NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#9026
"a köridõk alapján gyanakodhatnék valakikre"

Azért te csak nem vagy ilyen.....

Riszpekk

ibronk
#9025
Arra alapozza szerintem hogy ha a menüben ráviszed az egeret és megvárod mig elõjön a tooltip oda le van írva, és ezt gondolom valaki olyan írta oda aki tudja hogy mit beszél.
btw a köridõkkel kire céloztál? Ugye nem rám?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#9024
Koszi! Megneztem, tenyleg ossze-vissza rak, es nem csak akkor😊))
FREAK
#9023
na szóval, ha elküldesz egy üzit, akkor a a topik idõben elsõ oldalára rak vissza, vagyis nem a friss üzit fogod látni, hanem az elsõ néhányat

Riszpekk

FREAK
#9022
ezt mire alapozod? csak mert szerintem butaság


"ezek a segítségek nagyrészt úgy vannak kitalálva, hogy használatukkal egy profi játékos sokkal rosszabb idõket menjen"

Ha egy profi rosszabb idõt megy, akkor mit szóljon egy amatõr? A segítség pont azért van, hogy megkönnyítse a dolgokat, és igenis nagy segítség az ABS, mert 4-5 kört is nyerhetsz vele, ha nem blokkolsz aprókat nagy fékezéseknél, a traction/stability control meg egyenesen átröpít Watkins Glen S kanyarjain, míg én pl. tegnap minden körben izzadtam fél decit, és alig mertem odalépni, mert rögtön elindult a segge. Én ugyan nem tudom, kirõl beszélt Toya, max. a köridõk alapján gyanakodhatnék valakikre, de inkább nem megyek bele, a patch majd mindent letisztáz.

Riszpekk

sanzik
#9021
bizony,bizony,egy par eve komoly q3-as klanunk volt Jacekkel,azt is versenyszeruen nyomuk 😊

hej, a regi szep idok,mikor nem volt meg adsl es minden hatvegen lanparty 😄D
ÁjjLe BoBBi
#9020
ehh 😊 Q3-azol ? 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

CodeRed
#9017

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#9016
ezt pl magyarazd meg annak aki aimbotal lovoldoz Q3-ban😄DDD

Alexease
#9015
En sosem ertettem a segitsegeket...
Ha valaki szereti a szimulatorokat, akkor csak sajat szorakozasat rontja el.
Jacek
#9014
😄DD

Jacek
#9013
igy van😊

CodeRed
#9012
Igen.Egyet kell értenem toya-val.Mindenkinek a lelkiismeretére van bízva mit kapcsol be de ne feledjétek hogyha kijön a patch páran nagyon beégnek majd és akkor bizony sülni fog néhány emberke pofikája.Rém bosszantó tud lenni hogy amíg az ember vért izzad egy tökéletes körért addig mások segítséggel és hibákkal jobb idõket futkorásznak.Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.De ha vki úgyérzi hogy eddig úgymond "csalt" az kezdjen el minél elõbb gyakorolni segítség nélkül mert a patch közeleg és akkor már nem lesz mentsége.Ki fog bújni a szög a zsákból.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#9011
Errol mar en is akartam nehanyszor "temat nyitni", de nem mertem.😊)
#9010
Ezen a pályán erõssen kiütközött, hogy egyesek mindenféle segítséget használnak (autómata váltó, blokkolás gátló, traction control, stb).

Én arra kérek mindenkit, hogy ne akarjuk már hülyének nézni egymást és tartsuk be a szabályokat.
"A versenyek Szimulció módban futnak, mindenféle vezetési segítség nélkül!"

Ha valaki használja ezeket a segítségeket, akkor legalább ne szidja azokat akik ilyen segítségek nélkül mennek.
Mert a segítségek nélkül hajtó versenyzõ minden kanyarban megküzd az autóval, míg a másik csak megy és szinte semmi extra feladata nincs.

Bennem néhány kérdés azért motoszkál:
-Öröm így a jó helyezés?
-Mi lesz ezekkel a játékosokkal ha kijön a patch?

Ja, hogy kikrõl is beszélek?
Nézzétek meg a replayben mindenkinek néhány körét.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9009
Bárki úgy érzi, hogy valami olyan történt vele ami a bírókra tartozik az ne felejtsen el óvni 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9008
szerintem korrekt...

Alexease
#9007
Hol lepsz be, es mit nyit legelso oldalra? 😊
#9006
Nyugi majd kijavítgatja Alex ezeket az apróságokat 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9005
most ha belépek, akkor a legelsõ oldalra nyit, ez sem jó

Riszpekk

Alexease
#9004
Egy kicsit problemas, az igaz😊) Mar atirogattam a kodot egy kicsit, mert alapban visszafele rakta ki a hozzaszolasokat (a regiek elol), es at sem lehetett allitani😞(

Baloldalrol, a "folosleges szoveget" is kiszedtem eloszor (csatlakozott, hozzaszolasok stb.), de a helyet meghagyta. Azt meg turom😊)

Helyre pofozom, csak kell egy kis ido😊)
FREAK
#9003
jogos, csak ez az UBB rendszer...... szerintem földönkívüliek fejlesztették ki 😄

