NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
keszul a nascar de fol kell kotni a gagyeszt😊) mert itt jonnek a jobnal jobb videjok😊)))
Codered kiraly😊 ezt a zenet kerestem en is😄DDDD
Codered kiraly😊 ezt a zenet kerestem en is😄DDDD
#9335
Sokan vagytok benn :-)
Ugye ott vannak a Jacek féle LFS videók amit 10 nap alatt kb. 5000-en töltöttek le és vannak ám más dolgok is a szerveren.
Ugye ott vannak a Jacek féle LFS videók amit 10 nap alatt kb. 5000-en töltöttek le és vannak ám más dolgok is a szerveren.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
#9334
Felrakjam a teljes replay-t Jacek?
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Csak odaig van meg amig porra nem zuztam magam😊 De BoBBi benne van😄
Daytona Alexease
Daytona Alexease
Megneztem en is jobban ez a mostani NetKar-t. Eleg jol alakul😊 Es benne van a masik kedvenc palya, Falkenberg. Egy az gyeben GPL-bol van, ez is szerintem.
Amugy az jo, ha fejre all az auto, akkor bele sulyed az aszfaltba, csak a kerekek alja log ki csak egy kicsit, es ugyan ugy lehet autozni😄DDD
De ha talppon van, akkor eleg kellemes.
Amugy az jo, ha fejre all az auto, akkor bele sulyed az aszfaltba, csak a kerekek alja log ki csak egy kicsit, es ugyan ugy lehet autozni😄DDD
De ha talppon van, akkor eleg kellemes.
Valami nem stimmel. A 76-oc car movija 73.9Mb Nem 76Mb-nek kéne lennie stílszerûen? 

Mission Impossible 2010: PRO Class
CodeRed movie!
Tolcsetek, nezzetek... The 76Car
Tolcsetek, nezzetek... The 76Car
meglestem ezt a netcart ...egász ari de nem egy száguldozós pálya😊 tele van kanyarokkal😊))))
elösszõr kurvasokat idegeskedtem vele... rohadt szar az MS FFW 4 es driverja!!!!!!le is szedtem müködik is azonnal
elösszõr kurvasokat idegeskedtem vele... rohadt szar az MS FFW 4 es driverja!!!!!!le is szedtem müködik is azonnal
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
Most neztem egy plusz palyat a csomagbol: St. Jovite. Az egyik kedvenc a GPL-bol. Meg nem neztem a konvertert, de mintha egy az egyben onnan konvertaltak volna. Ha igaz, akkor konvertalom, az 1 giganyi GPL palyamat NR ala😄DDDDDDDDDDDDD
Most neztem egy plusz palyat a csomagbol: St. Jovite. Az egyik kedvenc a GPL-bol. Meg nem neztem a konvertert, de mintha egy az egyben onnan konvertaltak volna. Ha igaz, akkor konvertalom, az 1 giganyi GPL palyamat NR ala😄DDDDDDDDDDDDD
Meleg az van😊) En is most tettem bele egy tap-ventit puszba, a proci melle😊)
Nem tudom hany fokos a cucc, nyuszi vagyok, nem neztem meg😄 De nem fagy, ez a lenyeg.
Persze, a haz a tap korul, olyan fincsi kez forro😄DD
Nem tudom hany fokos a cucc, nyuszi vagyok, nem neztem meg😄 De nem fagy, ez a lenyeg.
Persze, a haz a tap korul, olyan fincsi kez forro😄DD
gyerekek, valami geci meleg van
a szobaventi 5 centirõl tolja a gépbe a levegõt, eddig 47 fokon tartotta most nem megy 50 alá.... fagyok is rendesen játék közben
a szobaventi 5 centirõl tolja a gépbe a levegõt, eddig 47 fokon tartotta most nem megy 50 alá.... fagyok is rendesen játék közben
Riszpekk
LOL
"Very very nice! Thanks Kunos!
Just got two others to try it, just by playing engine sounds via teamspeak while they where playing LFS "
"Very very nice! Thanks Kunos!
Just got two others to try it, just by playing engine sounds via teamspeak while they where playing LFS "
Riszpekk
Valami van vagy lesz... Meg nem neztem meg pontosan. De itt van egy "ismerteto": http://www.racesimcentral.com/articles/reviews/pc/netkar/netkar.shtml
A NetKar eleg jol kikupalodott. Kelemes belsonezetek, jo(bb) palyak, 4 fele napszak, instant replay stb. Itt egy Supra belso😊


A GPL bajnokságban volt egy progi a neve GPL Replay Analyser volt ezzel lettek kielemezve a visszajátszások. Lehetett összehasonlítani két versenyzõ körét stb. Namost ez ehhez a játékhoz is megvan meg a korábbi Nascar jatékokhoz is készült. Mondjuk azt nem értem, hogy ehhez a részhez ez fizetõs és sajnos a nem regsiztrált verzióban egy csomó dolog nem elérhetõ.
Azért csináltam egy próbaoldalt a mostani versenyrõl sajnos nem minden fenti link mûködik:
http://web.axelero.hu/kormondi/daytona/index.html
Azért csináltam egy próbaoldalt a mostani versenyrõl sajnos nem minden fenti link mûködik:
http://web.axelero.hu/kormondi/daytona/index.html
pff LOOL 😄 nem bírta a kaszni az úton tartani a Mclarenes nascar gépemet 😊) (nagyon erõs a masina ) 😄D
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Eh, pedál gondom van...hiába nyomok padlógázt, a visszajátszásban csak 90%-ig van lenyomva. Már calibráltam winfosban, Nascarban, de ua.
WigMan Formula Force Gp
WigMan Formula Force Gp
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Ez nem filmes replaybuheráló, de talán érdekel valakit:
http://www.bonetweb.com/grandprix/n2003ra/
http://www.bonetweb.com/grandprix/n2003ra/
Mission Impossible 2010: PRO Class
Ja, ja, igaza van részben. A gond az, hogy a program paintshop része nem tudja kezelni az 1024*1024-es tga képet. Viszont az autó ettõl függetlenül jó textúrával fog megjelenni. A beépített paintshop amúgy is csak minimális sufnituningra jó, vagy még arra sem. De inkább arra sem.
Mission Impossible 2010: PRO Class
Gondolom, a nagy 1024x es kepet.
Atykanak es Mozsonak van olyan autoja. 1,5 mega/darab😊
Amugy folosleges, mert ha valaki 1024x768-ban jatszik, es elotte van egy auto, az max 300 pix.
Atykanak es Mozsonak van olyan autoja. 1,5 mega/darab😊
Amugy folosleges, mert ha valaki 1024x768-ban jatszik, es elotte van egy auto, az max 300 pix.
Ezeket a nagy felbontású autókat hogy kell bevinni a progiba hogy ne legyen elcsúszva az autón a kép? Ha már egy meglévõre viszem rá akkor meg le lesz kicsinyítve és ronda lesz.


