NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#9135
Kedden hol lesz tesztfutam?

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9134
na Daytonan a 98%-os MI-t isbedarálom az idõmérõn, de a versenyen úgy kilöknek ahogy akarnak 😞 pedig már olyan jót draftoltam velük 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#9133
Mintha láttam volna a Nascarnet-en 😉

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9132
jol nez ki

#9131
Mondták, hogy nem kell a space a kacsacsõrön belül 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9130
Még jó, hogy ide lett írva, hogy nem kell space! Naná hogy a rosszat copyztam. Grrrr.


Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9129
Köszi a segítséget srácok! Cserébe egy mix a Ligafestésrõl, és a pitcrew-ról. A mix jobb alsó képén látszik, hogy készültem a versenyben adódó helyzetekre 😊
< img src="http://kep.tar.hu/petesilver/images/pic2489959.jpg" >
< img src="http://kep.tar.hu/petesilver/images/pic2490150.jpg" >

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9128
hihi

ott a pont

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9127
enyém a sör !! a két tenyér az ! 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

FREAK
#9126
lol, aki megtalálja a két apró hibát a képen, azt meghívom egy sörre 😄

Riszpekk

FREAK
#9125
az N gombbal eltünteted a csöveket

balra meg a kormánnyal nézel ki, kicsit el kell tekerni, és akkor nem az elõtted rohanó seggét nézed 😄

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9124
jaja megköszönném! egyébként mivel nézek ki balra ? 😄 ja és nem lehet eltüntetni a visszapillantónól a hátsó csöveket ? picit zavaró, és alig látni hogy vannak e mögöttem

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

FREAK
#9123
Íme az új "bajnoki" skinem, a car filet majd küldöm Alexnek

Riszpekk

FREAK
#9122
ki kell pislogni balra, ha akarod küldök Talladega replayt, abból sokat tanulhatsz

Riszpekk

Alexease
#9121
Igy:-)
<img src="http://kep.tar.hu/petesilver/images/pic2480602.jpg">
ÁjjLe BoBBi
#9120
ok fõnök 😊 tehá akkor mostantól mesterséges intelligencia 😊)

amúgy meg én most kezdtem nem régen, az autó éphogy az irányításom alatt marad 😊 az FFB-t ki szoktam kapcsolni, mert mindig miatta himbálózik a kanyarban a kocsi.
Draftolni, nem tudok, bár még nem is próbáltam 😛
Vagyis nem az hogy nem tudok, hanem nem merek 😄 nem látom hogy mikor kéne kanyarodni, meg nem is merek, mert félek hogy baleset lesz belõle 😄
majd a sor végén elkullogok 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

FREAK
#9119
< img src="http://kep.tar.hu/petesilver/images/pic2480602.jpg" >

a kacsacsõrök elé és után nem kell space, így ni:

Riszpekk

#9118
img src="http://xxx.xxx.xx/xxx.xxx" es balra kell egy < jel jobbra meg egy > jel 😊

#9117
nezd meg a sourceban 😊 jobb klikk view source.

petesilver
#9116
Linkel nem, ubb kóddal nem, akkor hogyan?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9115

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9114
Kipróbálom hogyan lehet ide képet berakni. Remélem sikerül. http://kep.tar.hu/petesilver/images/pic2480602.jpg

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9113
Ja, és a bajnokságra kicsit átdolgozom a skinemet, ma kész lesz.

Riszpekk

FREAK
#9112

Riszpekk

#9111
Persze ilyeneket nyugodtan használhatsz, szerintem vagyunk néhányan akiknek át van valamennyire dolgozva a cockpitje.
Az enyém nincs nagyon átdolgozva, pontosan így néz ki:

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9110
A múltkor valamelyik Papyrus Extra pálya volt betöltve délután és itt a fórumba is be volt írva, de sajnos senki nem ment rajta egy métert sem 😞

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9109
Történetesen Daytonán megfelelõ zárással és jó drafttal a 100%-os AI is verhetõ.

Amúgy ai és nem al :-)
Inkább használd az MI kifejezést ami ugyanazt jelenti, de legalább a magyar megfelelõ rövidítése.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9108
Skacok, inkább megkérdem, találtam a neten nagyobb fordulatszámmérõt, azt azért berakhatom, vagy az is csalás? Biztos ami biztos megkérdeztem. Uff.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9107
tesztfutamokon nyomhantnánk konvertált pályákon is, pl. Indycar-os kedvencemen, Long Beachen 😊

Riszpekk

FREAK
#9106
elfogadhatóan gyenge

ha az élvonal szintjét akarod megtapasztalni, 95-98%-on nyomasd

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9105
holnap verseny 😊
jujj de izgi 😄

