NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

asterx^^
#10066
Kösz !!! 😊
FREAK
#10065
azért itt nem sok draft van, mire kinézel, ott a kanyar.....

Riszpekk

#10064
az biztos hogy en nem fogok eroskodni ezen a palyan..nem eri meg...jobban kopnak a gumik, na meg no a kicsuszas veszely. itt szvsz sokkal fontosabb a biztonsagos vezetes mint a gyors hajtas...ellenteben pl talladegaval ahol ha lemaradsz akkor buktad a draft hianya miatt...

#10063
Ezen a pályán nem tudom így van-e.
Egyszerûen a lassabb vezetés is kifizetõdõ, mert nem koptatod a gumikat.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10062
Ebben az a szép, hogyha a sárgák kihullanak, akkor az élmezõny olyan tempót diktál, hogy a kényelmes vezetés 5-10 körönként +1 kört eredményez.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#10061
En is kivarni szeretek, mint a Nascra egyik lenyege. Jo kocsi beallitas, turelem, pontos vezetes stb. Csak az a gaz, ha 5 koronkent van sarga, az inkabb gyorsulasi versemny😊

Ossz-vissz annyi gondom szokotrt lenni, hogy ha olyan van elotem, akinel esetleg gyorsabb vagyok, talan megtudnam elozni, de nem merem mert veszelyes😄DD Igy az elotte levok, a tomeg elhuz... De a suru sargak miatt ugy is osszerazodunk😊))
#10060
Különben valóban a kivárás a jó taktika.
Freaknek is nagyon bejött a teszt versenyen.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10059
Bar en is tudnek ugy elozni, hogy beengedem magam az elottem levo melle, tartom az ivet, es mar meg is eloztem (mivel meglepetes szeruen kivulre kerul)😄DD Aztan valszeg ugyanigy vissza is elozne a kovetkezo kanyarban, es jol ellenenk egy ideig😄DDDDDDD
Alexease
#10058
Amugy ne nagyon izgat😊 Ha valaki nagyon akar, akkor ugy is elengedem. Ha neki allnek versenyezgetni, max 2-4 helyezest nyernek az egesszel, de lenne kockazat rendesen. Igy inkabb megvarom mig kihullanak, es meg van a 2-4 hely😊))))))))
#10057
Az a legnagyobb baj, hogy általában a lassabbaknak sem megy ez minden esetben.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10056
Ha annyival gyorsabb, elozzon kivulrol😄DDDDDDDDD Igy csak az elozottnek kell tartani az ivet, amit amugy is tartana😄DDDDD Bar ez nem igy mukodik😊


petesilver
#10055
Igazítson ki valaki, de úgy tudom, cikázni, lényegesen lassabb autóval a gyorsabbat feltartani, pontosan a balesetveszély miatt a WC- ben sem lehet. Tessék nem nevetni, a Winston Cupról van szó !!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10054
Alex 😄DD

#10053
Igazából az a gond, hogy a -0.3mp draftból sokkal több. Ez azt jelenti, hogy egyetlen egyszer nem nyomsz padlógázt (sõt) és jóval korábban kell fékezned, hogy ne sodord el az elõtted levõt.

Amúgy az autót kénytelenek a gyorsabbak "beengedni" a kanyarokba, mert egyszerûen rövid az egyenes ahhoz, hogy legyorsuld a másikat.
Sokkal nagyobb gond, hogy ezzel olyanok is kisérleteznek, akiknek még az íven haladás is nehezen megy 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10052
Ja, es ha a koronkent a kb. -0.3 sec-es koridommel nem engedem el, akkor az mar feltartasnak veszi😊)))))
Persze tisztelet a nagyszamu kivetelnek😄DDD
Alexease
#10051
Ebben nincs semmi kulonos. Elvileg igy kellene. Aki annyival gyorsabb, jobban megy, turelmesebb, a gumikopast, fardsagot, hibat kihasznalva tud elozni. Es ezt lehet kivul es belul. Persze, normalis helyet hagyva, es korrektul tartva az "elfoglalt" ivet.
de itt ez nem igazan muxik. Aki "ugy erzi, azt hiszi" hogy gyorsabb, az elso kanyarban "beebgedi" az autot az elotte levo melle belulre. Aztan majd lesz valahogy😊)
Persze tisztelet a nagyszamu kivetelnek😄D
#10050
http://nr2003.com/nr2k2downloads.html

