NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9858
Hát az enyém tuti nem piskóta 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9857
hû micsoda értelmes mondat

Riszpekk

#9856
At elsõ százra én is ezt tippeltem, de amikor a második százra letisztázódtak az erõviszonyok és elhullottak a gyengé 😄, akkor talán már nem.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9855
tegnap meg ma gebasz volt a helyi chelloval, remélem, ma nem lesz

Riszpekk

Met
#9854
50 kör alatt biztos lesz sárga😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#9853
Az azért figyelemre méltó, én még itt nem tartok. Bár szerintem esélyed sem lesz rá annyit megtenni pitstopolás nélkül. 😄DD Pláne, ha Sanziknak nem mullik 😄DDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

sanzik
#9852
en egyenlore meg 5 kort sem tudoK menni rajta biztonsagosan 😊
remelem ez estere elmullik 😊
#9851
Sajnos nem onnan romlanak, hanem 23.6-ról ha jól emlékszem :-)
Mondjuk 50-55 kört azért eltudok körözgetni egy garnitúrával :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#9850
Bár Toya, ha 22.823-ról romlanak a köridejeid rohamosan az még mindíg bõven jó 😄DDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9849
Úgyhogy az eddigi legjobb setupommal felmérem ma a terepet, aztán meglátom, mekkora lesz a pánik péntekig. 😄DDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9848
Hát ez az. A tanácstalanság. Fordítom a setupokat ezerrel, állítok mint Isten, eredmény meg szinte nulla. A gumi akármit csinálok szénné kopik, míg a gépi ellenfelek semmit nem lassulnak. Ami jó gyorsan veszi a kanyart, az a setup meg végképp eszi a gumit. De a játék saját beállításai is. Bezzeg a gépi ellenfelek zsinórón vonatoznak ezerrel. Eh, reménytelen....

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9846
gépház lol

maradjunk a motornál, a gépház általában épületek alatt mûködik 😄

Riszpekk

#9844
A mai futamon még szerintem mi sem villantunk mivel a tesztversenyek alatt ez nem is sikerülne.
Azt megmondom, hogy én bízom mindenkiben és egy viszonylag kevésbé gumi evõ beállítást választok, ami a végjátékban akár még jól is jöhet.

Amúgy a tegnap teszteltünk rajta, de teljesen tanácstalan voltam 150 kör után is :-)
Rohamosan romló köridõk a gumik kopásával, pillanatok alatt nullára írható abroncsok, stb...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9843
hát talán annyival jobb itt a helyzet, hogy nem lehet akkorát esni, mint a gyors pályákon

sok roncs lesz, de kevesebb kiesõ

Riszpekk

FREAK
#9841
ácsi, egyelõre én vagyok benne a top3 legrövidebb versenyben 😄

Riszpekk

FREAK
#9839
Miért, most lesz a Jacek 500? 😄

Riszpekk

Met
#9837
Akkor menjél gyorsan és minden ötödik körben kiállsz kereket cserélni😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#9835
Nem baj, menjél csak lassan😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#9834
mi lenne?? gyakran cserélgeti, én meg majd integetek neki, amikor elhúzok a pit mellett 😄

Riszpekk

petesilver
#9833
Az ok, de mi lesz úgy a gumikkal?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9831
Háát, nagyon kiváncs leszek a mai futamra. Minél többet megyek, minél többet kísérletezek, annál rosszabb. Biztonságosan, jól már simán megyek, csak az meg lassú. Igazán kiváncsian várom Toyáék, és a többiek teljesítményét. 😄DD

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#9830
Lehet, hogy nem csak a bokád sérült?😄D

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#9829
megvan, beugrott!!! az öreg cowboy, NAGY ARC!! 😊

Riszpekk

hiba
#9828
hogyne a street legal 😊

petesilver
#9827
Aki kiváncsi versenyképekre, és szép NASCAR háttérképekre, látogasson el ide: http://kep.tar.hu/petesilver felraktam egy párat.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9826
Eh, letörlõdött a kacsacsõr.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9825
Richard Petty:
IMG SRC="http://kep.tar.hu/petesilver/images/pic2548262.jpg">
Lehet találgatni, ki fog címszerepet játszani erre az arcra 😄DD

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#9824
Hát nem de ahogy kinéz az se semmi. Mint egy pálcika ember, hogy bírta végig a versenyt?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#9822
nem piti az ember

petesilver
#9821
Richard Petty által felállított rekordok:
7-szeres bajnok (1964, 1967, 1971, 1972, 1974, 1975, 1979)
1185 rajt (1958-1992)
200 gyõzelem (1960-1984)
123 edzéselsõség (1960-1979)
1960-77 között, 18 éven keresztül minden évben nyert legalább egy versenyt
Egy idényben szerzett legtöbb gyõzelem: 27 (1967)
7-szeres Daytona 500 gyõztes (1964, 1966, 1971, 1973, 1974, 1979, 1981)
500 mérföldes verseny gyõztese 38-szor
Short Tracken aratott gyõzelem: 106
Short Tracken szerzett edzéselsõség: 68
Superspeedwayen aratott gyõzelem: 58
Road Tracken aratott gyõzelem: 6
Legtöbb futamgyõzelem zsinórban: 10 (1967. augusztus 12. - október 1.)
Dirt pályán futamgyõzelem zsinórban: 5 (1967. április 30. - július 13.)
Short Tracken futamgyõzelem zsinórban: 8 (1967. július 15. - október 1.)
Egy évben legalább egyszer edzéselsõ zsinórban dirt pályán: 11 (1960-70)
Edzéselsõségbõl futamgyõztes: 61
A 200 futamgyõzelem össztávja 51.500 mérföld (82.400 km), ez abszolút csúcs az autósportok történetében
Az év végi összesítésben 24-szer szerepelt a legjobb tízben

