NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#10016
És miért nem ugrálnak?😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10015
Freak : csak nem Te is Aria Giovanni cicit?😊)

asterx^^
#10014
hu az eleje erztelmetlen 😊 szal 48khz-re volt allitva hang vhol 😊
asterx^^
#10013
emlexem vmi 48Khz re vhol allitva hang. Csak nemtom hogy nascar volt e az a gama😊 registriben is kutakodom de semmi... hsw-n talatam hangokat letoltom meglatjuk mi sul ki belole... aze kosz
Met
#10012
Nézd meg, hogy nincs e nagyon hangosra állítva a motor hangerõ. Ha nincs akkor reinstall. Ha úgy se megy akkor passz😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

asterx^^
#10011
Szevasztok!
Lenne egy apro problemam a jatekkal kapcsolatban. Recseg a hang ... marmint a motorhang. A tobbi jo vagy ott nem tunt fel de igy nagyon zavaro😞 . Más játékba még nem volt soha ilyen problemam szal driver problema nem lehet (remelem). Elore is kosz annak aki tudna segiteni 😞
Met
#10010
UP

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#10008
Itt a kovetkezo😊 T&T: White Train. "kulon" zenenek lehet hogy "bonyolult", de film ala, kompozicionak eleg jo lehet (lassu, gyors, tepos resz, duma stb.) Erdemes egyszer vegig halgatni😊
Tito & Tarantula: White Train
Alexease
#10007
Gyujtsunk zenet😊)
felteszek es belinkelek egyet-ketot amit en tervezgettem😊 (Kicsi, 64kbps MP3. Ha kell csinalom nagyban.)
Tito & Tarantula: Merges csotanyok 😄D
#10006
az
FREAK
#10005
van olyan, hogy "headlong"?

Riszpekk

FREAK
#10004
a queennek is van megfelelõ száma, de nem ez

Riszpekk

Alexease
#10003
A FIFA-nak volt azt hiszem a zeneje, talan a '99-nek.
#10002
a fifas?

#10001
Nemtom ismeritek ezt a Blur nevû számot, az a lényege, hogy folyamatosan whohooooooooooo-zik benne egy csávó és jó gitár meg dob van rajta 😊) Szerintem egész jól összeillik a Nascarral.
FREAK
#10000
mondtam Codenak, hogy ez a Queen kicsit MELEG

mellesleg egyáltalán nem illik a Nascar hangulatához, ezt kéretik megfontolni 😊

Riszpekk

#9999
Ennek a zenéje nekem sokkal jobban bejön, pedig ugye a Queen végülis tõlem lett meg.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#9997
nah eniskuldtem mailre replayokat.

#9996
Nagyon teccenek a videjók Code! Kültem én is egy replayt a mailodra!
Jacek
#9995
hujjujujjjj😊

Mnemomic
#9994
Az itt megadott emil címdre küldtem neked két visszajátszást.

petesilver
#9993
Az elején kísérleteztem, aminek az lett a vége, hogy 20 kijövetelbõl 20x pörögtem meg a második kanyarban, 1 kanyar bevétele után. Aztán rájöttem a tutira, úgyhogy nagyon hasznos edzés volt.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9992
Na,na. Azt én csináltam. Alex úgy támadott lesbõl, hogy beállt vagy 4-5 Ai után vonatozni körökön át, és 'hirtelen' robbantott. 😄D

Mission Impossible 2010: PRO Class

CodeRed
#9991
Tölthetõ a következõ nyersanyag.Küldjétek azokat a replayeket 😄DDDD

http://www.hsw.hu/hswup/munkafolyamat.avi

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#9989
Eleg jol...
Alexease
#9988
😄DDDD
#9987
És Pete motorja, hogy bírta? 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#9986
Lesbõl?? Elbújtál a pit exitben, és kivágtál eléjük keresztbe? 😄

Riszpekk

Alexease
#9985
Nem volt valami nepszeru az edzes. csak PeteSilver volt bent (meg egy tucat AI).
De legalabb beallitottam - uszkve - az autot, es jokat vonatoztam. Es neha, lesbol tamadtam 2-3 AI-t😄DDDDDDD
CodeRed
#9984
Hi all!Készülget a mûhelyemben egy video és szeretnék megkérni mindenkit a ligából hogy ha vannak a versenyekbõl kiollózott jó megmozdulásaitok azt küldjétek már el az emilemre.Szívesen fogadok bármit ami jó.A készülõ project munka videoját már le lehet tölteni innen:

http://www.hsw.hu/hswup/workinprogress.avi

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#9983
Tessék menni gyakorolni, ha másért nem hát a gumikopás miatt és az összetört autóval való versenyzés miatt :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#9982
Inditottam gyakorlo szervert, ha valaki akar jonni. Elvileg csak autot alitgatok.😊) Van bent AI is. Egyelore... ICQ
Jacek
#9981
ez az alfoldi UP😊)

Mnemomic
#9980

#9979
Gondolod majd hagyom veszni a kocsit...ha Code nem használja, akkor publikálom - ellenkezõ esetben nem tettem volna ilyet :-))))

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#9978
http://www.nascarnet.com/filelibrary.asp?fileid=23754


😊)

ÁjjLe BoBBi
#9977

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#9976
Ezt a topic felhozást 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#9975
hej
Jacek
#9974
huj

Mnemomic
#9973
khm köszi 😊

Alexease
#9972
😊)))))

Persze, semmit nem szamit hogy en mit gondolok, hiszek stb. Csak ugy mondom altalaban😊)
Mnemomic
#9971
hú megnyugodtam 😊

petesilver
#9969
Bocs, ez nem ide illik, de nem tudtam megállni.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9968
Azért tudtam volna gyorsabban is menni (qual, prac), de akkor valszeg 10 köröként ki kellett volna állnom gumikopás miatt a PIT-be. Az elején még nem kellett ettõl félném a sárgák miatt, de a végén ez sokat számított.
petesilver
#9966
Egy másik bug: Mikor feketét kaptam a füstölõ kocsim miatt, szólt, hogy sárga alatt ez nem tölthetõ le. Aztán bementem klapáltak-szereltek több mint egy percen át, gondoltam szép lesz rajt után még a fekete plusz, erre rajt, és semmi. A büntetés alatt sárgazászlónál szervizeltek. ??????

Mission Impossible 2010: PRO Class

#9965
Akkor egyébként mikor kijöttünk a PIT-bõl nem mentem direkt olyan gyorsan, max 125-130 al kanyar közepán, mert így viszonylag tudtam ezt tarani a verseny végén is.
ibronk
#9964
Nem én még nem értem be a boxba, zöld volt és mikor a pitvonal elõtt voltam egy kicsivel akkor váltott sárgára de már nem tudtam volna kikerülni a boxot, meg igazából le se esett hogy most be se szabadna mennem, szal szoptam.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#9963
ez valszeg durva bug

Riszpekk

FREAK
#9962
"Amúgy az volt a jó a rokkant autómban, hogy max gázzal lehetett körbe-körbe menni vele gumikopás nélkül"


Hát ez biza nagyon így van, amikor életemben egyszer nyertem, pont ezért sikerült. 20 körrel a vége elõtt ki kellett volna mennem kereket cserélni rendes esetben, de mivel lassan mentem, alig kopott, így nyertem egy-két kört, ami kitartott a végéig.

Riszpekk