NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#9239
ugy kezdtem hogy nincs problema latom ez sem jo majd nem irok semmit😊

#9238
Jól van na összeakadtatok van ilyen és lesz is (ahogy Jacek szerencséjét figyelem).
Más is ütközött.
Engem például egy lekörözött lökött ki, pedig semmi oka nem volt rá - és én egész verseny alatt csak Ateszt lökdöstem draftban :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9237
Én szenvedtem még, vagy 10-15 kört megtettem úgy, hogy 167Mph fölé nem gyorsult, és 6000 fölé nem pörgött. Aztán fel is robbant a motor. Utána jutott eszembe, talán állítani kellett volna a grilltape-en. 😞( De aztán nagy élvezet, és tanulság volt nézni a csatátokat. Az volt ám a sziporka! MÉG A VÍZ IS SZIKRÁZOTT!!!!!!!!! : ))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Mnemomic
#9236
Majd visszanézzem annyira már nem emlékeszem. De helyett akartam hagyni az alattam lévõnek annyira emlékszem. Túl sok minden volt utána majd vissza kell néznem.

Jacek
#9235
figyelj en ugy kezdtem hogy nincs problem erre te erdekeseket irogatsz😊) szoval erted😊

Mnemomic
#9234
Nem tamadtalak meg csak tisztázni szerettem volna.

Jacek
#9233
mar megbocsass de az mi hogy egyenes uton nekimesz a falnak?

petesilver
#9232
Most már én is tudom 😊))

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9231
Remélem aki most feladta mert nem volt kedve szenvedni egy összetört kocsival az pénteken nem tesz ilyet.
Ott már pontra megy a dolog és az utolsó körben is történhetnek érdekes dolgok mint ahogy ma is történt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9230
Atesz nincs itt problema csak mar nem tudom mert ugy erzem hogy te akarsz engem megtamadni mert be mertem irni hogy kiloktel??

Jacek
#9229
akkor mar ertem mert lassultal le ott de konyorgom kb 1 kilomettere volt meg a BOX😄DD

#9228
Atyka nem indult, ha jól tudom 😊)
#9227
PuMy, Toya, Atesz (kifogyott az üzemanyag és csak begurult), Sanzik (egy körrel a vége elõtt tankolnia kellett)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#9226
Igen kilöktelek...

Csak tudod úgy adod elõ az egészet mintha belédmentem volna direkt vagy bénaságból vagy mit tudom én. A kocsim megcsúszott és te mellettem voltál ennyi. Bocs hogy megcsúsztam majd visszanézem miért.

Jacek
#9225
radasul amikor elsestem a vegen pont elkapott Atyka autojanak eleje gondolom az megviselte😊

FREAK
#9224
peches mióta nagy betû????............

Riszpekk

petesilver
#9223
Aztán amikor utolértél, akkor a boxba akartam kimenni, csak a sûrûben elnéztem a kanyart. Kiraktam a megyek a boxba szöveget, húzodok belülre, lassítok, nézem hol a pit, és hátulról telibevernek. Bocsi. És köszönet a draftért, neked köszönhetem, hogy megelõztem Petyát, csak akkor már rámszóltak, hogy kevés a fuel.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9222
jó, hát neki is ilyen Peches napja volt

amúgy ki nyert???

Riszpekk

Jacek
#9221
az volt a windozos ablak vissza vag cimu fejezet😊)) egy 15x20 centis valami bejott a nascarban jo sokat lattam😊
Semmi problem utanna en is kipockoltelek😄

ÁjjLe BoBBi
#9220
ez nem nekem szolt igaz ? mert én azt sem tudtam mivan, de már fellegekben jártam 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9219
de Atesz attol meg kiloktel😄D mondom nincs problema ezen a napon nem te voltal az elso😊

Jacek
#9218
szamomara egyszeruan az erthetetlen hogy valaki nem tud iven autozni!!! ha ez nem megy akkor keretik valami stabilabb setuppal indulni!!!! ezt komolyan mondom ezek a csorgokigyo ivkovetesek egyszeruen viccesek😊
Es igen is vannak olyan setupok amikkel jobban uton lehet tartani a verdat😊

ÁjjLe BoBBi
#9217
"...indul rajtbandita módjára nem értem..."


