NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9697
Gyere már fel az ICQ-ra Alex, ha tudsz.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#9696
Alex Watkins (58 Mbyte, AVI, DivX 5.03
Elkeszult, befejeztem, folytattam a Watkins filmet. Saknos az elozonek a "munka filejait" toroltem, igy valtozott egy-ket dolog, plusz nem talaltam meg nehany dolgot.
Mivel "verseny" nem sok volt, igy csak egy egyszeru "balesetes" film😊))
Csak ideiglenesen van fent a szerveren, akinek kell szedje!
FREAK
#9695
ez a nyolcas pálya tök jó, 220-szal lehet tolni, csak a spotter a jobbosban mindent fordítva mond 😄

Riszpekk

FREAK
#9694
mi ez, jajgatás? 😄

Riszpekk

#9693


Nekem meg ilyen van :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#9692
Ez megvan már, tetszik is 😊

A daytona mod viszont nemjó szerintem, vagy végig road, vagy végig ovál, milyen setuppal mennénk azon?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#9691
Na ezt most megnézem 😊

Riszpekk

FREAK
#9690
Nincs, de van ilyen:




😊))

Riszpekk

Jacek
#9689
hungaroring nincs????

FREAK
#9688
amúgy itt is van pár pálya

http://www.extreme-dynamics.com/motorsports/2003trackspage.shtml

Riszpekk

FREAK
#9687
uhhh, remélem, viccelsz 😊


Figyi, ha Daytona unalmas, nyomhatnánk ezen a verzión

Riszpekk

ibronk
#9686
Isze ez egy oldal nem is pálya neve😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#9685
Kösz, fentvan nálatok?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#9684
M4Driving

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#9683
Nekem meg a pályát valaki pls

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#9682


Ha valakinek megvan ez a cockpit küldje már el nekem vagy rakja fel valahova.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#9681
JACEk vs PETYA innen:

http://www.tar.hu/codered/jacek%20a%20matrixban.avi

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#9680

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9679
😄DD o hat ha van ideje szegenynek😊

FREAK
#9678
izzadva hegeszti a HNR oldal bajnokság részét (remélem) 😄

Riszpekk

Jacek
#9677
😊) mert bujik megint?😄DD

#9676
Szolgálati közlemény!

Alex kapcsold már be az ICQ-dat :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9675
Kéne egy külön cikkely a szabályzatban 😄

Riszpekk

#9674
Na akkor ki lenne a hibás egy-egy ilyen ütközésnél 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9673
az lenne még egy cifra helyzet, ha Mode és Petya együtt lennének egy pályán 😄DDDDDD

Riszpekk

#9672
oks 😉 akkor megnyugodtam 😊

Mnemomic
#9671
nyaral 😊 Azt mondta hogy ilyenkor inkább kinnt van mint bennt de lesznek cikkek.

#9670
hat ezaz hogy elvileg o szerkeszti a nascar reszt de mar majus vege ota nem irt semmit...pedig azota mar voltak futamok is..na meg montoya vs gordon eset is...szal ezert kerdem hatha tudja valaki mi van...vegleg visszavonult nascartol..? vagy ccsak beteg? nyaral?😊

#9669
Hát bizony nem.
Atesz az egyik ötletgazda ha jól tudom és õ tett a legtöbbet az indulásért.
A Nascar cikkekért én is reklamáltam már.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9668
Miért, nem õ csinálja az oldalt?

Riszpekk

#9667
Mode dal mivan ? mar a motorsport magazinnal sem irt uj cikket majus ota...

FREAK
#9666
egész nyugodtan

mirõl szeretnél beszélgetni?

Riszpekk

#9665
Nyugodjon meg mindenki a büntetés a szabályok fényében születik meg, sõt különbet mondok már nagy részt meg is született de meg kell várnunk a 24 órát hátha más is óv majd.

Teszem fel Norbi, V8Man és mások, akiket szintén meglöktek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9663
en keritek neki nagy feneket??? kb szoltam kettot utanna de nehogy mar azt hidd hogy beirod hogy bocsi! es utanna azt irkalsz amit akarsz mitha mi sem tortent volna😊)

A sorrykbol mar a LFS ligaban elegem lett szoval errol ennyit😊

Jacek
#9662
"Minek kell rizikós eseteket bevállalni az elsõ 10 körben????"

Shai ilyeneket ir ezen folforr az agyam!!!!!!!!!!!!

FREAK
#9661
Petyus, tök mindegy, hogy szándékos volt, vagy lámaság volt. Egyszerûen csak fogd be a szád, ha te vagy a bûnös, és viseld a következményeket. Nem kell magyarázkodni, és másokra ujjal mutogatni, ennyi.

Riszpekk

Jacek
#9659
a bocsanat keres olyan mint halottnak a csok 😊

#9658
nah nyugalom...kezd elharapodzni a helyzet!!!

Jacek
#9657
bevontattam magam a boxba😊 erre semmi ott allok elol omlik a fustspotter kussol szerelok sehol 😊 biztos eppen Petya szereloit vertek😄DDD

FREAK
#9655
Már megint azt hiszed, abban a helyzetben vagy, hogy kioktass másokat, és már megint tévedsz.

De szerencsére a szabályok szerint:

"Eltiltás vár azokra a versenyzõkre is, akik sárga zászló alatt okoznak balesetet."

Ha már összetöröd pár társadat, legalább ne lennél felháborodva, ha szólnak érte....

Riszpekk

Jacek
#9654
ezt te irod aki elethalal harcot viv az elso 10 korben Norbival es utanna legyalulsz a palyarol?

#9653
Azért ne essünk tévedésbe, mert SZVSZ mind a két eset a te hibád.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9652
hat igen ez dicserendo igaz elotte ugy kinyirt hogy egybol nulla motor 😄 legkozelebb majd vegig tolom a versenyen😄

Mnemomic
#9651
"A második esetben pedig mégjobban sajnálom, de tényleg olyan gáz volt, mert ott volt elõttünk egy bazi nagy füstfelhõ meg porfelhõ, úgy 100-al, 90el mehettem, csak azt néztem mi lesz elõtttünk és nem vettem észre, hogy lassítanak elõttem, tudom nagy hiba, de akkor még is azt éreztem hogy 'vétlen' vagyok (persze nem teljesen, de ez sok mindenkivel elõfordulhat). Szóval bocsi mindkettõtöktõl. Meg lehet õvni, látom már meg is tettétek, de ilyen alalpon én is megóvhatnám Shait, mert majdnem tönkre vágta az egész futamomat (nem rajta múlott), de nem fogom... :\\\"


Na én itt nekem úgy jön le hogy te csodálkoztál hogy mi lassítottunk. Csak azt nem értem miért??

FREAK
#9649
"Tegnap is leesett a szerverrõl,de az egyetlen volt aki négy kör hártánnyal visszaállt és befutott."

Ez nagy mutatvány.....

Riszpekk

FREAK
#9648
google rulez 😊

Riszpekk

Jacek
#9647
Toya en mentem volna szivesen csak motor nelkul eleg nehez!!!!😄DDDDDDDDDDD

FREAK
#9646
Hálistennek nem. De jusson eszedbe, hogy nekem is be kellett rúgnom, hogy pontot tegyek a dolog végére, nem várhatjuk el mindenkitõl, hogy csont részegen jöjjön fórumozni, mert Petya kilökte 😊

Riszpekk

#9644
De téged valahogy azóta nem bántott ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9643
Jó persze, de ez a szöveg már ismerõs. Én kibékültem vele, azóta másoknak is odapörkölt, kíváncsian várom a folytatást...

Riszpekk