NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mnemomic
#10116
Hát mikor mögöttem volt inkább elengedtem 😊

FREAK
#10115
azt mondom, hagyjuk ki

majd jövõre 😄

Riszpekk

#10114
akkor ? mindenki kap egy fix pontot?? vagy mi?

atyka
#10113
freak ne mondd, hogy bantottalak...korokon keresztul mentem mogotted, nem ertem hozzad...amokor elfertem, elmentem

Mnemomic
#10112
Ma nehogy újrakezdjük holnap mennem kell dolgozni bár tudom egyéni szoc. probléma 😊

FREAK
#10111
atyka hajlamos idegtépõ vezetésre 😄D

Riszpekk

atyka
#10110
hajtos meccs volt...hazso amikor le kellett lassitanom, mert nem akartam toyat feloklelni, azert bocs...

Mnemomic
#10109
Én meg öccsémmel kiabáltam hogy ne töltsön már semmit 😊

sanzik
#10108
en is,es pont elozes kozben...
majdnem beszartam 😊
#10107
jaja enis

atyka
#10106
eygszercsak egyedul lettem a palyan...

#10105
tol;em mehet ujra
only qualify es race

petesilver
#10104
Ez érdekes volt

Mission Impossible 2010: PRO Class

atyka
#10103
nehogy ujrakezdjuk... 😄

sanzik
#10102
semmi, en nyertem 😊
#10101
9. helyen voltam az tudom

#10100
na ilyenkor mi van ?

atyka
#10099
bazz...

#10098
na shit

sanzik
#10097
ugynezki
#10096
na fagyott a szerver vagy mi ??

Alexease
#10095
Ez nagyon LOL😞( Nekem multkor a Pit-ben allt le, mar kilepni keszultem, amikor csak ugy beindult😊)
Jacek
#10094
Belso nezetbol nezzetek meg!!!!!!!!!!!!!

lolbaz

Jacek
#10093
az a bugos jo kurva anyjat az bassza szajba ez a foskazal geci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ibronk
#10092
Szétment a váltom...
De ami mocskos módon zavar hogy az elsõ kanyarba lévõ féktávon atyka mindig két centire tudott lefékezni mögöttem, én meg izgultam hogy hányadik körben leszek felöklelve, igaz végül nem kilökésnek köszönhetõen, de mivel én is rövidebbeket probáltam fékezni a szokásosnál, hogy elkerüljem az egyik baj, beleesetem a másikba, elkurtam. Aztán mikor zöld lett meg elment a 4-es faszán. 😞

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10091
Nekem már nem is szabad okoskodni ?!?!? :-(((

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10090
pedig még nem is versenyzünk

nem baj, szokjad 😄

Riszpekk

petesilver
#10089
Megelõztél 😄DD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10088
Ha senkit nem érdekelt, ÉN kérek elnézést.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10087
köszi, rengeteg újdonságot olvastam 😄

Riszpekk

petesilver
#10086
A draft: Az elõtted lévõ autó szélárnyékában kevesebb léellenállást kell legyõznõd a kocsival, ergó vagy felgyorsulsz tõle, vagy kevesebb gázadással mész ugyanakkora sebességnél, mivel a motor kevésbé van megterhelve. Ez vili. Ebbõl adódóan, már messzebbrõl is érezhetõ a szélárnyék nagy sebességnél, bár gyengébben, és ekkor még káros légörvények is vannak. A draft lényege azonban nem csak ez. Ha utólérsz egy autót a szélárnyékát használva, akkor kezdõdik az igazi draft, ugyanis te is gyorsítod az elõtted haladót, mivel a te autód nagy sebességgel tolja maga elõtt a levegõt, amivel tolod az elõtted haladó autót. 2 autó esetében is már szép draft alakul ki, azonban nagyobb a hatás, és a sebesség, ha több autó is részt vesz a draftban. Ha túl közel mész felléphet az airloose, ami tapadásvesztéssel, a kocsi imbolygásával jár, ha távolabb marasz, akkor nem elég hatékony a draft. Draftnál szigorúan TILOS használni, bármilyen vezetõi segítséget, ugyanis fokozottan balesetveszélyes, mivel draftnál precíz irányítás szükségeltetik. Kormánysegítséggel azonban a segítség ráránt az ideális ívre, ami nem szerencsés ilyen esetben.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10085
😄D

még van egy rakás idõd

megyünk szerverre?

Riszpekk

Alexease
#10084
Nahh, jot edzettem😞(((( Elinditottam, aztan egybol lefagyott. Most gyogyult meg😊
ibronk
#10083
De ilyenkor még az elõl haladón nem segit semmit, azon csak akkor ha tényleg a popójában vagy.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10082
Nem mintha én olvastam volna valami ilyesmit, de én ugyérzem hogy akkor is gyorsulok valamit ha nem közvetlen elõttem megy valaki, hanem nagyobb távolságban.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10081
De, csak a draft ennél összetettebb.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10080
Azokat nem kell tervezni, csak úgy jönnek maguktól 😊)))))

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#10079
Nem ugy van ez hogy már akkor fellép, mikor még 1.5-2 másodpercel vagy valaki MÖGÖTT?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10078
ÓÓÓÓhhhh, ÉÉÉrtem én a célzást 😄DDDDDDDDDDD Nem tervezek õrültségeket mára 😄DDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10077
Setup kérdése. Amikor daytonára készültem, azért kellett a váltóáttételt módosítanom, mert az egyik setuppal 1mp után tényleg lecsúsztam a draftról. Aztán változtattam rajta, és sokkal draftérzékenyebb lett, 2mp lemaradással is rátuttam futni a vonatra, ami elõttem ment. Nagyon tanulságos volt.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10076
én csak annyit kérek, hogy mindenki fogja fel, EZ MÁR PONTOKRA MEGY

és kurva messze van még a bajnokság vége, itt sem kell kapkodni

Riszpekk

Mnemomic
#10075
Kéretik a pályára nem visszajönni keresztbe ha nem sikerül a pitbe kiállás 😊

FREAK
#10074
maga a sebesség nem elég, 160-ig nincs komoly draft

amúgy 2 mp túl sok, superspeedway-en 1 mp fölött már lehet integetni a vonatnak 😊

Riszpekk

petesilver
#10073
Az okosok szerint draft effektus akkor lép fel, ha már 1.5-2 másodpercre vagy a másik autótól. Tehát draft van ezen a pályán is, csak jóval kisebb, és a kanyarok-egyenesek rövidsége miatt is kevesebb, mint a superspeedwayeken.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10072
Ezt én aláírom.
De Alex hozzászólására reagáltam, hogy az õ -0.3-es körei hatványozottan jelentkeznek ha gyorsabb autó megy mögötte.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10071
A balelso kerek asszimetrikusan melegszik. Allitanom kell😊))))
FREAK
#10070
ez már beteges 😄

Riszpekk

Alexease
#10069
Inditottam szervert 20:00-ig, ha valakit erdekel. AI van bent. ICQ
FREAK
#10068
valamennyi persze biztos van, de külön-külön is lehet olyan gyorsan menni

Riszpekk

#10067
Draft az van ha a másik mögött kell menned körökön át.
Hidd el nem lehet csak kb. fél gázzal menni és a féktávokat is eléggé meg kell növelni, hogy ne legyen galiba.
Mentem elég sokat a múltkor Petya mögött és egyszerûen hiába voltam gyorsabb mögötte arra nem volt elég, hogy megelõzzem.

Na mind1, majd meglátjuk mi lesz a versenyen.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu