érdemes figyelmesen elolvasnia ;-)

Ha van egy kis szerencsétek, akkor Alex majd felrakja az oldalra és vastag betükket meghagyja az új részeknél :-)

Mindenki olvassa majd el figyelmesen mert a következõ futamon már élni fognak a szabályok mindenképpen.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#8836
Alex ha tudsz gyere icq-ra

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#8835
Szep egy csapat😊)
#8834
Nagyon beindultál Code :-)
Kár, hogy a boxcsapatot mi nem láthatjuk...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8833
Az a jó ha sülyedünk...nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet írok :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#8832



https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#8831
sullyedunk...

#8830
hoppp az infokat azt ICQn kuldtem meg el, nezd meg a historyban 😊

#8829
Alex: en mar kuldtem a versenyzoi infokat, meg picture updatet is a freemailes cimre...

Met
#8828
Azért az ftp topicban megkérdezheted

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8827
nem nyert😞 azert thx

Met
#8826
Esetleg még itt fent van
ftp://pureiso:[email protected]:2600/
ftp://ftps.no:[email protected]:21/

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#8825
Szerintem mar online csak a DC++-nel lehet "meg venni"😄
#8824
a gond hogy nekem f1 2002m sincs 😞 azt is lehet "venni" vhol online? ;]

Alexease
#8823
Azt is onnan...
#8822
ok, nekem nincs bajom ezekkel

uhhhh, az nincsen... 😄DD Honnan lehet szedni?
Alexease
#8821
Azert dontottunk ezen palyak mellett, mert ezek most teszt versenyek. A szerevert teszteljuk, de elso sorban a versenyzok "osszeszokatatasa" az elsodleges cel. Ehhez kell hogy a palyak is teljesen elussenek egymastol.
Jacek
#8820
de kell hozza GT2002 mod is😊