NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10165
nah mar mucxik a szavazas

#10164
Marad az eredmény ahogy álltunk.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#10163
most hova kell menni? segiccseeeeeeg! norbiiii!

ibronk
#10162
Komolyan tahó vagy.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10161
Azt a helyzetet mindenki szépen védte Atyka, pedig szó ami szó én sem számítottam rá, hogy Norbi megcsúszik :-))))

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#10160
de ha nem ismetlunk akkor ez a verseny ki van huzva vagy marad ez a vegeredmeny ami eppen volt ?
atyka
#10159
remelem, most nem esunk egymasnak, mert borzaszto tudok lenni... 😄

#10158
es hogy szavazok?😊

ibronk
#10157
PFF, te szerény, LOL

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10156
Freak, ez nem vicces, ezek meghitt pillanatok még utoljára, mielõtt megrészegülök a gyõzelem mámorától........

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#10155
http://nascarracers.hsw.hu/forum/viewtopic.php?t=31
#10154
Tessék átvándorolni egy gombnyomás erejéig a másik fórumba!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10153
épphogy legyõzted a centrifugális erõt 😄

Riszpekk

petesilver
#10152
És szeretném ajánlani......./itt zokogok a meghatottságtól/............

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10151
Akkor viszont, köszönöm ezt a nagyszerû gyõzelmet................

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10150
loooooooooool

Riszpekk

petesilver
#10149
Baz, tényleg...........

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10148
na szal végül is mindenkivel élveztem a csatákat, Met meglepett egyszer egy elõzési kísérlettel, meg a többiek is gondoskodtak az izgalmakról 😄

Riszpekk

atyka
#10147
igazodtam is. amig nem cseszted el, mogotted maradtam. akkor is megalltam volna, hogy tovabb mutasd a nemtudas sotet mocsarabol kivezeto utat, de jottek a tobbiek...bocs. 😊

#10146
es akkor ez azt jelenti hogy visszatutnuk menni majd?😊

#10145
milyen replayt?? 😄D valaki tudta menteni ?

PuMy
#10144
Jelentem a szervernek semmi baja, csak kivulrol nem lehet elerni. Ma'r dolgoznak a hiba elharitasan.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Mnemomic
#10143
Bocs hogy meglöktelek ott éppenhogy hozzádértem sajnos ha fékezzek szarabb meg a kormányt sem akartam nagyin rángatni. Azt hittem elférek.

FREAK
#10142
Jacek, érdekes mûszaki hiba 😄

Riszpekk

petesilver
#10141
Hja ,csúszkáltam sajna, de nézd vissza a replayt: lassú jármûvek miatt mentem minden felé, és amint biztonságos volt elengedtelek. Sõt majdnem mindenkit.

Mission Impossible 2010: PRO Class

atyka
#10140
freak azert az jo kis meccs volt, nem?

#10139
Alex ICQ-ra gyere fel ha tudsz!!!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#10138
en meg v8-tol...korhatranyban olyan kemenyen kuzdott, hogy nem gyoztem integetni neki. sz@rt a fejemre 😄

atyka
#10137
en nem birom ki megeccer ezeket az izgalmakat...es meg mindig pisilni kell...

FREAK
#10136
juteszembe, tõled féltem a legjobban, csak tõled akkor, amikor elõttem mentél 😄

Riszpekk

ibronk
#10135
Nem értél hozzám, de nem sokon múlott, és ez nem ugy megy...
Hiába állitod be a kocsit, én megyek elõl, és mivel az egyenesben sose voltál olyan pozicióba hogy elõzz, ezért a féktávon meg hozzám igazodsz.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10134
Miért, a múltkor szar autóval nyertél majdnem? Ezt a dumát nem veszem be. 😄DD Mit fogsz mondani ha nyersz? 😄DDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

atyka
#10133
en nem bantottam senkit...egyszer hazso elott megcsusztam, mert az egyes kanyarban valahogy nagyon gyors voltam es toya lassitott...ennyi a bunom. tepjetek szet! 😄

#10132
Várj még.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10131
nyuuuuugiiiiiii

Riszpekk

#10130
nem is vagy mumus :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#10129
most mi lesz? jovo heten ujra megprobaljuk?

petesilver
#10128
Hehe, nyomom, mint atom, erre egyedül leszek. A kanyar lõtt bevillant még Atesz, és Atyka, satu, megint egyedül, azt án következõ kanyarnál dettó, és végleg elszállt. Izgi volt!

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10127
Mode volt az, akit egyszer nem akartam elengedni, felbaszott a falra 😄

Riszpekk

Jacek
#10126
Freak nezd meg az a replayt amit beraktam az a lol

#10125
aze ez most nagy kibaszas :`(

atyka
#10124
egxszer sikerul beallitanom azt a rohadt kocsit, erre en vagyok a mumus... 😞

Alexease
#10123
😄D
FREAK
#10122
nyugi már, nem lettél Petya 😄

csak mostantól te veszed át Mode helyét 😄

Riszpekk

atyka
#10121
basszus nem tehetek rola, nagyon megy a verda... 😄

atyka
#10120
na tessek...elolepek elso szamu kozellensegge, pedig nem ertem senkihez...

#10119
en elengedtem mindenkit amint az latszott😊)

Mnemomic
#10118
Hát mikor mögöttem volt inkább elengedtem 😊

FREAK
#10117
nem is mondtam, csak égnek állt a hajam 😄

Riszpekk

atyka
#10117
norbira is igaz ugyanez...