Pumy: elolvatam a szabályokat
van asszem egy rész mit nem vágok, ezért majd megkérdem...
AL-ok ellen mentem egy kicsit Daytonan...
Ha a 90%-asat megverem akkor az elfogadhato vagy gyenge ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Alexease
#9104
Szerintem az O rajtszama 1870-es😊))
sanzik
#9102
lol
mohus
#9101
"gyakorolni,gyakorolni es gyakorolni....."

idézni nagyoktól pontosabban😊lefordítva

"tanulni, tanulni, tanulni" - V.I.Lenin

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#9100
én egyet értek veled...mert ez csak egy játék marad

hallottam már olyat egyes emberkéktõl ,hogy ez egy tökéletes szimuláció és hogy egy tökéletes szimulációban nincsenek is segítségek...de ezen már rég túltettem magam, mert nekem is megvan a kedvenc autósjátékom és megfelelõ vezetési élményt ad nekem

DE (nem akarok beleszólni olyanba , amit õszintén bevallva csak képen láttam és itt olvastam) a VERSENYSZELLEM miatt egyenlõ feltételekkel kell menni...lehet segítseges versenyeket menni és lehet fullra kikapcsoltat...lásd IL-STURMOVIK ami a neten van már "bekódolva" pl van e G hatás van-e célkereszt stb...és mindenki megtalálja a saját kis online csapatát a tudásának megfelelõen és nincs az, hogy ki hogy csal...mert sajnos ez egy emberi tulajdonság, ahogy pl egy sportoló is nyugodt szívvel szedeget be ezt azt egy olimpia elõtt...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#9099
ja divxes a cucc asszem

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

ibronk
#9098
Mármint a Gleni versenyen, és 0 is fog maradni, nem azért irtam a mult idõt

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#9097
Nekem ez is 0-án volt 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#9096
np, még minidg jobb, hogy szóltál, mitha sunyiban szándékosan használnád, mint ahogy valószínûleg teszik páran

tegyék, amíg tudják 😊

Riszpekk

#9095
en nem gondoltam hogy ez ekkora elony lenne...nem probaltam elotte 0%osan...en sem szeretem a cheatereket...ezert mondom hogy innentol nalam is 0%on van es Driving aidsnel tovabbra is csak a Auto Clutch van pipalva. sorry hogy eddig nem igy volt.

FREAK
#9094
az ilyen dolgok csak a morált rontják, mert egy gyenge pillanatában egy olyan is bekapcsolhat valami segítséget, aki addig nem használta, csak a töke tele lett a csíterekkel

természetesen nem magamra gondolok, és van talán fél tucat ember köztünk, akiknél szintén kizártnak tartom, de van fél tucat olyan is, akiknél határozottan el tudom képzelni...

Riszpekk

FREAK
#9093
akkor meg mi értelme?? még mindig nem látom, miért kéne bárkinek is használnia

aki nem képes irányítani az autót, az gyakoroljon

Riszpekk

#9092
jo, csak szvsz ennek az assistancenek nemcsak pozitiv hatasa van , hanem van hatulutoje is, pl iranyitas precizitas elvesztese. na mind1 tema lezarva! mindenki tegye 0 ra az assistancet, mert tudom hogy masnal sem 0% on volt eleddig pont

PuMy
#9091
Mar ne haragudj meg, de a neveben is benne van.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#9090
na eppen most probaltam ki 0%on es nem olyan veszes, bar valoban konnyebb volt 40%osan szoval akkor a steering assist is felfoghato helpnek..ezentul igerem 0%on lesz nalam is az assistant!!

#9089
Próbáld ki te 0%-on!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

PuMy
#9088
Feleslegesen vitaztok mert ha kijon a patch akkor az automata kuplungon kivul ugyis ki lesz kapcsolva
az osszes segitseg. Ha lesz ra lehetoseg akkor az advanced options-ba is. Freak-nak van igaza, el
kell donteni hogy most nascarozni akarunk vagy
NFS-ezni.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#9087
hat kurvara nem korrigalja...probald ki 40%on!

FREAK
#9086
márpedig egy 800 lovas versenyautóban aligha tapasztalsz olyat, hogy padlógázzal berontva egy kanyarba, magától lelassít és elkezd kormányozni.....

a haverod meg ugye nem nascar 2003 alatt megy jobban billentyûvel, mert az elég hihetetlen... (de ha igaz, milyen lehet kormánnyal?? 😊

Riszpekk

petesilver
#9085
Eh, nem a szabályokon vitatkozom, ezt már kifejtettem a másik fórumban az ottani topic elején. Egyszerûen arról van szó, hogy szerintem az összes kütyü kikapcsolása az elõbb leírt okok miatt nem feltétlenül egyezik meg a realtásérzet növelésével, illetve elérésével. De hagyjuk inkább.

Mission Impossible 2010: PRO Class