NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mnemomic
#9642
Nekem most 204 volt a vége, egy 5-6 fõs társaság mögött mentem is egy 44.5-öt 😊

#9641
Azért nem kell bántani Petyát, mert el kell ismerni nagyon gyors versenyezõ és kitartás is van benne (sajnos a gyorsaság ugye nem minden, ha valakit minden versenyen ketten-hárman megóvnak).
Tegnap is leesett a szerverrõl,de az egyetlen volt aki négy kör hártánnyal visszaállt és befutott.

Sajnos kicsit meggondolatlan, de hát ezen a téren próbálunk majd változtatni - persze ebben neki is partnernek kell lennie.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9640
"annak a vege olyan 192-193 korul van"

Az is 100% tape mellett, ami max 3 kört jelent....

Riszpekk

Jacek
#9639
hat ugy nez ki azert 195-200 nem lehet draft nelkul annak a vege olyan 192-193 korul van😊)
En 202 mentem a versenyen benti muszer szerint😊)

Jacek
#9638
😄DDD marha😊

FREAK
#9637
Ja nem, megvan 😊

Riszpekk

FREAK
#9636
Vagy õ ebben a kategóriában indul?? 😊

Riszpekk

FREAK
#9635
GOO PETYA!!!!

Riszpekk

FREAK
#9634
hát az a rossz hír, hogy ezt a sima fast setup is tudja, ezért kár volt állítgatni

Riszpekk

Alexease
#9633
De az a legjobb, hogy ket napig allitgattam az autot, es hogy orultem, hogy draft nelkul 182 mph-val megyek, es draft-ban 190 fole ment.
Erre Petya, az utolso helyrol indulva, draft nelkul, 195-200 mph-val, 2 kor alatt vegig elozgeti a sort, es beall elso helyre. LOL😊))

Valamit naggyon elbenazok rendesen😊)))))))))
Mnemomic
#9632
De mint írtam is az a szomorú hogy még most is azt hiszi hogy a füst miatt lassítottunk és nem a sárga miatt.

ibronk
#9631

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#9630
pffffffffff


hát ez vazzeg a legjobb, amit eddig láttam 😄D

"de akkor még is azt éreztem hogy 'vétlen' vagyok (persze nem teljesen, de ez sok mindenkivel elõfordulhat)"

Igen Petya, vakokkal, szellemi fogyatékosokkal és egysejtûekkel... Arra készülj fel, hogy kemény meló lesz jogsit szerezni, ha minden lámpánál rommá töröd az oktató verdáját 😊

Riszpekk

ibronk
#9629
A reflexedet nem a Jacekos esetre mondtam, hanem mikor Ateszba mentél bele hátulról a sárga alatt, a keddi nem a reflexem kérdése volt. Füst meg lent volt a füvön, a pályán teljesen tiszta volt az én replayemben mikor nekimentél Atesznak, az ügyes volt. Direkt mikor lassitotttam felmentem a fal mellé nehogy valaki 2000el belémjöjjön hátulról, erre belémlöknek valaki, boldog voltam.

Amugy meg az hogy most kedden mi történt veled az kit érdekel? Mert V8 belédment kedden, akkor most te meg belemehetsz Ateszba, meg én nekedmentem akkor most Te kilökheted Jacekot, vagy hogy megy ez?!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#9628
imádok elemezni 😄

Riszpekk

Mnemomic
#9627
Itt a visszajátszás:

http://web.axelero.hu/kormondi/utkozes.zip

Mnemomic
#9626
Tudod az a szomorú hogy most néztem meg és 140-150-el mentél ami annnyiban nem gond hogy mi is.

Az nagyobb gond hogy AKKOR már sárga zászló volt érvényben és nem az elõttünk lévõ balesett miatt lassítottunk Norbival hanem azért, mert álltunk be a Pace Car mögé. De hogy erre még most sem jöttél rá elég szomorú azt hiszem innentõl kezdve nem is érdemes arról beszélni hogy mennyire vagy ide való.

FREAK
#9625
Azért egyszer el kéne mennyi Petya gokart versenyére, már biztos ráakasztották a "hentes" becenevet 😄 Viszünk kamerát, aztán a felvételt eladjuk valami balesetes mûsornak 😄

Riszpekk

#9624
Nem szivesen mondom, de Jacek kiütése is komoly szarvas hiba volt véleményem szerint.
Direkt a múltkor hívta fel Atis a figyelmet arra hogy ha valaki falnak megy akkor vállalja, hogy végig húzza a kocsit az egész kanyaron át a falon és ne próbáljon elszakadni, mert abból tuti baleset lesz.

A másik esetrõl nem is mondok semmit. PC mögött haladó autóba belerohanni sárga zászló alatt. No comment.

