NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9800
Végre, végre, kikerültek a nyilatkozatok :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9799
Eggészen más, mint gameben. Jobb szót nem találok, mint félelmetes a sebesség+látvány+hang hatás. Döbbenet.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9798
amúgy nagyon jó videók, az elsõ meg a boxkiállós jön be nagyon

Riszpekk

Jacek
#9797
ja mar etem lol voltam😄DD

FREAK
#9796
he?

Riszpekk

Jacek
#9795
ez a code fele ratyi? azt mar tobben lattunk😊)))) sajnos😊

petesilver
#9794
Ezt látnotok kell, egyszerûen FÉLELMETES!!!!!! http://www.indemand.com/sports/incar2k3/demo/index.jsp

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#9793
Esetleg nem indul egy gyak szerver?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#9792
Jó lenne az a MOD, a Heat-hez is állat

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#9791
Nah, a Truck festésem már kész, csak 3D modell kell hozzá, mert így elég furán fest a NASCAR autón 😄D

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9790
Mondjuk Jaceknak ? : DDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#9789
egy ket embernek lenne hozza egy par szava😄DD

petesilver
#9788
Én azt, higyha az elkészül, kizárt, hogy a hazai bajnokit ne én nyerjem LOL 😊)

Mission Impossible 2010: PRO Class

ÁjjLe BoBBi
#9786

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9785
barom😄

ÁjjLe BoBBi
#9784
akkor már inkább traktorokkal nem ? 😊))))))

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9783
a igy nem jo😊 nem tudok megnezni😄

Jacek
#9782
igazi vadparaszt vagyok😄

Jacek
#9781
ez nagy kirajsag lesz azzal kezdem hogy agyonutom Freakot😄DD

Jacek
#9780
en mar festek is😊

FREAK
#9779
nekem bejönne, én mindig is a kis sebesség-nagy tömeg híve voltam 😄

Riszpekk

#9778
Nem lenne király?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9777
és akkor kedden pickupozunk? 😄

Riszpekk

#9776
http://www.projectwildfire.com/templates.htm

Lassan lehet kezdeni festeni ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ÁjjLe BoBBi
#9775
de nem direkt volt ám ! 😊) meg aztán szépen félre is álltam mert alap hogy visszaengedtem ! 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9774
mert nem?😊)

ibronk
#9773
"motorkerékpár-motor visító hangja"

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#9772

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#9771
ez nagyon komoly😄DD

CodeRed
#9770
Ha éppen nem akartok otthon gubbasztani a monitor elõtt akkor mehetün a szabadba is nascarozni 😄

http://totalcar.hu/rhirek/?main:2003.04.08.&127327

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#9769
thx hesszintem😊

Alexease
#9768
Eurosport: Nascar, Pocono Most!
Jacek
#9767
Persze Ferrari domainancia volt sajna😊) azert lett a vegen kis kulombseg 3sec mert a ket marha nem tudta eldonteni ki nyerjen😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

Jacek
#9766
11-en azert mar mas😊)

Jacek
#9765
Prezsi 5 sajna Bobbi 4 helyrol kibombazta a palyarol😊

FREAK
#9764
cool, és Prezsi?

Riszpekk

petesilver
#9763
Jacek köszi a progit, ma NASCAR-ra gyúrtam, de a napokban komolyan vallatöra veszem, de elsõ ránézésre nagyon szuper!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9762
Gratula, most is csak nagyjából használtátok a pályát? 😄DDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

sanzik
#9761
grat
Jacek
#9760
😄DD

huh most lett vege az LFS racenak😊 kivagyok 3 helyre tereltem a kis subcsit😊

Jacek
#9759
uu eloszor neztem en is de fasza😊))

#9758
A nyilatkozatok rész még nem megy, pedig olyan szépet írtam :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9757
points=pontok száma (ez a lényeg!!!)

interval=hátrány az elsõhöz képest
bonus=az évben szerzett bonus pontok száma
events=indulások száma
wins=gyõzelmek száma
poles=elsõ rajtkockák száma
laps=megtett körök száma
led=vezetett körök száma
led%=vezetett körök száma százalékban
top5=elsõ 5-ben hányszor végzett valaki
top10=elsõ 10-ben hányszor végzett valaki

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#9756
latom ,nem csak en voltam bajban igy hirtelen a tablazattal 😄
FREAK
#9755
valamit elnéztél

+5 pontod van, mert vezettél a versenyben

Riszpekk

#9754
Na elmagyarázom mielõtt még mindenki teljesen értetlenül állna a táblázat elõtt.

Egyetlen egy sor számít, az pedig a Points (ez tartalmazza a pontokat).
A többi csak statisztika (bonus, interval, events, stb...), ezeket ne akarjátok már hozzáadni a pontjaitokhoz... a büntetés pedig nincs feltüntetve csak simán levonva mindenkitõl.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9753
Tényleg jól értelmezem a táblázatot: a pntlevonást bónuszként kezeli? Ez COOL 😊) A végén büszke leszek a bónuszpontjaimra. Aki nem érti, még fel is néz rám. 7-ik lettem, de 5 pont bónusszal!!! 😊)))

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9752
Nincs, legalábbis én még nem láttam...

"boven"
"versenyzotársunk"

ilyeneket olvasok

Riszpekk

Alexease
#9751
Egyik oldalon sincs?!?!?!
FREAK
#9750
nascar racers oldalon...

Riszpekk