LOOOL :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Mnemomic
#9216
Az ha fogom és beléd megyek hátulról vagy oldalról vagy mit tudom és azért mert nem vigyázzok. De mikor kicsúszok és úgy lökök meg vkit az más. Lehet hogy a kifejezés rossz volt.

petesilver
#9215
Ezer bocs Jacek. A rajt után bíztam benne, hogy bár jössz jobbról, korrigálsz. Nem így történt, visszanéztem, pici pöcc volt, utána kaptál sokat, bár azt nem értettem, hogy amikor egyedül voltál, mitõl mentél a fûre.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Mnemomic
#9214
Nézd vissza akkor. Megcsúsztam és úgy rántotalak magammal. Nem tehetem róla mikor már meglöktelek akkor már én se tudtam mit csinálni.

ÁjjLe BoBBi
#9213
"Kvalifikáld magad a végére és ha az elsõ 20 kört túléled már nyert ügyed van."
nekem meg ez volt a célom csak nem jott ossze 😞

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#9212
Nézd meg a bajnoki naptárat.
A második verseny gyakorló futama lesz. Most pénteken lesz a bajnoki Daytona.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9211
😄DD szerintem azert valami liga recordot folalitottam😄DDD

Jacek
#9210
gondolom ami a penteki futam!! megnezed a versenynaptarban

#9209
Én még nem bántottalak.
Remélem mindenkinek aki meglökte a másikat tanulságként szolgált az eset, hogy itt a gyorsaság teljesen másodrangú kérdés.

Igazából azt nem értem, hogy miért lépkednek ki egyesek állandóan a draftból amikor ráadásul még csak nem is gyorsak :-)
Általában ezekbõl lettek a balesetek.
Azt meg, hogy restartnál valaki 3 kör hátránnyal miért indul rajtbandita módjára nem értem, azt viszont már teljesen értetlenül nézem hogy miért csapódik ki külsõ ívre a sokkal gyorsabb autó közé.

Még szerencse, hogy erre a versenyre sem pontot sem semmi mást nem adnak.
Tanulni tökéletes volt.

Jacek neked van egy jó tanácsom.
Kvalifikáld magad a végére és ha az elsõ 20 kört túléled már nyert ügyed van.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ÁjjLe BoBBi
#9208
hm ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9207
😄DDD

Jacek
#9206
😊)))) nem lenyeg Atesz mar egesz jol megszoktam😊) de te minek nevezned??? amikor mesz szepen egyenesen egyszercsak letarolnak oldalrol😄DD

sanzik
#9205
milyen az a szabalyos kilokes ? 😊
FREAK
#9204
semmi gond, elhiszem, hogy nem láttad, éreztem is, hogy baj lesz, amikor én lassítottam

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9203
jovo heten kedden milyen palya lesz ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9202
aztan utolertem egy kanyarban Peter Silvert😊) elvettem a gazt de mar nem tudtam masfele menni😊

Mnemomic
#9201
Igen ott megcsúszott a kocsim hátulja és magammal rántottalak. De nem nevezném azt szabályos kilökésnek azért.

Mnemomic
#9200
Freak!


Bocs hogy megloktelek semmit nem lattam. Visszavettem a gazt de nem volt eleg bocs!

#9199
Csak nem ezekkel a nevekkel.
#9198
Nekem is volt ilyenbõl egy duplám 😊)
Jacek
#9197
mar rohogtem csak ez hihetetlen vegig megy rajtam az egesz mezony szep lassan😊

Jacek
#9196
eloszor Peter Siver utanna Atesz😄DDD

Alexease
#9195
Ki volt az? 😊
Jacek
#9194
nekem ugye nem kell mondani mi tortent velem az elso 10 korben????😄DDDDDDDDDD

Giovanni
#9193
Aham....akkor most ezt is pontozni fogjuk, ki milyen magasra repül? :-))

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

ÁjjLe BoBBi
#9192
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Blasta
#9191
Nyugi, ilyen van MOTOGP-ben, is, csak ott Jumping Speedbike effekt a neve...:-DDDD

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Giovanni
#9190
Na és persze ez Nascar, nem pedig MS Fligt 2003 :-))

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.