NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de összességében komoly LOL volt 😄
Riszpekk
Riszpekk
Inkább használjátok a fast vagy a jasper setupot, ami nem olyan gyors, de végigvisz a versenyen, minimális csúszkálással. Nekem most egy 4. helyre volt elég, aki ennél jobbat akar, az se a setupra bízza, amit nem tanult meg...
Riszpekk
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Tudom ennek így nincs sok értelme, de beszokott jönni :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mission Impossible 2010: PRO Class
Hátulról a harmadik sorból indultunk (Jacek, PuMy, Alex, stb...) és mindegyikünk kitalált érdekes módon az egyenes úton a boxból - pedig nem csak Atesz füstölt.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Riszpekk
Így legalább nyerek két kört míg a hátsó kerekek üzemmelegek nem lesznek és csak akkor kezdenek majd el kopni.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
A motorom nekem is megsérült a verseny további részében szar volt.
Jó hogy mondod ezt a dolgott amikor ütköztünk. Nem tudom ott mi volt még visszanézzem de nekem úgy tûnt hogy el lehetett volna kerülni hogy visszagyere keresztbe a pályára. Ezzel másokat veszélyeztetsz az csepett sem érdekel hogy veled mi történt. MINDEN balesetnél törekedni kell arra hogy eltûnj a pályáról de az ideális ívrõl fõleg de te szépen visszajöttél rá. Köszi utána az autóm alig akart gyorsulni.
A füstõlés: a hátsó gumikat melegítem ilyenkor valamennyit számít. Ha ilyenkor nem tudsz kimenni merthogy nem látsz a füstõl hát sajnálom de nem értem hogy egyenesen kimenjél mit kel látni vagy esetleg vársz 2mp-t nem fog veszni semmi. Nem tudom miért hozzod fel nem csak én szoktam füstölni.
Megeloznek utanna fal sarga megeloznek bele a masikba sarga megeloznek es igy tovabb jo jatek😊)
Egyszerûen illúzió romboló, hogy azért mert valaki nem tud szárny nélkül kicsit lassabban menni 3 körönként sárga van.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
mondjuk én dumálok, kicsit besegítettem valakinek jómagam is......
Riszpekk
Mission Impossible 2010: PRO Class
- A startnal a fustolest nem ertem, de semmi ertelme es veszelyes.😊
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Ez semmilyen szabalyzatba nem utkozik, csak kivancsisag😊
- Sarganal nem tamadunk lenduletbol. Veszelyes😊
- Elozni nem ugy kell, hogy lenduletbol, kissebb fekkel bevagodunk az elozendo belso ivere, mert az is veszelyes😊)
- Az, hhogy engem igy megeloztek parszor, az azert van, mert nem a kulso ivre huzodok fel, hanem teljesen a falig ameddig csak lehet😄DDDDDDD
- Ha valaki haturol cikazva tamad, nem valami bizalom gerjeszto😊
- Kanyarkimenetnel, ketoldalt a falat erinteni rendszeresen, nem szep dolog😄DDD
- Sarga alatt, ossze-vissza menni, pl. sebesseg - 10-100Mph - baleset veszelyes.
Masik idegesito dolog hiaba van chat stop latszik hogy az emberek irogatnak privatban egymasnak!! nagyon unalmas hogy ott tartunk meg mindig hogy eletveszelyes sarga alatt a kozlekedes mert nem tudod mikor kell satuzod az irogatok miatt!!
Tessek nyitni egy Teamspeak servert es dumalni!! lehet a serveren is inditani egyet nulla a savszel igenye, minden csapatnak lehet szobaja ha dumalni akarnak.
Mission Impossible 2010: PRO Class