NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#9961
Ez egyébként egy borzasztó bug szerintem. De lehet hogy tévedek. Ugyanis az elsõ versenyemen 2x jártam így. Bemegyek a pitroadnowopenbe, a felénél járok amikor sárga, és megbüntet, mert zárt pitbe mentem be. Nehéz elképzelni, hogy az életben is ilyen fejetlenség van ezen a téren. Vagy megint tévedek?

Mission Impossible 2010: PRO Class

ibronk
#9960
"Norbi volt erre a jó ellenpélda aki amikor elfogyott a gumija a gyorsabbakat szó nélkül elengedte."
Mikor volt ez? 😊

Na amugy velem az történt hogy szépen körözgettem és egy lekörözés után alul kigyorsitva a clear setupom tökéletlensége miatt elcsusztam, ami sárgát is okozott, de szerencsére se nekem se másnak nem lett baja. A csuszás közben az elsõ kerekeimet pirosra fékeztem aztán mikor visszamentem a pályára épp Pumy elé, de el akartam engedni felsõ iven csak a piros elsõ kerekek miatt szépen felcsusztam még lassan is, szal bocsi Pumy😊 Utána pit, minden ok. A következõ sárgánál már a 2. helyen voltam, aztán asszem itt volt a PeteapályaközepénAteszdurrbele eset, aztán az elsõ lettem ujra, aztán Pumy füstölt elõttem és a szélvédõm TOTÁL retek lett, gondolkodtam is rajta hogy ki kéne mennem csak azért a pitbe hogy lepucolják, de aztán nem tettem, sajnos.. Késõbb megint megcsusztam ugyan abban a kanyarban ahol az elején, köszönhetõen az ablaknak, aztán elhatároztam hogy kimegyek a boxba, és a box vonala elõtt 2 méterrel mentem mikor ujra sárga lett, természetesen bünti lett a jutalmam mert bementem a zárt pitbe... Igy lett egy jó kis körhátrányom, meg még mehettem a sor végére is. Amugy még nem adtam volna fel, csak versenyen kivüli események miatt ki kellett lépnem, bocs..😊

Eredmény izéke van valakinek?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#9959
Amúgy az volt a jó a rokkant autómban, hogy max gázzal lehetett körbe-körbe menni vele gumikopás nélkül. Gondoltam bent maradok, gyakorolni a pályát. De többet inkább nem. Nem tudok ugyanis mindenkit jó ütemben elengedni. Volt, hogy Tayáékat gyönyörûen lehúzódva egyenesben, de asszem FREAK már gondban volt mögöttem a kanyarban egyszer. Széthúzodott mezõnynél lassú autóval sokkal ijesztõbb autózni, mint nyomni neki pozícióért. Én tudom, mert az összes versenyen szétment a motorom, vagy elszállt a 4-ik fokozatom. Ezek után inkább kilépek, mert tényleg nehéz mindenkit jó ütemben elengedni. Nem beszélve a motor hirtelen leállásáról, ami tegnap elõzmény nélkül következett be.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#9958
NEM, veled sincs gond.
Mnemomic
#9957
Mivel felhoztad remélem én se hozztalak még szar helyzetbe soha ha igen bocs.

petesilver
#9956
Köszi Toya az elismerést 😊))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#9955
Elozni sem szoktam - nehany embert - 3 dolog miatt:
- Ha belulrol mennek, akkor azonnal odalep neki, nehogy elmenjek, de ettol, a felfuggesztesbol adodoan, azonnal balra huz az auto.
- Ha kivulrol mennek, akkor nem eleg a kulso iv, fel kell menni a falhoz. Ahol nem sok eselyen van. Plusz, kanyarkimenetnel, megszokasbol felmennek az iven a falhoz.
- A harmadik, erre volt tegnap jo pelda😊 Minden kanyar elott, kozben, es utan, kihasznalja(k) a palya teljes szelesseget, tobbszor is😊) Meg sem probaltam elozni, inkab lemaradok, es megvarom hogy kicsusszon😊)
#9953
Azért nem is erõlködtem túlságosan.

Petyának sem tettem szóvá, hogy ha bemegyek mellé belsõ ívre, akkor 120-al ne húzza rám a kormányt.
Számtalanszor meglöktem, mert egyszerûen lerántotta belsõ ívre a kocsit vagy pedig olyan elképesztõen lassan ment be a kanyarba, hogy a sebességét még PeteSilver is túlszárnyalta.

Erre is jó figyelni, mert bizony az elsõtõl lendületes versenyzést várnak el a mögötte érkezõk és nem pedig azt, hogy minden körben blokkolni kell az elsõ lassúsága miatt.
Norbi volt erre a jó ellenpélda aki amikor elfogyott a gumija a gyorsabbakat szó nélkül elengedte.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#9952
😄D de ongyilkos lettem😊))) addigra azert ketszer elkaptak😊

Alexease
#9951
A szamomra problemas versenyzo - akitol feltem😄DD - az kb. max 4-5. Masokkal nincs gondom.
Veled, Pumy-val stb. semmi problema. Ha jottok be mellem, eleg csak a kulso ivre felmennem - es meg versenyben is maradok - de van aki elol, menekulnom kell😄DD
#9949
Azért azt említsük már meg, hogy Jacek 100 kört teljesített.
Ez szerintem egyéni rekord :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9948
Szerintem több ilyen versenyzõ is van.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9947
Igen, valóban gyors volt és ez idegesített is.
Olyan mérges tudok lenni amikor valaki 3 kör hátránnyal neki áll az elsõkkel versenyezni, ráadásul úgy hogy utána csúszkál elõttük minden kanyarban.
Persze tudom vissza lehet így köröket szerezni, így ezért inkább csak magamban füstölgök (a versenyek alatt meg bízok a szerencsémben).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#9946
Ez rad nem igaz. Teged mindig tokeletesen el tudlak engedni.
#9945
Ez így nem igaz Alex.
Én például simán lenyomtalak az elsõ kanyarban általában a restartoknál, azonban nem hiszem hogy egyszer is felkényszerítettelek volna a falra vagy egyáltalán letértem volna az ívemrõl.

Szóval azért ne általánosítsunk ;-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#9944
Nem jo kedvemben engedek el mindenkit😊)))))))
Csak a tukorbol latom, hogy lenduletbol startolva, egyertelmuen mellem akarnak bejonni azonnal, mar az elso kanyarban. Ha nem huzodok fel, 90% hogy kipasziroznak😊))
#9943
Igen, valóban úgy volt ahogy mondod.
Igazából bíztam Ateszban, hogy feltartja majd de sajnos nem sikerült neki :-)
Ha nem kellett nagyon nyomnom akkor egyértelmûen jó volt a beállítás, mert a gumit sem ette és viszonylag nagy sebességre is képes voltam vele.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#9941
Nem azt mondtam hogy béne vagy. Tudom hogy azért csinálod mert végig akarsz érni. De azért várjál egy kicsiot azzal hogy elengedsz mindenkit a rajt után.

FREAK
#9940
Azért az a 140 eszi ám a gumit. A végén figyeltem Toya-t, nyomta mint a meszes, hogy elkapja Petyát. Volt közöttük 10 mp, mindenki aránylag friss gumikkal ment. Toya le is faragott nagyon hamar ötöt, de akkor valszeg elfogyott a gumi, mert ennél jobban nem közelítette meg Petyát... Szal lassan járj, tovább érsz 😄

Riszpekk

petesilver
#9939
Jókat vigyorogtam tök utólsóként mögötted tisztes távolból. Mentél szépen lessan, aztán mikor elmentek melletted, csúszkáltak mocskosul, asszem vissza is kellett elõznöd feltartás végett😊)) Jó móka volt! Én is saját setuppal mentem, de sajna a kanyar középpontján az csak 125Mph-ra volt jó, és így is ette a gumit. Akinek jó setupja volt az 130-135 körül tolta, a legjobb meg stabil 140-145 Mph val ment. Itt a kanyarsebesség a kulcs azt kell beállítani péntekig 😊))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9938
Kár, viszont jó utat!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Giovanni
#9937
Úgy tûnik nálam a pénteki bajnoki most kimarad, sajna el kell utaznom :-(
De sok sikert mindenkinek a versenyhez!

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9936
Én második helyrõl 2 kanyar alatt a hatodikra kerültem, olyan agresszív vonat kúszott be mellém 😄

Riszpekk

FREAK
#9935
persze, ha valaki külön qual setupot használ, annak kell pár gyakorló kör azzal is

én lassú pályákon verseny setuppal megyek idõmérõn is

Riszpekk

Alexease
#9934
Ahogy en elneztem, az edzesen mindenki az idore gyur😊 Atlagban, szerintem valami letoltott setup, amivel ki mennek 2-3 korre, vagy addig, amig porra nem zuzzak magukat a sebessegtol😊)

En mindig sajat setup-pal megyek - tudom, tudom baromsag😄DD - de nekem ez is hozza tartozik a versenyhez. De altalaban, a kozepmezonyhoz megfelel. Es ugy, hogy akitol "felek" azt mindig, gyorsan elengedem.😄DDDDDDDD

A teganapin, az idok szerint abszolut utolso voltam, de versenyen voltam 4. is.😊) Bar a "tamadasok" miatt, gyorsan feladtam a poziciokat😄DDDDDDDD
petesilver
#9933
Én általában versenysetupot tesztelek, de azzal nem szoktam labdába rugni. Ezért megyek qualla 1-2 kört, az idõ végett, aztán vissza a versenysetup. De nyilván nem mindenki csinálja így.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9932
sokan qual setuppal mennek edzésen, amit nem nagyon értek.....

Riszpekk

petesilver
#9931
Norbi gratula a 22.9-es idõdhöz, döbbenetes volt, mikor megláttam, majdnem kiléptem a játékból 😄DDDD Egy kérdés: TI melyik setuppal mentek többnyire a practice-on? Mert néha döbbenetes idõk pr-en, aztán kevésbé jók Qualon, happyn vegyes, és lassabb a versenyen. Tehát mi szokott lenni az ütemezés?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9930
Nos, mindenkitõl elnézést kérek /FÕLEG ATESZ/ akinek elrontottam, illetve majdnem elrontottam a versenyét. A pénteki bajnokin baki nélkül szeretnék végre célbaérni egészséges autóval, ezért többet nem töketlenkedek a pályán megpördült autóval, inkább végigmegyek a zárt piten.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9929
Utpljára fejtem ki a véleményem a témával kapcsolatban, mert nem lényeges: Idéztet petesilvertõl: .... Muszály ezt???? Válasz petesilvertõl: Muszály. Téma lezárva részemrõl. Tanulásra remek volt a verseny, majd hsznosítom a tapasztalatokat a pénteki bajnokin.Joccakát mindenkinek!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#9928
Ezt mar regebben is ajalgattam... En - ha van idom - pluszban, negy fele keppen szoktam rakeszulni meg a palyara.

- Elkoptatom direkt a gumikat sargaig, es ugy autozok.
- Csak also/belso iven megyek folyamatosan.
- Csak felso/kulso iven megyek folyamatosan.
- Egy kor belso egy kor kulso iv.

Lehet hogy nem vagyok szuper gyors, de megprobalok ugy autozni, hogy talpon maradjak.
Alexease
#9927
"<...> az szép dolog hogy zöld zászlónál elengedsz mindenkit te dolgod persze mikor nem lekörözött vagy. Most is volt ilyen. De azzal hogy zöld után alig gyorsítasz fõleg egy ilyen pályán csak balesett helyzetett teremtesz. <...>"

Nem azert engedek el embereket mert lassu vagyok vagy bena - bar valaki mar ezt alapnak veszi, es ugy all hozzam - hanem azert, mert ha nem engedem el, akkor kiloknek. A tukorbe latom, hogy eletveszelyesek. Az hogy bevagodnak mellem a belso ivre, az nem elozes b*sszus! De ivet tartani nem tudnak, felsodrodnak rendesen. Csak azert nem szoktak emgem kilokni, es azert eloznek meg olyan konnyen, mert elengedem, es felmegyek a falig!
Nekem fontosabb a verseny mint a helyezes. Ha en is neki allnek "versenyezni" rendesen, erdekes lenne amire szabalyosan megeloznenek haturol😊)

Ezt most teszteltem is neha😊) Jon mogottem, lattja "sarga auto". Na ezt most megelozom😊)) Latom tukorben, jon ezerrel, eszebe sem jut fekezni, mert tudja, ugy is lenyom😊) De most tartottam az ivet, minek engedjek el, tobb kocsival mogottem levo autot. Erre kaosz, es neki all szitalni, meg ami kell😊)) LOL. Persze kanyarban, kigyorsitasnal meg lehagyom. De aztan csak elengedem, mert a turelem fogy , es ugy is peppe zuz😄DD
#9926
De most õszintén mi van ha megvárod ameddig elmúlik a füst?
A rajtról biztosan nem maradsz le emiatt.

A füstölés, a motorbõgetés és más apróságok nem valós gondok.
Sokkal nagyobb probléma, hogy vannak akik összetört autóval is olyan köröket akarnak menni amilyeneket épp autókkal sem tudnak (ezért volt most is a sok sárga).
Az hogy balesetveszélyes helyekre csúszkálnak ki a játékosok.
Sokan nem hosszútávra terveznek, hanem csak a következõ kanyarig gondolkodnak ami egy 200 körös versenyen meglehetõsen komolytalan.
Nem vigyáznak a másikra, felelõtlenül elõznek, stb...

Ha ezek a dolgok megváltoznak akkor talán 10-12 ember is célba érhet majd egy-egy versenyen, de addig maradnak ezek a kis létszámú befutók.

Azt komolyan ajánlom néhány embernek, hogy tanuljon meg összetört autóval versenyezni, mert vicc hogy 2-3 körönte kicsúsznak mert a megváltozott aerodinamika miatt képtelenek az úton maradni a kocsival.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9925
na písz és gudnájt

Riszpekk

petesilver
#9924
Ha csak álltam volna, de sajna mentem neki a külsõ falnak, amikor megérkeztetek, szegény Atesznak esélye sem volt. Jogos minden kritika, baromi béna dolog volt, de nem is mondtam, hogy nem. Amúgy Atesz nézd vissza a füstölést a cockpitembõl, és meglátod miért mentem majdnem neki a falnak. Érdemes megnézni, mit lát mögötted ilyenkor az ember. Illetve én.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9923
Hát tudom én?!? 😄DD Dehogy teszem azt!! Inkább okoskodj 😄DDDD Az megy neked, és még jól is áll, 😄DD

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9922
Az nem volt semmi, nem sokon múlott... még jó hogy megyek aludni 😄 Na csáá!
#9921
Most nem arról az esetrõl van szó amikor a pálya közepén álltál az autóddal és Atesz belédment?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9920
NEm arra mondta, TE! 😊)
Jacek
#9919
mire keszuljek? az elsocsatt utan max 120 volt a kanyarban a max spwwden mire feszuljek meg?

#9918
Na én lépek emberek, JÓÉJT!!!
Mnemomic
#9917
Na ezt majd meglesem mert ezek után tényleg semmi fogalmam róla mirõl is beszélsz...

#9916
Látom, készültél 😄D
Jacek
#9915
nem direkt neki mentem uncsi volt😊

Jacek
#9914

petesilver
#9913
Megmondom hova sietek: Pontosan azért akartam 120-130Mph-ra felgyorsulni, hogy ne legyek útban, amikor megcsúszik az autó az íven, ha alacsonyabb sebességgel érkezem. A történet green flagnél volt, akkor pc már nincs a pályán. Ha leghátul vagyok nem sietek, de itt elõl muszály volt, mert sok embernek rontom el a szórakozását, ha elrontom. Végüé hála istennek megúszta mindenki, és mehettem leghátul full lassan. Azért is durrantam el, hogy leghátul tötyörgök, és még így is megszívom.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9912
Jóbban mondva Te
#9911
Szóval megint a Ti hibád volt... 😊
#9910
Mint mondtam van a gépben hypermeghajtás, meg spx fokozat (alá, Kinght Rider 😄DDD)!
Jacek
#9909
en a masodik kilokesem utan😊 teljesen veletlenul neki mentem az elvalaszto falnak😊 megceloztam es mehettem pihenni😊)