NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#9339
keszul a nascar de fol kell kotni a gagyeszt😊) mert itt jonnek a jobnal jobb videjok😊)))

Codered kiraly😊 ezt a zenet kerestem en is😄DDDD

Jacek
#9338
😄D

Jacek
#9337
jo lenne van benne anyag boven😄

Alexease
#9336
Nascar Heat, Vintage Trans Am Mod (Ford Mustang '70)
#9335
Sokan vagytok benn :-)
Ugye ott vannak a Jacek féle LFS videók amit 10 nap alatt kb. 5000-en töltöttek le és vannak ám más dolgok is a szerveren.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9334
Felrakjam a teljes replay-t Jacek?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

hiba
#9333
Ezmicsuda?

hiba
#9332
ez tetszik 😊
11es 😊

Alexease
#9331
Csak odaig van meg amig porra nem zuztam magam😊 De BoBBi benne van😄
Daytona Alexease
FREAK
#9330
most meg elindult...

Riszpekk

FREAK
#9329
meg is szakadt...

Riszpekk

FREAK
#9328
hû de szalad a hsw, 5k-val töltök 😄

Riszpekk

FREAK
#9327
van hozzá imola is, meg egy rakás másik pálya

Riszpekk

Jacek
#9326
alex nyomd mar fol majd a Daytona replayrt😊 kene moviba😄DDD bobbi kihagyhatatlan😊

Alexease
#9325
Megneztem en is jobban ez a mostani NetKar-t. Eleg jol alakul😊 Es benne van a masik kedvenc palya, Falkenberg. Egy az gyeben GPL-bol van, ez is szerintem.

Amugy az jo, ha fejre all az auto, akkor bele sulyed az aszfaltba, csak a kerekek alja log ki csak egy kicsit, es ugyan ugy lehet autozni😄DDD

De ha talppon van, akkor eleg kellemes.
petesilver
#9324
Valami nem stimmel. A 76-oc car movija 73.9Mb Nem 76Mb-nek kéne lennie stílszerûen?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#9323
CodeRed movie!
Tolcsetek, nezzetek... The 76Car
CSOCSO
#9322
meglestem ezt a netcart ...egász ari de nem egy száguldozós pálya😊 tele van kanyarokkal😊))))
elösszõr kurvasokat idegeskedtem vele... rohadt szar az MS FFW 4 es driverja!!!!!!le is szedtem müködik is azonnal
Alexease
#9321
Megsem😞((
Csak az elore "beepitett" ket palyat - Silverstone es St. Jovite - konvertalja😞((
Alexease
#9320
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

Most neztem egy plusz palyat a csomagbol: St. Jovite. Az egyik kedvenc a GPL-bol. Meg nem neztem a konvertert, de mintha egy az egyben onnan konvertaltak volna. Ha igaz, akkor konvertalom, az 1 giganyi GPL palyamat NR ala😄DDDDDDDDDDDDD
FREAK
#9319
kipróbáltam a netkart, tetszik az F3000 benne, fõleg a fékhatás 😊

Riszpekk

Alexease
#9318
Meleg az van😊) En is most tettem bele egy tap-ventit puszba, a proci melle😊)
Nem tudom hany fokos a cucc, nyuszi vagyok, nem neztem meg😄 De nem fagy, ez a lenyeg.

Persze, a haz a tap korul, olyan fincsi kez forro😄DD
FREAK
#9317
gyerekek, valami geci meleg van

a szobaventi 5 centirõl tolja a gépbe a levegõt, eddig 47 fokon tartotta most nem megy 50 alá.... fagyok is rendesen játék közben

Riszpekk

Alexease
#9316
Ez most jott ki. En most ezt nyomom😊) De jon F1 2002-re is😊)
FREAK
#9315
ez se lesz rossz, a napokban jön

Riszpekk

FREAK
#9314
LOL

"Very very nice! Thanks Kunos!

Just got two others to try it, just by playing engine sounds via teamspeak while they where playing LFS "

Riszpekk

FREAK
#9313
remélem, a replayek most is olyan veszett jók

Riszpekk

FREAK
#9312
inkább leszedem, megnézem

Riszpekk

CSOCSO
#9311
ennek netkarnak nincs topicja?? vagy nem kéne?😊 supra rulez😊
Alexease
#9310
Valami van vagy lesz... Meg nem neztem meg pontosan. De itt van egy "ismerteto": http://www.racesimcentral.com/articles/reviews/pc/netkar/netkar.shtml
FREAK
#9309
multi megy már benne?

Riszpekk

Alexease
#9308
Igen, ez gazos😊) En mindig nyitogatnam az ajtot, vagy tekernem le az ablakot😄D
FREAK
#9307
rohadt beteg japánok, hogy lehet BALLAL VÁLTANI????????????????

Riszpekk

Alexease
#9306
A NetKar eleg jol kikupalodott. Kelemes belsonezetek, jo(bb) palyak, 4 fele napszak, instant replay stb. Itt egy Supra belso😊
petesilver
#9305
Ez, így, ebben a formában nagyon kiráy!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Mnemomic
#9304
A GPL bajnokságban volt egy progi a neve GPL Replay Analyser volt ezzel lettek kielemezve a visszajátszások. Lehetett összehasonlítani két versenyzõ körét stb. Namost ez ehhez a játékhoz is megvan meg a korábbi Nascar jatékokhoz is készült. Mondjuk azt nem értem, hogy ehhez a részhez ez fizetõs és sajnos a nem regsiztrált verzióban egy csomó dolog nem elérhetõ.

Azért csináltam egy próbaoldalt a mostani versenyrõl sajnos nem minden fenti link mûködik:

http://web.axelero.hu/kormondi/daytona/index.html

ÁjjLe BoBBi
#9303
pff LOOL 😄 nem bírta a kaszni az úton tartani a Mclarenes nascar gépemet 😊) (nagyon erõs a masina ) 😄D

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9302
😊))))))))))))))))))))))))))

FREAK
#9301

Riszpekk

Giovanni
#9300
Eh, pedál gondom van...hiába nyomok padlógázt, a visszajátszásban csak 90%-ig van lenyomva. Már calibráltam winfosban, Nascarban, de ua.

WigMan Formula Force Gp

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Jacek
#9299
1024-es kep igen ahogy be importalod maris 512-es lesz😄DDD

petesilver
#9298
Ez nem filmes replaybuheráló, de talán érdekel valakit:
http://www.bonetweb.com/grandprix/n2003ra/

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9297
Ja, ja, igaza van részben. A gond az, hogy a program paintshop része nem tudja kezelni az 1024*1024-es tga képet. Viszont az autó ettõl függetlenül jó textúrával fog megjelenni. A beépített paintshop amúgy is csak minimális sufnituningra jó, vagy még arra sem. De inkább arra sem.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#9296
Gondolom, a nagy 1024x es kepet.
Atykanak es Mozsonak van olyan autoja. 1,5 mega/darab😊

Amugy folosleges, mert ha valaki 1024x768-ban jatszik, es elotte van egy auto, az max 300 pix.
FREAK
#9295
én se értem 😄

Riszpekk

Jacek
#9294
hogy mi?

Mnemomic
#9293
Ezeket a nagy felbontású autókat hogy kell bevinni a progiba hogy ne legyen elcsúszva az autón a kép? Ha már egy meglévõre viszem rá akkor meg le lesz kicsinyítve és ronda lesz.

FREAK
#9292
thx 😊

Riszpekk

Mnemomic
#9291
Nem rossz 😊

FREAK
#9290
Papyrus,.69 mi oval


69??? 😊)))))))))

Riszpekk