NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#10316
A cokpitem:

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10314
😊!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#10313
Lehet vinni utánfutót?😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Mnemomic
#10312
Engem érdekelne a setup guide.

#10311
na gyere csak fel.

FREAK
#10310
Nézd meg, rajta van a CD-n, a Jasper csapattól származik, elég részletes. 😄

Riszpekk

petesilver
#10309
Azt nem tudhatom, mert azt nem olvstam.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10308
ja ok

nemtom, azt mellékeltek a játékhoz is, ez többet tud annál?

Riszpekk

petesilver
#10307
Köszi, ha jól emlékszem én is arra tippeltem 😊)))

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10306
Látszik fáradt voltam a fordítástól. Na tisztázva:


Jövõ hét közepére elkészül a magyar Nr2003 Setup Guideom. Légyszi írja ide, ekit érdekel, az érdeklõdéstõl teszem függõvé, hogy publikálom-e, vagy sem. Kiderült a fordítás közben, hogy rengeteg hasznos információt tartalmaz amellett, hogy mit hogyan érdemes állítani. Elõre is köszönöm annak, aki nyilatkozik.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10305
petesilver: jah megneztem szakkonyvben...Caster=utánfutás

petesilver
#10304
Jövõ hét közepére elkészül a magyar Nr2003 detup Guideom. Légyszi írja ise, ekit érdekel, az érdeklõdéstõl teszem függõvé, hogy publikálom-e, vagy sem. Kiderült a fordítás közben, hogy rengeteg hasznos informásiót tartalmaz amellett, hogy mit hogyan érdemes állítani. Elõre si köszönöm annak, aki nyilatkozik.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10303
Ah, már itt csücsül a vinyón 😊))))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

asterx^^
#10302
/me erdekli 😊
#10301
es engem is erdekel.

#10300
OFF: 06-22-F1.Challenge.99.02-DEViANCE ON

FREAK
#10299
he?? mirõl kell szavazni?

Riszpekk

petesilver
#10298
Alexal már beszéltem, õ fog segíteni a szerkesztésben, és tényleg érdekli.De mindenki véleményére kiváncsi vagyok, ti döntitek el. Úgyhogy kell a szvazat, szavazzatok !! 😊))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#10297
Engem is érdekelne de szerintem 4-5 ember kivételével mindenki szívesen olvasgatná.
Alex is biztos kiteszi az oldalra.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#10296
Hööh, huh, hah!!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

atyka
#10295
hello all! pete, engem is erdekel, hatha sikerul meg tobb vezethetetlen setupot alkotnom, de most mar tudomanyos alapon... 😊

sanzik
#10294
engem erdekelne
thx
petesilver
#10293
És milyen setupal mentél, draft volt, hanyadik lettél ???? 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10292
dejooot pialtam!! 😄

petesilver
#10291
Setup Guide, nem detup 😄DDDDDDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10290
Jövõ hét közepére elkészül a magyar Nr2003 detup Guideom. Légyszi írja ise, ekit érdekel, az érdeklõdéstõl teszem függõvé, hogy publikálom-e, vagy sem. Kiderült a fordítás közben, hogy rengeteg hasznos informásiót tartalmaz amellett, hogy mit hogyan érdemes állítani. Elõre si köszönöm annak, aki nyilatkozik.

Mission Impossible 2010: PRO Class

sanzik
#10289
igen,en is eloszor magamra gondoltam a profi szo hallatan 😊
#10288
Ja, én azt hittem a "profi" szó az élen haladókat takarja :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#10287
szerintem Freak nem pont rad gondolt 😊
legalabbis nekem veled sose volt gondom
Jacek
#10286
#10285
Néhány ilyen esetben már komolyan nem tudtam attól félnek-e az elõttem haladók, hogy én rontok egyet (tudom nem túl bizalom gerjesztõ látvány egy autó a tükörben) vagy pedig attól tartottak hogy õk rontanak :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10284
Ez nem is igaz.
Köröket mentem a versenyen Alex, Jacek vagy Sanzik mögött, egyszer sem dugtam be a kocsi orrát kiélezett helyzetben.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10283
figyi, ha utolér valaki, az úgyis gyorsabb, semmi értelme lefékezni elõtte

Riszpekk

petesilver
#10282
Inkább leszek EnzoNorbi féle, párkörös csoda 😄DDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10281
Hja, én is erre a végeredményre jutottam. Inkább elmegyek a lessabb mellett ezentúl, mert e setupom bizonyos sebesség mellett stabil, és kiszámítható. Viszont, ha össze vissza kell fékeznem, mert töketlenkednek elõttem, veszítek a sebességbõl, és körökön keresztül a korigálásokkal vagyok elfoglalva, asztán jön a FREAK, és írja, hogy fél tõlem, pedig mindíg elengedem, ha közel merészkedik hozzám. Ennél a balesetnél is téged engedtelek el leõször, utána jött Sanzik.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10280
majd loki a linket😊

FREAK
#10279
figyi, szerintem annyit változtass, hogy vezess kiszámíthatóbban

megbeszéltük, hogy a gyorsabb, hátulról jövõ versenyzõ alkalmazkodik a helyzethez, neked annyi a dolgod, hogy nyomod szépen egyenesen és gyorsan

tudom, hogy csak a jószándék vezérel, de veszélyes, amikor hirtelen eltûnsz oldalra, és nyomsz egy satuféket

Riszpekk

petesilver
#10278
A replay nekem is kéne Jacek!!!!!!!!!!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10277
Hát látod a replayt nézve utólag én se értem. Csak amikor belenéztem a tükörbe, akkor vágódott ki Hazso Sanzik mögül, és a kanyar meg jött. Sajna a tükörbõl nem láttam, hogy visszament Sanzik mögé, és elfértem volna simán. Akkor már menekültem a pályáról, mert a tapasztalat viszont azt mutatja, hogy ahova lehet, oda berakják, ha mást nem az autó orrát a competitorok. Az lebegett a szemem elõtt, hogy végig akarok menni, semmi rizikó.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10276
meg a taktikam mukodne is ha nem lenne annyi sarga😊) nekem ugyanis hibatlanok voltak a gumijaim a 40 korben kb olyan 85\90% lehettek.

Csak valszeg az van aa ezt utol ertem ez ben alozzuk meg😊)))))

Jacek
#10275
ugye😊)))

FREAK
#10274
érdekes, nekem is sok "profiról" ez a véleményem

pedig õk tudják a legjobban, hogy milyen hosszú egy verseny, ennek ellenére olyan még nem volt, hogy ne dugták volna be az orrukat az elsõ kanyarban, ahogy utolértek.....

Riszpekk

#10273
okes thx.

Jacek
#10272
toltom folfele majd adok linket ide

#10271
megnesztem=megneztem 😊)

Jacek
#10270
Nekem semmi bajom Hazsoval csak kicsit tulzottam eroszakosnak velem gyorsban elengedem ha jon😊))

#10269
huh nem kuldod el?😊 vagy valahova felraknad? erdekelne az az elso 40 kor is.

#10268
nah megnesztem enis a replayt..egyet nem ertek...petesilver: minek kellett hazso elol az apronra menekulnod?? elfertetek volna ketten boven...eleg szeles az az aszfalt, es hazso sem ma kezdte a nascart szal nem ment volna neked...na ezert kell meg osszeszokni az ujjaknak a regiekkel es a kevesbe regiekkel 😊

Jacek
#10267
40 korig van replayem😊

Jacek
#10266
ja vegul is amikor kiloknek akkor en is benne vagyok a sargaban😄D szoval akkor sokszor csinalok sargat valoban😊