NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#9289
Kijott egy tonna palya, az US Pit-rol lehet huzni.
»» Bullrun (Papyrus,3.66 mi roadcourse)
»» Cleveland (Papyrus,2.37 mi streetcourse)
»» Indianapolis Raceway Park (Papyrus,.69 mi oval)
»» Nashville (Papyrus,.59 mi oval)
»» Osterreichring (3.67 mi road course)
»» South Boston (Papyrus,.4 mi oval)
»» Silverstone (Papyrus,2.94 mi roadcourse)
»» St. Jovite (Gilles Benoit,2.65 mi roadcourse)
»» Trenton (Tim McArthur,1.48 mi oval)
»» N2003 Golden Sands Speedway day version
»» N2003 Golden Sands Speedway night version

http://theuspits.com/sims/index.html?http://www.theuspits.com/sims/nascar_racing/track_add.html
Giovanni
#9288
Az jó, csak a proci nem

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9287
vinyó?

Riszpekk

Giovanni
#9286
A fene...nem felel meg a gépem a fraps minimum követelményének :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Jacek
#9285
viszont nem talalom a torest csak az Mpge codec kiuteset😊

Jacek
#9284
az az😊 az a vegas video

FREAK
#9283
ok, de az sima Vegas, nem Vegas Video

Riszpekk

Jacek
#9282
4.0

FREAK
#9281
Vegas Video LE 3.0 vagy Vegas 4.0?

Riszpekk

Jacek
#9280
demok kozott

FREAK
#9279
az oldalon csak egy Videfactory 2.0 van

Riszpekk

FREAK
#9278
okés, megkeresem

Riszpekk

Jacek
#9277
Freak Vegas Video 4.0 huzd le a sonicfoundry termek eleg jo😊 lehuzod a demot van hozza crack😊)

Giovanni
#9276
Köszi :-)) Én meg az Adobe Premiert tanultam :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Jacek
#9275
😄D

FREAK
#9274
hajrá

nekem annyi a bajom, hogy Adobe Premierrel szoktam ilyesmit összeállítani, de most csak Ulead VS van, az meg kicsit döcögõsebben dolgozik (viszont 3 éves gyerek is tudja kezelni) 😄

Riszpekk

Giovanni
#9273
Köffi megnézem, hátha nekem is sikerûl valamit összehoznom

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9272
www.fraps.com asszem

Riszpekk

Giovanni
#9271
Jó lett, tetszik. Amúgy mivel csinálod a videót, hogy szeded ki a Nascarból?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9270
amúgy semmi durva, tegnap éjfél után raktam össze, és lusta voltam jó csinálni, csak pár szép képsor van benne meg jó zene 😄

Riszpekk

FREAK
#9269
és a kamu website:

http://buddharacing.uw.hu/index.htm


😊))))))))

Riszpekk

FREAK
#9268
Jacek
#9267
ooo honnan? azt nem irtad ide😄DDDD

FREAK
#9266
kész a videóm, 25 perc múlva letölthetõ!!

Riszpekk

Giovanni
#9265
És rajtam landoltak :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9264
ja, valami Freak rakott be egy vicces képet 😄

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9263
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9262
"Tök jó, rajt után rám esett egy autó...elöször azt hittem zongora, de nem :-)))"

hat ez bazz 😄 ezen rohogtem vagy tiz percig😊) plusz meglatam a kepet amit valaki berakott😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

FREAK
#9261
az elsõ körben két ilyen eltévedt báránykát is ki kellett kerülnöm, én nem értem, hova a zsírba sietnek annyira......

Riszpekk

Jacek
#9260
😄D elrajtolok megyek a kis uber 7 helyemet mondom fasza elindult mindenki egyszer csak latom valami nagy fekete a levegoben😊)) elmegyek mellette malacbol tukorben latom a sarga autot agyon uti 😊) na gondoltam ez tuti Alex volt a masik szerencse fia😄DD

FREAK
#9259
készül a Freak propaganda video 😄

Riszpekk

FREAK
#9258
Hinni a templomban kell, ha eddig nem vágtad volna a mondás komolyságát, itt az alkalom 😄

Riszpekk

Jacek
#9257
nem amikor utol ertetem mar korben voltam a win ablak miatt😄 ketszer kileptem menet kozben alt+tab-al mert nem tunt el😊
utanna ertetek utol😊

#9256
Na majd megnézem, de szerintem amikor Atesz meglökött még egy körben voltatok.
Ez akkor történt amikor körhátrányba voltál már - ha jól emlékszem (de mondom lehetséges, hogy nem is te voltál).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9255
nem akkor jott Atesz😊

Jacek
#9254
mondtam nincs is gond az ove tenyleg vetlen helyzet volt😊)

#9253
Amikor összeálltunk draftba Jacek, akkor te is elvétettél egy kanyart nem ?
Csak a tükörbõl láttam és abban sem vagyok biztos hogy te voltál. A draftban tudom ott volt PuMy, Sanzik, Én és valszeg te.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9252
mi van Codereddel?

Riszpekk

Jacek
#9251
szerintem nem lesz anyazas, akinek gondja van mostmar szepen ovni fog😄DD

#9250
Szerintem egyáltalán nem sértõdött meg Atesz, nem olyan tipus :-)
Ha nem téma az ütközés akkor el kell felejteni és nem beszélni róla.
Már elõre rettegek milyen anyázások lesznek pénteken, pedig benne van a pakliban hogy bárki kieshet.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9249
hat valaki a csorgokigyo ivet komalja😄

Alexease
#9248
En is mentem egy teljes kort - majdnem😊))
Pedig azt hittem, itt mindenki vegig megy. Viszonylag egyszeru palya, szeles, jol tapad, egy centit nem kell fekezni, es a kanyarban minden iven lehet biztonsagosan autozni.
Jacek
#9247
na de milyen bemutatkozas volt😄DDDDDDDDDDDDD azert az ugrasa 10 pont😄D

Jacek
#9246
konyorgom Toya mit meg sem emlithetem mi tortent ? mert az eppen soron levi mimoza lelku aki kilokott megsertodik??😄

#9245
Azért szegény Bobbi-t sajnálom.
Rögtön a legkeményebb pályán kell bemutatkoznia.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9244
Én sem szeretek ilyenkor fórumozni :-)
Sok olyan dolog van amit 24 óra elteltével már másképp fogalmaznék meg :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9243
de azt hiszem a forumozast kihagyom igy futam vegen mert ugysem tudok olyat irni ami tetszik is valakinek bocs.....
majd csak igy futamok kozott beszelgetunk ok

Jacek
#9242
tovabra sem ertem 😊 beirok valamit mar akkor beirom semmi problema ....
Minek kell elkezdeni megmagyarazni?? fol sem merul a szandekossag😊

#9241
Nem hiszem, hogy bárki szándékosan tenné tönkre a másik versenyét, mindenki ront.
Ha jól olvasom Atesz el is ismerte, hogy az õ hibája de írta nem tudott mit csinálni a kocsival mert megcsúszott.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9240
Ja és ez se semmi: Ha minden igaz nem fogok büntetést kapni! 😊))) Most visszakaptam azt, amit az elõzõ két futamon Pumyval szemben elkövettem.