NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#8923
köszi, bár Blasta ma reggel begurult mellém a kórházba állkapocs töréssel, szal igazából velem nincs akkora gond

Riszpekk

Jacek
#8922
jobbulast 😊) tudjuk mi tortent😞

FREAK
#8921
hi, ma jöttem, haza, ha minden igaz, tudjátok, mi történt

történt valami érdkes szombat óta?

Riszpekk

Alexease
#8920
Itt vagyok! Bocsi, tegnap delutan-este nem voltam ithon. Ma leszek...
Jacek
#8919
😄DD csinalok egyet csak a progim egy kalap kaki rajottem😊 atallok masikra😊

#8918
Pont errõl beszéltünk, hogy akkor milyen videót alkotnál ha megnyernéd valamelyik nascar futamot.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8917
kovetkezo nascar lesz igerem buvolom a ccm-et😄

Jacek
#8916
😄D

#8915
Én meg az új LFS videódra :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8914
thx erre vartam amr😄

#8913
De ügyes vagyok :-)

Martinsville Race Replay

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8912

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8911
Azt a pályát valahogy nem csípem és mivel nincs bajnokság gondoltam nem nagy katasztrófa, hogy nem indulok. Inkább szenvedés lett volna minden kör annak meg nincs értelme, hogy utálom és a végét várom. Talladega minden percét élveztem és Watkins-t is fogom igaz az nem nagy ovál de bejön.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8910
Alex gyere már fel az ICQ-ra.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8909
Apropó Met, te miért nem indultál tegnap ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8908
Nekem már Február óta van fent a 98 én is gondolkozok a reinstallon. De lehet, hogy nemsokára VGA-t cserélek és akkor már megvárom azt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8906
DC😊)

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8905
CD, FTP, Kazza
passz

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8903
Hát akkor bootolj floppyról, vagy csak tedd be a cd-t simán és frissítsed. Elvileg akkor újra települ, de ügyes vagy mert az XP-t elég nehéz kifektetni😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8901
Nincs itt nagy csend, a másik fórumban viszont kezd beindulni az élet.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#8900
Na latod...viszont vegre lesz egy klip, amiben szerepelhetek... 😄

Jacek
#8899
de ilyen utemben mar ossze jon egy Special Edition Video Jacek crash minimum fel oras😄DDD

atyka
#8898
Tudod, csak hogy meglegyen a feeleing. 😄

Jacek
#8897
Atyka mar rohogtem kozben mar amikor elindult Code mondom hujaj😄DDD

Jacek
#8896
😊))))

petesilver
#8895
Metallica, ez a kocsi hogy tetszik? http://www.nascarnet.com/userimages/200336151443.jpg

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#8893
Az eredmény nekem is jól esne, mert éjfélkor rendszerkarbantartás miatt leállt a chello, és kiváncsi vagyok. kár érte, megérdemeltem volna a végét, ha már a verseny 80 %-át végignyomtam szinte használhatatlan, elromlott kormánnyal.Még szerencse, hogy már péntekre gondoskodtam még tegnap másikról, ma megyek érte.Mondhatnám, hogy megéreztem, de nem. Ha megérzem, el sem indulok 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

sanzik
#8892
mi ez a nagy csend?
legalabb az eredmenyt beirhatta volna valaki az este.....

arrol nem volt szo,hogy nem lehet beszelni a hibakrol,csak az volt a keres,hogy ne essen senki egymas torkanak 😊

vagy anyazas nelkul nem tudunk ilyenkrol beszelgetni ? 😄
petesilver
#8891
Arra emlékszem, az részben én voltam! 😊 Már vagy 8 kör hátrányban a 30-ik kör környékén /Mega LOL!/sárga zászló! Pacecar le, totyogok legelõl 20MPh-val, és mondja a chief, hogy engedjem el a 404-est, meg belsõ ívre menjek, meg eszembe ne jusson leelõzni rajt elõtt a leadert! Erre elõl lassulok mint állat, és mindenki fékez mögöttem, és ENGEM KÉRDEZNEK, hogy mi van. Életem elsõ liga versenyén, ahol a szabályzatban le van írva, hogy chatstop van a futam alatt!! Ha lány lettem volna elsírom magam zavaromban az biztos! Aztán valaki kapcsolt, elém küldte Alexease-t, külsõ íven rendben mindenki, GeeN, és mehettem blackflagelni, mert a fene se tudja hogyan, de belsõ íven megelõztem a leadert. Miközben próbáltam letakarodni az útból. Eh....... És ez csak az egyik volt a sok-sok viszontagságomból.....

Mission Impossible 2010: PRO Class

#8890
Szasztok!
Tudja valaki, hogy melyik fajlt kell megbizergalni ahhoz, hogy ne csak az elso 64 versenyzo eredmenyet irja ki championship modban a jatek?
(tavaly 103 versenyzo indult es szeretnem latni a szezon vegen az osszes eredmenyet)
Remelem ertitek, hogy mit szeretnek!
Totya

Jacek
#8889
jo csak tenyleg nem volt tiszta a dolog sorry akit erintett😊

Jacek
#8888
gondoltam a ket kilokesem megvolt😊) hova menjek mar az elmeny megvolt😊)))

sanzik
#8887
biztos az ilyen estekre gondolva van ugy megcsinalva a progi,hogy atgazolhatsz a pace car-on 😄
Jacek
#8886
nem csak megilyedtem hogy ilyenkor mi van😊)) az az en hibam volt de elotte mar kiloktek egyszer😄DD

sanzik
#8885
szerintem Jacek,biztos fog panaszt benyujtani a pace car ellen,mert bevagott ele es balesetet okozott 😊
#8884
Akinek valami gondja van vagy szeretne óvni az jelezze.
Szeretnénk ezt is letesztelni :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#8883
na,nekem ennyi 😊
ez nem egy egyszeru futam volt....
az egyik sarganal eleg nagy volt a bizonytalansag 😄DDD
#8882
Igen és a szerver is fut már.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8881
nem veletlenul😄DDD

Na mi merre hany meter ma? gondolom a penteki menetrend ugyi? 20-tol edzes?

#8880
Mivel ez egy moderálhatatlan fórum, így valszeg nem ez lesz a hivatalos fórum - ennyi.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8879
És akkor ez a topic megy a sülyesztõbe?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CodeRed
#8878
Hi! Mától elindult a hivatalos fórum.Aki csak teheti (értem itt a HNR versenyzõit) mától az alábbi fórumba írjon.

http://nascarracers.hsw.hu/forum/


köszi!!

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#8877
😄DDDDDDDD

#8876
NA megjöttem az osztálykirándulásról, mielõbbi jobbulást Freak!

Petya
#8875
Atyka uzeni, hogy holnap nem tud jonni versenyezni surgos halaszthatatlan, de szemelyes ugye miatt. Mindenkitol elnezest ker, de ez most minden masnal fontosabb.

Jaceknek uzeni, hogy: "Legalabb biztonsagban erezheti magat!"
CarajoEsp
#8874
Jobbulást Freaknek!!!

D.B.U.T.T...Don\'t Break Up The Team.

PuMy
#8873
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy 20.00-tol kb ejfelig pedig Martinsville lesz mint gyakorlo szerver.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Jacek
#8872
pontosan [email protected] sem gyerebe😄

#8871
Nem téged érint ez a dolog Met.
Ismerünk veled nincs igazán gond, de kiadnád az IP-t az [email protected] címrõl jelentkezõnek ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#8870
Ja a jelszo me'g mindig ugyanaz.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"