NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
En igenis meg akarok szenvedni minden kanyarral, epp ezert jatszom ezt a jatekot. Es elvarom mindenki mastol is hogy igy alljon hozza. De azt hiszem a szabalyok kozott ez eleg egyertelmuen le van irva rogton az elejen...
anno két lábbal 1:20 volt a csúcsom, most meg úgy, hogy jobbal fékeztem (azért ez jelentõs idõ pluszt és hosszabb féktávolságot jelent), sikerült szûk 1:18-as idõket futnom
pedig nem gyakoroltam rá, csak egyszerûen a többi pályán egyre javult a vezetéstechnikám...
Riszpekk
Riszpekk
pedig a "legjobb" kormanyom van es minden korulmeny a legoptimalisabb
es akkor itt jon be a kepbe az,hogy akkor neki valoszinuleg nagyobb a gyakorlata,sokal tobbet ment mar vagy csak ufo ? 😊
erre a valasz:
gyakorolni,gyakorolni es gyakorolni.....
nem pedig azt keresni,hoy milyen segitseget kapcsolhatok be ahoz,hogy versenykepes legyek
es ez minden jatekra igaz,ahol csak a kezed a szemed es a fuleden mulik a jo teljesitmeny
sok gyakorlassal nagy rutinra tehetsz szert ami elobb utobb hozzasegit a sikerelmenyekhez
mindig lesznek jo versenyzok es kevesbe jok,mert mindenki nem lehet elso ,utolsonak is kell lenni valakinek 😊
es ha valaki tobb idot tud szentelni a programra az nem keruljon mar hatranyba azzal szembe aki bekapcsol minden segitseget es ott lohol a nyakaban,es megmutatja,hogy milyen gyors....
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Valszeg azért nem tudtam mirõl van szó mert eddig soha nem is állítottam azon a csúszkán.
Nekem 0-án áll.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
steering assistance
steering lineraity
shai az elsorol beszelt: "nos a steering assis 40-45% kozt van nalam"
te meg szeintem a masodikrol
az elso az egy igen eros segitseg szerintem
a masodik peddig az ,hogy mekorra kormanymozdulatra mennyit reagaljon az auto
ez szokas es izles kerdese,de ez semmi keppen nem nevezheto segitsegnek...
1. kormánnyal most mentem elõször, és ahhoz képest nem is volt rossz
2.egyáltalán nem volt segítségem, vagyis hazudok, mert az ívet kirajzolta nekem, de azt is azért mert már nagyon régen nem mentem nascar gaméval.
iszonyat nehéz segítségek nélkül menni(legalábbis nekem) érezni mikor megindul, és meg se fogom ááááá király 😄
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Az nem segítség, az egy egyszerû kormányhoz idomítható beállítási lehetõség.
Nálam 60%-on van, mert szeretem ha az autó nem darabosan vagy hirtelen reagál a kormánymozdulatokra.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
remelem a patchben lesz ilyen 😊
siman jobban mentem watkinsban,ugyanis ez igy a csuszasnal az ellenkormanyzasban is segit
szerintem ez eleg nagy segitseg es raadasul balesetveszelyes is....
kiprobaltam,hogy felraktamn maxra es ha az ellenkezo iranyba tekertem akkror is arra ment amerre o akart,mert az volt a jo iv
csak ha van ott egy masik auto akkor azt lazan legyalulja 😄
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Riszpekk
(ugye most féltek ? ) 😊)))
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Van ahol más a jobb és van ahol én, ez errõl szól.
Nem lehet minden pályán egyforma jól menni.
Nekem Freak-el ellentétben nem kell motiváció, mert a csatákat élvezem (ezért is szeretem ezt a programot).
Persze azokat ahol nem esik senkinek baja és minden résztvevõ vigyáz a másikra.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Riszpekk
Ha rajtom múlik én azt is támogatom, hogy a versenyvonal kirajzolása is maradhasson, hiszen ebbõl sem származik komoly elõny.
Az igazi gond Gonzo, hogy van olyan aki ezeknek a segítségeknek a használatából elõnyt kovácsol magának és ez a többiekkel szemben tisztességtelen.
Bánja a fene, hogy ki milyen módon játszik otthon - de ha már online megyünk akkor próbáljunk egyenlõ esélyekkel versenyezni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
be lehetne tenni a másik 200 LFS drift video közé 😄
mondjuk ez szebb
Riszpekk
Pumy : mondtad hogy neked is ilyen van és hogy nem separaten hsználod.
nekem azon megy ! kellett egy teljsen új vindózt tenni, meg a driver hozzá és láss csodát megy 😊
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
bezzeg Freak nem vette a fáradtságot😊
(http://www.gtplanet.net/gallery/photos/gt3_video/Opposite_Lock.avi)
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Na ilyen esetben vajon ki is a béna? 😊
Amúgy egy hajtós oválon sem biztos, hogy hátrány minden help.
Gondolj bele, hogy mindenféle következmény nélkül beeshetsz egy kanyarba és akár padló féket is nyomhatsz.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
bár igazán nem próbálgattam soha
Riszpekk
En mar csak azert sem kapcsolok be semmit mert a MOMO Force uj kormanyommal eg es fold az iranyitas a Trusmasterhez kepest😊 nem a kormanyzas abban uber a Trust is hanem a gaz es fek na azt hihetetlen finoman lehet adagolni.
ABS - rövidebb féktáv és a nem megcsúszó gumik miatt nem tudod magad elfékezni, így a gumik sem kopnak el olyan könnyen.
Automata váltó - mindig optimális fordulaton tartja a motort és így sokkal könnyebben gyorsul a kocsi.
Menetstabilizátor - ez sem árt, hiszen ezen a pályán sokat számít mennyire kövér gázzal tudsz kijönni egy-egy kanyarból.
Általában én is azt vallom, hogy egy jobb versenyzõ csak rosszabb idõket futhat segítségekkel, de ezen a pályán ez pont fordítva mûködik.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu