NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mikor volt ez? 😊
Na amugy velem az történt hogy szépen körözgettem és egy lekörözés után alul kigyorsitva a clear setupom tökéletlensége miatt elcsusztam, ami sárgát is okozott, de szerencsére se nekem se másnak nem lett baja. A csuszás közben az elsõ kerekeimet pirosra fékeztem aztán mikor visszamentem a pályára épp Pumy elé, de el akartam engedni felsõ iven csak a piros elsõ kerekek miatt szépen felcsusztam még lassan is, szal bocsi Pumy😊 Utána pit, minden ok. A következõ sárgánál már a 2. helyen voltam, aztán asszem itt volt a PeteapályaközepénAteszdurrbele eset, aztán az elsõ lettem ujra, aztán Pumy füstölt elõttem és a szélvédõm TOTÁL retek lett, gondolkodtam is rajta hogy ki kéne mennem csak azért a pitbe hogy lepucolják, de aztán nem tettem, sajnos.. Késõbb megint megcsusztam ugyan abban a kanyarban ahol az elején, köszönhetõen az ablaknak, aztán elhatároztam hogy kimegyek a boxba, és a box vonala elõtt 2 méterrel mentem mikor ujra sárga lett, természetesen bünti lett a jutalmam mert bementem a zárt pitbe... Igy lett egy jó kis körhátrányom, meg még mehettem a sor végére is. Amugy még nem adtam volna fel, csak versenyen kivüli események miatt ki kellett lépnem, bocs..😊
Eredmény izéke van valakinek?
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Mission Impossible 2010: PRO Class
- Ha belulrol mennek, akkor azonnal odalep neki, nehogy elmenjek, de ettol, a felfuggesztesbol adodoan, azonnal balra huz az auto.
- Ha kivulrol mennek, akkor nem eleg a kulso iv, fel kell menni a falhoz. Ahol nem sok eselyen van. Plusz, kanyarkimenetnel, megszokasbol felmennek az iven a falhoz.
- A harmadik, erre volt tegnap jo pelda😊 Minden kanyar elott, kozben, es utan, kihasznalja(k) a palya teljes szelesseget, tobbszor is😊) Meg sem probaltam elozni, inkab lemaradok, es megvarom hogy kicsusszon😊)
Petyának sem tettem szóvá, hogy ha bemegyek mellé belsõ ívre, akkor 120-al ne húzza rám a kormányt.
Számtalanszor meglöktem, mert egyszerûen lerántotta belsõ ívre a kocsit vagy pedig olyan elképesztõen lassan ment be a kanyarba, hogy a sebességét még PeteSilver is túlszárnyalta.
Erre is jó figyelni, mert bizony az elsõtõl lendületes versenyzést várnak el a mögötte érkezõk és nem pedig azt, hogy minden körben blokkolni kell az elsõ lassúsága miatt.
Norbi volt erre a jó ellenpélda aki amikor elfogyott a gumija a gyorsabbakat szó nélkül elengedte.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Veled, Pumy-val stb. semmi problema. Ha jottok be mellem, eleg csak a kulso ivre felmennem - es meg versenyben is maradok - de van aki elol, menekulnom kell😄DD
Ez szerintem egyéni rekord :-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Olyan mérges tudok lenni amikor valaki 3 kör hátránnyal neki áll az elsõkkel versenyezni, ráadásul úgy hogy utána csúszkál elõttük minden kanyarban.
Persze tudom vissza lehet így köröket szerezni, így ezért inkább csak magamban füstölgök (a versenyek alatt meg bízok a szerencsémben).
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Én például simán lenyomtalak az elsõ kanyarban általában a restartoknál, azonban nem hiszem hogy egyszer is felkényszerítettelek volna a falra vagy egyáltalán letértem volna az ívemrõl.
Szóval azért ne általánosítsunk ;-)
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Csak a tukorbol latom, hogy lenduletbol startolva, egyertelmuen mellem akarnak bejonni azonnal, mar az elso kanyarban. Ha nem huzodok fel, 90% hogy kipasziroznak😊))
Igazából bíztam Ateszban, hogy feltartja majd de sajnos nem sikerült neki :-)
Ha nem kellett nagyon nyomnom akkor egyértelmûen jó volt a beállítás, mert a gumit sem ette és viszonylag nagy sebességre is képes voltam vele.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Riszpekk
Mission Impossible 2010: PRO Class
De sok sikert mindenkinek a versenyhez!
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Riszpekk
én lassú pályákon verseny setuppal megyek idõmérõn is
Riszpekk
En mindig sajat setup-pal megyek - tudom, tudom baromsag😄DD - de nekem ez is hozza tartozik a versenyhez. De altalaban, a kozepmezonyhoz megfelel. Es ugy, hogy akitol "felek" azt mindig, gyorsan elengedem.😄DDDDDDDD
A teganapin, az idok szerint abszolut utolso voltam, de versenyen voltam 4. is.😊) Bar a "tamadasok" miatt, gyorsan feladtam a poziciokat😄DDDDDDDD
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
- Elkoptatom direkt a gumikat sargaig, es ugy autozok.
- Csak also/belso iven megyek folyamatosan.
- Csak felso/kulso iven megyek folyamatosan.
- Egy kor belso egy kor kulso iv.
Lehet hogy nem vagyok szuper gyors, de megprobalok ugy autozni, hogy talpon maradjak.
Nem azert engedek el embereket mert lassu vagyok vagy bena - bar valaki mar ezt alapnak veszi, es ugy all hozzam - hanem azert, mert ha nem engedem el, akkor kiloknek. A tukorbe latom, hogy eletveszelyesek. Az hogy bevagodnak mellem a belso ivre, az nem elozes b*sszus! De ivet tartani nem tudnak, felsodrodnak rendesen. Csak azert nem szoktak emgem kilokni, es azert eloznek meg olyan konnyen, mert elengedem, es felmegyek a falig!
Nekem fontosabb a verseny mint a helyezes. Ha en is neki allnek "versenyezni" rendesen, erdekes lenne amire szabalyosan megeloznenek haturol😊)
Ezt most teszteltem is neha😊) Jon mogottem, lattja "sarga auto". Na ezt most megelozom😊)) Latom tukorben, jon ezerrel, eszebe sem jut fekezni, mert tudja, ugy is lenyom😊) De most tartottam az ivet, minek engedjek el, tobb kocsival mogottem levo autot. Erre kaosz, es neki all szitalni, meg ami kell😊)) LOL. Persze kanyarban, kigyorsitasnal meg lehagyom. De aztan csak elengedem, mert a turelem fogy , es ugy is peppe zuz😄DD
A rajtról biztosan nem maradsz le emiatt.
A füstölés, a motorbõgetés és más apróságok nem valós gondok.
Sokkal nagyobb probléma, hogy vannak akik összetört autóval is olyan köröket akarnak menni amilyeneket épp autókkal sem tudnak (ezért volt most is a sok sárga).
Az hogy balesetveszélyes helyekre csúszkálnak ki a játékosok.
Sokan nem hosszútávra terveznek, hanem csak a következõ kanyarig gondolkodnak ami egy 200 körös versenyen meglehetõsen komolytalan.
Nem vigyáznak a másikra, felelõtlenül elõznek, stb...
Ha ezek a dolgok megváltoznak akkor talán 10-12 ember is célba érhet majd egy-egy versenyen, de addig maradnak ezek a kis létszámú befutók.
Azt komolyan ajánlom néhány embernek, hogy tanuljon meg összetört autóval versenyezni, mert vicc hogy 2-3 körönte kicsúsznak mert a megváltozott aerodinamika miatt képtelenek az úton maradni a kocsival.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mission Impossible 2010: PRO Class
Mission Impossible 2010: PRO Class
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mission Impossible 2010: PRO Class