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

asterx^^
#10049
Toya pls aruld el hol talatad ezt a cockpitet. kosz
sanzik
#10048
na en meg kijelentem,hogy ha nalam gyorsabb versenyzo van mogottem es egy korben vagyunk ne szamitson ra,hogy fogom magam es lehuzodok
tessek megkuzdeni a pozicioert ha kell 😊

termeszetesen mint mindig,ha mar tiszta elozesi helyzetbe kerul nem fogok rahuzni senkire,de amig tudom vedeni fogom a helyem,megha ugyis erzi valaki,hogy feltartom

ha nem egy korben vagyunk termeszetesen mindenkit elengedek,ahogy szoktam 😊
Jacek
#10047
jol mondod😊)

#10046
Na még Jacektól kellene egy felhívás valami ilyesmi szöveggel:

Ha nem jön nekem valaki, akkor nagyon mérges leszek és magam intézem el a sorsom 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10045
Ok, én is elõre közlöm, hogy mindaddig, amíg határozott elõzési lehetõséget érzékelek, lehúzódok, de ha valaki szándékosan elfelejt fékezni, együtt csókoljuk meg a falat, azt garantálom. Fõleg, ha a verseny elsõ felében ilyen sietõs lesz valakinek.

Riszpekk

petesilver
#10044
Figyelem!!! Felhívás!!!

Ezennel szeretném bejelenteni, hogy mindenkit elengedek a versenyen, kvéva, ha feltart, csak had fejezzem be ép motorral!!! Egyenesekben elmehet, aki nagyon akar, a kanyarnál ne erõltesse!! 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10043
Köszi!

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10042
pl sima Sound recorderrel ami van windowsba 😊 elinditod game elott aztan majd kivagdalod😊

petesilver
#10041
Hja, bazinagy avi fájlba. És a hangot hogyan szeditek ki?

Mission Impossible 2010: PRO Class

asterx^^
#10040
Black Label Society - Doomsday Jesus
Ezt ajanlom zenenek videok ala😊
Alexease
#10039
Nincs is TV-m😊))
FREAK
#10038
te biztos milliomos vagy, hogy ilyen TV-d van 😄

Riszpekk

FREAK
#10037
sehogy 😄

Riszpekk

#10036
es azt a mocsok Camera controlt hogy lehet rabirni hogy mukdojon replay nezs kozben ?

Alexease
#10035
www.fraps.com
Minden 3D alkalmazas alatt "fut" - OpenGL, D3D. A megadott framerate-tel "kepeket" ment ki, es fuz ossze, egy "tomoritettlen AVI-ba, hang nelkul. Csak 640x480-as felbontasban, ami eleg, mert a TV 768x576:-)
asterx^^
#10034
azt meg elarulnad mivel csinaltok videjokat rpy-k bol?😊
asterx^^
#10033
kosz
Alexease
#10032
Szoktunk/-tam inditani gyakorlo szervert, ott tesztelhetsz. Igaz, ott verseny nincs, csak gyakorlas. De attol fuggetlenul, a "Szabalyokat" ott is be kell tartani.
Nascar Racers
asterx^^
#10031
Ligán kivul is lehetne veletek jatszani vmikor?
#10030
😄

FREAK
#10029
megnéztem a trailert, ez a zene fasza

két hiba:

"The race continue" = "The race continues"
"In the net" = "On the net"

Riszpekk

FREAK
#10028
hát én asszem hang nélkül fogom megnézni 😄DD

Riszpekk

CodeRed
#10027
Ez a három dal már biztosan szerepel a videoban:

1😄uran Duran :View to a kill
2:Billy Idol :Shock To The System
3:Hans Zimmer 😄rive my car

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

asterx^^
#10026
Elarulod hol talatad?😊
CodeRed
#10025
Tölthetõ a TRAILER!!!!!! ......link itt

http://www.hsw.hu/hswup/trailer.avi

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Kandurex
#10024
Csöcsforradalom..

Le a vezetõséggel 😄

Lázadás...megyek csöcsösképet keresni...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#10023
Helyes! 😊)))

EU Bloodscalp: Malthrok - Orc Warlock

FREAK
#10022
Igen, csöcsforradalom van, a vezetés be akarja tiltani Madmaxx logóját, és páran mellé álltunk 😄

Riszpekk

#10021


Csak találtam valami pofás cockpitet 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10020
Már csak én nem küldtem replay-t :-)
Mondjuk szerencsére engem kerülnek az izgalmas dolgok, esetleg egy-egy motorbeállás az orrom elõtt vagy összeakadás, de hát ezeket más úgy is beküldi :-)))))

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10019
Szerintem ez a Duran Duran szám nagyon jól illik a hangulathoz.
Ha jól emlékszem ez valami James Bond filmel kapcsolatos...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10018
Code: Az itteni címedre én is küldtem 5 megányi replayt még reggel.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10017
😄 biza biza 😊) 😛```