NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9590
Már raktam újságot, ott van lentebb.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9589
#9553

Riszpekk

#9588
Pontosan.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9587
ujsagot akarok😊))

Jacek
#9586
Toya ez nem szerencse kerdese.. hanem a tobbi ember mit hisz magarol aki tudja mit tud azzal nincs baj de van aki azt hisze nala nics jobb es gyorsabb😊

atyka
#9585
teljesen ertheto jacek hangulata...megneztem a replayt...eleg meredek volt. ugyanakkor a versenybirosag dolga, hogy kiszurje a "problemas" tagokat. ezert is ovjon, akinek baja van.

Jacek
#9584
😊)) nehany kudarc

#9583
Igen, én is restartot javasoltam de legalább egy körkérdés kellett volna.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9582
Nem lenne elég.
Kellesz te a versenyekre...nem azért tértél vissza, hogy néhány kudarc után lelépj.

Megfordul majd a szerencse.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#9581
hat eleg sokan voltak ott bajban. ti nem ugy szoktatok, hogy amennyiben 50% az elso ket korben kiesik, akkor restart? ez egy pontos, meghatarozhato dolog, mert a "tomegbaleset" mindenkinek mast jelent. F1-ben mukodik...

sanzik
#9580
szerintem egybol restart kellett volna az elejen...

az egy tomegbaleset volt nem?
nem gyoztem kerulgetni ott a roncsokat 😄
Jacek
#9579
ok megovom ezen nem mulik csak meg jovo het pentekig az indulason gondolkodom, lehet hogy eleg lenne nekem a gyakorlo futam😊

#9578
Tessék óvni, akár engem is mert egyszer megszegtem a chat stop-ot - bár ekkor éppen arról beszéltünk PuMy-val, hogy mint op tegye fel a kérdést hogy legyen-e restart.
Ekkor lépett ki Freak és az egész értelmét vesztette.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9577
Ugy ereztem eleg jo az auto a palyan , tudok ivet tartani , tudok draftban nyugiban menni ugylatom ez keves ide..

Jacek
#9576
az az igazsag, nem akarom megint sirni de nem kicsit vagyok elkeseredve nem sok ertelmet latom az egesznek!!!!

1. Petya ugy versenyez az 10 korben mintha az utolos lenne

2. Semmi extra nem tortenik nem tudja bevenni a kanyart komoly!!!

3. Meg vissza huzza a palyara az autot !

PuMy
#9575
Igen, el is varom hogy megovjatok! Hibaztam ami igenis vannak kovetkezmenyei.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#9574
igen pontosan ...diretk nem csinalnek ilyet... 😞( en is nagyon sajnaltam az esetet😞 nem szamitottam arra hogy pumy berepul elem...😞 lassan reagaltam..bar csak tizedmasodpercek kerdese volt...

#9573
majd mindjhart lokok be raeplayt ... csak valamiert fagyizik egyfoltyaban replay studio 😞( nah majd ott erdemes lesz nezni cockpitembol...amugy fekeztem a becsapodas elott..de latszott hogy nem sok esely volt ugysem elkerulni az utkozest...😞

FREAK
#9572
jó, csak azért hezitálok, mert nem úgy ismerem, mint aki ilyen hibákat vét, szóval azt sem akarom, hogy úgy tûnjön, bûnbakot keresek

láncreakció volt, aminek õ volt az egyik láncszeme, ilyen alapon Pumyt is óvhatnám mert õ volt az elsõ....

Riszpekk

sanzik
#9571
😄D
Mnemomic
#9570
Ezt nem nektek kell megítélni. Mindent óvni kell és a bíróság feladata a kivizsgálás.

FREAK
#9569
hát nem tom, én Huludot óvhatnám, mert az óvatosságnak semmi jelét nem mutatta, amikor elõtte tornyosultak a roncsok, de annyira nem volt közvetlen oka a kisesésemnek.....

Riszpekk

#9568
Pedig jó lenne ha mindenki óvna, mert másképp nem tudjuk kiszabni az érintett versenyzõkre a megfelelõ büntetést.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9567
SANZIK FOR PREZIDENT! 😄

Riszpekk

FREAK
#9566
csak szólj, haver, erre valók a híveid 😄

Riszpekk

sanzik
#9565
en is erre gondoltam,csak a szerenysegem nem engedte,hogy ide irjam 😊
FREAK
#9564
nyilván te vagy a sportág istene 😄

Riszpekk

sanzik
#9563
azt nem ertettem,hogy miert voltam egyedul gyorsabb mint akik ketten egyutt draftoltak ?
vagy serult volt a kocsijuk?

eloszor mikor kezdtem utolerni a maganyos baranykakat belassultam,hogy draftoljunk,de senki nem tudott utanam jonni 😊
Jacek
#9562
Mint irtam nem ovok mert nem erdekel ugy ahogy van!

Petyanak kulon gratulalok!!

FREAK
#9561
a nyilatkozatomban minden benne lesz 😄

Riszpekk

FREAK
#9560
hmmmm

én meg örültem, hogy sikerült elhúzni mellette, erre hirtelen lepattantam az útról 😄

Riszpekk

#9559
Engem is eltalált a balesetnél PuMy kocsija.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9558
Semmi.
Vak szerencse volt, jobban jöttem ki a box kiállásokból mint a többiek - ennyi :-)
Mindig kifogtam valami jó kis draftot :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9557
elõtte voltál, nem?

Riszpekk

FREAK
#9556
az újság szerint a setup döntött

ön hogy érzi, mennyi igaz ebbõl?? 😄

Riszpekk

#9555
Az rejtély számomra, hogy úsztam meg az elsõ körben a PuMy féle affért.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9554
ne ingerelj, mert ilyenkor megharapom azt, aki nálam több kört futott a héten 😄

és asszem most mindenki veszélybe került, a heti teljesítményem 2,5 kör 😄

Riszpekk

#9553

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#9552
koszi...ezert szeretlek, mert kedves vagy, mint egy....BKV-ellenor 😄

FREAK
#9551
hát ha ettõl jobban alszol, bár a harmadikat már nem szoktam emberszámba venni 😄


ügyes vagy 😄

Riszpekk

atyka
#9550
en is ugyes vagyok? 😄

atyka
#9549
grat! ugy laccik en mindig a vege elott veszitek egy poziciot 😊

FREAK
#9548
te is ügyes vagy 😊

Riszpekk

atyka
#9547
az eleje eleg gazos volt...csoda, hogy ennyien maradtunk 😊

sanzik
#9546
nekem bejott a pentek 13 😊
megusztam a baleseteket es 2. lettem 😄D
FREAK
#9545
ügyes vagy, ennyi idõ kellett, hogy megjöjjön a jószerencséd?

átvetted Hazso helyét 😄

Riszpekk

#9544
Ja, én :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#9543
toya, sanzik, en, petya...gondolom ot nyolcan kiovjak 😊

#9542
Óvásokat a másik fórumba, ha lehet a körszámot is adjátok már meg.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9541
és? nyert valaki?

Riszpekk