Riszpekk

Alexease
#9002
Nem kellene, ha mindenki oda irna.😊)
Azert lettek kialakitva a "szobak", hogy mindennek meg legyen a helye, mindent meglehessen talalni.
sanzik
#9001
tok jo,hogy most ket forumot kell egyszerre nezegetni 😊
#9000
hat szerintem dog unalmas volt a sok sargazaszlos kor miatt... elso futam volt aminek piszokul vartam mar hogy vege legyen :\

#8999
jojo nem is azzal az esettel kapcsolatban modnom, csak ugy altalanossagban😊

FREAK
#8998
na mindegy, többszörösen túltárgyaltuk, egyéb érdekesség? 😊

Riszpekk

FREAK
#8997
igen, kört visszaadni pont jó, de itt pozíciót nyertem volna vele, és azt nem akartam

Riszpekk

#8996
azert az jo lenne ha a kort visszavenni szandekozokat ha van ra mod engedni hogy visszavegyek a sargazaszlos helyzeteknel...mer ugye errol szol a gentlemens agreement

FREAK
#8995
persze, ha keresztbe fordul, elhúzok mellette, csak jelen esetben nem volt pofám.... 4-5 körrel a vége elõt történt, nézzétek meg csak oktató jelleggel 😄

Riszpekk

sanzik
#8994
szerintem a helyzet adja magat ,hogy most eppen sportszeu vagy sem megelozni az elotem levot...
FREAK
#8993
Toya azt mondja, utólag elvetettük a dolgot, na mindegy, én azért megpróbálok csak akkor elõzni sárga elõtt, ha nagyon muszáj 😊

Riszpekk

sanzik
#8992
en meg tisztan emlekszem,hogy beszeltunk rola,de nem allapodtunk meg abban hogy nem elozunk sarga alatt a celvonalig
eddig is eloztunk,az mas,hogyha ilyen esetben nem huzol el,de kulonben rendes verseny volt mindig is sarga alatt a celig
FREAK
#8991
hát igen, nem lett volna fair, ha akkor elhúzok, meg tisztán emlékszem, hogy régebben megállapodtunk, hogy úgy játszunk, mint a nagyok

Riszpekk

PuMy
#8990
Igen, es azt se felejtsuk el hogy sarga zaszlo volt akkor. Freak abszolute sportszeru volt akkor!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#8989
nem, Pumy sodródott ki 100 méterrel a célvonal elõtt, de csak súrolta a falat és már jött vissza

én nem akartam megelõzni, pofátlanság lett volna, mivel abszolút versenyképes volt, csak lelassult

de én direkt lassítottam

Riszpekk

Jacek
#8988
en megeloztem Freakot es Pumyt egy ilyen esetben Freak kisodrodott Pumy eppen akkor kenodott a falra hat mit csinaljak alljak meg😄DD

#8987
Lehet, a versenyek a célvonalig tartanak.
Errõl lehet vitatkozni, de ha lelassít mindenki az sokkal balesetveszélyesebb.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#8986
en errol nem tudok en eloztem ugy😊 de szoljatok ha nem lehet mondjuk nem ertem

#8985
Alex gyere már fel az ICQ-ra.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#8984
thx
FREAK
#8983
Alex, mail ment az [email protected] nyilatkozattal

Riszpekk

FREAK
#8982
szal csak annyit beszéljünk meg, hogy sárga elõtti utolsó métereken elõzünk-e, mert én úgy tudtam, hogy nem, de páran meg máshogy tudják...

Riszpekk

#8981
feljössz iqra?
atyka
#8980
hi 😊

#8979
Na bakker megint... egyszerûen nem lehet igaz .... 😞((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Qualon lefullad a motorom... hátolról indulok, óvatosan megyek, PuMy elõttem, és mivel nekem az aszfaltcsík sötétedése a fékpont, ott is kezdtem el fékezni, bár alig láttam Pumytól és mivel mindenki iszonyatosan lassan ment, ez a féktvá arra volt elegen dõ, hogy nekimenjek szegtény PuMynak... Én meg már annyira fékeztem, hogy defekt, verseny vége... nagyon szomorú vagyok, elsõsorban azért, mert nekem nem ott volt a helyem mezõnyben és szerettem volna végigmenni, másodsornab pedig, az újabb PUmys ütközéséárt... nem is értem 😞(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Borzasztóan el vagyok kenõdve mert annyira ott lennék most is köztetek a versenbyen ...

😞(((((((((((((((((((((((
ÁjjLe BoBBi
#8978
uhh 😊 na az a movie odabasz az biztos ! minden nap megnézem vagy 3x 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#8977
uhh 😊 na az a movie odabasz az biztos ! minden nap megnézem vagy 3x 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

mohus
#8976
huh ezt most olvastam....de lényeg hogy vagy!!

na csak ezért ugrottam be, mármint a linkkel

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#8975
Szega Freak...rég láttalak😊mizu?

ezt láttad már?
http://www.gtplanet.net/gallery/photos/gt3_video/Opposite_Lock.avi

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]