A keddi esetre felesleges hivatkoznod. Ráadásul már több mérföld van a lábadban mint V8-éban.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9623
http://www.geocities.com/MotorCity/1290/wccarspec.html

Riszpekk

FREAK
#9622
Engine Specifics:

Displacement: 358ci
Induction: Holly 830 CFM
Boost: N/A
Engine Block: SB2
Crankshaft: Moldex
Pistons: Wiseco

Chassis:

Overall Length: 16ft
Overall Width: 66-1/2"
Overall Height: 51"
Weight: 3400lbs
Horsepower: 750+
Torque: 528 ft lbs
Capable Speed: 200
Cost Per Car: $100,000.00
Data Acquisition: Testing Only
Paint Finish: PPG
Gearing: Track Dependant
Shock Absorbers: Penske
Springs: Track dependant - Coil springs
Spark Plugs: Autolite
Radiators & Heat Exchangers: Griffin
Wheel Base: 110"
Wheels: Basset
Tires: Goodyear Eagle
Brakes: Alcon
Battery: Gel type 12V
Fuel Capacity: 22 gals
Track: 60-1/2" width
Suspension: Coil springs front & rear
Steering: power
Clutch: 3 disc
Transmission: 4 speed

Riszpekk

FREAK
#9621
és óvtál?

Riszpekk

FREAK
#9618
Én is meg tudom érteni Jacekot, csak annak nincs semmi értelme, hogy csak a gyakorló futamokon induljon, elvégre ott pláne jó esélye lesz rá, hogy összeakad valami amatõrrel...

Riszpekk

#9617
Akik ismernek tudják, hogy nem az a tipus vagy aki bármit megtesz egy jobb helyezésért.
Ezért bánt téged is ha ilyesmi megesik veled...vagyunk egy páran akik hozzád hasonlóan gondolkodnak.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9616
Egyebkent nem nyerni akarok es ezert sirok csak egy rohadt futamon vegig menni!!!😄D

atyka
#9615
en is lelepek. megeccer koszi mindenkinek, boldog vagyok es sajnalom az elesetteket. joccaka, szepalom!

#9614

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9613
thx

FREAK
#9612
na mentem borulni, jócakát

ne csüggedjetek, minden héten háború 😄

Riszpekk

#9611
Hát akkor itt sok kis "csihipuhi" volt 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#9610
akkor ez jo kis csihipuhi volt 😄DD
atyka
#9609
ezert mondtam, hogy meg kell hatarozni a tomegbaleset fogalmat. nalunk 50% ket koron belul...az tomegbaleset. a tobbi csak csihipuhi 😊

Jacek
#9608
en is buszke vagyok megnyertem a gyakorlast az idomerot a happy hourt csak azert nem mert nem volt draftom Ateszt en huztam😊)

utanna mentem 10 kort 😊) nem kell ilyen gyorsan menni biztos😄D

atyka
#9607
atyka viszont segitseg nelkul el tudja cseszni, mert ugy esik be a boxba, hogy rogton kap 30 mp-et 😄

sanzik
#9606
lehet,hogy csak negyen estek ki,de a Pumy akcional a mezony fele keresztbe allt az uton....
szerintem ezt tomegbalesetnek hivjak 😊
FREAK
#9605
amilyen formában vagy újabban, én már venném a pezsgõt 😄

mikor is lesz vége, jövõre?? 😄

Riszpekk

PuMy
#9604
Alex, icq please!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#9603
pasz😊 program hiba😊

mohus
#9602
OFFFFF


JACEK

MOST MEGY A RALLYE AZ EUROSPORTON

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

#9601
Hagyjál már 😄
Mondom, hogy csak mákom volt.
Köröket mentem Atyka mögött és nem voltam jobb tõle, még draftból sem tudtam megelõzni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#9600
😄

FREAK
#9599
neked 😄

nekem az volt 😄

amikor 6,5 tonna esik ki, az igazi TÖMEGbaleset 😄

Riszpekk

atyka
#9598
en kaptam egy 30 mp-es buntit...az miert nincs feltuntetve? ...pedig olyan buszke vagyok ra 😄

FREAK
#9597
a tabellát elnézve, Toya-nak jó esélye van a bajnoki címre 😄DDDDDDDDD

Riszpekk

atyka
#9596
...most nezem...negyen estek ki az elejen a 16-bol. azert ez nem tomegbaleset...

#9595
http://web.axelero.hu/mortel1/Daytona_Bajnoksag.html

Jacek
#9594
jo mar megtortent

Jacek
#9593
jo en a listara gondoltam😄DDDD

FREAK
#9592
ezt meg lehet oldani büntetésekkel is

most azonnal írd meg az óvást, és hajrá

Riszpekk

#9591
"ugyanakkor a versenybirosag dolga, hogy kiszurje a "problemas" tagokat. ezert is ovjon, akinek baja van"

És ez itt a lényeg.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu