NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ÁjjLe BoBBi
#8974
ja már csak az lenne a jó ha menne...
ugyanis letörölte minden szirsazrt amit én tettem fel, de nem jó akkor sem 😞

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PuMy
#8973
szerintem semennyire, legalabbis az nr2003-ban biztosan nem

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

ÁjjLe BoBBi
#8972
és az mennyire hátrány ha csak combineden megy ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PuMy
#8971
Felek hogy csak combined-en fog mukodni xp alatt, legalabbis eddig nekem se sikerult atallitanom
(a 98-as drivert egyertelmu hogy nem raktam fel azert).

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#8970
Hát akkor a probléma egyértelmû.
98-as driver le és akkor talán újra elindul majd rendesen a kormány.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ÁjjLe BoBBi
#8969
jaja nekem is felismerte rögtön mikor osszepakoltam a cuccost.
de mikor beléptem lfs-be akkor ott próbáltam (jacek tanácsára) a pedálokat separatera rakni, de nem mûködött jól(össze vissza ment minden...).
aztán combinedre raktam és ment is pöpecül semmi gond nem volt.
Marki utána azt mondta tegyem separatera mert amúgy lassabban lehet meni.
mondtam neki hogy mivan ha arra rakom, és azt mondta tegyem fel a driverét.
feltettem a drivert és az ki is írta hogy nem kompatibilis mert win98-hoz készült és ha továbbot nyomok nem fog jól mûködni.
nyomtam tovább.
az installált driverben beállítotam hogy separate, mert combineden volt, és elmentettem.
beléptem az lfs-be és totális káosz fogadott, mert sehogyse akart jó lenni.
még combineden is szar volt.
aztán beléptem viper racingbe, hátha szarakszik az lfs, de ott is vagy full gáz vagy semmi alapon lehetett szórakozni 😞( aztán még jött egy vindóz reinstall de ez sem segített

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PuMy
#8968
Nekem is XP-m van, meg MS Sidewinder-em, csak en nem pakoltam fel semmit (mert felismerte), es
tokeletesen mukodik.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#8967
Legjobb tudomásom szerint az MS kormányt az XP alapból felismeri és nem is kell hozzá a gyári CD, az ezen található segédprogramok amúgy is a 98-hoz lettek elkészítve.

Remélem jót írtam, bár nekem ez rémlik.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ÁjjLe BoBBi
#8966
XP

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#8965
XP vagy 98 ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ÁjjLe BoBBi
#8964
valaki segítsen plz!
vettem egy ms sidewindert, és jó is volt addig amíg fel nem telepítettem igaz csak combinedre tudtam állítani a pedálokat.
miután feltelepítettem sehogysem jó 😞 combined olyan lett hogy pici gázt adok, egybõl fullnak veszi...
nem tudtok valami megoldást ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#8963
Hát vegyél részt, indulj el és majd meglátjuk mi lesz az eredmény.
Igazából csak beleszokni nehéz egy összeszokott társaságba, hiszen senkinek sem ismered a reakcióit (milyen szituban mit csinál) és ez fordítva is igaz, ezért is kellenek a teszt futamok, hogy belerázódjanak az "újoncok".

Nem a vezetõi tudást kérdõjelezzük meg ilyenkor.
A keddi futamok ügyében PuMy-t keresd meg ICQ-n, õ tud segíteni - a saját autófestés viszont már ezeken a versenyeken sem árt.

Találkozunk a pályán 😉

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8962
Ezt egy mp.-ig nem vitattam 😊, sõt nagyon helyeslem, és el is fogom "lopni" az ötletet, ha nem haragszol meg.
A Momo Racingemben van egy pár tízezer km, bár ugye ha Momo Racing, akkor nem lehet olyan nagyon régi 😊 . Bár Nascarral csak mindössze 300-350 kört mentem, biztos vagyok benne, hogy nem okoznék galibát. Az én problémám a pénteki idõpont. És most visszaértünk oda, ahonnan elindult ez az egész. Na ezért nem kellett volna ennyire túlreagálni a dolgot.
Megtiszteltetésnek vettem volna, hogy azon a bizonyos próbafutamon résztvegyek, lenne saját festés is, meg jelentkezés is - sõt lesz is, ha a sors úgy hozza.
#8961
Felõlem is jöhet bárki a másik ligából, de a keddi futamokon mindenképpen fel kell mérni mennyire ismerik a programot.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#8960
Fábcsy jöhetne, én ismerem annyira, hogy ne féljek a közelében a pályán.

Riszpekk

#8959
Olyan festést készítesz magadnak amilyet csak akarsz, így is van már Audi, BMW, Alfa is a bajnokságban :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8958
Hmmm, kösz, hogy ezt reméled. PONT. 😉
#8957
"csak valahogy nem vagyok biztos, hogy a péntek estém szabad lesz mindig - sõt egyre inkább úgy néz ki, pénteken délután rendszeresen focizni fogok.
Uh. fájó szívvel ugyan, de azt kell mondjam, hogy nem tudom felvállalni a teljes részvételt. 😞("

Te ebbõl mit szûrsz ki ?
Ezeket te írtad le és nem én 😊
Azért remélem tudsz idõt szakítani és elindulsz a bajnokságban...az a jó ha sokan vagyunk és izgalmasak a versenyek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8956
De ne bonyolítsuk a dolgot 😊 nincs értelme boncolgatni. Jó versenyzést, még egyszer gratula azért, amit összehoztatok eddig, remélem, hogy találkozunk majd valamikor a pályán 😉 😊

Sziasztok
#8955
Hmmm, nem beszéltem itt semilyen fõfutamról - sõt még csak nem is neked írtam, amit írtam, hanem annak a pár embernek, akivel anno LFS-eztem.

#8954
Nem bántottad meg a lelki világom, de úgy jelentetted itt be, hogy nem tudsz indulni mintha eddig egyetlen egy futamon is ott lettél volna :-)

Nem ismerünk a pályán, nem tudjuk hogy versenyezel, nem jelentkeztél, nincs autófestésed a HNR oldalon, szóval végülis semmit nem tudunk rólad, de te már ott tartasz hogy más elfoglaltságod miatt nem tudsz indulni a fõfutamon :-)
Arra akartam rávilágítani, hogy az indulás nem egy egyszerû elhatározás kérdése, hanem sok gyakorlás és edzés kell hogy mögötte álljon, mert ellenkezõ esetben csak veszélyt jelentesz a többiek számára.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#8953
Hogy lezárjam ezt a témát, mert igazán nem flame-elni akartam. Majd jelentkezem - a szabályos keretek között, ugyanúgy, ahogy most is tettem volna - ha úgy látom, hogy elég szabadidõm van.
Elnézést, ha megbántottam bárkinek is az érzékeny lelkivilágát.
#8952
Azért én és az én kedvem is kell hozzá, nem??? Na én errõl beszéltem... Na sok sikert...
#8951
Hmmm, ez nagyon barátságos volt 😊

UI1: Nem, ennek ellenére sem vetettem még el teljesen a szereplés gondolatát.
UI2: Elolvastam a szabályokat, szokásom.
#8950
Nagyszerû, amúgy ki mondta hogy egyáltalán elindulhatsz ?
Olvasd el a szabályokat a HNR oldalon és megérted, hogy a bajnokságban való indulás nem csak rajtad múlik (illetve nem csak a kedvedtõl függ).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#8949
Az enyém replayben kicsit túl csicsás, festhetek valami egységesebbet addíg? AMG Mercedes autóval is lehet indulni, vagy csak gyári autóval?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#8948
Huh, hogy én a rossz kormány miatt hányszor engedtem el Toyat, az nem volt semmi. De majd ma!!! Hogy utána mire fogom a lassúságom, azon még dolgozom holnap reggelig!! Még szerencse, hogy én szombaton focizom.

Mission Impossible 2010: PRO Class

ÁjjLe BoBBi
#8947
szeretem én is a focit 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#8946
Üdv mindenkinek, különösen a betegállományba kényszerült Freaknek, jobbulást...
Nagyon jól hangzik ez a magyar NR bajnokság, fõleg a nagy létszám és jó szerver miatt, csak valahogy nem vagyok biztos, hogy a péntek estém szabad lesz mindig - sõt egyre inkább úgy néz ki, pénteken délután rendszeresen focizni fogok.
Uh. fájó szívvel ugyan, de azt kell mondjam, hogy nem tudom felvállalni a teljes részvételt. 😞(

Azért egy hétköznapi gyakorlóversenyen elindulnék, hátha meghozza a kedvem... Bár a fociról - mint egyetlen mozgással járó dologról az életemben 😄 - nem szívesen mondanék le.
#8945
Udvariasak, azonban a gyakorlás még rájuk fér 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ÁjjLe BoBBi
#8944
én már régebben is itt voltam (kb. a kezdésnél 1-2 futamot) de kormány hijján sajnos nem tudtam maradni.
most vettem egy ms sidewindert, és ha jól megy szeretnék én is beszállni 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

FREAK
#8943
Látom, jött még pár új arc. Milyenek? 😊

Riszpekk

#8942
http://www.projectwildfire.com/pr/

Ide látogassatok el, nézzétek meg mi készül kedvenc programunkhoz ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8941
Háát, kérhetek segítséget?😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8940
Jövõ hét péntektõl nincs változtatás, ebbõl ugye könnyen ki lehet következtetni mi indul akkor 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8939
Köszi pingálgatok magamnak, viszont most neki álltam egy újnak mert nézegettem a replay-eket és nem nagyon tetszik a kék.
Meddig kell leadni a festést?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8938
A festésre már nem nagyon van idõ, ráadásul én már 1000 közül is megismerem Met kocsiját.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#8937
Nem, én csak találtam, de vagy koncepcionálisan csinálta a srác rosszul, vagy õ is találta valahol, és rárakta a rajtszámát, mert valami a rétegelrendezéssel nem kóser. Mindenesetre le lehet tölteni a festést. De ha nincs kedved foglalkozni vele, ha leírod milyen legyen, szívesen csinálok neked egy szép Metallica autót. Csak úgy passzióból, bár szerintem Te is meg tudod csinálni, csak én ráérek, mert 1 hétig még betegállományban vagyok.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#8935
Büntetések kiszabva.
Részletek a HNR fórumon vagy magán az oldalon!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8934
nem lehetne ezt a magyaritastooo eee nekem is?😄D

#8933
Nem, semmi ilyet nem tapasztaltam viszont ha nálad vannak ilyen gondok, akkor inkább használd az eredetit.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#8932
Toya!

Amit küldtél magyarítást, annak használatakor nem tapasztaltál furcsát?
Megyek, a kép megáll de hang van, majd kis idõ múlva ugrik a kép és megint megy egy darabig aztán megint elakad. A gép nem kicsi hozzá mert utána mentem az eredetivel és ott nem csinálta.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8931
Meg, Te csináltad? Van egy kettõ forgalomba de ezt még nem láttam asszem.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8930
Üdv itthon😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#8929
Met, megnézted az autófestést, aminek ideraktam a webcímét?

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#8928
majd valahogy átadom....

Riszpekk

Jacek
#8927
uhh jobbulast neki is😞

FREAK
#8926
robogó vs. autó a városligetben 😞(

Riszpekk

Jacek
#8925
nehetsz pihenteto labfelujito LFS videot addig😄

Jacek
#8924
micsoda?????????????