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9820

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#9819
De igazan nem zavar. Szerintem ez a NR2003 engine irtozatosan jo. Minden olyan "technika" benne van, ami jo nehany evig kihuzza meg.
Pl. az arnyekolas technika. Minden mindenre arnyekot vet. Es a mostani alapbeallitasban, ha jol lattam, 128x128 vay 256x256 meretu "map"-ok vannk "arnyeknak". Amit ha felhuztam 1024x1024-re, igen csak brutalul nezett ki.😊
Olyan mint a GPL...
Alexease
#9818
Az EA nem is fog kihozni szimulatort a Nascar-bol. Biztos szep lesz, latvanyos, hangulatos stb., de sajnos a "hardcore" szimulacio, a "nagykozonsegnek nem fogyaszthato". Es mivel elso sorban az EA-nak a penztarca a fontos, igy is marad.
petesilver
#9817
Még szerencse, hogy már megvan az NR2003, mert félek, elsõ nekifutásra szeméttel jön ki az EA, és 2-3 generáció után rázódnak csak bele igazán. Ha ugyan.....

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9816
Hát ezt tényleg kár lett volna lehagyni 😄DD

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#9815
Azt hittem csak viccelsz😊 De azert most kiraktam a "nyilatkozatodat" 😄
Alexease
#9814
"Sony today announced an exclusive license deal with the Formula One Administration. The result of this deal is that the Formula One franchise will now be exclusive to SCEE and to PlayStation 2 for the next four years. The first game to be released is Formula One 2003, which hits the market in July this year."

Na ezert van ez a nagy kavaras. F*szom a konzolba. Ezert allt le az EA az F1-el, es ezert "vette" meg a Nascar-t.
CodeRed
#9813
Schumacher-en kívül csak a Nascar nemrég elhunyt hétszeres bajnoka, Dale Earnhardt került be az elsõ 100 legjobban fizetett sportoló közé.



Ugyancsak a Forbes magazin a múlt héten a világ 100 legnépszerûbb közéleti személyiségét felsoroló listát közölt, ezen Schumi a 15. Egyébként az elsõ Tom Cruise lett, és az imént említett Earnhardt-on kívül más autóversenyzõ nem szerepel a listán.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#9812
A Disney legújabb tervei között szerepel egy NASCAR autóversenyzõrõl, Richard Pettyrõl szóló dráma elkészítése. Amennyiben a film sorsát eldöntõ szerzõdés aláírásra kerül, a mozi producerei Dan Halsted és Dennis Quaid lesznek.

Quaid fogja a filmben - a produceri teendõk mellett - Lee Petty szerepét fogja majd eljátszani, aki fiából, Rihardból egy nagyszerû autóversenyzõt nevel ki – olyannyira, hogy versengésük közben az édesapa egy olyan karambolt szenved, amely a karrierje végét jelenti.

A film forgatókönyvet John Warren írta. Ha a project zöld utat kap, a filmet jövõ tavasszal kezdik forgatni, és hamarosan Richard Petty szerepére is elkezdik keresni a megfelelõ színészt.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

petesilver
#9811

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#9810
volt a mostaniban is csak nem raztam a kamerat😄

Jacek
#9809
hat azert nyugi mert lehet centikre menni egymastol😊

hiba
#9808
nem beszelve a lagrol 😊

hiba
#9807
Sztem nehezebb a szimulatorba ilyen egyutt szaguldo mezonyt megtartatni, mert nem erzed magad korul a kasznit csak leszukitve latsz egy "csoben" persze lehet oldalra nezni de az meg mar pillanatnyi kihagyas.
A kulso nezet a jatekban meg valahogy nekem olyan benanak tunik

#9806
Kérd meg Jacekor a következõ videójába rakja oda a CCM-et és rázza meg néha :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9805
Persze, egészen vadak, nekem is leesik az állam, amikor ilyet látok. Fõleg, amikor rajt után a falra szerelt kamera mellett húz el az egész mezõny, a kép remeg, a hang torzul, egyszerûen hihetetlen az erõ!!

Riszpekk

petesilver
#9804
Nem kötekszem, tényleg magasan a legszebb+legjobb, de ezek a kamerás felvételek így natúrba mellbevágóak.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9803
Hát már akié... Az enyém pl. nem 😞

Riszpekk

FREAK
#9802
érdekes, szerintem meg nincs még egy játék, ami ennyire hasonlítana a valósághoz (kivéve a motorhangokat)

a barátnõm pl. múltkor nem hitte el, hogy amit a Eurosporton lát, az nem a játékból van 😄 5 percig gyõzködtem 😄

Riszpekk

petesilver
#9801
Huh, ez durva menet volt, de megörökítettem magamnak mind a 7 videót. Nézegetem is rendesen 😊))

Mission Impossible 2010: PRO Class