NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#9749
Melyik oldalon?
Alexease
#9748
Ha barmi problema van a weboldallal, akkor itt lehet reszletesebben leirni: http://nascarracers.hsw.hu/forum/viewforum.php?f=13
FREAK
#9747
Õ-t például még nem találtam

Riszpekk

Alexease
#9746
Minden eszrevtelt szivesen varok. Van meg hiba boven...

Amugy hol es milyen karakyter hianyzik?
FREAK
#9745
örülj, hogy van valaki, aki nem csak néz, hanem lát is, amikor az oldalt böngészi


ja, amúgy mi az oka bizonyos karakterek hiányának?

Riszpekk

Alexease
#9744
Javitva😊) thx
#9743
Micsoda gondjaid vannak Freak.
Szerencséd, hogy ilyenkor nem kerülsz Alex kezei közé 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9742
Újabb apró észrevétel, versenyzõk részleg:

Név: Jacek
Rajtszám: #86
Autófestés: Letöltés
Autótípus: Chevrolet



Hát nekem Audinak tûnik 😄

Riszpekk

PuMy
#9741
"Még1szer bocs PuMy, mert nem Te hoztad a döntést! 😊"
Tul sokszor hallottam ma'r toled ezt a kis szocskat. Amugy maximalisan egyetertek a versenybirosag dontesevel.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#9740
Ertem, ha teljesen veletlenul tortent es semmi szandekossag nem volt benne akkor nem is kell
buntetni???

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

PuMy
#9739
Miert az en buntetesemhez hasonlitod a tiedet???

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#9738
akkor üzenem neki, hogy láma 😄

Riszpekk

#9737
Nem mi számoltuk, hanem a Points Calculator :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9736
Az eredményeknél az van kiírva, hogy a 12. helyrõl indultam, ami nem igaz. Gondolom, Atis helye ki lett hagyva, de szerintem ez így nem jó, a hivatalos idõmérõ eredmény 13. hely volt...

Riszpekk

FREAK
#9735
Ezzel még vitatkoznék. Hiba és hiba között is lehet kurva nagy különbség.

"TELJESEN VÉLETELN VOLT"

Ez így is van, ellenben te nem foghatod a véletlenre, mivel mindkét esetben saját tapasztalatlanságod, illetve figyelmetlenséged okozta a hibát. Szándékosság itt sem volt (legalábbis remélem), de amíg így folytatod, minddenkire veszélyt jelentesz a pályán. És tiszta lap ide vagy oda, emberek vagyunk, senki nem felejtette el a korábbi ügyeidet, míg Pumyról mindenki tudja, hogy NEM szokott nagyot hibázni.

Ha tehát úgy érzed, hogy hasonló büntetést kellett volna kapnotok, akkor vedd figyelembe, hogy más egy szerencsétlen láncreakciót elindítani (amiben te is odaveszel) meg más következmények nélkül kilökdösni a versenyzõtársakat.....

Riszpekk

Jacek
#9734
5 ember dontott!!!!

FREAK
#9732
"de azért ha összehasonlítjuk a két büntetést... "


Igen? Folytasd pls!



"Na mind1 nem szóltam..."


Márpedig szóltál, tisztán olvasható.

Riszpekk

Alexease
#9730
Az oldalra is folyamatosan mennek fel a dolgok. Lehet sasolni.
#9729
Megvannak a büntetések, tessék a HNR oldalon a futamok részben keresni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9728
Azonnal.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9727
o de jo lenne mar az eredmeny mert negyedora mulva indulok vissza albiba 😞((

FREAK
#9726
Met lenne egy kérdésem ICQ-n

Riszpekk

#9725
Kár, hogy nincs online :-(

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#9724
Ugyan ez elment neki ICQ-n is😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#9723
Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex! Alex!Alex! Alex!Alex!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#9722
Tudom sajna, ezt még este leírtam ide, csak akkor még versenyeztél. Végig figyeltem, hogy amikor melegszik levettem a gázt. 160Mph felett melegedett. Aztán beszólt, hogy jön a leader, néztem a tükröt, hova húzódjak, és közben robbant fel. Féltem ugyanis, hogyha elveszem a gázt, akkor irányíthatatlan lesz, és azért lesz gubanc. Ördögi kör. Arra emlékszem, hogy Te elhúzol, és vagy egybõl pörögtem, vagy még valaki elment. Elég gyorsan jött minden 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9721
Ja, az egész motorbeállásban az volt a legkellemetlenebb, hogy az elsõ akkor húztak el melletted amikor beállt a motor és a kocsi elkezdett csúszni :-)
Amúgy ilyenkor az egyetlen ésszerû megoldás a kuplung gomb benyomása :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9720
Valaki jön gyakorolni NC-re? Indítanék akkor egy gamét sajátgéprõl.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9719
Alex! Alex! Alex! 😄

petesilver
#9718
Hja, az ütközés után meg imátkoztam, hogy rosszul hallom én a kopogást, meg hörgést onnan elölrõl. Hát, b..sszus, nem, a progi nem hazudott, szét is ment a motor. 😊)

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9717
Na, akkor feliratkozom a másik oldalról. ENGEM is. engemis érdekel!! ALEX!ALEX!ALEX!

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9716
Érdekes, hogy azokat érdekli inkább a büntetés akiknek semmi okuk az aggódásra :-)

Kiabáljuk egyszere: ALEX! ALEX! ALEX!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#9715
"esemenyek figyelese gyakorlast es egy jo 4 hangszoros, 3D-s hangszettet igenyel" énis csak ezért vettem egy 5.1-es cuccost.Tényleg hihetetlen hogy cockpit nézetbõl szinte érezni a teret körülötted és a kocsi minden apró rezdülését hallod.A cockpit-on kívül történõ eseménykerõl ne is beszéljünk.Amikor vki ott van a popsidban totál hallod hogy balról vagy jobbról akar e elõzni.Tényleg frenetikus élmény ilyn hangcuccal menni ezzel a gémmel 😄

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Met
#9714
Jó munkához idõ kell😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#9713
Lassan de biztosan 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#9712
Hamarosan lesz Jacek, tényleg már a végsõ egyeztetésnél tartunk.
Szinte már csak annyi van hátra, hogy a végleges szövegre mindenki rábólintson.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9711
Nagyon király! Mondjuk nekem 10 éve Gordon a favoritom, de még én is meglepõdtem azon, hogy idén rendeztek egy bajnokok kupáját Wrc autóval, és rendesen lenyomott szinte mindenkit. Szóval a srác tényleg ízig-vérig született autóversenyzõ. A hangok is ott vannak. Meg a reklám is, Gordon felnyitott motorháztetõjén belül is reklám van! LOL 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#9710
most akkor mi van lesz mar race eredmeny?

#9709

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9708
a lenyeg: " Maradj ki a balesetekbol: (Elso szamu cel. Eloszor is be kell fejezned a futamot, hogy elso lehess. A legjobb modja, hogy kimaradj a balesetekbol, ha turelmes vagy es nem mesz bele veszelyes helyzetekbe. Mindig kovesd figyelemmel hogy mi tortenik elotted es mogotted, probalj a leheto legmeszebbre kiterjeszteni a figyelmedet. A mogotted levo esemenyek figyelese gyakorlast es egy jo 4 hangszoros, 3D-s hangszettet igenyel. Gyakorold a helyzeteket amik elofordulhatnak egy futam soran pl: egy kanyar kozepen egy eros fekezes, veletlenszeruen leterni az apronra (az oval palyan a dolt kanyar resz alatti sik felulet, a tores miatt.) es mindenfelekeppen gyakorold a pitbe valo behajtast es kihajtast." na kb ennyi igy gyorsan.

Met
#9707
Azért nem ártana magyarul is😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#9706
Nekiálltam olvasni, fordítani a setup, és driver guideokat, és idebiggyesztenék egy fontos álláspontot, amit Bob Stanley írt le. Aki használja, vagy találkozott a BS setupal, az tudja kirõl van szó. Nem hiszem, hogy le kéne fordítanom nektek, de szóljatok ha igen. És az idézet:

The majority of this paper will discuss chassis setup theories but I believe it’s also very important to list my goals as a driver and briefly describe how I go about reaching those goals:

• Stay out of accidents: (Number one goal. You must first finish to finish first. The best way to stay out of accidents is to be patient and not push bad situations. Always be aware of what’s happening as far in front of and behind you as possible. Scanning the rearview takes practice and a good set of 4 speakers and 3D sound also helps with situational awareness. Practice the scenarios that may happen in the race, braking hard in the middle of a corner, accidentally hitting the apron, and by all means, practice getting into and out of the pits.)

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9705
Tegnap az országút szélén álldogált egy opel, amikor jöttünk haza a strandolásról, és egybõl átvillant az agyamon: Mi van, ez meg draftra vár? Szóval vannak tünetek 😊)))))))) /Az agyamon -kifejezésért én kérek elnézést 😊/

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9704
És ezeket 20 évesen 72-ben gyûjtötted ? 😄DDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9703
vagy inkabb fanatista 😊) mert ehez nem mazli kell..😊

#9702
a mazlista😊

Alexease
#9701
Nekem meg van az osszes albumuk, CD-n, bakeliten😊 Van egy extra is, 1972-es, amit Jim nelkul vettek mar fel. Eleg erdekes...
#9700
nah elokotortam faterom The Doors cdit 😊) RIders in the storm kiraly😊 bar a best a The End😊

#9699
Alex : Kiraly jooo lett...The Doors zene istenjo..imadom 😊 nagyon fasza a "rendezes" ha lehet igy nevezni...kiraly vagasok, szinkronban a zenevel..allat jo!! JAceke sem volt semmi...😊

#9698
Éjfélkor lejár az óvások ideje, aki még valamit szeretne bejelenteni az most megteheti.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu